Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Smart Forfour

-

Smart Forfour Renkleri

Beyaz
Gri
Kırmızı
Platinum Gri
İnci Siyah
Turuncu

2014 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Smart Forfour Resimleri

Smart Forfour Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Smart Forfour Versiyonları

Smart Forfour Yorumları

Smart Forfour Misafir 2.10.2021
çok tatlı çok minik bir araç
(8)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Yanından kamyon geçse karşı tarlada bulur kendini rüzgardan ????

Smart Forfour Misafir 23.04.2019
adamlar bu tarz arabadan başka araba çıkarmamaya yemin etmişler
(2)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Çünkü mercedesin aracı. Diğer tarzları da gayet iyi çıkarıyorlar :)

Smart Forfour Misafir 27.03.2019
aracı aldığımdan beri adapte olmaya çalışıyorum ama bir türlü adapte olamadım
(2)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Nasıl yani

Smart Forfour Misafir 25.12.2018
bu aracı almayı düşünüyorum nasıl bir araba bilgisi olan var mı? yakıtta cimri midir?
(33)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Süper 15 yildir kulaniyorum
Misafir tarafından cevaplandi
bence gayet iyi bir araç alırsan pişman olmazsın

Smart Forfour Misafir 9.05.2018
küçük tatlı hoş bir araba
(2)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Smart Forfour için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Smart Forfour Hakkında Genel Bilgiler

Smart Forfour Hakkında Genel Bilgiler

Forfour

Nesiller: 3

İlk Üretim Yılı: 2003

Motorlar: Elektrik, Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Hatchback

 

Smart Forfour

Biraz garip bir şekilde, sadece Mercedes çatısı altında yapılan son akıllı jenerasyonlar, yalnızca elektrik gücüne sahip olmaktadır.

Başlangıçta yalnızca bir seçenek olarak satışa sunuldu. Fakat Smart Forfour'un EQ varyantı artık Geely'nin Smart GmbH modelinin % 50'sini Daimler'den satın almasının ardından kalan tek versiyon oldu. Aracın gelecek jenerasyonları da sadece karbon emisyonsuz elektrikli güç aktarma organlarıyla satışa sunulacak ve Almanya'da geliştirilecek. Ancak global pazar için çoğunlukla Çin'de üretimi gerçekleşecek.

Tek bir model jenerasyonu esnasında benzinli ve hatta dizel motor seçeneklerinden tamamen batarya ile çalışan bir model serisine geçiş kolay olmadı. Fakat Smart Forfour bu alanda daha küçük iki kapılı Fortwo modeliyle aynıdır. Her iki araçta en başından itibaren elektrikli güç aktarma organlarını desteklemek için geliştirilmiştir. EQ forfour'un elektrikli motor ünitesi, tıpkı daha küçük kardeşleri gibi, 82 bg güç ve 160 Nm Tork değerleri için oldukça iyidir. Her ikisi de, 17,6 kWh kapasiteli bir Li-on bataryadan elektrik üreten ICE ile çalışan varyantlarda olduğu gibi, arka tarafta, bagaj hacminin altına monte edilmiş ayrı ayrı uyarılmış bir senkron motor ünitesi yer almaktadır. Aküdeki 96 HV hücre, otomobile NEDC standartlarına göre azami 159 km menzil mesafesi sunmaktadır.

Smart Forfour Teknik Özellikleri

Tamamen elektrikli EQ 82 BG elektrikli motor ünitesi 82 beygir güç ile 160 Nm Tork değerleri üretiyor. 1 İleri otomatik şanzımanla eşleştirilen bu motor ünitesi ürettiği gücü arkadan çekiş sistemine sahiptir. Ayrıca 0-100 hızlanması 12,7 saniye ve azami hızı 130 km/s’tir.

Smart Forfour Yakıt Tüketim Değerleri Nedir?

Smart Forfour EQ 82 BG elektrikli motor ünitesi 17,6 kWh batarya kapasitesine sahiptir ve fabrika çıkış verilerine göre tam dolu şarj ile 155 km yol katetmektedir.

Smart Forfour Tasarımı ve Boyutları

İlk bakışta minik bir otomobil olabilir. Fakat 4 kişilik tamamen elektrikli model Forfour, can alıcı tasarımı ve şehir hayatını kolaylaştırmasıyla kullanıcısının gönlünde taht kurmayı başarıyor.

Smart Forfour boyutları 3495 mm uzunluğunda, 1665 mm genişliğinde, 1554 mm yüksekliğinde, 380 lt’lik bagaj hacmine sahip ve 1100 kg ağırlığındadır.

 

Smart Forfour Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 20 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle