Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Nissan GT-R Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Nissan GT-R Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

Nissan GT-R 2019 yılında çift turbo ve güçlü bir yol tutuşa sahip olarak sevenleri ile buluşacak. Nissan markasının süper spor modellerinden bir tanesi olan 2019 Nissan GT-R benzersiz sürüş deneyimi ve dinamizmi ile 2019 yılının çok konuşulanları arasında yerini önceden ayırmış gibi görünüyor. 2019 GT-R modelinin motoruna baktığımız zaman 3.8 litrelik çift turbolu ve standart 565 beygir güç üretebilen bir motor görüyoruz ve bu motor sadece 2.7 saniye içerisinde 0-100 km-s hıza ulaşabiliyor. Ayrıca 6 vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman seçeneği ile sunulan araç oldukça konforlu ve heyecan verici görünüyor. Nissan markası sıfır km Nissan GT-R modeli için çok yüksek rakamlar talep ediyor. Bu duruma bakınca GT-R severler için ikinci el Nissan GT-R pazarı daha cazip geliyor.  

Nissan GT-R modeli sahibinden konforu ve dinamizmi ile büyük bir beğeni kazanmayı başarırken aynı zamanda motor gücü otomobil piyasasında “Tozu dumana katıyor.” desek sanırım yeridir.Nissan GT-R Euro NCAP test sonuçlarına baktığımız zaman sonuçlar GT-R severleri pek de memnun etmiyor. Nissan modeli Euro NCAP testinden düşük puanlar almasa da sahibinin beklediği sonuçlara da imza atamıyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Volkswagen Passat Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2020 Nissan GT-R modeline baktığımız zaman dünyanın en hızlısı diyerek söze başlayalım.  Goodwood Hız Festivali’nde 2020 Nissan GT-R hakkında açıklamalar yapan Alfonso Albaisa, yeni jenerasyon GT-R modelinde beklentileri bir hayli yükseltti. Festival’de GT-R modeli de unutulmazlar arasına adını yazdırdı. Üretim bandı sürecinin önümüzdeki yıl içerisinde başlayacağını belirten Alfonso Albaisa, Yeni Nissan GT-R modeli için 700 beygir bandının geçildiğini belirterek 1000 beygir bandını geçmemek için hiçbir sebep yok ifadelerini kullandı.

Şimdi de gelelim 2021 Nissan GT-R modeline. 2021 GT-R modelinin Nissan imzalı bir V-Motion ızgarasına ve çıkıntılı arka farlara sahip olacağını bekliyoruz. Tasarım açısından oldukça güçlü bir seviyede gelecek olan model agresif bir görünüme sahip olacak.2021 GT-R modelinin motor kısmına baktığımızda ise tamamen yeniden tasarlanan bir motora sahip olacağını söyleyebiliriz. 50 ünite monte edilecek motor kısmı GT-R modelinin yine her zaman olduğu gibi en güçlü yanı olacak.

2021 Nissan GT-R modelinin ağırlığı ise önceki jenerasyonlarla çok farklılık göstermeyecek. Hatta önceki jenerasyonlarla kıyas edince aracın ağırlık kaybedeceğini söylemek mümkün.

İlginizi Çekebilir: 2021 Audi A9 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2021 Nissan GT-R modelinin 2020 yılının ortalarına doğru tanıtılması beklenirken yine 2020 ortalarında seri üretime geçilmesi bekleniyor. 2021 Nissan GT-R fiyatı hakkında henüz bir bilgiye yer vermeyen firma fiyat hakkında rakiplerine bağlı kalmayacak gibi görünüyor.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden Nissan GT-R ve diğer otomobil markaları ile ilgili güncel haberleri takip edebilir, araç karşılaştırması yapabilir veya beğendiğiniz araç için fiyat teklifi alabilirsiniz.

2021 Nissan GT-R Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle