Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Smart Forfour Yenilendi!

Smart Forfour Yenilendi!

Kalabalık şehir hayatının ve yoğun trafik yükünün tüm olumsuzluklarını geride bırakmak üzere özenle tasarlanan Smart Forfour kendinizi hiç olmadığınız kadar özgür hissetmenizi sağlayacak. 4 kişilik spor otomobil olarak tasarlanan aracın en önemli özelliği şimdiye kadar tasarlanan en kompakt otomobil olması.

Yani araç son derece küçük olan boyutlarına rağmen oldukça geniş bir iç hacim sunuyor. Küçük yapısı sayesinde en kalabalık trafik koşullarında dahi son derece konforlu bir sürüş deneyimi sunarken aynı zamanda şehirlerde yaşanan en büyük sorunlardan biri olan park etme sorununu da çözüme kavuşturmaktır. Küçük yapısı sayesinde size aracınızı park edebileceğiniz çok daha fazla seçenek sunan araç Smart Forfour ve Smart Forfour Turbo olmak üzere iki farklı donanım paketi ile satışa sunulmaktadır.

Smart Forfour 2016 modelinin satış fiyatı olarak 64 bin 300 lira uygulanırken Smart Forfour Turbo 2016 modelinin satış fiyatı olarak ise 67 bin 100 lira olarak uygulanmaktadır. Araç tamamen 4 yetişkin kişinin rahat ve konforlu yolculuk yapmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış. Bu sayede küçük ama kompakt bir tasarıma sahip olan araç hem sizi trafik çilesini çekmekten kurtarıyor hem de konforlu bir sürüş keyfi yaşamanızı garanti altına alıyor. Yapılan ölçümler sonucunda Smart Forfour yakıt tüketimi verilerinde de oldukça cazip bir ortalama sahip bulunuyor.

Ortalama yakıt tüketimi verileri temel alındığına araç 100 km. mesafe için sadece 4.7 litre yakıta ihtiyaç duyuyor ki bu da ekonomik araç satın almak isteyen kişilere başarıyla hitap etmesini sağlıyor. Hem şık bir tasarım, hem üstün teknolojik özellikler hem de düşük yakıt tüketimi kriterlerini başarı ile karşılayan araç trafikte çok daha özgür olmanızı sağlıyor.  

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement