Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Volvo S60 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Volvo S60 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

Yeni bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenler için Volvo s60 modeli iyi bir seçenek diyerek başlayalım. Aracın performansı teknoloji ile birleştiği zaman ortaya mükemmel bir konfor çıkıyor. Buna ek olarak araçta yer alan sürüş modu seçenekleri ise bizleri hazzın zirvesine çıkarıyor. Öncelikle 2019 Volvo s60 modelinin özelliklerini kısaca bir hatırlayalım. Bununla beraber 2020 ve 2021 yıllarında s60 modelinin nasıl olacağını sizler için araştırdık. Bakalım Volvo s60 modeli için gelecekte bizleri neler bekliyor?

Öncelikle 2019 Volvo S60 modelinin tasarım detaylarını şöyle bir hatırlayalım: Geniş bir iç hacim, ihtiyaçlarınıza yönelik dizayn edilmiş bir kokpit, gelişmiş iletişim özellikleri, zarif bir iskandinav tasarımı ve insan odaklı bir otomobil…Aslında bakıldığı zaman hem konforu hem de performansı aynı anda bize sunan kaç otomobil var ki? 2019 Volvo s60 modeli tüm bu özelliklerin yanında ısıtmalı ön ve arka koltukları, 442 litrelik büyük bir bagaj hacmini, şık ve dokunmatik bir LCD paneli, metal kaplamalı kapı kollarını, deri vites topuzunu, ahşap kaplama Driftwood dekor panelleri ve daha birçok teknolojik detayı üzerinde barındırıyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Audi A3 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

Yeni Volvo s60 olarak da isimlendirilen 2019 Volvo s60 modelinin dış tasarımı da iç tasarımı kadar heyecan verici. Öyle ki güçlü hatlara ve keskin çizgilere sahip yeni Volvo s60 modeli aerodinamik profili ve arka tekerleklerin üzerinde bulunan kaslı omuzları ile dikkatleri çekiyor. Otomobil tüm bu detaylarla birlikte atletik bir karaktere bürünmüş diyebiliriz. Araç dışarıdan bakıldığı zaman performans odaklı bir görünüme sahip. 2019 Volvo s60 sahibinden performans ve konfor noktasında tam not almayı başaran modellerden. İkinci el Volvo s60 piyasası da bunun en büyük ispatı. Öyle ki Volvo s60 sahipleri araçlarını satmayı pek düşünmüyor.2020 Volvo s60 modeline baktığımız zaman ise sportif ve keskin çizgilere rastlamak mümkün. Volvo s60 modeli Güçlendirilmiş bir gövde ve performans ve konforu aynı anda sunabilme kabiliyeti ile 2020 yılına damga vuracak gibi görünüyor. Ayrıca hibrit motor seçeneğine sahip olacak model zarif ve dinamik sürüş deneyimini üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Lüks bir otomobil deneyimine sahip olmak isteyenler için 2020 Volvo s60 modeli 2020 ilkbaharında beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.

2020 Volvo s60 modeli önceki yıllara kıyasla daha iyi teklifler sunuyor: Öyle ki 2020 yılında Volvo yetkilileri s60 modeli için 5 yıllık garanti ve ucuz servis olanağı sunacak gibi görünüyor. Güvenlik noktasında ise araç bir hibrit güç aktarma motoruna dönüşüyor. Bilindiği üzere Volvo model güncellemelerini 2019 yılında ertelediğini açıklamıştı. 2020 Volvo s60 hibrit seçenekleri yanı sıra sürücü destek teknolojisini de beraberinde getirecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Mercedes-AMG GLB Görüntülendi

2021 Volvo S60 modeline baktığımızda dizayn olarak dikkat çeken bir model bizleri bekliyor diyebiliriz. Dizel motorun olmadığı bir üretim yelpazesine sahip olacağını tahmin ettiğim 2021 Volvo s60 yalnızca ABD’de değil üretim tesislerinin bulunduğu Güney Caroline bölgesinde de prototip olarak yakın bir zamanda kullanıcı ile buluşacak. 2021 Volvo s60 modeli turboşarjlı motorlar ile desteklenecek gibi görünüyor. Minimum 254 beygir gücü üzerinde barındırmasını beklediğim model küçültülmüş bir s90 modeli olacak gibi görünüyor. Her daim modern ve şık bir görüntü sunmayı hedefleyen Volvo s60 modeli 2021 yılında otomobil piyasasının en şık otomobillerinden bir tanesi olmaya 2019 ortasından aday.

2021 Volvo s60 modelinin beklenilen zamandan önce açıklanması ve üretime başlanması bekleniyor. 2021 Volvo s60 fiyatının ise maliyet tahmini 35.800 $’dan başlayacağı öngörülüyor.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden Volvo s60 ve diğer otomobil markaları ile ilgili güncel haberleri takip edebilir, araç karşılaştırmaları yapabilir veya dilediğiniz araç için bayiye gitmeden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle