Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Volkswagen Polo Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Volkswagen Polo Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2009 yılında beşinci nesline kavuşan Volkswagen Polo, Volkswagen firmasının satış rekorları kırmaya devam eden otomobillerinden bir tanesi. Satış rekorları kıran Polo modeli 2019 yılı itibariyle artık 6.nesil.

Öncelikle 2019 Volkswagen Polo modelinin tasarım detaylarına bir bakalım: 2019 Volkswagen Polo modelinin tasarımı Golf modelini andırıyor. Aslında Golf modelinin 1 inç küçültülmüş hali desek sanırım yanılmış olmayız. Aslında bu yeni tasarımda en büyük pay panjurlar ve krom detaylarda saklı gibi görünüyor. Ayrıca yeni Volkswagen Polo modeli sınıfında Led teknolojisi ile donatılmış. Yeni Polo ön tarafta radikal değişimlere yer verse de aracın arka tarafında aynı değişiklikleri göremiyoruz. Aracın arka tarafı yenilenen stop lambası sayesinde daha genç ve dinamik bir görünüm almış.

Polo modelinin iç tasarımına baktığımız zaman ise sıkça metal malzemelere yer verildiğini görüyoruz. Direksiyonda müzik sistemi teknolojisi ile sunulan araç krom kaplamalardan oluşuyor ve bu da araca çok farklı bir hava katmayı başarmış.

Volkswagen Polo Euro NCAP testlerinden de artırılmış malzeme kalitesi ve gelişen güvenlik teknolojileri ile tam not almayı başarmış bir model olarak göze çarpıyor. Öyle ki aracın iç tasarımının tamamına yakını metal olarak dizayn edilmiş.

İkinci el otomobil piyasasının da en çok satan ve tercih edilen modelleri arasında yer Volkswagen Polo sahibinden yıllardır pozitif geri dönüşler almayı başarmış ve bu durum Polo modelinin hem sıfır km hem de ikinci el piyasasında her zaman zirvede kalmasına sebep olmuştur. İkinci el Volkswagen Polo modeli en az sıfır km Volkswagen Polo modeli kadar tercih ediliyor desek sanırım yanılmış olmayız.

İlginizi Çekebilir: 2021 Seat Leon Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2020 Volkswagen Polo modeline baktığımız zaman ise MQB platformunu kullanarak asfalta inmesi beklentiler arasında. Düşük maliyetle daha kaliteli bir Polo üretmek isteyen Volkswagen mühendisleri Polo tabanlı T-Cross SUV modelini de gelecek yıl açıklayacak gibi görünüyor. Aracın dış cephesinde yakınsak farlar, düz tavan ve revize edilmiş tamponlar yer alıyor. Bu özellikler tek bir otomobilde birleşince 2020 yılının iddialı otomobillerinden bir tanesi ile karşılacağız gibi görünüyor. Kablosuz şarj özelliğinin de bulunması beklenen model 17 veya 18 inç alaşımlı jantlara sahip olacak. Şimdilik 2020 Polo modeli ile ilgili detaylar bunlar olsa da ilerleyen zamanlarda 2020 polo modei ile ilgili detayları sizlerle paylaşacağız.2021 Volkswagen Polo modelinin turboşarjlı olması beklenirken maliyetin artması turboşarjlı motorların önünde duran en büyük engel gibi görünüyor. Oldukça kompakt bir model olmasını beklediğimiz 2021 Polo modeli buna nazaran geniş bir iç hacme ve düşük bir ağırlığa sahip olarak kullanıcı ile buluşmayı hedefliyor. Şu an için 2021 Volkswagen Polo modeline ait sızdırılmış herhangi bir fotoya rastlamasak da beklentilerimiz aracın dinamik ve heyecan verici bir tasarımla bir önceki jenerasyondan çok farklı olarak kullanıcı ile buluşması. Bakalım 2021 yılında Volkswagen Polo beklentilerimizi karşılayabilecek mi?

İlginizi Çekebilir: 2021 Ford Mondeo Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Volkswagen Polo modelinin 2020 yılı başlarında tanıtılması ve 2020 yılının ortalarına doğru asfalta inmesi bekleniyor. 2021 Volkswagen Polo fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapmayan Volkswagen yöneticileri bu konuda aceleci davranacak gibi görünmüyor.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden Volkswagen Polo ve diğer otomobil markaları ile ilgili güncel haberleri takip edebilir, araç karşılaştırması yapabilir veya beğendiğiniz araç için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle