Sıfıraraçal.com

Yeni Nissan Note Japonya’da Görücüye Çıktı

Yeni Nissan Note Japonya’da Görücüye Çıktı

Yeni Nissan Note Japonya’da Görücüye Çıktı

2017 yılından itibaren Avrupa’ya gelmeyen Nissan Note, Nissan’ın en fazla satılan modelleri arasında Japonya’da en üst sırada bulunuyor. Aracın güncel yani 3. Versiyonu ise geçtiğimiz günlerde Japonya’da tanıtıldı.

İlginizi Çekebilir: Yeni Nissan Micra Makyajlı Olarak Tanıtıldı

Nissan, modellerinin genelinde kullandığı tasarımı Note modelinde de korumuş ve Nissan’ın yeni hatchback aracı Note, geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve büyük beğeni kazanan Nissan’ın yeni elektrikli SUV modeli Ariya’ya benzetiliyor.

Otomobillerin geneli yeni güncel versiyonları çıktığı zaman daha büyük ölçülere sahip olurlar fakat bu durum Nissan Note’da tam tersi oldu ve araç güncel versiyonunda 5.5 cm kısaldı. Aks aralığındaki kısalması ise 2 cm civarlarındadır.

Yeni Nissan Note Özellikleri

Otomobilin temel versiyonunda halojen farlar ve jant kapaklı 15 inç çelik jantlar bulunurken, üst versiyonda 4 parçalı LED farlar ve 16 inç alaşım jantlar bulunuyor. Aracın 13 farklı renk seçeneğine sahip olduğuna da dikkat çekti. Renk seçeneklerinden bazıları 2 farklı gövde rengi içerir.

Kısaltılmış uzunluğa ve aks mesafesine rağmen, araba ayrıca yeni CMF-B platformuna geçiş nedeniyle eski Note'dan daha iyi bir iç hacim sağlamayı başardı. Aracın içi de eskisinden daha modern. İçeride büyük bir tablet tarzı bilgi-eğlence ekranı ve dijital gösterge paneli var. Ayrıca araçta kablosuz şarj ve elektronik park freni gibi fonksiyonlar elde edilebiliyor.

Yeni nesil Nissan Note'un herhangi bir yalın içten yanmalı motor seçeneğine sahip olmayacağı da açıklandı. Yani aracın tüm motor seçenekleri elektrikli hale getirildi. Temel versiyon 1,2 litrelik doğal emişli bir benzinli motora sahiptir ve bir elektrik motoru ve bir lityum iyon pil ile donatılmıştır. Hibrit sistemin 116 beygir gücü ve 280 Nm tork ürettiği söyleniyor. Bu büyüklükteki bir şehir hatchback'i için bu değerler fazlasıyla yeterli görünüyor.

Nissan Note’un Japonya İçin Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak

Ayrıca Nissan, Note'un tamamen elektrikli bir versiyonunun da bulunacağına işaret etti. Bu versiyonun 2 elektrik motoru ve 4 tekerlekten çekiş sistemi ile donatılacağı söyleniyor. Ayrıca yeni Nissan Note'un Aralık ayı sonunda 2.029.500 yen (19.500 ABD doları) fiyatla Japonya'da piyasaya sürüleceği söyleniyor. Bu fiyatı doğrudan Türk Lirası'na çevirdiğimizde fiyat 155.000 TL oluyor. Tabii ne yazık ki araba Avrupa'da uzun süredir satılmıyor.

Nissan Fiyat Listesi

Yeni Nissan Note modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Nissan fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Nissan Navara Görücüye Çıktı

Yeni Nissan Note Japonya’da Görücüye Çıktı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle