Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Elektrikli Audi e-Tron Hatchback İçin İlgi Çekici Tasarım Projesi

Elektrikli Audi e-Tron Hatchback İçin İlgi Çekici Tasarım Projesi

Elektrikli otomobil modellerini e-Tron markası altında kullanıcılarla buluşturmaya başlayan Audi, şimdilik yalnızca SUV modelini merkeze alıyor. Motor gücü ve menzil gibi merkez noktaları esas alan farklı versiyonlar üzerinden kullanıcılara bir yelpaze sunan markanın önümüzdeki dönemde tam anlamıyla bir binek otomobille ikinci adımını atmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: Enerji Bakanı Fatih Dönmez Hidrojen Yakıtlı Otomobili Test Etti

Aralıklarla sizlere tasarımları hakkında paylaşımlarda bulunduğumuz Kleber Silva, 2020 Audi e-Tron hatchback projesiyle beklenen ikinci model için dikkat çekici bir işe imza atmakta. Tasarımcının binek model için esas aldığı kaynaksa geçtiğimiz aralık ayında üretim bandında çıkmaya başlayan Volkswagen ID.3’ten başkası olamaz.Audi e-Tron HB İçin ID.3 Özellikleri Referans Olabilir

Audi’nin henüz resmi olarak yayınlanmasını görmediğimiz bu modeli ile ilgili tasarım noktasının ne denli güncellemeler geçireceğini tahmin etmek zor. Silva’nın ID.3 üzerinden ortaya koyduğu genel çizgiler ise gövde olarak büyük oranda benzerlik gösterirken, ön ve arka bölümlere Audi yansımasını esas alıyor.

İlginizi Çekebilir: Çin’in Avrupa’da Satacağı İlk Elektrikli Otomobil Aiways U5 Tanıtıldı

Halihazırda test aşamasında olan SEAT El-born ile genel gövde yapısını ID.3’ten alacağını ele alırsak, Audi markasının de benzer bir yönteme başvurması çok da şaşırtıcı gözükmeyebilir. ID.3 giriş seviyesinde 330 km menzil imkanı sunarken, en üst paketinde 500 km’nin üzerine çıkılıyor olması beklentilerin de buralara yoğunlaşmasına sebep oluyor. 2020 senesi her iki taraf için de önemli olacak.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

 

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement