Porsche Cayenne

TL - TL
Uzunluk
4918 mm
Genişlik
1983 mm
Yükseklik
1696 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
772 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

Porsche Cayenne Renkleri

Carrara Beyaz
Lava Turuncu
Metalik Mahogany
Siyah

Porsche Cayenne Resimleri

Porsche Cayenne Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Porsche Cayenne Versiyonları

YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi4806 cc
Motor Gücü520 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi4806 cc
Motor Gücü570 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Porsche Cayenne Yorumları

Porsche Cayenne Misafir 16.02.2021
Fiyatı nedir ya bulamadım Bi türlü
(7)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
ne yapacaksın fiyatını

Porsche Cayenne Misafir 17.06.2019
Kalite ve kalite almaya kalksan okadar paramız yok alana hayırlı olsun demek düşer bizlere.keşke benim olsaaaa
(7)
Cevap Yaz

Porsche Cayenne Misafir 30.05.2018
kendine özgü tasarımı olan bir jeep
(2)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
jeep değil porsche

Porsche Cayenne Misafir 22.05.2018
berbat bir araç bu parayı hak etmiyor.
(13)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Bilmeden yazıyor görgü yokki
Misafir tarafından cevaplandi
sende bi cinslik varda ben çözemedim.

Porsche Cayenne Misafir 9.05.2018
anlatmaya gerek yok bilen biliyor zaten porsche nin ne kadar keliteli bir araba olduğunu
(0)
Cevap Yaz

Porsche Cayenne Misafir 8.05.2018
güzel bir geniş araç hem spor hem şık tasarım hem hızlı hem güçlü test sürüşlerine gittim ve çok beğendim kesin alıcam
(0)
Cevap Yaz

Porsche Cayenne Misafir 24.05.2017
Yüksek kaliteli lüks bir yakışıklı araç
(0)
Cevap Yaz

Porsche Cayenne Misafir 18.04.2017
Baka kalıyoruz anca
(1)
Cevap Yaz

Porsche Cayenne Misafir 14.12.2016
Zengin abilerimizin bindiği araçtır kendisi. Bi gün zenginlersem alacağım arabaların içinde bir araba
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Porsche Cayenne için Görüşlerini Bildir
Gönder

Porsche Cayenne Hakkında Genel Bilgiler

Cayenne fikri
Aileler kuruyoruz. Evler yapıyoruz. Dağlara tırmanıyoruz. Daha bir hedefe ulaşmadan, yenisi bizi bekliyor. Bir an durmak mümkün mü?
Hayır, değil. Zaten durmak da istemiyoruz. Ne olursa olsun, bizim için sadece daha iyi hale getirdiğimiz şeyler yeterince iyidir. Neden? Çünkü tutkuluyuz. Kalkış anındaki hızlanma hissinden ve günlük yaşamda heyecan dolu anlar yaratmaktan keyif alıyoruz.
Bunun otomobillerle ilgisi ne? Hiç. Fakat spor otomobillerle ilişkisi büyük. Tutku olmadan bir spor otomobil yaratmak mümkün değil. Onu sürmek de...
En çok yapmak istediğimiz şey, sürmek. Büyük bir tutkuyla. Günlük rutin yolculukların üstesinden, Laguna Seca'nın "Tirbuşon" adlı kesiminde olduğu kadar ustalıkla gelen ve maratondan olduğu kadar kısa mesafe koşularından da keyif alan bir araç. Tüm aile için, ama aynı zamanda yalnızca bizim için tasarlanmış bir otomobil. Ve her şeyden önce, bir

Porsche.
Dinamik performans, beş kapı, çok yönlülük, konfor. Cayenne, yeni tasarımı, yeni sürücü destek sistemleri, yeni sürüş bileşenleri ve daha yüksek gücüne rağmen daha düşük yakıt tüketimi ile başarılı yoluna devam ediyor. Kendini yeniden keşfeden Cayenne, ileriye giden yolu açmayı sürdürüyor. Geleceğe doğru.
Anahtarı kontakta çevirdiğiniz an. Ve bu anın sizde uyandırdığı duygu.

Yeni Cayenne. Tam isabet.
Karakter
Yakıt tüketimi/emisyon* Cayenne: Şehir içi l/100 km 12,3; Şehir dışı l/100 km 7,5; Ortalama l/100 km 9,2; CO2 emisyonu (g/km) 215.
Bu otomobilin en belirgin şekilde gözler önüne serdiği özelliği: baştan aşağı tutku. Yaşama ve yola olan tutku.
Ön kısım, dinamik karakterin mükemmel bir ifadesidir. Bu, tamamen yenilenmiş kaput ve sportif hatlara sahip kanatlar ile açıkça görülebilir. Dörder adet LED spot ile entegre gündüz sürüş farlarını içeren Bi-Xenon farların daha keskin tasarımı da yeni bir standart donanımdır.
Yeni Cayenne, atletik yeteneğini özgürce ortaya çıkarmanıza yardımcı olan, çok kollu bir tasarıma sahip 18 inç Cayenne jantları ile donatılmıştır. Söz konusu yavaşlama olduğunda, fren sistemi otomobil tamamen yüklüyken ve 3.500 kg'a kadar ağırlıktaki frenli bir römorku çekerken dahi etkileyici bir performans sergiler.
Tutku, iç mekanda da devam eder; hem görünümü hem de dokunuş hissiyle. Yükselen orta konsol ve çok fonksiyonlu spor direksiyon da otomobilin sportif mirasını vurgular.
Güvenlik ve konfor seviyesi, birçok opsiyonel sürücü destek sistemi ile daha da yükseltilebilir. Bunlar arasında Porsche Active Safe (PAS) ile birlikte adaptif hız sabitleme sistemi, Şerit Değiştirme Asistanı, Şeritten Ayrılma Uyarısı ve geri görüş kamerası veya Çevre Görüş Sistemi ile birlikte ParkAssist sayılabilir.

Dış tasarım
Yeni Cayenne modelinin hünerleri, tasarımıyla açıkça gözler önündedir: ön ve arka kısım, baştan aşağı yeniden gözden geçirilmiştir. Artık hatlar daha keskin ve daha da sofistike. Yeni kaput, yeni ön kanatlar, yeni farlar ve yeni hava girişleri, otomobilin varlığını daha da güçlendirir. Hiç olmadığı kadar atletik ve kaslı.
Kesin hatlara sahip yan kısımları, onun karakter ve prestij sahibi bir spor otomobil olduğunu açıkça gösterir. Entegre sinyal lambalarına sahip yeni yan aynalar ve 21 inç'e kadar ebatlarda sunulan jant seçenekleri, yeni çekici tarzlarıyla otomobilin dinamik özelliklerini vurgular. Standart donanım olarak bulunan dörder adet LED spotlu gündüz sürüş farları, yeni LED arka lambalar ve entegre egzoz uçları gibi diğer birkaç yeni detay ile de doğrulanan bir izlenim.
Her detay, sizin için en önemli olan şeyi vurgulamak için kullanıldı: sadece bir Porsche'nin sunabileceği sportmen itibarı. Bu, bizim tasarım DNA'mız. Sonuç ortada: özgün bir cazibe. Cayenne, tutku kelimesine bir beden kazandırıyor.

İç tasarım
Bir Porsche'nin direksiyonuna geçtiğinizde, bir sürücüden çok daha fazlasısınız. Daha büyük bir şeyin parçası. Genel bir konseptin parçası. Bir fikrin. Kökeni otomobil yarışlarında yatan bir fikir. Otomobili ve sürücüyü mümkün olduğunca birbirine yaklaştırmanın ne kadar önemli olduğunu burada öğrendik. Bu nedenle, Cayenne modelinin iç mekanı adeta sizin çevrenizde oluşturuldu. İhtiyacınız olan her şey elinizin altında. Pratik ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tasarım.
Tipik bir spor otomobil özelliği olan yükselen orta konsol, direksiyon ile en önemli araç kumandaları arasındaki mesafeyi kısaltır. Yeni çok fonksiyonlu spor direksiyon da motor sporlarının dilini konuşur. 918 Spyder modelinden türetilen direksiyon, yüksek seviyede ergonomi ile öncü tarzın ahenkli bir karışımıdır.
Ancak, Cayenne konsepti saf spor performansın ötesine geçer. Aynı zamanda konfor, çok yönlülük ve tarz da sunar. Her detay, genel izlenimi zenginleştirir. Bu, kendini kanıtlamış bir tasarım konseptimiz. Muhteşem duygular için geniş bir alan.

Önemli standart donanımlar
Bizim için tutku, yaşamın özüdür. Her gün karşılaştığımız meydan okumalarla yüzleşmeye olan hevesimiz ve itiş gücümüzdür. Cayenne modelini, bunun için yarattık. Uzun mesafelerden olduğu kadar, kısa koşulardan da keyif alan çok yönlü bir otomobil. Hem heyecan, hem de huzur için. Son derece sıra dışı, kapsamlı standart donanımlar ile.

Performans
Cayenne, tutkusunu gözler önüne seriyor. Her zaman, her yerde.
Bunun garantisi, 6.300 d/dk'da 220 kW (300 hp) gibi muazzam bir güç üreten 3,6 litrelik V6 motorudur. Her biri standart donanım olan doğrudan yakıt enjeksiyonu (DFI), hem emme hem de egzoz supaplarında sürekli değişken zamanlama özelliği ve 8 ileri vitesli Tiptronic S şanzımanı ile otomobil 0'dan 100 km/h hıza 7,7 saniyede ulaşabilir.
Yüksek bir motor gücünü görece düşük seviyede bir yakıt tüketimi ile elde edebilmek için, otomobilde değişken rezonanslı bir emme manifoldu bulunur. Verimlilik, standart otomatik Start/Stop fonksiyonu ile daha da artırılmıştır.
Hızlanma performansı, çekiş gücü ve sürüş konforu, Porsche Traction Management (PTM) ve Porsche Stability Management (PSM) ile geliştirilmiştir. Çelik yaylı süspansiyon da söz konusu performans, sürüş keyfi ve arazide sürüş becerileri olduğunda en yüksek standartları karşılar.

Gösterilen model: Cayenne S
8 ileri vitesli Tiptronic S
Özellikle geniş vites oranı dağılımı sayesinde 8 ileri vitesli Tiptronic S şanzıman, yakıt tüketimini düşürürken, konforu ve dinamik çevikliği de artırır. Yüksek viteslerde düşük motor devirleri, araç içerisindeki gürültü seviyesini azaltır. 8 ileri vitesli Tiptronic S, vitesi otomatik olarak değiştirir ve sürüş tarzınıza uyum sağlar.
Yeni özellikler arasında geliştirilmiş otomatik Start/Stop fonksiyonu da mevcut. Bu fonksiyon, sadece araç hareketsiz hale geldiğinde değil, örneğin trafik ışıklarına yaklaşırken de motoru durdurabiliyor.

Coasting
Enerji tasarrufu sağlayan diğer teknolojilerden biri de, hızınızı yavaşça düşürmek istediğinizde ayağınızı gaz pedalından çekmeniz gibi belirli durumlarda devreye giren Coasting (boşta sürüş) fonksiyonu. Aracın motor freni etkisiyle yavaşlamasının önlenmesi için, motor şanzımandan ayrılır ve rölanti devrine düşer. Cayenne S E-Hybrid, bir adım daha ileride: sürüş sırasında, içten yanmalı motoru tamamen durdurabiliyor.

Porsche Traction Management (PTM)
PTM, aktif bir dört tekerlekten çekiş sistemini, elektronik ve program kontrollü bir çok plakalı kavramayı, otomatik fren diferansiyelini (ABD) ve patinaj önleme sistemini (ASR) kapsiyor.
Elektronik olarak kontrol edilen çok plakalı kavrama, kuvvetin sürekli tahrik edilen arka aksa ve ön aksa en ideal şekilde dağıtılmasına yardımcı olur. Sürüş koşulları sürekli denetlenerek, sistemin çeşitli koşullara karşılık verebilmesi sağlanır. Virajlarda, mükemmel bir yanal stabilitenin sağlanması için ön tekerleklere gerekli miktarda motor torku aktarılır. Sonuç: tahrik torkunun daima mükemmel bir şekilde dağıtılması.

Çelik yaylı süspansiyon
Çelik yaylı süspansiyon, performans, sürüş keyfi ve arazide sürüş açısından tüm yüksek seviye gereklilikleri karşılar. Tutarlı hafif yapı daha gelişmiş sürüş dinamiği, daha iyi yakıt ekonomisi ve daha yüksek konfor ile sonuçlanır. Ek olarak, süspansiyon ayarları bir kez daha optimize yapılarak net bir sonuç sağlandı: daha yüksek konfor ve spor performans. Tipik olarak Porsche.
* Cayenne Diesel, Cayenne S, Cayenne S Diesel ve Cayenne S E-Hybrid modelinde standart.
Havalı süspansiyon ile Porsche Active Suspension Management (PASM)
Havalı süspansiyon ile Porsche Active Suspension Management (PASM)*
PASM ile birlikte seviye dengeleme ve araç yüksekliği kontrolü özelliklerine sahip havalı süspansiyon sayesinde, daima sabit bir araç pozisyonu. Orta konsolda bulunan bir düğme yardımıyla, aracın zeminden yüksekliği ayarlanabilir. Ve bagaj bölmesine eşya koymayı kolaylaştırmak için, bagaj bölmesindeki bir düğme yardımıyla aracı Yükleme Seviyesi'ne alçaltabilirsiniz.
PASM, her bir tekerlekte yol koşullarına ve sürüş tarzına bağlı olarak sönümleme kuvvetini aktif ve sürekli bir şekilde ayarlayan elektronik bir sönümleme sistemidir. Orta konsolda bulunan bir düğmeyi kullanarak, üç moddan birini seçebilirsiniz: Comfort, SPORT veya SPORT PLUS. Sensörler, ani hızlanmada, frenlemede ve keskin dönüşlerde ya da değişken yol yüzeylerinde meydana gelen gövde hareketlerini kaydeder. Kontrol ünitesi, sürüş koşullarını değerlendirerek her bir tekerlekteki sönümleme kuvvetini seçilen moda göre ayarlar. Üç sonuç elde edilir: daha yüksek sürüş stabilitesi, daha yüksek konfor ve daha gelişmiş performans.
* Cayenne Turbo modelinde standart.
Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)
PDCC, viraj esnasında yanal gövde hareketlerini algılayan ve azaltan bir aktif devrilme önleme sistemidir. Ek olarak sistem, kötü yol şartlarında aracın yana savrulmasını da en aza indirir.

Arazide sürüş
Aracın arazi becerilerini geliştirmek veya ayarları normal sürüşe geri getirmek için, orta konsoldaki ana arazi düğmesini kullanarak üç moddan birini seçebilirsiniz (modele bağlı olarak). Örneğin Arazi Modu 1'de, ABS gibi ilgili tüm sistemlerin çalışma programı en ideal çekiş gücü sağlanacak şekilde uyarlanır. Ek olarak, PASM özelliğine sahip havalı süspansiyon bulunan araçlarda Yüksek Seviye I seçilir. Bu da yeterli değilse, havalı süspansiyon Yüksek Seviye II'ye yükseltilerek yaklaşma/ayrılma açısı ve dalış derinliği artırılır.
Arazi Modu 2, çok plakalı kavramayı tamamen kilitleyerek zorlu arazi koşullarında daha da yüksek bir çekiş gücü sağlar. Opsiyonel Porsche Vectoring Plus (PTV Plus)* ile sunulan elektronik kontrollü değişken arka diferansiyel, dört tekerlekten çekiş sistemine entegredir ve Arazi Modu 3'te tamamen kilitlenebilir.
* Cayenne S, Cayenne S Diesel ve Cayenne Turbo modelinde.

Sport Chrono Paketi
Sport Chrono Paketi, analog ve dijital birer kronometreyi, SPORT PLUS düğmesini ve Porsche Communication Management (PCM) ekranında bir performans göstergesini içerir. Daha da sportif araç ayarları için.
SPORT PLUS modunu aktif hale getirmek için, orta konsoldaki SPORT PLUS düğmesi kullanılır. Motor daha hızlı tepki vermeye başlar. Süspansiyon daha sert ve direksiyon tepkileri daha doğrudandır. Performance Start fonksiyonu, kalkış anında en ideal ivmenin elde edilmesini sağlar. Ön konsolda bulunan kronometre, kaydedilen sürüş süresini gösterir veya klasik bir saat olarak kullanılabilir. PSM, tur zamanlarını veya diğer sürüş sürelerini görüntülemek, kaydetmek ve değerlendirmek için kullanılan özel bir performans ekranına da sahiptir.
Jantlar ve Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS)

Tekerlek tasarımı
Tüm Cayenne modelleri, spor tarzlarının altını çizen yeni geliştirilmiş birer jant tasarımına sahiptir. Tüm modeller için opsiyonel olarak sunduğumuz jant seçenekleri, 21 inç'e kadar ebatlara sahip. Bunlar arasında, çamurluk uzatmaları ile yola hem performansı hem de zarafeti aktaran 21 inç 911 Turbo Design jant da yer alıyor.
Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPM)
TPM, yol bilgisayarının ekranında herhangi bir basınç düşüşü hakkında uyarı verir. Buna ek olarak, sürücü her bir lastikteki basıncı gösterge tablosunda bulunan çok fonksiyonlu ekranda hızla ve kolaylıkla kontrol edebilir.

Fren sistemi
Cayenne modellerindeki fren sistemleri, tamamen yüklüyken ve 3.500 kg'a kadar ağırlıktaki frenli bir römorku çekerken dahi etkileyici bir performans sergiler.
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
Motor sporları dünyasından türetilmiştir ve günlük sürüşü daha da güvenli hale getirir: Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB), yarış pistlerinde kendini kanıtlamıştır ve dolayısıyla Porsche felsefesinin mükemmel bir örneğidir. PCCB'nin en önemli avantajı, klasik dökme demir disklere oranla yaklaşık %50 daha hafif olmasıdır. Yakıt ekonomisine ve performansa katkıda bulunduğu gibi, yaysız ve dönen kütleler hafifletilmiştir. Sonuçları: daha iyi direksiyon hakimiyeti ve yol tutuşu, aynı zamanda daha yüksek sürüş konforu.

Elektrikli park freni
Manuel olarak kullanılan elektrikli park freni, sürüşe başladığınızda otomatik olarak devreden çıkar.
Otomatik tutuş fonksiyonu
Otomatik tutuş fonksiyonu sayesinde, düz yolda veya yokuşta geriye kaymadan kalkış yapabilirsiniz.
1. Cayenne ve Cayenne Diesel modelindeki frenler, disk çapı (ön/arka) 350 mm/330 mm
2. Cayenne S ve Cayenne S Diesel modelindeki frenler, disk çapı (ön/arka) 360 mm/330 mm
3. Cayenne S E-Hybrid modelindeki frenler, disk çapı (ön/arka) 360 mm/330 mm
4. Cayenne GTS ve Cayenne Turbo modelindeki frenler, disk çapı (ön/arka) 390 mm/358 mm
5. Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB) (Cayenne Turbo S modelinde standart): disk çapı (ön/arka) 420 mm/370 mm
Porsche Stability Management (PSM)
PSM, tehlikeli yol senaryolarında aracın dengelenmesine yardımcı olur. Elektronik kontrol sistemi, otomobilin hareket yönünü, hızını, savrulma hızını ve yanal ivmesini sürekli olarak denetleyen sensörler kullanır. Aynı zamanda, istikrarsız yol yüzeylerinde hızlanırken otomobilin çekiş gücünü artırır. Sport Chrono Paketi'nde bulunan SPORT PLUS modunda, PSM daha geç devreye girer ve daha dinamik sürücüler için daha fazla özgürlük hissi sunar.
Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Porsche Dynamic Light System (PDLS) ile birlikte LED farlar
Kısa ve uzun far ve yan aydınlatmalar arasında ideal denge sayesinde yolun mükemmel şekilde aydınlatılması sağlanır. PDLS fonksiyonunu içeren LED farların gün ışığına benzer rengi ve düşük ışık saçılımı sayesinde, sürücünün gözleri diğer sistemlere göre çok daha geç yorulur.
Porsche Dynamic Light System (PDLS) ile birlikte Bi-Xenon farlar
Bi-Xenon farlar, halojen yardımcı farları ve otomatik dinamik far yüksekliği kontrolünü içerir: hem kısa hem de uzun farlar kullanılırken yolun daha dengeli bir şekilde aydınlatılması için.

Porsche Dynamic Light System (PDLS)
PDLS, kısa farların yüksekliğini araç hızına göre ayarlar. Dinamik viraj farları fonksiyonu, mevcut direksiyon açısını ve araç hızını temel alarak farları girilen virajın iç kısmına doğru çevirir ve bu alanı aydınlatır. Statik viraj farları, yardımcı farları devreye sokarak keskin virajlarda yolun daha fazla aydınlatılmasını sağlar.
Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
PDLS+, iki ek fonksiyona sahiptir: Uzun Far Asistanı, yaklaşık 65 km/h üzerindeki hızlarda devreye girer. Önde ilerleyen ve karşıdan gelen araçları algılar. Böylece, ışık huzmesinin şiddeti ve menzili, mevcut koşullara göre uyarlanabilir. Bir kavşağa yaklaştığınızda, Kavşak Asistanı devreye girerek sol ve sağ sinyal lambalarını yakar ve far huzmesini daha geniş ve daha kısa hale getirir. Bu, aracın hemen çevresindeki alanın daha iyi aydınlatılmasını sağlar.

Gündüz sürüş farları
Yeniden tasarlanmış dört LED spotlu gündüz sürüş farları, standart Bi-Xenon farlara* ve opsiyonel LED farlara** entegre edilmiştir. Gündüz sürüş farları, gündüzleri aracınızın diğer sürücüler tarafından daha kolay görünmesini sağlayarak güvenliği artırır. 
* Cayenne Diesel ve Cayenne S modelinde standart.
** Cayenne Turbo modelinde standart.

Arka Farlar
Yeni tasarım arka far modüllerinin tüm fonksiyonları için LED teknolojisi kullanılmıştır. Son derece hızlı ve daha yüksek parlaklık için. Kısaca: daha yüksek güvenlik için. Ani bir frenlemede arkadaki araç sürücülerinin kritik durumu daha çabuk fark edebilmeleri için dört noktalı LED fren lambaları yanıp söner. Üçüncü fren lambası, tavan rüzgarlığına entegredir.

Koltuklar
Konforlu koltuklar (8 yönde ayarlanabilir)
Uzun yolculuklarda mükemmel bir konfor ve sezgisel çalışma sunan konforlu koltuklar, ileri/geri, yükseklik ve minder/sırtlık açısı ayarları dahil olmak üzere 8 yönlü ayarlama özelliğine sahiptir.
Konfor hafıza paketi ile konforlu koltuklar (14 yönde ayarlanabilir)
8 yönde elektrikli ayarlama olanağına ek olarak, bu koltuklar bel desteklerinin, minder derinliğinin ve direksiyon kolonunun ayarlanmasını sağlayan konfor hafıza paketini içerir. Hem sürücü hem de ön yolcu için bel destekleri de dahil olmak üzere, kişisel koltuk ayarları ve ayrıca direksiyon kolonu ve yan ayna tercihleri de kaydedilir.
Konfor hafıza paketi ile adaptif spor koltuklar (18 yönde ayarlanabilir)
Konforu ve spor performansı bambaşka bir seviyeye yükselten ve konfor hafıza paketine sahip olan adaptif spor koltuklar, elektrikli kumanda ile ayarlanabilen daha yüksek ve daha belirgin yan dolgulara sahiptir. 18 yönde elektrikli ayarlama fonksiyonu sayesinde, tüm ayarlar kişisel ihtiyaçlarınıza özel olarak yapılabilir; örneğin, tercih ettiğiniz direksiyon ve yan ayna konumları kaydedilerek.

Arka koltuklar
Bir spor otomobil ile yola çıkmak için en iyi gün: her gün. Ve bu, Cayenne modelinin sunduğu bol miktarda alan ve çok yönlülük ile daha da çekici hale geliyor. Daha yüksek konfor için, arka koltuklarda dahi opsiyonel havalandırma fonksiyonu mevcut. Arka koltuklar, öndeki konforlu veya spor koltuklar ile aynı tasarıma dayalı ve üç yetişkin yolcuya kadar cömert bir alan sunuyor. Koltukları daha da pratik kılmak için, arka koltuklarda 160 mm ileri/geri ayarlama ve 40/20/40 katlanabilme özelliği vardır. Esnek orta kısım, kayak çantası gibi uzun eşyaların taşınabilmesini kolaylaştırmak amacıyla katlanabilir. Aynı zamanda katlanabilir bir kolçağa sahiptir. İşlem oldukça basittir: kilidi açın ve katlayın. Arka koltuk grubunun sırtlığı 6 dereceye kadar ayarlanabilir: Başlangıç konumundan itibaren 3 derece öne ve 3 derece geriye.

Çocuk koltukları
12 yaşa kadar (veya 36 kg ağırlığa kadar) tüm yolcular için konfor ve güvenlik– yüksek güvenlik standartları ve eşsiz bir tasarım ile. Çocuk koltukları, Porsche araçları için özel olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Daha fazla güvenlik için, Porsche Baby Seat ve Porsche Junior Seat ISOFIX çocuk koltukları kendi beş noktalı kemer sistemlerine sahiptir. Çocuk koltukları hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Cayenne Tequipment kataloğuna bakın.
Vites değiştirme özelliğine sahip çok fonksiyonlu direksiyon
Motor sporları. Parmaklarınızın ucunda. Kelimenin gerçek anlamıyla. Vites mandalları hızlı, sportif ve ergonomik vites geçişlerini mümkün hale getirir. Telefon, radyo ve yol bilgisayarı fonksiyonları için ek olarak çok fonksiyonlu kumandalar da mevcuttur. 918 Spyder süper spor otomobil modelinden türetilen direksiyon, opsiyonel ısıtma fonksiyonuna sahiptir. Sportif çekiciliğinin yanı sıra, yüksek seviyede konfor sunar.

Saklama bölmeleri
Konfor, aynı zamanda önemli şeyleri ihtiyaç duyduğunuzda parmaklarınızın ucuna getirmek demektir. İşte bu nedenle Cayenne modelleri, birçok saklama seçeneği sunar. Bu seçenekler arasında bardaklıklı kapı saklama bölmeleri, ön koltuk sırtlıklarında saklama cepleri, klima sistemi tarafından soğutulan bir torpido gözü, orta konsolda bir saklama bölmesi ve hem sürücü hem de ön yolcu koltuğunun altında kullanışlı birer çekmece yer alır.
Porsche Active Safe (PAS) ile adaptif hız sabitleme sistemi
Sistem, 200 m ilerisini gözlemleyebilen ve orta hava girişinde bulunan bir radar sensörünü kullanır. Yaklaşmakta olduğunuz araç seçmiş olduğunuz seyir hızından daha yavaş ilerliyorsa, sistem motoru yavaşlatır veya hafifçe frenleme yapar. Bu işlem, önceden belirlediğiniz takip mesafesine ulaşılana kadar sürdürülür. Daha sert bir frenleme gerekiyorsa, sürücünün aktif olarak müdahale etmesi gerekir. Öndeki araç daha da yavaşlarsa, adaptif sabit hız kontrolü aracınızın hızını gerekirse durana kadar düşürmeye devam eder. Önünüzdeki yol açıldıktan sonra, aracınız 30 ila 210 km/h arasında seçtiğiniz seyir hızına otomatik olarak geri dönecektir. Sürücü tarafından seçildiğinde, entegre Stop & Go fonksiyonu yoğun trafikte otomatik olarak frenleme yapar ve ardından harekete devam edilmesini sağlar. Daha fazla güvenlik için entegre Porsche Active Safe (PAS), takip mesafesinin aniden küçülmesi durumunda görsel ve sesli uyarılar vererek sürücü müdahalesinin gerekli olduğunu belirtir ve kısa süreli hafif frenleme yapar. Ayrıca frenleme işlemine müdahale edebilir ve duruma göre gerektiğinde tam frenleme de dahil olmak üzere giderek artan bir fren kuvveti uygulayabilir.

Hız sabitleme sistemi
Hız sabitleme sistemi, aracınızın hızını otomatik olarak kontrol eder uzun yolculuklarda daha yüksek sürücü konforu ve güvenliği sağlar.

Destek sistemleri
Şeritten Ayrılma Uyarısı
Şeritten Ayrılma Uyarısı, yoldaki şerit çizgilerini tespit etmek için bir kamera kullanır. 65 km/h üzerindeki hızlarda devreye giren sistem, aracın şerit dışına çıkmaya başlaması durumunda sesli bir uyarı verir.

Şerit Değiştirme Asistanı
Şerit Değiştirme Asistanı, radar sensörlerinden faydalanarak aracın arkasındaki alanı ve sürücünün kör noktalarını tarar. 30 ila 250 km/h arasındaki hızlarda, sistem yan aynalarda görsel birer sinyal vererek kör noktada bir araç bulunduğunu ya da bir aracın arkadan hızla yaklaşmakta olduğunu sürücüye bildirir. Bu sayede, özellikle otoyoldaki sürüşlerde konfor ve güvenlik arttırılır. Ancak, Şerit Değiştirme Asistanı aracın kontrolüne aktif biçimde müdahale etmez ve istenildiği zaman devre dışı bırakılabilir.

Çevre Görüş Sistemi (kamera sistemi)*
Çevre Görüş Sistemi, geri görüş kamerasına ek olarak üç adet yüksek çözünürlüklü kameraya daha sahiptir – biri ön apronda ve diğer ikisi yan aynaların alt kaplamalarında. Dört kameradan alınan bilgilere dayalı olarak, sistem aracın sanal bir kuşbakışı görüntüsünü oluşturur ve bu görüntüyü PCM ekranına yansıtır. Bu, sürücüye park ederken ve manevra yaparken, aracın önünde ve yanlarında alçakta yer alan engeller bulunsa dahi ek destek sağlar. Örneğin, dar alanlarda daha iyi görüş sağlamak için, kameraların görüntüleri arasında geçiş yapmak da mümkündür.

ParkAssist
Bu park desteği, sürücüyü aracın önünde veya arkasında bulunan herhangi bir engel hakkında uyarmak için sesli bir sinyal verir ve ekranda aracın ön/arka kısmını gösterir. Sensörleri, ön ve arka etekliklerde düzenli bir şekilde gizlenmiştir. Sesli uyarının yanında, aracın tespit edilen engele olan ortalama mesafesini grafiksel olarak yansıtan orta konsol ekranında görsel bir uyarı belirir.
* 02/2015 itibariyle satışa sunulmuştur.
Ek Özellikler
Yumuşak kapanan kapılar
Tüm Cayenne modelleri için yumuşak kapanan kapılar sunulmaktadır. Her bir kapı kilidine entegre edilen bir kapatma mekanizması ile, tüm kapılar konforlu ve güvenli bir şekilde kapatılabilir.

Konfor aydınlatma paketi
Bu paket, kapı panellerinde ve tavan konsolunda karartılabilir ortam aydınlatmalarını, arka yolcular için pratik LED okuma lambalarını, her iki yan aynada ilave çevre aydınlatmalarını ve arka orta konsolda ikinci bir 12 volt soketini içerir.

Burmester® High-End Surround Ses Sistemi
Mükemmel sürüş deneyimleri, mükemmel işitsel deneyimleri hak eder. Burmester® ile elde edeceğiniz de tam olarak budur. Merkezi Berlin'de bulunan firma, dünyanın önde gelen özel ses sistemi üreticilerinden biridir. Tüm Cayenne modellerinde opsiyonel olarak sunulan Burmester® High-End Surround Ses Sistemi, en son teknolojisi, tavizsiz gücü ve mükemmel işçiliği ile övünüyor. Sistem, saygınlığını pek çok detaya borçlu ve tek bir hedefi var: seste mükemmellik.
1.000 watt üzerinde toplam güce sahip 16 kanallı amplifikatör, 16 hoparlör (300 watt D sınıfı amplifikatörlü subwoofer ile), 2.400 cm2 üzerinde toplam diyafram alanı ve 30 Hz ila 20 kHz frekans aralığı, temel özellikleri arasında. Çapraz geçiş teknolojisi, firmanın son teknoloji ev ses sistemlerinden değişiklik yapılmadan alınmıştır. Analog ve dijital filtrelerin yerleri, en iyi performans sağlayacakları şekilde belirlendi ve yoğun araç içi ses testlerinden sonra ayarlandı. Şerit şeklindeki tiz hoparlörler, aynı kalitede son derece temiz, hoş ve kesintisiz yüksek frekanslı ses üretir. Tüm hoparlörler kusursuzca konumlandırılmış olup yüksek bas kapasitesine, ses ve şok düzeyine sahiptir. Sonuç, en yüksek ses seviyesinde dahi doğal ve zengin yapılı mekansal ses. Zarif bir şekilde saf tasarım, galvanizli çerçeveler ve belirli hoparlörlerde bulunan Burmester® logoları, bu surround ses sisteminin seste olduğu kadar görüntüde de çekici olduğunu açıkça gösteriyor.

BOSE® Surround Ses Sistemi
9 amplifikatör kanalı, 14 hoparlör ve 200 watt gücünde aktif subwoofer ile, sistem toplam 585 watt güce ve dengeli bir akustik desene sahiptir. CD, MP3 gibi kaynaklar, tek bir düğme ile, surround modunda dinlenebilir. Sonuç olarak dengeli, temiz bir ses üretilir ve tüm koltuklar 360 derecelik bir akustik deneyime sahip olur.

Porsche Arka Koltuk Eğlence Sistemi Plus
Arka koltuklarda üstün bir sinematik deneyim yaratan yeni Porsche Arka Koltuk Eğlence Sistemi Plus, bir Porsche'nin içerisindeki yüksek gereklilikleri karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir. Ön koltukların sırtlıklarında bulunan iki adet yüksek çözünürlüklü 10,1 inç TFT renkli dokunmatik ekran, entegre DVD sürücü, iki USB yuvası ve bir SD kart yuvası, bir HDMI arayüzü ve 32 GB dahili bellek ile her türlü eğlence seçeneğini sunar.
Yolculuk sırasında internette de gezinebilirsiniz.* E-posta uygulaması da, e-posta göndermenize ve almanıza olanak sağlar.
Kablosuz Bluetooth® kulaklık seti, en iyi ses deneyimini sunar.
* Porsche Arka Koltuk Eğlence Sistemi Plus Exclusive
Yeni Porsche Communication Management (PCM)
Gelişmiş Porsche Communication Management (PCM), tüm bilgi-eğlence uygulamaları için merkezi kontrol ünitenizdir ve tüm modellerde standart olarak sunulur. PCM, kullanımı basit ve pratik hale getiren entegre yakınlaşma sensörüne sahip yüksek çözünürlüklü bir dokunmatik ekran ile donatılmıştır.
iPhone® veya diğer herhangi bir ses kaynağını şarj edip bağladığınız anda, bilgi-eğlence başlar. USB veya AUX girişini kullanarak, cihazınızı kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Kişisel müziklerinizi dinleyebilmeniz için, CD/DVD sürücüye ek olarak dahili bir sabit disk ("Jukebox") ve iki SD kart okuyucu bulunur. SD kartı taktıktan sonra, müzik dinlemek için PCM'deki müzik çaları kullanabilirsiniz.
Mobil telefon hazırlığı, hands-free profilini (HFP) destekleyen bir mobil telefon ile Bluetooth® üzerinden bağlantı kurmanızı kolaylaştırır. Mobil telefonu cebinizden veya çantanızdan çıkarmanıza gerek kalmaz.
Burada ve "Porsche Connect" başlığı altında açıklanan fonksiyonların ve hizmetlerin ülkenizde ve sahip olduğunuz Porsche modelinde kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için, Porsche Araç Oluşturucu'yu kullanın veya Porsche merkeziniz ile görüşün.

Connect
Opsiyonel Connect modülü, akıllı telefonunuz ile Porsche'niz arasında en ideal bağlantıyı sağlar. Orta konsolda bulunan özel bir akıllı telefon bölmesi, mobil telefonunuzun sinyalini otomobilin dış antenine aktararak mobil telefon bataryasından tasarruf eder ve en ideal sinyal kalitesini sağlar.
Connect modülü hakkında daha fazla bilgi için, www.porsche.com/connect adresini ziyaret edin.

Connect Plus
Connect Plus modülü, Porsche'nizde maksimum bağlanabilirlik sağlar.
Pratiklik, mükemmel sinyal alımı ve ideal ses kalitesi için bir LTE telefon modülünü ve SIM kart okuyucuyu içerir. Bir kablosuz internet erişim noktası, WiFi bağlantısı kullanabilen birçok istemci cihaza (örneğin, diz üstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar veya tabletler) araç içinde çevrimiçi erişim sağlar.
Orta konsoldaki akıllı telefon bölmesi, mobil telefonunuzun sinyalini otomobilin dış antenine aktararak telefonun şarjını korur ve ideal sinyal kalitesi sağlar. Ayrıca, akıllı telefonunuzu bağlayarak şarj edebilir ya da içeriğini kullanabilirsiniz.
Connect Plus modülü, çeşitli Porsche Connect hizmetlerine de erişim sağlar. Her günden daha fazlasını çıkarın ve aynı anda çok iş yürütme zahmetini spor otomobilinize bırakarak Porsche'nizle sürüş yapmanın keyfine varın.
Uygulamalar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi için www.porsche.com/connect adresini ziyaret edin.

Hizmetler
Porsche Connect ve Connect Plus modülü ile, gerçek zamanlı trafik bilgileri gibi birçok kullanışlı hizmete erişim sahibi olursunuz. Bu görsel yardım sayesinde, hedefinize ulaşan en hızlı yolda olduğunuzu daha yola çıkmadan öğrenebilirsiniz. Yolculuk boyunca, gerçek zamanlı trafik bilgileri düzenli aralıklarla güncellenerek sürekli yeniden hesaplanan en ideal rotayı izlemeye devam etmeniz sağlanır. Hedefinize giden yolun ve hedefinizin çevresine daha aşina olabilmeniz için, PCM'nin harita görünümünde GOOGLE® Street View ve GOOGLE® Earth hizmetlerinin 360° görüntülerini ve uydu görüntülerini görebilirsiniz.
Uygulamalar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi için www.porsche.com/connect adresini ziyaret edin.

Connect uygulamaları
Porsche Connect, akıllı hizmet yelpazesine ek olarak iki akıllı telefon uygulaması da içerir. Bunlardan biri olan Porsche Car Connect, akıllı telefon veya Apple Watch® kullanarak araç verilerini edinmenize ve belirli araç fonksiyonlarını uzaktan kontrol etmenize olanak sağlar. Uygulamanın diğer bir özelliği olan Porsche Vehicle Tracking System (PVTS), hırsızlık algılama fonksiyonunu da içerir ve aracın çalınması durumunda, Avrupa'nın birçok yerinde konum tespitine olanak sağlar.
İkinci uygulama, Porsche Connect uygulamasıdır. Bu, seçtiğiniz navigasyon hedeflerini, yola çıkmadan önce Porsche'nize göndermenize olanak sağlar. Akıllı telefonunuz PCM'e bağlandığı anda, hedeflerinizi araç içinde görüntüleyebilir ve doğrudan navigasyon sistemine aktarabilirsiniz. Akıllı telefonunuzdaki takvimi ve rota rehberliği için kullandığınız adresleri dahi doğrudan PCM ekranında görüntüleyebilirsiniz. Dahası, Porsche Connect uygulamasının entegre müzik akışı fonksiyonu sayesinde, milyonlarca şarkıya erişebilirsiniz.
Uygulamalar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi için www.porsche.com/connect adresini ziyaret edin.

Çevrenin korunması
Yeni Cayenne S E-Hybrid modelinin plug-in hybrid teknolojisi ile, geleceğe giden yolun öncüsü olmaya devam ediyoruz. Verimli tahrik sistemlerimizde, hafif araç yapılarımızda, optimize aerodinamik özelliklerimizde ve düşük dönme direnci değerlerimizde görüldüğü gibi, ekolojik sorumluluk Porsche için yeni bir şey değil. Yüksek performanslı spor otomobillerin de oldukça makul emisyon değerleri elde edebileceğini gözler önüne seriyoruz. Bunu sağlayan şey, Weissach'taki çevresel yönetim yaklaşımımız: burada, tüm teknolojik gelişmeler çevreyi koruma düşüncesiyle yürütülüyor. Bunu, bugüne kadar üretilen tüm Porsche araçlarının yaklaşık %70'inin hala yollarda olduğu gerçeğiyle görmek mümkün.

Hafif yapı ve geri dönüşüm
Akıllı hafif tasarım, en başından beri Porsche kimliğinin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Yüksek oranda alüminyum, plastik ve yüksek mukavemetli çelik malzemelerin kullanılması sayesinde ekonomiktir. Bu malzeme, sıradan çeliğe kıyasla çok daha kararlı ve hafiftir. Aynı zamanda, kullanılan tüm malzemeler özenle seçildiğinden ekolojiktir. Sadece yenilikçi ve doğa dostu aksamlar kullanılır. Buna, plastik çeşitliliğinin azaltılması da dahildir. Geri dönüştürülen plastikler, katı teknik gerekliliklerimizi karşıladıkları noktalarda kullanılır. Sonuç olarak, bugünkü Cayenne modelleri yaklaşık %95 oranında geri dönüştürülebilir araçlardır.

Porsche Cayenne Haberleri

X
Tüm Porsche Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm Porsche Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Porsche Cayenne
Standart Turbo 4.8 520 HP Tiptronic S (4x4)
  • Benzin
  • Otomatik
TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 115 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı