Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Bir Milyondan Fazla Satan Nissan Juke Yenileniyor

Bir Milyondan Fazla Satan Nissan Juke Yenileniyor

Bir Milyondan Fazla Satan Nissan Juke Yenileniyor

 

Nissan Juke ilk üretildiği günden bu yana toplamda bir milyon adetten fazla satılmış.

Bu satış rakamları şehirli ve erişilebilir SUV modellerinin rekabetçi ortamında öne çıkıyor. 2011 yılında otomobil pazarına giriş yapan ve pazarda daha sonrasında bir çok modelinde dahil olacağı yeni bir segment yaratan Juke, şimdi yeni ve daha çekici bir tasarım diline sahip.

 

İlginizi Çekebilir: 2021 Nissan GT-R Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

 

1 milyon satış adedinin ardından markanın bu modele yatırım yapması ise olağan bir durum. Zira, yeni tasarım ekibi ve onlarca farklı teknoloji platformuyla yeni Juke için oldukça detaylı bir optimizasyon yapılmış.

Şimdi bildiğimiz üzere coupe havasında bir SUV model olmak çok trend. 2020 Nissan Juke ise coupe çizgileri olan bir SUV olarak yollara çıkacak.

Bi süredir bir kaç farklı markanın modellerinde gözlemlediklerimize göre coupe araçların zarif çizgileri ve atletik duruşu, geniş iç hacim ve modern iç tasarımla birleştirilerek tasarım alanında yeni bir standart oluşturuyor. Moda ya da trende de diyebiliriz.

 

Yenilene 2020 Nissan Juke nasıl görünüyor?


 

Daha keskin far tasarımı, daha fazla kişiselleştirme ve daha geniş iç mekan kullanımı vadediyor.

Yeni Nissan Juke 3 silindirli, 1.0 lt’lik turbo şarjlı motor ünitesi, 6 ileri manuel vites ya da 7 ileri otomatik vites ile yüksek performans ve yakıt tasarrufu sunuyor.

Tamamen LED teknolojisi kullanılan Juke modelinde arka koltuklarda 1,1 cm arka kafa boşluğu, 5,8 cm diz boşluğu ve 422 litre bagajı ile %20 daha fazla alan hacmi sağlıyor.

Kişiselleştirme konusunda ise çok esnek bir teknoloji sunuyor. N-Design model paketiyle hemen hemen her detay kişiselleştirilebiliyor.

Nissan Juke, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail modellerinin resimlerine, donanım özelliklerine, videolarına, kullanıcı yorumlarına sitemiz üzerinden erişebilir sizde kendi yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: 2019 Nissan Qashqai Yeni Motor Seçenekleriyle Türkiye’de Kullanıcılarının Beğenisine Sunuldu

 

Nissan modelleri hakkında güncel gelişmeler için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle