Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Nissan GT-R Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Nissan GT-R Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

Nissan GT-R 2019 yılında çift turbo ve güçlü bir yol tutuşa sahip olarak sevenleri ile buluşacak. Nissan markasının süper spor modellerinden bir tanesi olan 2019 Nissan GT-R benzersiz sürüş deneyimi ve dinamizmi ile 2019 yılının çok konuşulanları arasında yerini önceden ayırmış gibi görünüyor. 2019 GT-R modelinin motoruna baktığımız zaman 3.8 litrelik çift turbolu ve standart 565 beygir güç üretebilen bir motor görüyoruz ve bu motor sadece 2.7 saniye içerisinde 0-100 km-s hıza ulaşabiliyor. Ayrıca 6 vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman seçeneği ile sunulan araç oldukça konforlu ve heyecan verici görünüyor. Nissan markası sıfır km Nissan GT-R modeli için çok yüksek rakamlar talep ediyor. Bu duruma bakınca GT-R severler için ikinci el Nissan GT-R pazarı daha cazip geliyor.  

Nissan GT-R modeli sahibinden konforu ve dinamizmi ile büyük bir beğeni kazanmayı başarırken aynı zamanda motor gücü otomobil piyasasında “Tozu dumana katıyor.” desek sanırım yeridir.Nissan GT-R Euro NCAP test sonuçlarına baktığımız zaman sonuçlar GT-R severleri pek de memnun etmiyor. Nissan modeli Euro NCAP testinden düşük puanlar almasa da sahibinin beklediği sonuçlara da imza atamıyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Volkswagen Passat Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2020 Nissan GT-R modeline baktığımız zaman dünyanın en hızlısı diyerek söze başlayalım.  Goodwood Hız Festivali’nde 2020 Nissan GT-R hakkında açıklamalar yapan Alfonso Albaisa, yeni jenerasyon GT-R modelinde beklentileri bir hayli yükseltti. Festival’de GT-R modeli de unutulmazlar arasına adını yazdırdı. Üretim bandı sürecinin önümüzdeki yıl içerisinde başlayacağını belirten Alfonso Albaisa, Yeni Nissan GT-R modeli için 700 beygir bandının geçildiğini belirterek 1000 beygir bandını geçmemek için hiçbir sebep yok ifadelerini kullandı.

Şimdi de gelelim 2021 Nissan GT-R modeline. 2021 GT-R modelinin Nissan imzalı bir V-Motion ızgarasına ve çıkıntılı arka farlara sahip olacağını bekliyoruz. Tasarım açısından oldukça güçlü bir seviyede gelecek olan model agresif bir görünüme sahip olacak.2021 GT-R modelinin motor kısmına baktığımızda ise tamamen yeniden tasarlanan bir motora sahip olacağını söyleyebiliriz. 50 ünite monte edilecek motor kısmı GT-R modelinin yine her zaman olduğu gibi en güçlü yanı olacak.

2021 Nissan GT-R modelinin ağırlığı ise önceki jenerasyonlarla çok farklılık göstermeyecek. Hatta önceki jenerasyonlarla kıyas edince aracın ağırlık kaybedeceğini söylemek mümkün.

İlginizi Çekebilir: 2021 Audi A9 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Nissan GT-R modelinin 2020 yılının ortalarına doğru tanıtılması beklenirken yine 2020 ortalarında seri üretime geçilmesi bekleniyor. 2021 Nissan GT-R fiyatı hakkında henüz bir bilgiye yer vermeyen firma fiyat hakkında rakiplerine bağlı kalmayacak gibi görünüyor.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden Nissan GT-R ve diğer otomobil markaları ile ilgili güncel haberleri takip edebilir, araç karşılaştırması yapabilir veya beğendiğiniz araç için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement