Sıfıraraçal.com

2021 Peugeot 3008 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Peugeot 3008 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2019 yılında Peugeot, yeni plug-in hibrit model ailesini tanıtmıştı. İlk aşamada 3008 GT ile 508 ve 508 SW modellerinde gördüğümüz HYBRID ve HYBRID4 konseptleri, 2019 yılının ikinci çeyreği itibarıyla kullanıcı ile buluşmuştu.

1.6 PureTech ünitenin 180 ve 225 bg'lik türevlerini temel alan Fransız otomobil devi 2019 Peugeot 3008 modelinde bu motoru kullanacak. Ayrıca yeni Peugeot 3008 modelinde bulunan.6 PureTech ünite 225 bg güç sağlarken modelin arak aksanına yerleştirilen 110 beygirlik iki elektrik motoru totalde 300 beygir güce ulaşacak.Peugeot 3008 Euro Ncap testlerinden tam puan alarak kullanıcılar için güvenliğe ne denli önem verdiğini bizlere göstermiştir. Ayrıca güvenliği, konforu ve performansı ile Peugeot 3008 sahibinden tam not almayı başaran otomobillerden bir tanesidir.

İkinci el Peugeot 3008 piyasasına baktığımız zaman ise hareketli bir piyasa göremediğimizi söyleyebiliriz. Bunun sebebi olarak ise yeni Peugeot 3008 modelinden kaynaklanan kullanıcı memnuniyeti desek sanırım yanlış olmaz.

İlginizi Çekebilir: 2021 Volvo S60 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2020 Peugeot 3008 modeline baktığımız zaman ise gelişmiş bir hibrit motor görmemiz mümkün. Çalışmalarına şimdiden start veren Fransız marka gelecek gelişmiş bir plug-in hibrit motor üzerinde çalışıyor. Peugeot mühendisleri 1.6L turbo besleme üniteye takviye ettiği iki elektrikli motor ile birlikte 2020 Peugeot 3008 modelinde 300 beygir güç üretmeyi amaçlıyor. Sadece benzin motoru 196 ps güç sağlayacak. Ayrıca 2020 Peugeot 3008 modeli dört tekerden çekiş sistemine sahip olacak. Bu özellik ise 2020 Peugeot 3008 modeli üzerindeki en büyük değişiklik olarak göze çarpıyor.

Peugeot mühendisleri 2021 Peugeot 3008 modeli için önceki jenerasyonlardan daha heyecan verici ve daha çarpıcı bir model olacağını belirtti. 2021 yılının sağlam SUV modellerinden bir tanesi olması beklenen model LED URL ışıkları ile birlikte kullanıcıları karşılayacak gibi görünüyor. Modelde yeni bir krom ızgaraya yer verilecek. Bu krom ızgara 2021 Peugeot 3008 modeline ayrı bir dinamizm katacak. Renk seçeneği olarak da 4 farklı renk seçeneği ile kullanıcılar ile buluşacak olan 2021 model Peugeot 3008 modelini kullanıcılar şimdiden merakla bekliyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Audi A3 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Peugeot 3008 modelinin 2020 yılı başlarında tanıtılması ve 2020 yılının ortalarına doğru asfalta inmesi bekleniyor. 2021 Peugeot 3008 fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapmayan Peugeot yöneticileri bu konuda aceleci davranacak gibi görünmüyor.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden Peugeot 3008 ve diğer otomobil markaları ile ilgili güncel haberleri takip edebilir, araç karşılaştırması yapabilir veya beğendiğiniz araç için fiyat teklifi alabilirsiniz.

2021 Peugeot 3008 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

2021 Peugeot 3008 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi Yorumları

Misafir 9.02.2021
3008 engelli raporu ile vermiyor genel bayıler disbirötörler araba vermiyorlar diyorlar

Misafir 25.01.2021
çok pahalı

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle