Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

10 Maddede Togg T10X Çekiliş Süreci

18 Mart 2023 Cumartesi

 

TOGG markasının 953 bin TL başlangıç fiyatla sunulan paketi T10X için sipariş sürecinin başladığını ifade edelim. 27 Mart tarihine kadar Trumore dijital platformu ve TOGG web sitesi üzerinden araç için siparişler alınacak. Ön sipariş süreci sonrası 28 Mart tarihinde noter huzurunda dijital çekiliş yapılacağını ifade edelim. TOGG T10X modeli için ilk 4 saatte 7 bin 734 ön sipariş oluşturulduğunu belirtelim. TOGG T10X için sipariş ve çekiliş sürecinin sizin için hazırladık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’nin elektrikli ilk yerli otomobili TOGG T10X için ön sipariş süreci başladı. 16-27 Mart tarihleri arasında App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden bizlere sunulan Trumore uygulamasını indiren ya da Togg websitesi aracılığı ile Tru.ID oluşturan her bir kullanıcı, nakit ya da kredi kartı aracılığı ile cüzdanlarına aktardıkları 60 bin TL ön ödeme sonrası çekiliş sürecine katılacak.

10 Adımda TOGG Çekiliş İçin Başvuru Yapma

  1. 2023 yılı içerisinde TOGG T10X modeline sahip olmak için çekilişe katılacak kullanıcılar Togg.com.tr ya da App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden bizlere sunulan Trumore uygulaması üzerinden “Akıllı Cihaz Konfigüratörü”ne giriş yaparak cihazın donanım özelliklerini, teknik verilerini ve model fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar TOGG T10X modelini istedikleri gibi özelleştirebilecek.
  2. Kullanıcılar, seçtikleri aracı Türkiye Renkleri ile 360 derece inceleyebilecek. Dış renk seçeneğine de bu şekilde karar verecek. Diledikleri takdirde akıllı cihazın bulunduğu ortamı değiştirebilecek. Beğendikleri dış rengin TOGG T10X üzerinde güneşli bir havada nasıl göründüğüne de şahitlik edebilecek.
  3. Kullanıcılar bir sonraki adımda T10X modelinin jant seçenekleri arasından seçim yapabilecek.
  4. TOGG T10X modelinin iç tasarımını kullanıcılar keşfedebilecek. Sonrasında diledikleri opsiyonel donanımları araca ekleyebilecek.
  5. Konfigürasyonu tamamlayan kullanıcılar özet sayfasında detayları inceleyip son kontrolleri gerçekleştirecek.
  6. Ön sipariş sözleşmesinin ardından onaylanan kişiler için ödeme adımına geçilecek.
  7. Kullanıcılar Trumore e-Cüzdanı varsa ve 60.000 bin TL bakiye yüklediği takdirde ön ödemeyi tamamlayacak. Çekilişe katılacak.
  8. Ön sipariş döneminin ardından dijital çekiliş 28 Mart tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek. Çekilişe katılacak kullanıcıların listesi TOGG tarafından yayınlanacak. Çekiliş bitiminde ise kazanan kullanıcılardan ön ödeme tutarı düşülerek kalan ödeme alınacak.
  9. Ön sipariş döneminin ardından noter huzurunda çekiliş yapılacak. Teslimat sürecinde seçilen teslimat dönemi ile kullanıcının çekiliş sıralamasındaki yeri dikkate alınacak.
  10. Sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedelleri kullanıcıların Trumore e-Cüzdanlarına süreç sonrası bankalarına bağlı olarak en geç 14 gün içinde otomatik olarak iade edilecek.

TOGG SİPARİŞİ NASIL VE NEREYE YAPILACAK?

TOGG T10X ön sipariş süreci başladı. 27 Mart tarihine kadar  http://togg.com.tr web sitesi üzerinden ya da Trumore uygulaması üzerinden ön başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

TOGG T10X modeli için ilk 4 saatte 7 bin 734 ön sipariş verildiğini ifade edelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Togg T10Xmodeli hakkında daha fazla bilgi almak için Togg modellerine sayfasına tıklayarak araç hakkında tüm özelliklere, videolara, görsellere ve kullanıcını deneyimlerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinde bulunan araba karşılaştırma sayfasından aklınızda aracı diğer muadilleri ile kıyaslayabiliriz. Yine sizi bayi bayi gez zahmetinden kurtaran Türkiye’nin en büyük online sıfır otomobil showroomu sifiraracal.com’da yer alan araba kampanyaları sayfasından güncel sıfır araç kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Tek bir tıkla düşündüğünüz araç için anında size özel ve ücretsiz fiyat teklifi oluşturabilirsiniz.

 

10 Maddede Togg T10X Çekiliş Süreci İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR

Togg Yorumları

Misafir
23.03.2024
Togg T10X için yapılmış
Güzel memleketimin ilk yerli üretim milli aracı sınıf ayırt etmeden uzaktan uzaktan baktirmadan herkesin ulaşabileceği yani satın alıp kullanacağı maddiyatta olsa hiç önemli değil 1.3 reno benzinli motorda olsa olur. Ne kadarda güzel olurdu.
Misafir
11.03.2024
Togg T10X için yapılmış
Diyer arabalar markalar 50 tane resim paylasmislar Togg 14 resim paylasmis onunda 7 tanesi ayni resim rekleri degisik. cok güzel
Misafir
25.02.2024
Togg T10X için yapılmış
IYI ARABA FIYAT ISE GIT OBUR MARKALARIN FIYATINA BAK BU LUKS ELEKTIRIK ARAC BU FIYATI EDER
Misafir
02.02.2024
Togg T10X için yapılmış
Togg Opel Corsa dan dar mı ?
Misafir
04.01.2024
Togg T10X için yapılmış
süper
Misafir
16.11.2023
Togg T10X için yapılmış
AranızdaTogg alan var mı? Varsa dürüstçe. ( siyaset yapmadan) objektif olarak yorum yapabilir mi? Yorumu paylaşmak için sahibi olmadığım bir arabaya yıldız vermem isteniyor, ne saçma bir blog burası. Ayrıca 1 yıldızı da kabul etmiyor.
Misafir
16.11.2023
Togg T10X için yapılmış
Arkadaşlar: 16 Kasım 2023 itibari ile araç ile ilgili kötü herhangi bir fikriniz var mıdır? Karar verebilmek için gerçekten problem yaşamış olan kişilerin kötü deneyimlerini rica ediyorum. Örneğin arabanın servisi nasıl / arabanın dayanıklılığı nasıl / araba çabuk bozuluyor mu? YOKSA arabanın fiyatının iyi olduğu belli. Arabanın birçok özelliğinin de iyi olduğu gayet açık. Gerçekten objektif olarak başından kötü olaylar geçmiş olan kişilerin bilgilerini rica ediyorum.
Misafir
29.10.2023
Togg T10X için yapılmış
Arkadaş siyaset yapmayın araba iyi mi kötü mü onu yazın ne siyaset yaptınız yaaa
Misafir
24.09.2023
Togg T10X için yapılmış
Çok güzel bir araç tam milletimize hitap ediyor tabiki fiyatı bize göre fazla gönül isterki memleketimizin mali milli aracimizi hepimiz ulaşalım kullanalım. Diyer markalarin elektrikli araçları ile kıyaslarsak yarı fiyat ama tabiki diyerlerin de vergi vergi üstüne olunca fiatlar uçuyor togg piyasadaki içten yanmalı oto fiyatina
Misafir
10.09.2023
Togg T10X için yapılmış
Allah devlet düşmanlarına fırsat vermesin, yoksa inadına togg fabrikasinida iha siha fabrikalarında yakarlar. 1980 öncesi işçi eylemi bahanesiyle yaktıkları fabrikalar gibi...
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle