Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Peugeot Bipper Van

-

Peugeot Bipper Van Renkleri

Beyaz

Peugeot Bipper Van Resimleri

Peugeot Bipper Van Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Peugeot Bipper Van Versiyonları

Peugeot Bipper Van Yorumları

Peugeot Bipper Van Misafir 2.05.2017
Güzel araba ama konforsuz
(0)
Cevap Yaz

Peugeot Bipper Van Misafir 18.04.2017
Bence çok konforlu bir araç değil ama yakıt tüketimi çok iyi bir araba olduğu için baya alan var galiba çünkü dışarıda çok görüyorum
(0)
Cevap Yaz

Peugeot Bipper Van Misafir 15.03.2017
Kazık gibi bir araba hiç iyi değil motor gücü yeterli değil bence yokuşlarda arabayı zorlamak zorunda kalıyorsun a
(0)
Cevap Yaz

Peugeot Bipper Van Misafir 3.01.2017
Bu ticari araçalrın nerdeyse hepsi aynı oluyor yani farkları bi tasrımları yok.
(0)
Cevap Yaz

Peugeot Bipper Van Misafir 14.12.2016
İri arabalar içinde en zarifi olmakla birlikte, özellikle bağğyan sürücülere tavsiye edeceğim. araba gayet büyük olduğundan, trafik magandaları tarafından köşeye sıkıştırılma derdinden kurtulacaksınız. genelde küçük tercih ediyorsunuz biliyorum lakin aslında hep olduğu gibi büyük iyidir. Ve iyi bir ticari araçalardır
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Peugeot Bipper Van için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Peugeot Bipper Van Hakkında Genel Bilgiler

BİPPER VAN
Peugeot Bipper, panel van araçlar dünyasında her şeyden önce kapladığı alan/faydalı hacim oranı ile eşi olmayan bir araç.

DIŞ TASARIM
Bipper’in tasarımı, modernliği ve gücünü yansıtıyor. Bütün bu özellikler, tüm görevleri yerine getirmek üzere daima hazır, gerçek bir profesyonelin özellikleri. İşte bu nedenle Bipper ile siz, yani bir profesyonel arasındaki uyum mükemmel olacak.

YAN GÖRÜNÜM
Yanlara gövde boyunca uzatılmış koruyucu çıtaları ile tamponlar Bipper’in, yoğun trafikte sürüş ve manevralar sırasında küçük darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor.

ÖN TASARIM
KOLAY ERİŞİM
Bipper’de, yük bölmesine erişim 90º lik iki yana açılır arka kapı ile sağlanıyor. Akıllıca tasarlanmış katlanır gergi çubuğu düzeneği sayesinde daha üstün bir erişim kolaylığı sağlanması için kapılar 180º açılabiliyor. Yüklemede çok daha rahat bir erişimi sağlamak için Bipper, opsiyonel olarak sağ sürgülü kapı veya çift sürgülü kapı opsiyonları ile donatıldı.

İÇ TASARIM
Bipper’in tasarımı modernliği ve gücünü yansıtıyor. Bütün bu özellikler, tüm görevleri yerine getirmek üzere daima hazır gerçek bir profesyonelin özellikleri. İşte bu nedenle Bipper ile siz, yani bir profesyonel arasındaki uyum mükemmel olacak.
KONFOPeugeot Bipper’in modern, aydınlık ve geniş iç hacmi hem profesyonel, hem de günlük ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak amacıyla üretildi. Ultra kompakt tasarımına rağmen son derece rahat iç mekanı küçük gabarisine rağmen geniş kullanım hacmiyle Bipper’in kullanımına adapte olmak çok kolay.

ÖN KONSOL
Bipper’ın son derece ergonomik ön konsolu, araç içindekilere en az 12 eşya gözü sağlayacak şekilde tasarlandı. Sürücü bölmesinin ön ve yanlar için sağladığı mükemmel görüş alanı ile beraber tüm kontrol düğmeleri elinizin ucunda bulunuyor. Yükseklik ayarlı direksiyon ve ön konsol üzerinde olan vites kolu size daha kolay hakimiyet imkanı sağlıyor.

KOLTUKLAR
Önde, geniş oturma alanına sahip koltuklar kayda değer seviyede bir konfor sunuyor ve çok sayıda ayar seçenekleri ile ideal sürüş pozisyonunu bulmaya yardımcı oluyor. Versiyona göre standart olarak sunulan sürücü koltuğu yükseklik ve bel destek ayarı ile sürücü koltuğu kol dayama özellikleri hissedilir derecede konfor artışı sağlıyor. Ayrıca yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon sürüş pozisyonunuzu en uygun konuma getiriyor. İş hayatının zorluk içinde geçmesi gerektiğine dair bir kural yok! Zarif, yuvarlak hatlarla tasarlanmış Bipper koltukları, bütün gün çalışmanız sırasında gereksinim duyduğunuz konforu sağlayacak şekilde tasarlandı.

AYDINLIK
2,05 m'lik faydalı yük uzunluğu, Multi-Flex banket koltuğun katlanması ile birlikte 3,25 m'ye çıkıyor. Azami iç genişlik 1,50 m iken tekerlek davlumbazları hizasında genişlik 1,23 m oluyor ve bir euro-paletin yüklenmesini mümkün kılıyor. %100 KULLANILABİLİR HACİM
Bipper, 660 kiloya ulaşan toplam yük kapasitesi ile minimum 2,5 m³ lük bir kullanım hacmi sunuyor! Böylece Bipper, satışta olan panel van araçların en kompakt olanı. Kübik yapıda, çıkıntısız ve düz tabanının uzunluğu 1,523 m’dir ve geniş hacimli eşyaları alacak şekilde tasarlanmıştır.

GÜVENLİK
Bipper yolcularının güvenliği için tüm önlemleri bünyesinde barındırıyor, güçlendirilmiş gövde yapısıyla içlerinin rahat olmasını sağlıyor.
ELEKTRONİK DENGE PROGRAMI - ESP
Bipper Van, standart olarak sunulan dinamik sürüş özelliklerine sahip ESP (Elektronik Denge Programı) ile güvenliğinizi arttırarak virajda savrulmaların önüne geçmeye yardımcı oluyor.

ABS FREN SİSTEMİ
Fren sisteminin etkinliğini, dayanıklılığını ve güvenilirliğini en üst düzeye getirmek amacıyla, Bipper standart olarak ön tekerleklerde disk, arka tekerleklerde kampanalı frenlerle ve ABS fren sistemi ile donatıldı. ABS sistemi sert bir frenleme sırasında yol tutuş kaybını ve tekerleklerin kilitlenmesini önlüyor. Dört tekerleğe konumlandırılmış sensörlerden biri, tekerleklerden birinin kilitlenmesinin yakın olduğunu saptadığında, ABS fren sistemi bir yandan aracın manevra edebilme yeteneğini korurken diğer yandan da maksimum fren etkinliği sağlamak için fren devresi basıncını ayarlıyor

HAVA YASTIKLARI
Bipper’de sürücü hava yastığı standart olarak mevcut, yolcu için olanı ise opsiyonel. Bu hava yastığı, yol bilgisayarı aracılığıyla devre dışı bırakılabiliyor.

EMNİYET KEMERLERİ
Ön koltuklarda 3 noktadan tespitli, gerilme sınırlayıcılı ve öngergi mekanizmasının piroteknik sistemi, yolcunun koltuğa iyice yaslanmasını sağlarken emniyet kemerinin gerginliğini ayarlıyor ve böylece darbe ile emniyet kemeri kayış kısmının bloke olma anı arasındaki geçiş süresini en aza indiriyor. Gerilme sınırlayıcı, emniyet kemeri kayış kısmının göğüs üzerine uyguladığı basıncı en düşük seviyede tutuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kompakt ve aerodinamik olmasının beraberinde, motor seçenekleriyle Bipper yakıt tüketiminde ne kadar cömert olduğunu kanıtladı.
BOYUTLAR
1.3 lt HDi 75 hp
HDi teknolojisine sahip, daha üstün yanma performansı ve daha az yakıt tüketimi nedeniyle seçilmiş bu dizel motor maksimum 75 hp güç sağlıyor. Her türlü kullanımlarınız için mükemmel bir yakıt ekonomisiyle birlikte büyük bir kullanım rahatlığı sunuyor. Şehir içinde düşük devirde sunduğu yüksek tork ile keyifli bir sürüşün rahatlığını sağlıyor. Diğer üstünlüğü ise periyodik bakımlarının sadece her 35.000 kilometrede bir yapılması.

EMİSYON DEĞERLERİ
1.3 HDi 75 hp dizel motoru yalnızca tasarruflu olması için değil fakat km başına 119 gr CO2 emisyon değeriyle çevrenin korunması göz önüne alınarak üretildi.

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle