Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yeni Mitsubishi L200 Sınıfında Lider Olmaya Geldi

Yeni Mitsubishi L200 Sınıfında Lider Olmaya Geldi

Yeni Mitsubishi L200 Sınıfında Lider Olmaya Geldi

 

Türkiye otomobil pazarının en çok tercih edilen pick-up’ı Mitsubishi L200, 6. Jenerasyonu ile pazarda yerini aldı. Modern görünümü, keskinleşen gövde hatları, artan yüksekliği ve otomobil konforu sunan özellikleri ile Avrupa’da tanıtımı gerçekleşti.

 

İlginizi Çekebilir: Mitsubishi L200 Crawler İle Doğanın Keyfini Doyasıya Yaşayın

 

Mitsubishi, 2019 Eylül ayı itibariyla Avrupa’da ve Türkiye’de satışa sunulan 6. jenerasyon yeni L200 pick-up’ın basın lansmanı 10 Eylül 2019 tarihinde İspanya’nın Malaga şehrinde gerçekleştirildi. İlk defa lanse edildiği 1978 yılından bu tarafa dünya genelinde 4,7 milyon adetten fazla satılan Mitsubishi L200, 150 ayrı ülkede satılmakta.

Türkiye otomobil pazarında “2018 yılının en çok satılan pick-up”ı unvanına sahip olan model, 2019 yılının ilk sekiz ayında da %27’lik bir pazar payı ile segmentinde liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Yeni jenerasyom L200, geliştirilmiş yol ve arazi performansı, güvenlik donanımları, yeni eklenen “Off Road” modu, tam zamanlı “Super Select 4WD II” dört tekerlekten çekiş sistemi, “Yokuş İniş Kontrolü” sistemi ve otomobil konforunu aratmayan iç tasarım özellikleriyle en iddialı 4×4 pick-up modeli olarak sınıfındaki standartları belirliyor.

Ön kaput yüksekliği arttırılarak daha maskülen, karizmatik ve güçlü bir görünüme kavuşan Mitsubishi L200’ün yeni versiyonunda; daha önce 5 ileri olan otomatik şanzımanın yerini şimdi ise 6 vitesli otomatik şanzıman almış.Yeni Mitsubishi L200 daha güçlü ve daha karizmatik


Keskin çizgilere sahip olan gövde hatları, genişletilmiş çamurlukları ve parlak vurgularıyla yeni jenerasyon L200, güçlü ve sağlam pick-up algısını, modern bir görünümle buluşturuyor. Dayanıklı, sağlam ve dinamik olan yeni nesil L200, Mitsubishi Motors’un dünya çapındaki yük taşıma performansı en üst düzey modelidir.

 

Yeni Mitsubishi L200 geliştirilen dört yeni renk alternatifleriyle kullanıcılarının beğenisine sunuluyor; Bakır Turuncu, Elmas Beyaz, Opak Kırmızı ve Grafit Gri. Yeni L200, 10 Eylül 2019 tarihi itibariyla Mitsubishi Motors Corporation, Türkiye distribütörü TEMSA Motorlu Araçlar bayilerinde kullanıcılarını beklemekte.

 

İlginizi Çekebilir: Mitsubishi Lancer Geri Mi Dönecek

 

Yeni Mitsubishi L200, arttırılan donanım özellikleri ile sınıfındaki en güncel ve ön görülebilir pazar trendlerinin tamamına sahip konumda. Basit bir makyajdan daha fazlasını sunan model, kabinin önünde ve arkasındaki yepyeni sac malzemeleriyle geliştirilirken göz alıcı yan hatları, gövdenin sağlamlığını vurguluyor. Güçlü yatay çizgileri Mitsubishi Motors imzasını belirgin şekilde sunuyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement