Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Mercedes-AMG GLB Görüntülendi

2021 Mercedes-AMG GLB Görüntülendi

Mercedes mühendisleri bu yaz yeni Mercedes GLB modelini tanıtmaya planlıyor. Alman üretici modelin ateşli versiyonu üzerinde çalışırken görüntülendi. Güney Avrupa bölgesinde test edilen ve görüntülenen 2021 Mercedes-AMG GLB 45 modeli GLB konseptindekileri andıran farları ve onların arasında kendini gösteren panamericana ızgarası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Yerli Otomobilde Tasarım: “Tamam.”

Markanın Crossover modelinin genel profili çok sportif görünmüyor ancak araç sportif süspansiyonlarla yere daha yakın bir görünüme kavuşmuş. Ayrıca Michelin Pilot Sport 3 lastiklere sarılı AMG jantlarla aracın standart model olmadığı da vurgulanmış diyebiliriz.Modelin arka bölümüne geldiğimiz zaman GLB 45 modeli burada ince arka lambalara ve sportif bir difüzöre ev sahipliği yaptığı görülüyor. Ayrıca, modeli çift egzoz çıkışına sahip, daha az güçlü GLB 35'ten ayıran bir dörtlü egzoz sistemi bulunuyor.

İç mekan fotoğrafları olmayan otomobilin, A, B ve CLA-Serisi ile aynı çizgide olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni Audi Q3 Sportback Tanıtılacak

Bildiğiniz gibi AMG modellerinin işi performans sunmak ve GLB 45 de bu yönüyle öne çıkacak. A45 ve CLA 45 gibi GLB 45 de yeni turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli motorla gelecek. AMG patronu Tobias Moers, daha önce yaptığı bir açıklamada ünitenin 420 beygir güç üreteceğini belirtmişti. Fakat bu güç çıkışının S versiyonunda sunulacağı tahmin ediliyor.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinde dilediğiniz tüm araçları bulabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement