Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Volkswagen Polo BlueGT

-

Volkswagen Polo BlueGT Renkleri

Derin Siyah
İpek Mavisi
Refleks Gümüş
Beyaz

Volkswagen Polo BlueGT Resimleri

Volkswagen Polo BlueGT Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Volkswagen Polo BlueGT Versiyonları

Volkswagen Polo BlueGT Yorumları

Volkswagen Polo BlueGT Misafir 23.05.2017
Motoru güçlü bir araba ve tasarımı da güzel
(0)
Cevap Yaz

Volkswagen Polo BlueGT Misafir 2.05.2017
Madem daha güçlü bu araba ona göre tasarımını ayarlasalardı normal polodan daha çok sade gözüküyor
(0)
Cevap Yaz

Volkswagen Polo BlueGT Misafir 12.04.2017
Silindir modundan kaç silindir çalıştırmak istiyorsan ayarlaya biliyorsun
(0)
Cevap Yaz

Volkswagen Polo BlueGT Misafir 4.04.2017
Eski polodan şimdiki poloya vay be
(0)
Cevap Yaz

Volkswagen Polo BlueGT Misafir 22.03.2017
İyi iyi ama küçük tarzda bir araba
(0)
Cevap Yaz

Volkswagen Polo BlueGT Misafir 3.01.2017
İstenen yüksek fiyata göre donanımı oldukça boş olan aracın opsiyonlarının da çok pahalı olduğunu belirtmeliyim.
(0)
Cevap Yaz

Volkswagen Polo BlueGT Misafir 11.12.2016
manuel şanjıman seçeneği yok ve donanım paketleri arasındaki fiyat farkları normalden fazla geldi bana
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Volkswagen Polo BlueGT için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Volkswagen Polo BlueGT Hakkında Genel Bilgiler

Kalp atışlarınızı hızlandırır.
Yeni Polo BlueGT ile heyecanlı bir birliktelik sizi bekliyor. Yüksek performansı düşük yakıt tüketimiyle birleştiren bir motor, dikkat çekici bir tasarım, üstün donanım seviyesi ve dahası sizi bekliyor.

Agresif duruşu onu daha çekici kılıyor.
Yol tutuşunu destekleyen ve aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlayan aerodinamik ön tamponu, GT logolu detayları, 15 mm alçaltılmış spor süspansiyonları ona agresif bir görünüm katıyor. Yine ona özel aerodinamik arka spoylere entegre parlak siyah dikey kanatçıklar yüksek hızlarda doğrusal stabilizasyonu desteklerken onu daha verimli kılıyor.
Sürdürülebilir.
Polo BlueGT, bir otomobilin sportif olduğu kadar sürdürülebilir de olabileceğini kanıtlıyor. Sahip olduğu verimli motoru ve yenilikçi teknolojileri sayesinde yakıt göstergesine baktığınızda yüzünüzdeki gülümseme devam eder.

POLO. BÜYÜKSÜN. 
Volkswagen seeMore uygulaması, Volkswagen’in ilanlarına, kataloglarına, broşürlerine, TV reklamlarına, hatta radyo spotlarına yerleştirdiği özel içerikleri, iOS ve Android tabanlı akıllı telefonlarınızın ve tabletlerinizin ekranında görmenizi sağlar. Volkswagen seeMore ile Polo, iOS ve Android tabanlı cihazınızda. 1) Volkswagen seeMore uygulamasını iOS ya da Android tabanlı cihazınıza yükleyin. (Uygulamayı AppStore, Android Market ya da Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.) 2) Kurulumun ardından seeMore uygulamasını açın ve cihazınızı 10-15 cm uzaklıktan seeMore uygulama logosunun bulunduğu görsellere yatay olarak tutun. Kısa bir yükleme süresinin ardından multimedya içerik ekranda belirir. Ardından Volkswagen seeMore’un eğlence dolu dünyasını keşfedebilirsiniz.
ONU BENZERSİZ KILAN ÖZELLİKLER AYRINTILARINDA SAKLI.
Tüm karakterini ortaya koyan bir otomobil. Polo, kesinlikle benzersiz. Sportif tasarım anlayışıyla yeniden yorumlanan Polo, keskin hatlarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Standart olarak sunulan gövde rengi yan aynalar ve genel tasarım anlayışıyla uyumlu stop lambaları, onun mükemmel tasarımını vurgulamakla kalmıyor, büyüleyici bir görünüm de sunuyor. Ayrıca, segmentinde ilk defa ve opsiyonel olarak sunulan LED farlar, Polo’nun keskin ve dinamik hatlarıyla mükemmel bir bütün oluşturmanın yanı sıra karanlıkta diğer sürücüler tarafından rahatlıkla fark edilebilmenizi sağlayarak sürüş güvenliğinizi artırıyor

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN SEYAHATİNİZ BOYUNCA GÖZÜNÜ BİLE KIRPMAYAN YARDIMCILARINIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN: SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ.

Sizi yeni yol arkadaşlarınızla tanıştıralım. Onlar, yalnızca yolculuklarınızın rahat geçmesini sağlamak için değil, hedefinize güvenle ulaşmanız için de çalışan özel asistanlarınız. Polo’da sunulan bazı sürüş destek sistemleri, bu sınıftaki hiçbir otomobilde bulunmuyor.

01 Elektronik stabilizasyon programı “ESP”, savrulma tehlikesi gibi kritik durumları önceden algılayarak aracın savrulmasını önlemeye yardımcı oluyor. | S 02 İkincil çarpışma freni “Multi-collision Brake”, olası bir kaza durumunda otomatik olarak devreye giriyor ve frenleme yaparak savrulma ve ikincil çarpışma tehlikelerinin sonuçlarını önemli ölçüde azaltabiliyor. | S 03 Geri görüş kamerası “Rear Assist”, Polo’nun arkasında yer alan bölgenin görüntülerini gerçek zamanlı olarak bilgi ve eğlence sistemi ekranına yansıtıp park etme sırasında sürücünün ihtiyaç duyduğu desteği sunuyor. | O 04 Yorgunluk tespit sistemi “Fatigue Detection”, sürüş şeklini sürekli yakından takip ediyor ve normal sürüş alışkanlığı dışında farklı bir tutum algılayıp yolculuğa ara verilmesi gerektiğini fark ettiğinde hem sesli hem de görsel olarak sürücüyü uyarıyor. Böylece sistem, doğru zamanda doğru karar verilmesine yardımcı oluyor. | A | O 05 Ön bölge asistanı “Front Assist”, radar sensörü yardımıyla kritik mesafe durumunu algılayarak durma mesafesini kısaltmaya yardımcı oluyor. Yolculuk sırasında önde seyreden otomobile çok yaklaşılması durumunda devreye giren sistem, sesli ve görsel olarak uyarı yapmanın dışında, fren balatalarını fren disklerine yaklaştırarak otomobili etkili ve çabuk frenlemeye hazırlıyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak adaptif hız sabitleyici “ACC” ile birlikte tercih edildiğinde, otomobilin hızını ve öndeki araca olan mesafesini ayarlayarak konforlu ve güvenli sürüşü destekliyor. |

ARADIĞINIZ HER ŞEYİ ELİNİZİN ALTINDA BULMANIZ İÇİN: SEZGİSEL TASARIM.
Polo sayısız yeni özellikle donatılmış olmasına rağmen, onu çok uzun zamandır tanıyormuşsunuz gibi gelecek. Sezgisel tasarımlı, en ince ayrıntısına kadar kusursuz bir işçiliğe sahip iç mekân sayesinde, kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.
EŞİ BENZERİ BULUNMAYAN BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMLERİ

. Polo’da standart olarak sunulan Türkçe dil seçenekli 5"lik renkli dokunmatik ekrana sahip Composition Colour bilgi ve eğlence sistemi; araç bilgilerinin görüntülenmesini sağlarken, aynı zamanda MP3 ve WMA uyumlu CD çaları, altı hoparlörü ve harici SD kart/AUX-IN desteğiyle keyifli yolculukları garanti ediyor. Ayrıca her ikisi de 6,5"lik renkli kapasitif dokunmatik ekrana sahip yeni nesil Composition Media bilgi ve eğlence sistemi ve Discover Media radyo navigasyon sisteminde yer alan USB arabirimi müzik ve resim dosyalarını desteklerken Bluetooth arayüzüyse telefon görüşmelerinin kolaylıkla yapılmasını sağlıyor. Opsiyonel olarak sunulan bu iki sistemden Discover Media radyo navigasyon sistemi, sürücünün bir multimedya sisteminden beklediği tüm temel fonksiyonları yerine getirmenin yanı sıra gelişmiş navigasyon fonksiyonuyla da gidilmek istenen adresleri ya da popüler mekânları bularak sürücüye yön gösteriyor.

01 Discover Media radyo navigasyon sistemi, 6,5"lik renkli kapasitif dokunmatik ekranı, CD çaları, SD kart girişi, AUX-IN, USB, Bluetooth ve navigasyon desteği sayesinde sizi eşsiz bir deneyime davet ediyor.
02 Composition Colour bilgi ve eğlence sisteminin 5"lik renkli dokunmatik ekranı sayesinde ortam içerikleri kolayca yönetilir. Sistem MP3 ve WMA uyumlu bir CD çalara, 4 x 20 Watt güce, 6 adet hoparlöre, SD kart girişine ve AUX-IN girişine sahiptir. 
03 Composition Media bilgi ve eğlence sistemi, dokunmatik kontrol edilebilen yakınlaşma sensörlü 6,5"lik TFT renkli ekrana ve MP3/WMA uyumlu bir CD çalara sahiptir. Tüm bunların yanı sıra SD kart girişi, AUX-IN girişi, USB arabirimi ve mobil telefon bağlantısı sağlamak için Bluetooth arayüzüyle donatılmıştır. | A

ORTAM RAHAT. HEM DE HER KOŞULDA.
Yalnızca arkanıza yaslanın ve rahatınıza bakın. Sizi kusursuz bir iç mekânla karşılayan Polo, konforu ön plana çıkaran gelişmiş donanım özellikleriyle de rahat ettirmek istediğini kanıtlıyor. 01 Polo’nun iç mekânı en küçük detayına kadar büyüleyici. Kapı içlerinde yer alan krom görünümlü dekorlarsa iç mekândaki ince ayrıntının bir kanıtı olarak ön plana çıkıyor. | C | A 01 Çok fonksiyonlu deri direksiyon, sunduğu kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Bilgi ve eğlence sistemi ve yol bilgisayarı ayarları çok fonksiyonlu direksiyon sayesinde artık elinizin altında. | C | A 01 Yol bilgisayarı; gösterge panelinde yer alan ekran üzerinden ortalama hız, dış ortam sıcaklığı, anlık ve ortalama yakıt tüketimi gibi önemli verileri takip etmenizi sağlıyor. | 

02 Tek bir düğmeyle daha sportif:

Sportif şasi kontrolü “Sport Select” sistemi, sürücü tarafından normal ve sportif olmak üzere iki farklı süspansiyon sertliği ayarlanmasını sağlıyor. Spor süspansiyonla birlikte alınması gereken bu sistem, hidrolik olarak süspansiyonların sertliğini değiştiriyor. | O 03 Lastik basınç uyarı sistemi sürücünün lastiklerin basıncını denetim altında tutmasına yardımcı oluyor. Bu sayede lastikler daha az aşınıyor, güvenlik sağlanıyor ve verimli sürüş destekleniyor. | S 04 Tam otomatik klima sistemi “Klimatronik”, otomobilinizin iç mekân sıcaklığının istenen seviyede kalmasına destek oluyor. 

DAHA AZ YAKIT, DAHA FAZLA GÜÇ. YENİ MOTOR SEÇENEKLERİ.

Polo’da sunulan motor seçenekleri “Daha az yakıt, daha yüksek performans” prensibiyle çalışıyor. Euro 6 emisyon normuna uyumlu bu motorlar, sundukları dinamizm, ekonomik sürüş ve sürdürülebilirlik gibi özellikleri sayesinde örnek teşkil ediyor. TSI ve TDI motor seçenekleriyle sunulan Comfortline, Allstar ve BlueGT donanımlı araçlarda standart olarak bulunan fren enerjisi geri kazanımı ve Start/Stop sistemi gibi BlueMotion teknolojisine ait özellikler, daha tasarruflu sürüşlere olanak sağlıyor. Bu sayede Polo, birleşik tüketim değerleri baz alındığında 100 kilometrede yaklaşık 3,1 litreye kadar düşük yakıt tüketim değerlerine ulaşabiliyor.

DONANIMINLA DA BÜYÜKSÜN. POLO ALLSTAR
KENDİ SINIFINDA RAKİPSİZ. Böyle bir otomobilin rakiplerini kıskandırması kadar doğal bir şey yok. Donanımın bir otomobili nereden nereye götüreceğini iyi bilen Polo Allstar, herkesin dikkatini nasıl üzerine çekeceğini de iyi biliyor. İlk bakışta dikkat çeken “ALLSTAR” amblemi, bu otomobilin ne kadar özel olduğunu gösterir nitelikte. Krom kaplamalı ön sis farları, bir Allstar’a yakışacak 15’’ alüminyum alaşımlı ‘’Linas’’ jantları, Polo Allstar’ın hem dinamik hem de yüksek kaliteli bir duruş sergilemesini sağlıyor.
01 Hiçbir şey gölgede kalmayacak: Krom kaplamalı sis farları en kötü hava koşullarında bile kusursuz bir görüş sağlamanın yanı sıra, tüm virajları mükemmel aydınlatıyor. | A 02 “ALLSTAR” amblemi otomobilinizin özel bir model olduğunu net şekilde ortaya koyuyor. | A 03 Gösterişi detaylarında saklı: 15" alüminyum alaşımlı jant ‘’Linas’’, 6J x 15’’, Polo Allstar’a yakışan stili ortaya koyuyor. | 

İÇİNDE YILDIZ KUMAŞI VAR.
Polo Allstar’ın kapısını açtığınız an bu otomobilin ne kadar donanımlı olduğunu göreceksiniz. “ALLSTAR” marşpiye kaplamaları ve kendine has çizgilere sahip antrasit renkli kumaş koltuk döşemeleri, Polo Allstar’ın iç mekânına etkileyici bir hava katıyor. Standart olarak sunulan çok fonksiyonlu deri direksiyon ve 6,5"lik renkli dokunmatik ekrana sahip Composition Media ise her detayın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.
04 Her sürüşte aynı konfor: Kendine has çizgilere sahip ‘’Pentastripe’’ kumaş koltuk döşemeleri, görüntüsüyle de neden bu otomobilin Allstar olduğunu kanıtlıyor. | 
05 Tam otomatik klima sistemi “Klimatronik”, tüm yolculuğunuz boyunca sıcaklığı sabit tutuyor. Polo Allstar ile standart olarak sunulan 6,5"lik renkli kapasitif dokunmatik ekrana sahip Composition Media bilgi ve eğlence sisteminde yer alan USB arabirimi, müzik ve resim dosyalarını desteklerken Bluetooth arayüzüyse telefon görüşmelerinin kolaylıkla yapılmasını sağlıyor. |
06 Polo Allstar ile birlikte standart olarak sunulan hız sabitleme sistemi sayesinde özellikle sabit hızlarda gidilerek gerçekleştirilen uzun yolculuklarda sürücüye yüksek bir konfor sunuluyor. | 

POLO BLUEGT
KALP ATIŞLARINIZI HIZLANDIRIR. HEM DE ANINDA. İlk görüşte aşk: Polo BlueGT ile heyecanlı bir birliktelik sizi bekliyor. Yüksek performansı düşük yakıt tüketimiyle birleştiren bir motor... Dikkat çekici bir tasarım... Üstün donanım seviyesi... Yani spor otomobil tutkunlarının kalbini çalması garanti.
01 Polo BlueGT’nin yol tutuşunu destekleyen ve aynı zamanda yakıt ekonomisi sağlayan aerodinamik ön tamponu, tasarımının olmazsa olmaz parçalarından biri olarak ön plana çıkıyor. Radyatör ızgarasının üzerindeki “GT” amblemi ve 15 milimetre alçaltılmış spor süspansiyonla birleşen bu tampon, BlueGT’nin agresif ruhunu açıkça ortaya koyuyor. | GT 02 Polo BlueGT’ye özel, aerodinamik arka spoylere entegre parlak siyah dikey kanatçıklar yüksek hızlarda doğrusal stabilizasyonu desteklerken aerodinamik verimliliği de elden bırakmıyor. BlueGT’nin arka bölümünü süsleyen GT ve BlueMotion teknolojisi amblemleriyse karşınızda sportif olduğu kadar tasarruflu da olan bir otomobilin durduğunu hatırlatıyor. | GT 03 Sıradışı tasarımı ayrıntılarında saklı: Alüminyum alaşımlı 17" “Montani” jantları ve 215/40 R17 ebadındaki lastikleriyle Polo BlueGT’nin kendine güveni tam. | 

SÜRDÜRÜLEBİLİR.
Polo BlueGT, bir otomobilin sportif olduğu kadar sürdürülebilir de olabileceğini kanıtlıyor. Sahip olduğu verimli motoru ve yenilikçi teknolojileri sayesinde, yakıt göstergesine baktığınızda yüzünüzdeki gülümseme devam ediyor. 01 Aktif silindir yönetim sistemi “ACT”, daha az güce ihtiyaç duyduğunuzda sizi çok fonksiyonlu göstergesiyle bilgilendiriyor ve 2 silindirli kullanıma geçerek yakıt tüketimini düşürüyor. Fren enerjisi geri kazanımı ve Start/Stop sistemiyle bir araya gelen bu teknoloji, Polo BlueGT’nin 100 kilometrelik mesafeyi yalnızca ortalama 4,7 litre* yakıtla katetmesini sağlıyor. | GT
02 Polo BlueGT’nin iç mekânı da oldukça büyüleyici. BlueGT logolu çok fonksiyonlu spor deri direksiyon, hız sabitleme sistemi “Cruise Control”, Türkçe dil seçenekli yol bilgisayarı, şık kapı içi “Vienna” deri detaylarıyla BlueGT, dış tasarımında göstermiş olduğu üst sınıf hissini iç mekâna da taşıyor. Tüm bunların yanı sıra, kullanılan krom detaylar da iç mekâna şıklık katıyor. | 
POLO WRC. YARIŞ PİSTLERİNDE DE BÜYÜKSÜN! 2013, 2014 ve 2015 yıllarında üst üste üç kez Dünya Ralli Şampiyonası’nı kazanan Polo WRC; yağmur, kar, çamur demeden zirveye yerleşti. Dünya çapında 13 ülkede toplamda 22.000 kilometreyi başarıyla geride bırakan Polo WRC, dünyanın bu en zorlu test programında bitiş çizgisine birinci olarak ulaşmayı başardı. Üretim hattımızdan ayrılan tüm Polo modelleri bu birinciliğin gururunu taşıyor.

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 10 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle