Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Porsche 911 Cabrio

-

Porsche 911 Cabrio Renkleri

Porsche 911 Cabrio Resimleri

Porsche 911 Cabrio Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Porsche 911 Cabrio Versiyonları

Porsche 911 Cabrio Yorumları

Porsche 911 Cabrio Misafir 30.05.2018
müthiş bir araba çok beğeniyorum
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Cabrio Misafir 9.05.2018
uçak uçak tam anlamıyla yer uçağı
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Cabrio Misafir 8.05.2018
en iyi spor araç almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir kendim kullanıyorum çok memnunum
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Cabrio Misafir 24.05.2017
Sade ve güzel ama arkası biraz büyük ama o göze gözükmüyor bile
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Cabrio Misafir 18.04.2017
Harika ötesi bir araba
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Cabrio Misafir 14.12.2016
Uzaktan bakakaldığım. Araba başka söze gerek yok
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Porsche 911 Cabrio için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Porsche 911 Cabrio Hakkında Genel Bilgiler

 Porsche Stability Management (Porsche Stabilite Yönetimi, PSM)

PSM, performansın sınırlarında stabilite sağlayan otomatik bir kontrol sistemidir. Islak veya yol tutuşunun zayıf olduğu yüzeylerde hızlanırken, PSM otomatik fren diferansiyelini (ABD) ve patinaj önleme sistemini (ASR) kullanarak yol tutuşunu güçlendirir. Sonuç olarak, olağanüstü çevikliğin yanı sıra yüksek seviyede stabilite ve güvenlik elde edilir.

 

SPORT modunda, PSM sisteminin tetikleneceği eşik yükseltilir. PSM ile, virajlarda çeviklik fark edilir miktarda artar, daha sportif frenleme ve virajdan çıkış ivmesi sağlanır. Otomobilin tüm hünerlerini sergileyebilmesi için, PSM bekleme moduna alınabilir. Fakat güvenlik için, arka planda çalışmaya devam eder.

Aydınlatma sistemi

LED farlar

Standart donanım olan LED farların iç yapısı, farklı seviyelerde yer alan iki muhafazadan oluşur. Her bir far ünitesine, bir ışık halkası ile çevrelenen dörder adet LED spot şeklinde gündüz sürüş farları entegre edilmiştir.

 

Etkisi? Gün ışığını andıran LED ışığı, oldukça parlaktır ve yolun çok iyi aydınlatılmasını sağlar. Optimize edilmiş yakın mesafe, yan ve uzun mesafe aydınlatma özellikleri ve gün ışığına benzeyen renk sayesinde, sürücünün gözleri diğer sistemler ile olduğundan daha geç yorulur.

 

Porsche Dynamic Light System (Porsche Dinamik Far Sistemi, PDLS) ve Porsche Dynamic Light System Plus (Porsche Dinamik Far Sistemi Plus, PDLS+)

Dinamik viraj farlarını içeren PDLS, dönüş sırasında direksiyon açısına ve araç hızına bağlı olarak farları virajın iç kısmına doğru çevirir.

 

911 Turbo S modellerinde, LED farlara PDLS+ eşlik eder. PDLS sisteminin tüm fonksiyonlarına ek olarak, PDLS+ sisteminde dinamik far kontrolü bulunur. Bu fonksiyon, 60 km/h üzerindeki hızlarda devreye girer ve önde ilerleyen ve karşıdan gelen diğer araçların ışıklarını algılar. Böylece, ışık huzmesinin şekli ve menzili, anlık koşullara göre uyarlanabilir.

Frenler

Frenleme performansına da genel performansta olduğu kadar çok önem veriyoruz. 911 Turbo modellerinde, önde altı, arkada ise dört pistonlu, kırmızı renkli, alüminyum monoblok sabit fren kaliperleri bulunur. Önde ve arkada fren disklerinin çapı 380 mm'dir.

 

Fren kaliperleri kapalı monoblok yapıya sahiptir. Bu özellik, kaliperlerin daha sağlam ama aynı zamanda daha hafif olmasını sağlar, böylece aşırı yük altında dahi fren sisteminden daha çabuk tepki elde edilmesini olanaklı hale getirir. Pedal hareket mesafesi kısadır ve kavrama noktası daha hassastır. Islandıklarında daha iyi performans sergileyebilmeleri için, fren diskleri birbirleri ile aynı hizaya gelmeyen deliklere sahiptir.

 

911 Turbo S modellerinde standart: Porsche Ceramic Composite Brake (Porsche Seramik Kompozit Fren Sistemi, PCCB). Çapraz delikli seramik fren diskleri önde 410 mm, arkada ise 390 mm çapa sahiptir ve çok daha güçlü bir frenleme performansı sergiler.

 

Tümü sarı renkli ve ön tekerleklerde altı, arka tekerleklerde dört pistona sahip olan tek parça sabit alüminyum fren kaliperleri, son derece istikrarlı bir frenlemenin ve son derece yüksek fren kuvvetlerinin elde edilmesine olanak sağlar.

 

Seramik fren sisteminin en önemli avantajlarından biri, fren disklerinin benzer tasarıma ve ebatlara sahip standart disklere oranla yaklaşık %50 daha hafif olmasıdır. Bu, yaysız ve dönen kütleleri azaltır, sonuç olarak daha iyi yol tutuşu, özellikle bozuk yollarda daha yüksek konfor, aynı zamanda daha yüksek çeviklik ve daha iyi direksiyon hakimiyeti sağlar.

Kaporta

911 Turbo modellerinin yenilikçi kaportası, iki yapısal gerekliliği karşılar: Birincisi, gövdenin son derece yüksek rijitliği sayesinde mükemmel sürüş dinamiği, ikincisi ise, büyük ölçüde akıllı hafif tasarım sayesinde araç ağırlığından tasarruf.

 

Spesifik malzeme özelliklerini gerekli oldukları yerlerde bir araya getirebilmek için, en gelişmiş teknikler uygulanmıştır. Dolayısıyla kaportada çok ince, fakat son derece sağlam çelik saclar kullanılmıştır. Tavan, alt gövde, kapılar, motor bölmesi ve bagaj kapağı gibi alanlarda, alüminyum yoğun olarak kullanılmıştır.

 

Kokpit alanında ve orta konsol destek kirişinde, özellikle hafif bir malzeme olan magnezyum tercih edilmiştir. Malzemelerin böyle verimli bir şekilde kullanılması, toplam ağırlığın ve sonuç olarak yakıt tüketiminin düşürülmesinde önemli rol oynamıştır.

Hava yastıkları ve Porsche Side Impact Protection System (Porsche Yan Darbe Koruma Sistemi, POSIP)

Sürücü ve ön yolcu için tam boy hava yastıkları, çarpışmanın şiddetine ve tipine bağlı olarak iki kademede şişer. Daha küçük kazalarda, hava yastıkları yalnızca kısmen açılır ve.

 

Porsche Side Impact Protection System (Porsche Yan Darbe Koruma Sistemi, POSIP), kapıların içinde yan darbe korumalarından ve her bir tarafta ikişer hava yastığından oluşur: bir entegre göğüs hava yastığı koltuğun yan dolgularında ve bir baş hava yastığı kapı panelinde yer alır. Sistem, yandan darbe durumunda mükemmel koruma sağlar.

Cabriolet modellerinde devrilme koruması

Aracın devrilmesi durumunda, otomatik olarak devreye giren devrilme koruması sistemi daha yüksek koruma sağlar. İki adet yay yüklü devrilme çubuğu, arka koltukların ardında yer alır. Devrilme sensörü, aracın öne ve yana eğilmesini, maruz kaldığı yanal ve boylamasına ivmeleri ve yola olan temasını sürekli olarak izler. Acil bir durumda, devrilme çubuklarını milisaniyeler içerisinde açar.

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 10 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle