Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2019 Skoda Superb Hibrit Seçeneği İle Tanıtıldı

2019 Skoda Superb Hibrit Seçeneği İle Tanıtıldı

Skoda markasının en uzun teaser kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çeken Superb ailesi tanıtıldı. Uygun ve keyifli bir Volkswagen Passat modelini andıran araç, VAG grubundan alışkın olduğumuz sade değişimler geçirerek satışa hazırlanıyor.

Modelde en büyük tasarım değişiklikleribiri aracın arkasında bulunan logonun yerini Kamiq ve Scala modellerinde yer alan bir "SKODA" yazısı olması. Tamamen LED arka far takımları değişen grafikleri ile çok daha şık bir görünüme kavuşan model Volkswagen modellerinden alıştığımız sinyal lambalarını da Skoda modellerinde sık sık göreceğiz anlaşılan.

İlginizi Çekebilir: İşte O Arabaların Fiyatları %60 Düştü

Modelin arka kısmında bulunan krom parça makyajlı Superb modelini daha büyük gösterse de aracın genişliğinde herhangi bir değişiklik olmadığı gözümüze çarpıyor. Aracın hatchback versiyonunun 8 milimetre, wagon versiyonunun ise 6 milimetre uzamasının sebebi ön tampon diyebiliriz.Skoda Superb modelini uzun zamandır full LED matrix ön far takımları ile görmek istiyorduk ve sonunda model bu farlara kavuştu. Model daha geniş bir ızgaraya ve yenilenen ön tampona sahip.Bu özellikleri ile yeni Skoda Superb yakışıklı görünüyor.

Aracın dış kısmında yeniliklerin son parçası olan 18 ve 19 inçlik alaşım jantlara yer verilmiş, renk paletine eklenen Race Blue ve Crystal Black seçenekleri de bu görünüme eşlik ediyor.

Gelelim asıl değişimin yaşandığı yaşama alanına. Farklı donanım seçenekleri için farklı döşemelere sahip olan aracın ön konsolunda krom detaylara yer verilmiş. Skoda, deri ya da Alcantara ile döşenen koltuklar için özel dikiş renkleri tasarlamış durumda. Koltukların altında bulunan saklama alanları aydınlatmalı alanlar olarak dikkat çekiyor. Aracı, donanım seçeneklerinin en tepesinde oturan Laurin & Klement seçeneği ile satın aldığınız takdirde siyah ya da bej renkteki kaplamalar da sizin oluyor.

2019 Skoda Superb hibrit modelinin kaputu altında VAG grubundan tanıdığımız 3 benzinli ve 3 dizel seçeneğine yer verilmiş. Benzinli ünitelerin en düşük hacimli üyesi olan 1.5 TSI motor, 150 beygir gücü üretebiliyor ve 6 ileri manuel ya da 7 ileri DSG şanzıman seçenekleri ile bizleri karşılıyor. Bir üst seviye modelde ise 2.0 TSI motorun 190 bg ve 272 bg gücü çıkış seçeneklerine sahip versiyonlara yer verilmiş. Bu iki versiyon standart 7 ileri DSG şanzıman ile eşleştirilmiş fakat 272 bg gücündeki versiyonu tercih etmeniz halinde AWD sürüşe sahip olma imkanı da sizleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni Opel Corsa Test Esnasında Görüntülendi

Skoda Superb modelinin hibrit versiyonunun bagaj hacmini düşürdüğünü de vurgulayalım. Hatchback modeli hibrit almanız durumunda bu hacim 625 litreden 485 litreye, Station wagon ise 660 litreden 510 litreye düşüyor.

Skoda Superb modelleri sene içerisinde üretime başlayacak. Modelin elektrikli bir türevi ise 2020 yılının ilk günlerinde satışa sunulacak.SIFIRARACAL.com sitesi üzerinde tüm Skoda modelleri hakkında bilgi sahibi olabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, bayiye gitmeden bir sıfır araç sahibi olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle