Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Maxus, e-Deliver 3 ile Türkiye Yollarında

6 Haziran 2023 Salı

Doğan Trend Otomotiv distribütörlüğü eşliğinde yer alan MAXUS otomobil markası elektrikli kamyoneti olan e-Deliver 3 modeli ile Türkiye pazarına giriş yaptı.

Son zamanlarda farklı segment guruplarında elektriklenme hareketini devam ettiren Doğan Trend Otomotiv bu hareketi ticari araç sınıfına da taşıdı. Yüzde yüz elektrikli Maxus markası ile Türkiye pazarına oldukça sağlam bir giriş yaptı. Türkiye distribütörü Doğan Trend Otomotiv olan ve kuruluş tarihi 1896 yılına uzanan İngiliz kökenli otomotiv markası MAXUS, 2009 yılında Çinli otomotiv şirketi SAIC tarafından tamamen devralındı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yaklaşık olarak 2 milyar dolarlık inovasyon ve teknoloji yatırımıyla marka güvenlik ve teknoloji açısından gücüne güç katarken Maxus modelleri de genişlemeye ve her geçen satış rakamları artmaya devam ediyor. Son dönemlerde paylaşılan güncel verilere göre 1 milyonun üzerinde satış adetine ulaşan Maxus ürün gamı her yıl yaklaşık olarak 250 bin adet ürettiği aracı başta Avrupa pazarı olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediyor.

Maxus e-Deliver 3 Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye distribütörü Doğan Trend Otomotiv, ilk model olan doğuştan tamamen elektrikli MAXUS eDeliver 3 ile pazara güçlü bir giriş yaptı. Merak edilen güncel Maxus e-Deliver 3 fiyatı 989 bin TL olarak açıklandı. Diğer modeller de sırayla ürün gamına katılmaya devam edecek.

Maxus e-Deliver 3 Teknik Özellikleri

Yüzde yüz elektrikli mimarisi ile Türkiye pazarında yeni bir sürecin başlangıcını temsil eden MAXUS e-Deliver 3, konforlu, çevreci, teknolojik, ekonomik ve sessiz yapısıyla dikkat çekiyor. İki farklı sürüş modu ve üç kademeli KERS ayarı menzili uzatmaya destek olurken verimi de arttırıyor. (90 kW) 122 beygir güç ile 255 Nm’lik Tork değerleri üreten elektrikli motor ünitesi, 50.23 kWh batarya ile desteklenmektedir.

Yoğun hava koşullarına dayanıklı ileri teknolojiye sahip batarya teknolojisi, yüksek güç, ağırlıktan tasarruf, uzun ömürlü kullanım, tam donanımlı güvenlik gibi avantajları da beraberinde getiriyor. WLTP normlarına baktığımızda ortalama 238 km menzil sunabilen Maxus e-Deliver 3, şehir içi kullanımda 371 km menzil mesafesi sunuyor. Otomobilin ortalama enerji tüketimi 100 km/23.63 kWsa’tir. 6,6 kWsa dahili AC şarj özelliğine sahip aracın batarya doluluğu DC şarj istasyonlarında 45 dakika içinde % 5’ten %80’e çıkıyor. Aracın azami hızı ise 120 km/s ile elektronik olarak sınırlandırılmaktadır.

Maxus e-Deliver 3 Boyutları

Hafif ticari araç sınıfında önemli bir boşluğu dolduracak olan 2023 model Maxus e-Deliver 3, 4555 milimetre uzunluğunda, 1780 milimetre genişliğinde ve 1895 milimetre yüksekliğindeki yapısıyla orta boy hafif ticari otomobiller arasında yerini alıyor. 2910 milimetrelik dingil mesafesi sayesinde geniş bir iç hacim ve yükleme alanı sunuyor. Arka tarafta çift kanatlı 180 derece açılabilen asimetrik kapılarıyla dar alanlarda yükleme ve boşaltma işlemlerinde pratik bir yapı sağlıyor.

4800 litrelik yükleme kısmına 2 adet Euro Palet yerleştirilebilmektedir. Euro paletlerin yerleşimine uygun zemin genişliği sayesinde de forkliftle yükleme imkanı sunuluyor. Aracın boş ağırlığı 1695 kg olan Maxus eDeliver 3’ün taşıma kapasitesi 905 kilogramdır. Sağ tarafta bulunan sürgülü kapı ile de yükleme ve boşaltma işlemleri kolayca yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemiz sıfıraraçal.com üzerinden Maxus modellerinin teknik ve donanım özelliklerini, videolarını, resimlerini ve kullanıcı deneyimlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir. Ayrıca hemen model sayfasında açılan teklif formunu doldurarak fiyat teklifi alabilir ve size en yakın bayiden aracı test etme imkanı bulabilirsiniz.

 

Maxus modelleri ile keyifli sürüşler dileriz.!

 

Maxus, e-Deliver 3 ile Türkiye Yollarında İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle