Sıfıraraçal.com

Yeni Nissan Navara Görücüye Çıktı

Yeni Nissan Navara Görücüye Çıktı

Yeni Nissan Navara Görücüye Çıktı

Güncellenen tasarım dinamikleri ile çok daha dikkat çekici bir görünümü beraberinde sunacak 2021 Nissan Navara, yola sakin bir şekilde devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Yeni Nissan Micra'nın Üretimi Renault’ya Ait

İşte Makyajlı Nissan Navara’daki Yenilikler

Sınıfının ödüllü araçları arasında yer alan Nissan Navara, 1990’larda başlayan macerasından bu yana çok ciddi kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı. Bu başarı Alman üretici Mercedes’in radarına girerek, X-Class gibi dünyanın ilk premium pickup aracının doğuşunun da temelini oluşturan Navara için yeni model yılı için makyaj operasyonu geçirdi.

Yapılan yeniliklerle özellikle dış tasarımında Amerikan esintili pikap modellerini akıllara getiren Yeni Nissan Navara, kaputunun altında ise herhangi bir değişiklik olmadan yoluna devam edecek.

Yeni Nissan Navara’da Öne Çıkan Özellikler

Yeni Navara’nın dış tasarımındaki etkilerine baktığımızda bizleri ilk olarak ön kısımda revize edilmiş bir ızgara ve yeni bi-LED ışıklandırma grubu karşılıyor.

Benzer orandaki değişimleri yeni arka lambalar için de yapan Japon üreticinin bagaj kapağını da yenilediğini görüyoruz. Nissan Navara modelinin iç mekanda hissedilen en büyük değişikliklerin başında ailenin diğer versiyonlarına da getirilen yeni direksiyon simidi oluyor. Bununla beraber Apple CarPlay ve Android Auto destekli multimedya ekran da kullanıcılarını bekliyor. Otomobilin elektronik destek asistanlarında da ciddi güncellemeleri görüyoruz.

Listede; Akıllı Acil Durum Freni, Akıllı Ön Çarpışma Uyarısı ve parkı kolaylaştıran birçok yeni görünüm destekleri bulunuyor. Ayrıca bunlara, dört tekerden çekiş modundaki düşük hız seyirlerinde yakındaki engelleri kontrol eden kontrol desteği de var.

2021 Nissan Navara Teknik Özellikleri

Yeni Nissan Navara’nın kaputunun altında 2,3 lt’lik dizel motor ünitesini görmeye devam edecez. Bu motor yaklaşık 190 bg gücünde ve 450 Nm tork değerleri üretiyor. Şanzıman seçenkleri 6 kademeli manuelin yanında 7 kademeli otomatik üzerine şekillenmekte.

Motor konusunda revizyonların yapılmaması ise büyük ihtimalle altyapıdaki değişimlerle kapatılacak gibi görünüyor. Japon üretici Nissan’ın bu kapsamda Yeni Navara’nın arka aksını güçlendirip yük kapasitesini artırdığını görmekteyiz. Yeni model yılıyla birlikte PRO-4X ismi verilen yeni bir versiyona da kavuşan Nissan Navara fiyatları önümüzdeki günlerde belli olacak.

Nissan Fiyat Listesi

Makyaj operasyonu geçiren Yeni Nissan Navara modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Nissan 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Tanıtılınca Tavanını Kaybeden Nissan

Yeni Nissan Navara Görücüye Çıktı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Yeni Nissan Navara Görücüye Çıktı Yorumları

Misafir 24.01.2021
Pahalı

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle