Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yoğun Trafiğin Modern Çözümü “Smart Forfour”

Yoğun Trafiğin Modern Çözümü “Smart Forfour”

Tamamen şehrin yoğun ve sorunlu trafik koşulları göz önüne alınarak tasarlanan Smart Forfour konsept olarak modern 4 kişilik araba olarak satışa sunuluyor. Sahip olduğu teknik özellikler ile son derece rahat bir kullanım kolaylığı sağlayan araç aynı zamanda küçük olan boyutları sayesinde de hem trafikte sürüş deneyimini iyileştiriyor hem de park yeri bulma sorununu ortadan kaldırıyor.

Araç 4 yetişkin kişi için mümkün olan en geniş alanı sağlarken bu sayede hem sürücünün hem de yolucuların tüm seyahat boyunca araç içerisinde konforlu bir şekilde yolculuk yapmalarını garanti altına alıyor. Smart Forfour 2016 tasarımını rakipleri arasından ayıran en önemli özelliği ise sahip olduğu üstün teknolojik donanım.

Araçta LED gündüz farları, yol bilgisayarı, arka park sensörleri ve start & stop özelliği gibi pek çok teknolojik özellik bulunuyor ki bunların tümü sürücünün işini kolaylaştırması açısından çok önemli bulunuyor. Smart Forfour yakıt tüketimi verileri ile de sahiplerini memnun ediyor. Çünkü araç 100 km. mesafeyi karma yakıt tüketimi verileri baz alındığında sadece 4.2 gibi son derece düşük bir yakıt ihtiyacı ile gidebiliyor. Aracın düşük emisyon rakamları ise çevreci yanını ortaya koyuyor ve çevreye olan duyarlılığını gözler önüne seriyor.

Smart Forfour fiyat seçeneklerinde ise 2 farklı donanım paketi bulunuyor. Smart Forfour 4 4 999 cm3 71 BG (52 kW) twinamic donanım paketinin satış fiyatı olarak 64.300 lira uygulanırken Smart Forfour turbo 4 4 898 cm3 90 BG (66 kW) twinamic donanım paketinin satış fiyatı ise 67.100 lira oluyor. Küçük yapısından beklenen tüm çevikliği sunan araç en yoğun trafikte dahi size çok daha rahat bir sürüş deneyimi yaşatırken kompakt tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda adeta rakiplerine ders veriyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement