Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Mercedes GT

-

Mercedes GT Renkleri

Siyah
Silver
Sarı
Lacivert
Koyu Gri
Kırmızı

Mercedes GT Resimleri

Mercedes GT Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Mercedes GT Versiyonları

Mercedes GT Yorumları

Mercedes GT Misafir 4.11.2017
çokça tarz ve çekici bir araba
(0)
Cevap Yaz

Mercedes GT Misafir 16.06.2017
ön tarafı çok uzun acaba görüşü etkiliyormu
(0)
Cevap Yaz

Mercedes GT Misafir 24.05.2017
Çok iyi araba be jet gibi araba
(0)
Cevap Yaz

Mercedes GT Misafir 19.04.2017
Porsche nin arabasına benzemiş
(0)
Cevap Yaz

Mercedes GT Misafir 12.04.2017
Burnu büyük tabirini bu arabaya kullanıyorlar galiba
(0)
Cevap Yaz

Mercedes GT Misafir 3.04.2017
Değişik tarzda bir araba yapmışlar buda baya iyi olmuş
(0)
Cevap Yaz

Mercedes GT Misafir 11.12.2016
Araba lumuzin gibi maşallah ama gel gelelim içine 2 kişi bine biliyon
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes GT için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Mercedes GT Hakkında Genel Bilgiler

Saf Performans – Rüyalarınız ele geçirildi.
Sizi heyecanlandırmak için geldi.
Geldi. Affalterbach'ın ifadesi. Uzun motor kapağı, arkada konumlandırılmış alçak camlı kısım ve geniş, güçlü arka kısım. Bunlar Mercedes-AMG tarafından sunulan bir spor arabanın ölçüleridir. Yere yakın durur. Her zaman ileriye atılacak gibi görünür. Bu deneyimi Mercedes-AMG GT ve Mercedes-AMG GT S'de yaşayabilirsiniz.
Motor – metal, yakıt ve yetenekten elde edilen saf güç.
Güçlü motorlar Mercedes-AMG'de daima çok önemli bir konu olmuştur. Deneyimli mühendisler dünyada eşi benzeri olmayan yüksek performanslı motorlar geliştirmek için canla başla çalışırlar.
Seri üretimle kıyaslandığında, burada her motor, "bir adam, bir motor" felsefesine uygun olarak elle üretilir. Bir teknisyen motorun parçalarını birleştirir ve krank milinin motor bloğuna takılmasından, kabloların döşenmesine ve motor yağının doldurulmasına kadar, tüm adımlardan sorumludur ve bu da, teknisyenin AMG motor etiketindeki imzasıdır.

Kuru karterli yağlama özelliğine sahip, 375 kilowat'a kadar güç üreten ve 650 Nm'lik torka sahip yeni geliştirilen AMG 4.0 litrelik çift turbo V8 motoru bu işçilik ilkesine dayanarak üretilmiştir ve yeni Mercedes-AMG GT ve GT S'nin uzatılan kaputunun altında yatar.
Teknoloji – yarış pistinde doğdu, yollarda olgunlaştı.
Gerçek bir performans aracı, sadece güçlü bir motordan çok daha fazlasıdır. Tüm gücün yola yansıtılmasını ve yüksek merkez kaç kuvvetlerine dayanılmasını sağlayan, teknik gelişmelerin toplamıdır.
Mercedes-AMG DYNAMIC SELECT denetleyicisine sahip AMG DRIVE UNIT tercihlerinize uygun performansı sunan sürüş programlarını önceden seçmenize olanak tanır. AMG SPEEDSHIFT DCT 7 vitesli spor şanzıman ve kısıtlı-kaymalı arka diferansiyeller (modele bağlı olarak mekanik ya da elektronik) bu gücü saf hızlanmaya dönüştürür.

Motor sporlarında başarılı olan çift çatal konsepti AMG spor şanzımanın ve ayarlanabilir amortisörlere sahip AMG RIDE CONTROL spor süspansiyonun inanılmaz bir yarış pisti performansı sunmasını sağlar. Bu özellikle yüksek hızlarda mükemmel yanal dinamikler ve yön sabitliğinden anlaşılır.
Hafif tasarım – her gram doğru yerde.
Ön taraf arka taraftan daha hafif. Bir spor arabanın üstün performansı, ağırlığın en uygun şekilde dağıtılmasına dayanır. Akıllı hafif tasarımı ve gelişmiş sürüş konsepti sayesinde, yeni Mercedes-AMG GT ağırlık dengesini kritik bir biçimde arkaya aktarır.
Ön ve arka aks arasındaki 47 : 53'lük optimize edilmiş ağırlık dengesi, enine dingil düzeni ile elde edilir. Ön ortada bulunan motor çok hafif ve kıvrımlı şekle sahip dayanıklı karbon fiber pervane şaftı ile arka akstaki çift kavramalı şanzımana bağlanır.

Kompakt boyutlara sahip AMG 4.0 litrelik çift turbo V8 motor alüminyum yürüyen aksamın alt tarafına monte edilir ve kuru karterli yağlama özelliğine sahiptir. Bu ağırlık merkezini alçaltır ve harici yağ deposu ve yağ pompası, yüksek yanal hızlanmalarda bile, en uygun düzeyde yağ beslemesi sağlar.
Tasarım - performansın estetiği.
Dinamizmi görselleştirir.
İlk izlenim doğası gereği her zaman kalıcıdır. Ve bu etkiyi kesinlikle tasarım şekillendirir; çünkü iç değerler deneyimi genellikle ancak aracı sürerken, ikinci bakışta yaşanabilir. Mercedes-AMG GT'nin hatları ve yüzeyleri saflıktan ödün verilmeden tasarlanmıştır. Bu tasarım sıra dışı aracı özel bir süper atlet haline getiren, baskın bir duygusal netlikle sonuçlanır.

Dış görünüm – ödün vermeyen atletiklik.
Uzun, alçak motor kaputu, arkaya uzatılmış alçak camlı kısım ve inanılmaz kısa sarkıntılar, Mercedes-AMG GT'nin net spor araba ifadeleridir. Akıcı şekiller ve eğriler ışık yansımalarından oluşan büyüleyici bir etkileşim yaratır.
Ön tarafa bakıldığında, hiç şüphe kalmaz - bu bir baş yapıttır. Ortasında yıldız olan dik siyah elmas ızgara ve alçak motor kapağı etkileyicidir ve gerçek performansı vaat eder. Büyük soğutucu hava girişleri ve yandaki hava girişleri motorun nefes alması için gerekli havayı sağlar ve dinamik ön tamponu taçlandırır.

Yan taraftan bakıldığında, inanılmaz kısa ön sarkıntıya sahip çok uzun motor kapağı unutulmaz bir etki yaratır. Büyük sade AMG hafif alaşımlı jantlarla doldurulan, güçlü bir şekilde tasarlanmış tekerlek kemerleri ve inanılmaz şekilde eğim verilmiş ön cam motor sporları karakterini ön plana çıkarır. 

Benzersiz C sütununa sahip arka kaportası yatık araba tasarımı ve hafif bir eğime sahip bagaj kapağı Mercedes-AMG GT'nin dinamizmini vurgular. Sıralı dönüş sinyallerine sahip son derece ince LED stop lambaları, aracın genişliğini gözler önüne serer. Tam entegre egzoz boruları ve belirli bir konikliğe sahip güçlü arka tampon, güçlü tekerleklerin görülmesini sağlar

İç mekan – ikna edici sportiflik.
İç mekan dış görünümün vaat ettiklerinin çok ötesine geçer. Yeni Mercedes-AMG GT, sürücüsü araca girer girmez benzersiz bir spor arabayı kullanmanın verdiği karıncalanma duygusunu yaşatır. Malzemeler, renkler ve şekiller bir araya gelerek saf sportiflik ile heyecanlandıran ve özel duygularla cezbeden, etkileyici bir bütün oluştururlar.
AMG spor koltuklarına oturduğunuzda, gözlerinizi AMG Performans direksiyon simidinden ve karbon fiber tasarıma sahip göstergelerin yer aldığı AMG gösterge panelinden alamazsınız. Bir heykeltıraşın elinden çıkmış gibi görünen, geniş bağımsız ekrana sahip gösterge paneli ve sportif AMG kaplaması, ikna edici bir genel izlenim yaratır.

Gösterge paneline doğru yükselen orta konsolun dinamik, baskın şekli iç mekanın teknik kalbi olan AMG DRIVE UNIT'i geniş gösterir ve çevreler. Kumandaları V8 motorunun silindirleri gibi düzenlenmiştir ve sürüş programlarını seçmek için kullanılan AMG DYNAMIC SELECT denetleyicisi ile isteğe bağlı AMG RIDE CONTROL spor süspansiyonun amortisörlerini ayarlamak için kullanılan düğmeler burada bulunur.
Şanzıman – ilerleme kavramı yeniden tanımlandı.
Yeni Mercedes-AMG GT saf dinamizm ve performans demektir. Güçlü V8 motorun yüksek torkunu en uygun şekilde arka aksa ve sonunda yola göndermek için, mühendisler tercihlerini AMG SPEEDSHIFT DCT 7 vitesli spor şanzımandan yana kullandılar.
Şanzıman tasarım ilkesi motor sporlarından gelir ve efsanevi SLS AMG'de günlük kullanıma uygun olduğunu zaten kanıtlamıştır. Mercedes-AMG GT'de, daha da geliştirilmiştir. Her birinde birer kavrama bulunan iki alt şanzımandan oluşur. Vites değiştirirken, kavramalardan biri devreye girerken, diğeri açılır. Bu da şanzımanın çekiş gücünde neredeyse herhangi bir kesinti olmadan vites değiştirdiği anlamına gelir.

Şanzıman sistemi arka aksta enine olarak yerleştirilmiştir ve tork tüpü aracılığıyla motora sabit bir şekilde bağlanmıştır. Mercedes-AMG GT'de sabit kilitleme oranına sahip, kısıtlı-kaymalı arka diferansiyel bulunmaktadır. 

Mercedes-AMG GT S'de bulunan ve elektronik olarak kontrol edilen arka diferansiyel, tanımlı kilitleme oranlarını milisaniyeler içinde çevirebilir. Bu özellik gerekli durumlarda çekişin artırılmasını sağlar ve aracın kendi kendini kumanda etme özelliğini olumlu etkiler.

Şanzıman özelliklerine genel bakış:
• Konfordan üst düzey sportife kadar, üç farklı sürüş programına (Mercedes-AMG GT S'de dört sürüş programına) bağlanmış şanzıman ayarları
• Vites küçültmek için otomatik çift debriyaj işlevi
• Konforlu ve üst düzeyde sportif arasında değişen üç farklı sürüş programı (Mercedes-AMG GT S'de dört sürüş programı) ve Race Start işlevi
• Tam gazda vites büyütürken maksimum sürüş zevki için dinamik hızlanma
• ECO başlat/durdur işlevi ve C programında Seyir modu
• Entegre kısıtlı-kaymalı arka diferansiyel (Mercedes-AMG GT'de mekanik, Mercedes-AMG GT S'de elektronik) sayesinde, üstün çekiş
• Motor devrinde küçük değişiklikler sayesinde, en uygun vites-hız uyumu
• Vites yükseltirken kısmen ateşleme bastırma özelliği, duygusal anlamda heyecan dolu bir ses sağlar
• En uygun düzeyde hızlanma için RACE START işlev
Şasi – kalitesi asfaltta kanıtlandı.
Limitlerde dahi asfaltla teması yitirmeden yolu tutuşunu hissedin, yanal çekim kuvvetini yaşayın ve kendinizi güvende hissedin. Bunu yeni Mercedes-AMG GT ve GT S'teki gelişmiş şasi elemanları mümkün kılar.
Öne çıkan özelliklerden biri de, sadece Mercedes-AMG GT S için sunulan AMG DYNAMIC PLUS paketidir. Dinamik motor ve şanzıman montajları, daha da sportif bir süspansiyon ayarı ve özellikle tasarlanmış direksiyon simidiyle rekorları alt üst edecek tur zamanları için radikal bir şekilde tasarlanmıştır.

AMG DYNAMIC PLUS paketi (isteğe bağlı)
AMG DYNAMIC PLUS paketi daha gelişmiş sürüş dinamikleri ve daha sportif bir sürüş sağlar. Dinamik motor ve şanzıman montajlarına ek olarak, daha sağlam ayarlanmış bir spor süspansiyon, özel direksiyon ayarı ve özel motor uygulaması da sunar.
"RACE" sürüş programında ve "M" manuel modunda, daha iyi tepki ve optimize edilmiş kullanım olanağı sağlayan, performans odaklı yazılım ayarları uygulanır.

İç mekanda, DINAMICA mikrofiber kenarlıklı AMG Performans direksiyon simidi ve gösterge panelindeki sarı renkli ayrıntılar AMG DYNAMIC PLUS paketini tamamlar.

AMG kısıtlı-kaymalı arka diferansiyel, elektronik
Elektronik olarak kontrol edilen AMG kısıtlı-kaymalı arka diferansiyel çekişi ve bunun ötesinde, slalom yaparken ya da yüksek hızlarda şerit değiştirirken sürüş istikrarını artırır.
Elektronik olarak kontrol edilen AMG kısıtlı-kaymalı arka diferansiyel tanımlanan kilitleme oranlarını mili saniyeler içinde ayarlayabilir. Bu özellik gerekli durumlarda çekişin artırılmasını sağlar ve aracın kendi kendini kumanda etme özelliğini olumlu etkiler.

Yük ve aşırı yüklenme modundaki değişken kilitleme etkisi, kullanılan tekerleklerde optimum düzeyde çekiş sunar ve performansı sınırlarda yaşamanızı sağlar.

Sadece Mercedes-AMG GT S'de bulunmaktadır.

AMG kısıtlı-kaymalı arka diferansiyel, mekanik
AMG kısıtlı-kaymalı arka diferansiyel daha da iyi çekiş ve yanal dinamikler sağlar. Aracın sürekli spor odaklı elastokinematiğine mükemmel şekilde ayarlanmıştır.
Daha iyi çekiş ve böylece virajlı yollarda daha iyi sürüş dinamikleri sağlayacak şekilde, torku tekerleklere dağıtarak tekerleklerin kaymasını azaltır. 

AMG yüksek performanslı kompozit frenleme sistemi
Hava soğutmalı ve çapraz delikli büyük fren diskleri mükemmel yavaşlama değerleri sağlar. Kompozit teknolojisi zorlu koşullar altında bile frenleme gücünü artırır ve tekerleğin yaylanmayan kütlesini azaltır.

Önde 390 x 36 ve arkada 360 x 26 milimetre fren diskleri ile kırmızı fren kaliperlerine sahip AMG yüksek performanslı kompozit frenleme sistemi
Dahili olarak havalandırılan, delikli ve büyük fren diskleri mükemmel yavaşlama değerleri sağlar. Kompozit teknolojisi zorlu koşullar altında bile frenleme gücünü artırır ve tekerleğin yaylanmayan kütlesini azaltır.

Önde 402 x 39 milimetre ve arkada 360 x 32 milimetre kompozit fren diskleri ile AMG seramik yüksek performanslı kompozit frenleme sistemi (isteğe bağlı)
En zorlu kullanım koşullarında bile en kısa fren mesafesi, hassas basınç noktası ve yüksek frenleme direnci - AMG seramik yüksek performanslı kompozit fren sistemi motor sporları düzeyinde frenleme performansı sunar ve geleneksel kompozit fren disklerinden yüzde 40 daha hafiftir.

Üzerindeki "AMG Carbon Ceramic" yazılı özel bronz renkli fren kaliperleri ile hemen diğer araçlardan ayrılır. Diskler 1700 derecede vakumlanan karbon fiberle güçlendirilmiş seramikten üretilir. Bu özel materyaller ve üretim teknolojisi sıra dışı dayanıklılık sağlar. 

Sonuçta ortaya çıkan yüksek basınç ve ısıya dayanıklılık, gri dökme demir disklerle kıyaslandığında, hizmet süresini defalarca kez artırır.

Ayarlanabilir amortisörlere sahip AMG RIDE CONTROL spor süspansiyon (isteğe bağlı)
Ayarlanabilir amortisör sistemine sahip AMG RIDE CONTROL spor süspansiyon üç farklı ayar sunar. Tek bir düğmeye basarak ya da sürüş programları arasından seçim yaparak sürücü "Comfort", "Sport" ve "Sport Plus" ayarlarından birini seçebilir ve amortisör özelliklerinin sürüş durumuna - seyahat ederken yüksek konfordan, hızlı dönüşler için sportif yol tutuşuna kadar - en iyi şekilde uyarlanmasını sağlar.
Süspansiyondaki çift çatal konsepti motor sporlarında oldukça başarılıdır ve aracın ikna edici bir yarış pisti performansı yaşatmasını sağlar. Bu özellikle yüksek hızlarda mükemmel yanal dinamikler ve yön sabitliğinden anlaşılır. 

AMG RIDE CONTROL spor süspansiyonun amortisör sistemi sürekli olarak çalışır ve bu şekilde, sürüş güvenliğini, yol sesini ve lastik titreşim özelliklerini iyileştirir. Her bir tekerleğin amortisör ayarı ayrı ayrı yapılır ve sürüş tarzından, yol yüzeyinden ve seçilen süspansiyon ayarından bağımsızdır.
AMG spor süspansiyon
Süspansiyondaki çift çatal konsepti motor sporlarında oldukça başarılıdır ve AMG spor süspansiyonun ikna edici bir yarış pisti performansı yaşatmasını sağlar. Bu özellikle yüksek hızlarda mükemmel yanal dinamikler ve yön sabitliğinden anlaşılır.
Neredeyse hiç değişmeyen tekerlek kapanıklığı ve yatıklığının sonucunda, sürücü sınırlarda istikrarlı ve uyumlu sürüş avantajı elde eder. Tekerlek konumu ve yaylanma işlevleri ayrıdır.
Mercedes-Benz Akıllı Sürüş.
Kazasız sürüşe giden yolda.
PRE-SAFE® ile on yıldan uzun süre önce başlayan ve DISTRONIC PLUS ile devam eden kavram, sürüşte artık yeni bir boyut haline geldi: Mercedes-Benz Akıllı Sürüş - konfor ve güvenlik artık bir arada. Mercedes-AMG GT'de bunu görebilir ve hissedebilirsiniz.
Güvenlik uzmanlarımızın "sensör birleşimi" adını verdiği ağ sayesinde, akıllı yardımcı sistemler aracın her yanında bulunan sensörleri kullanarak karmaşık durumları analiz edip olası trafik tehlikelerini daha iyi saptayabiliyor.
Konsantrasyon Kaybı Yardımcısı ATTENTION ASSIST
Özellikle uzun yolculuklarda ve gece sürüşlerinde, bu sistem sürüş güvenliğini artırabilir. Sürücünün eylemlerine dayanarak KONSANTRASYON KAYBI YARDIMCISI, tipik yorgunluk işaretlerini ve ciddi dikkatsizlikleri fark eder ve yaklaşan küçük uyku atakları için görsel ve sesli uyarılar verir.
ÇARPIŞMA ÖNLEME YARDIMCISI PLUS
Günümüzün araçları giderek daha öngörülü teknolojiler sunmaktadır. Araçlarımız, "görme", "hissetme" ve hatta "bağımsız hareket etme" becerileri olan "düşünen" ortaklara dönüşmektedir.
Öndeki araçla aradaki mesafe çok azsa, sistem sürücüye görsel bir uyarı verir. Çarpışma tehlikesi saptanırsa sesli uyarı sinyali verilir; bundan sonra sürücünün frenleme eylemi desteklenebilir ve eğer sürücü tepki vermezse, araç hızı kendiliğinden azaltılabilir.

Bunu mümkün hale getirebilmek için radar bazlı yaklaşma uyarısı, Otomatik Fren Yardımcısı sistemi tarafından sağlanan frenleme desteği ve otonom kısmi frenlemeyi birleştirdik.

7 ile 250 km/sa hız aralığındayken, öndeki araca uzaklık birkaç saniye için önceden belirlenen değerin altına düşerse, gösterge panelinde bir uyarı lambası yanar. Mesafe hızla azalmaya devam ederse kesikli bir ses de duyulur.

7 ile 250 km/sa hız aralığında hareketli bir nesne ve 7 ile 80 km/sa hız aralığında duran bir nesne ile çarpışma ihtimali saptanabilir. Sürücü acil frenleme ile tepki verirse Otomatik Fren Yardımcısı yardım edebilir. Gerekirse mümkün olduğu yerlerde çarpışmayı önlemeye yardımcı olmak için fren basıncını artırır.

Sürücü tepki vermezse, sistem otonom kısmi frenlemeyi başlatır. Bu da frenleme yol hızını önemli oranda düşürür ve sürücüye ek bir dokunsal uyarı yapılır. Nispeten düşük hızlarda bu müdahale, bir arkadan çarpışmayı önlemek için yeterlidir.

İşlevlere genel bakış:
• Arkadan çarpmalı kaza tehlikesini azaltan ve kazanın sonuçlarını hafifleten sistem
• 7 ile 250 km/sa hız aralığında etkinleşen ikaz lambalı görsel uyarı
• Mesafe hızla kısalmaya devam ediyorsa, ek sesli uyarı
• Otomatik Fren Yardımcısı tarafından fren basıncının artırılması
• Sürücü tepki vermezse, otonom kısmi frenleme
• Yaklaşma uyarısı, fren yardımcısı ve otonom kısmî frenleme birleşimi
DISTRONIC PLUS (isteğe bağlı; 2015 yılının ortalarında satışa sunulması beklenmektedir
• Yenilikçi sürücü yardım sistemi sürücünün önündeki araç ile güvenli bir mesafeyi otomatik olarak korumasına yardımcı olur ve uzun yolculuklarda ve dur-kalk trafikte sürücüler üzerindeki gerilimi hafifletir. Sistem, güvenli mesafe ihlal edilirse görsel bir uyarı sinyali ve çarpışma tehlikesi varsa sesli bir sinyal verir.
• Sürücü ve ön yolcu koltuğunda çift yönlü kemer gergilerine ve yan cam kapatma işlevine sahip PRE-SAFE® sistemi (isteğe bağlı)
• Her Mercedes-Benz araç, güvenlik teknolojilerindeki onlarca yıllık deneyimden faydalanarak tehlikeli durum olasılığını giderek daha da azaltmanın ürünüdür. Buna rağmen kritik bir durum ortaya çıkarsa, bu sistem size koruyucu ve önleyici önlemler konusunda yardımcı olacaktır.
• PRE-SAFE® sistemi, bir aktif ve pasif koruma birleşimi sunar. Emniyet kemerleri ve hava yastıkları, sürüş destek paketleri veya Fren Yardımcısı gibi aktif sistemleri içeriyorsa, araç yolcularını daha etkin bir şekilde koruyabilir.

PRE-SAFE®, Elektronik Denge Programı ESP® ve Fren Destek Sistemi BAS gibi diğer sistemlerden gelen sensör verilerini değerlendirir ve çok / az döndürme ve acil frenleme gibi senaryoları tanımlayabilir.

Sistem, kritik yol tutuş durumlarını önceden tanımlayarak yaklaşan bir kaza halinde yolcu koruması için önleyici tedbirleri başlatabilir. Buna çift yönlü kemer gergisi ve açık pencerelerin otomatik olarak kapatılması da dahildir.
Şerit Takip Yardımcısı (isteğe bağlı Şerit Takip paketinin parçası)
• Dikkatsizlik ve yorgunluk, siz hiç fark etmeden şeritten çıkmanıza neden olabilir. Sistem bu kasıtsız şeritten ayrılışları fark eder ve sürücüyü direksiyon simidi titreşimleri ile uyarır.
• Kör Nokta Yardımcısı (isteğe bağlı Şerit Takip paketinin parçası)
• Sistem, trafikteki en büyük tehlikelerden birini saptamayı olanaklı hale getirir. Kör noktada bir araç algılanırsa dış aynada kırmızı bir üçgen belirir. Sürücü görsel uyarıyı görmez ve dönüş sinyali verirse, sistem ek bir işitsel uyarı verir.
Trafik Levhası Yardımcısı (isteğe bağlı COMAND Online'ın parçası)
• Günlük rutin ve trafik zaten yeterince streslidir. Bu Yardımcının bu kadar faydalı olmasının nedeni budur. Aracınızın geçerli hız limiti konusunda daima bilgisi vardır. Özellikle uzun veya monoton otoban yolculuklarında bu oldukça faydalıdır.
• Sistem, hız sınırlarını, "giriş yok" ve "sollama yok" işaretlerini ve bunların bitişini tanıyabilir ve bunları gösterge panelinde gösterebilir. Uygun işaretler varsa sürücü belirlenen yolculuk yönünde yol trafik düzenlemelerinin aksine bir caddeye girdiğinde sistem görsel ve işitsel bir uyarı verir.
PARKTRONIC (isteğe bağlı)
• PARKTRONIC görsel ve akustik sinyallerle, sürücünün park etmesine ve manevra yapmasına yardımcı olur. Aracın park edilmesini ve sıkışık yerlerdeki park alanlarından çıkarılmasını da kolaylaştırır.
• Algılanan bir engele yönelik yaklaşım, görsel ve sesli sinyallerle gösterilir. İlk olarak sadece sarı LED ışıkları yanar. Yaklaşmaya devam edilirse, kırmızı LED ışıkları da yanar ve uyarı verilir. PARKTRONIC bir sonar sistemi gibi çalışır. Elektronik kontrol ünitesi araç ile engel arasındaki mesafeyi belirlemek için ultrason sinyalleri kullanır.

PARKTRONIC, 18 km/sa'e varan hızlarda etkindir. Hız bu eşiğin altında düştüğünde, otomatik olarak devreye girer. Üst paneldeki bir düğmeye basarak manuel olarak açılabilir ya da kapatılabilir.
Ekranda dinamik yol gösterici çizgiler ile geri görüş kamerası (opsiyonel)
• Geri park ve manevra, geri görüş kamerası sayesinde çok daha kolay ve güvenlidir. Geri vites etkinleştirildiğinde otomatik olarak devreye girer ve orta ekranda aracın arkasındaki alanı (dinamik rehber çizgiler ile) gösterir.
• Otomatik Uzun Far Yardımcısı (isteğe bağlı)
• Otomatik Uzun Far Yardımcısı geceleri araç kullanmayı daha güvenli hale getirir ve sürücü üzerindeki baskının azaltılmasını sağlayan bir etkendir. Sürücünün artık uzun farı kullanmasına gerek kalmaz ve sürüş görevlerine daha iyi odaklanabilir.
• Uzun farlar açıldığında, Otomatik Uzun Far Yardımcısı, her zaman mümkün olan en iyi far menzilini sağlar ve gelen trafiğin gözünün kamaşmasını önler. Farların menzili ani değişiklikler yapılmadan, trafiğin mevcut durumuna göre ayarlanır. Bu özellik kısa far menzilinde de önemli ölçüde daha iyi aydınlatma sağlar.
Güvenlik - tüm düşüncelerimizin kalbinde
Mercedes-Benz'in Entegre Güvenlik Konsepti araç güvenliğini dört aşamaya ayırır:
Mercedes-Benz mühendislerini sürekli bu denli etkileyici sonuçlar üretmeye teşvik eden tek alanın, yeni güvenlik teknolojilerini araştırmak olduğunu söylemek yanlış olmaz. Güvenlik konusundaki ilk önemli dönüm noktası, Béla Barényi tarafından icat edilen yolcu güvenlik hücresinin geliştirildiği 1950'lere dayanır. Bugün bu dönüm noktası Mercedes-Benz araçlarını kazasız sürüş vizyonumuza her zamankinden daha çok yaklaştıran Entegre Güvenlik Konseptinin birçok bileşeninden sadece biridir.

Donanımın kullanılabilirliği, seçili motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Her model için donanım bilgilerinde detayları bulabilirsiniz.
• Akıllı Sürüş Deneyimi Yaşayın
• Teknoloji Merkezinde Akıllı Sürüş
• Teknoloji Merkezinde ESP®
Aşama 1: güvenli sürüş
Kazaların çoğu, gerçek çarpışmadan çok önce başlar: konsantrasyon kaybıyla, zayıf görüşle veya öngörülemeyen tehlikeler ile. İşte bu nedenle Mercedes-Benz güvenlik konsepti, günlük kullanım sırasında güvenli sürüşü desteklemek ve kritik durumları kontrolünüz altına almanıza yardımcı olmak için bir dizi tedbir kullanır.
3 aşamalı Elektronik Stabilite Programı (ESP®)
Sistem eşit ölçüde güvenlik ve sürüş zevki sağlar. ESP® düğmesini kullanarak, sürücü üç farklı kontrol stratejisi arasından seçim yapabilir: Yüksek düzeyde güvenlik için "ESP® ON", sportif sürüş tarzı için "ESP® SPORT HANDLING MODE" ve kapalı yarış pistlerinde sürüş için "ESP® OFF".

HOLD işlevli, Yokuşta Başlatma Yardımcılı, ıslak koşullarda hazırlık işlevli ve fren kurutmalı OTOMATİK FREN
Frenleme sistemi, sürüş konforunu ve güvenliğini artırır. Bir yandan ABS kilitlemesiz frenleme sisteminin temel işlevi ile kritik frenleme manevralarını yapmaya yardımcı olurken, diğer yandan kullanışlılık işlevleri de günlük sürüş durumları ile başa çıkmayı kolaylaştırır.

Otomatik Uzun Far Yardımcısı (isteğe bağlı)
Otomatik Uzun Far Yardımcısı geceleri araç kullanmayı daha güvenli hale getirir ve sürücü üzerindeki baskının azaltılmasını sağlayan bir etkendir. Sürücünün artık uzun farı kullanmasına gerek kalmaz ve sürüş görevlerine daha iyi odaklanabilir.
Uzun farlar açıldığında, Otomatik Uzun Far Yardımcısı, her zaman mümkün olan en iyi far menzilini sağlar ve gelen trafiğin gözünün kamaşmasını önler. Farların menzili ani değişiklikler yapılmadan, trafiğin mevcut durumuna göre ayarlanır. Bu özellik kısa far menzilinde de önemli ölçüde daha iyi aydınlatma sağlar.
Otomatik fren lambaları, yanıp sönen
Yanıp sönen fren lambaları acil bir durumda, arkadan takip eden sürücülerin tepki süresinin önemli ölçüde kısaltılmasına yardım edebilir. Bu nedenle, otomatik LED fren lambaları, başka bir aracın arkadan çarpmasının önlenmesine önemli bir katkı sağlar.
İlk hız 50 km/sa'den yüksekse ve Fren Yardımı BAS acil bir frenleme durumu saptarsa veya fren basıncı maksimum değerin yüzde 75'inden fazlaysa etkinleşirler. Buna ek olarak tehlike uyarı lambaları, fren öncesi hız 70 km/sa'i aşmışsa araç durma noktasına geldiğinde etkinleşir.

Kilitlemesiz fren sistemi (ABS)
Özellikle acil durum freninde kilitlemesiz fren sistemi (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini engelleyerek daha fazla sürüş güvenliği sağlar. Bu da örneğin kaçma manevraları sırasında veya kaygan bir yolda fren yaparken sürücünün aracın kontrolünü kaybetmemesine yardım eder.
Patinaj kontrolü (ASR)
Karlı, ıslak ya da gevşek zeminde hareket etmek ya da hızlanmak - bu gibi durumlarda, ASR hızlanma kayma kontrolü aracın kaymasını önlemek için patinajı azaltır.
Konsantrasyon Kaybı Yardımcısı ATTENTION ASSIST
Özellikle uzun yolculuklarda ve gece sürüşlerinde, bu sistem sürüş güvenliğini artırabilir. Sürücünün eylemlerine dayanarak KONSANTRASYON KAYBI YARDIMCISI, tipik yorgunluk işaretlerini ve ciddi dikkatsizlikleri fark eder ve yaklaşan küçük uyku atakları için görsel ve sesli uyarılar verir.

Otomatik far kontrolü/aktivasyonu
Otomatik farlar ortamdaki ışık durumuna göre kısa farları açar ya da kapatır. Özellikle hızla değişen aydınlatma koşullarında (örneğin tünele ya da çok katlı otoparka girerken) sistem, sürüş güvenliğini artırabilir ve sürücünün üzerindeki yükü hafifletebilir.

ÇARPIŞMA ÖNLEME YARDIMCISI PLUS
Günümüzün araçları giderek daha öngörülü teknolojiler sunmaktadır. Araçlarımız, "görme", "hissetme" ve hatta "bağımsız hareket etme" becerileri olan "düşünen" ortaklara dönüşmektedir.
Öndeki araçla aradaki mesafe çok azsa, sistem sürücüye görsel bir uyarı verir. Çarpışma tehlikesi saptanırsa sesli uyarı sinyali verilir; bundan sonra sürücünün frenleme eylemi desteklenebilir ve eğer sürücü tepki vermezse, araç hızı kendiliğinden azaltılabilir.

Bunu mümkün hale getirebilmek için radar bazlı yaklaşma uyarısı, Otomatik Fren Yardımcısı sistemi tarafından sağlanan frenleme desteği ve otonom kısmi frenlemeyi birleştirdik.

7 ile 250 km/sa hız aralığındayken, öndeki araca uzaklık birkaç saniye için önceden belirlenen değerin altına düşerse, gösterge panelinde bir uyarı lambası yanar. Mesafe hızla azalmaya devam ederse kesikli bir ses de duyulur.

7 ile 250 km/sa hız aralığında hareketli bir nesne ve 7 ile 80 km/sa hız aralığında duran bir nesne ile çarpışma ihtimali saptanabilir. Sürücü acil frenleme ile tepki verirse Otomatik Fren Yardımcısı yardım edebilir. Gerekirse mümkün olduğu yerlerde çarpışmayı önlemeye yardımcı olmak için fren basıncını artırır.

Sürücü tepki vermezse, sistem otonom kısmi frenlemeyi başlatır. Bu da frenleme yol hızını önemli oranda düşürür ve sürücüye ek bir dokunsal uyarı yapılır. Nispeten düşük hızlarda bu müdahale, bir arkadan çarpışmayı önlemek için yeterlidir.

İşlevlere genel bakış:
• Arkadan çarpmalı kaza tehlikesini azaltan ve kazanın sonuçlarını hafifleten sistem
• 7 ile 250 km/sa hız aralığında etkinleşen ikaz lambalı görsel uyarı
• Mesafe hızla kısalmaya devam ediyorsa, ek sesli uyarı
• Otomatik Fren Yardımcısı tarafından fren basıncının artırılması
• Sürücü tepki vermezse, otonom kısmi frenleme
• Yaklaşma uyarısı, fren yardımcısı ve otonom kısmî frenleme birleşim
• PARKTRONIC (isteğe bağlı)
• PARKTRONIC görsel ve akustik sinyallerle, sürücünün park etmesine ve manevra yapmasına yardımcı olur. Aracın park edilmesini ve sıkışık yerlerdeki park alanlarından çıkarılmasını da kolaylaştırır.
• Algılanan bir engele yönelik yaklaşım, görsel ve sesli sinyallerle gösterilir. İlk olarak sadece sarı LED ışıkları yanar. Yaklaşmaya devam edilirse, kırmızı LED ışıkları da yanar ve uyarı verilir. PARKTRONIC bir sonar sistemi gibi çalışır. Elektronik kontrol ünitesi araç ile engel arasındaki mesafeyi belirlemek için ultrason sinyalleri kullanır.

PARKTRONIC, 18 km/sa'e varan hızlarda etkindir. Hız bu eşiğin altında düştüğünde, otomatik olarak devreye girer. Üst paneldeki bir düğmeye basarak manuel olarak açılabilir ya da kapatılabilir.
• Lastik basıncı izleme
• Lastik basıncının devamlı izlenmesi, sürüş güvenliğini ve lastiklerin kullanım ömrünü artırır. Dört tekerlek üzerindeki lastik basınçları, sensörler tarafından izlenir ve gösterge panelinin çok işlevli ekranında gösterilir.
• Ekranda dinamik yol gösterici çizgiler ile geri görüş kamerası (opsiyonel)
• Gereklilere odaklanın: Önünüzde ne olduğuna. Gerçekten arkanıza bakmanız gerekiyor olsa bile.
• Geri park ve manevra, geri görüş kamerası sayesinde çok daha kolay ve güvenlidir. Geri vites etkinleştirildiğinde otomatik olarak devreye girer ve orta ekranda aracın arkasındaki alanı (dinamik rehber çizgiler ile) gösterir.

Bu şekilde sürücü, sürüş manevralarında tam görüşe sahip olur. Hareket eden ve duran nesneler de ekranda gösterilir.
ASSYST servis aralığı göstergesi
• ASSYST servis aralığı göstergesi, sürüş tarzına dayanarak bir sonraki servis tarihini hesaplar ve bunu gösterge panelinde görüntüler.
• Şerit Takip Yardımcısı (isteğe bağlı Şerit Takip paketinin parçası)
• Dikkatsizlik ve yorgunluk, siz hiç fark etmeden şeritten çıkmanıza neden olabilir. Sistem bu kasıtsız şeritten ayrılışları fark eder ve sürücüyü direksiyon simidi titreşimleri ile uyarır.
SPEEDTRONIC değişken hız sınırlandırıcılı seyir kontrolü
• SPEEDTRONIC ile seyir kontrolü, özellikle uzun yolculuklarda rahat ve yakıt tasarruflu sürüşe olanak tanır. Arzu edilen seyir hızına ek olarak sistem aynı zamanda örneğin hız sınırlarına güvenle uymak için bağımsız bir üst hız limiti ayarlamaya da olanak tanır.
• Kör Nokta Yardımcısı (isteğe bağlı Şerit Takip paketinin parçası)

Aşama 2: kritik durumlarda
Mercedes-Benz, otomotiv güvenliği demektir. İşte bu nedenle, araçlarımız kritik sürüş durumlarında bile yolcularını destekleyerek her yolculuğun mümkün olduğunca güvenli geçmesini sağlar.

BAS Fren Yardımcısı
Sistem, sürücünün acil bir durumda durmaya çalıştığını algılayabilir ve durma mesafesini kısaltmak için bir saniyeden daha kısa süre içinde fren basıncını artırabilir. Bunu yapmak için Fren Destek Sistemi, fren pedalına basıldığı andaki hızı değerlendirir.
Sürücü ve ön yolcu koltuğunda çift yönlü kemer gergilerine ve yan cam kapatma işlevine sahip PRE-SAFE® sistemi (isteğe bağlı)

Aşama 3: kaza halinde
Mercedes-Benz arabaları, kazaları önlemek için bir dizi güvenlik sistemine sahiptir. Ama yine de en kötüsü olursa, bir dizi yolcu güvenliği tedbiri devreye girer. Bunlar arasında araç yolcularının yanı sıra diğer yol kullanıcıları için de korumalar mevcuttur.
Hava yastıkları
Bir çarpışma anında hava yastıkları sürücünün ve yolcunun gövdesini ve başını korur. Aynı zamanda bütün vücudu dengelemeye yardımcı olur. Bu da, kaza halinde ciddi yaralanma riskini azaltabilir. Hava yastıklarının açılması, darbenin şiddeti ile orantılıdır

Sürücü ve yolcu için diz yastıkları
Sürücü ve yolcu tarafındaki diz yastıkları, bir çarpışma halinde dizleri korumaya yardımcı olur ve aynı zamanda bütün gövdeyi dengeler. Böylece bir kazada oluşabilecek yaralanmaların şiddetini azaltmaya yardımcı olur.

Sürücü ve yolcu için yan yastıklar (göğüs kafesi / pelvis hava yastığı birlikte)
Yandan çarpışma anında, yan hava yastıkları sürücünün ve ön yolcunun üst gövdesini ve pelvik bölgesini korur. Aynı zamanda bütün vücudu dengelemeye yardımcı olur. Bu da kaza halinde ciddi yaralanma riskini azaltabilir.

Cam yastıkları

Aşama 4: kaza sonrasında
Bir kaza sonrasında ilgili hasarı en aza indirmek ve kurtarma hizmetlerine destek olmak için sistem tarafından kaydedilen darbenin türüne ve ciddiyetine bağlı olarak bir dizi farklı eylem başlatılır:
• Mümkün olan en iyi koruma: motor, otomatik olarak kapatılabilir ve yakıt kaynağı kesilebilir.
• Göz alıcı aydınlatma: Tehlike uyarı lambaları ve iç mekan acil durum aydınlatması ikincil kazaları önlemek ve kurtarma ekiplerinin kazaya karışan aracı bulmalarını kolaylaştırmak için otomatik olarak etkinleştirilebilir.
• Dışarıdan erişilebilirlik: kapı kilitleme mekanizması otomatik olarak açılabilir. Kanat ve kapı arasındaki dahili çarpışma mafsalları, bir önden çarpışma sonrası kapının açılmasını kolaylaştırabilir.
• Yardımcı bağlantılar: Kaza veya arıza halinde, Mercedes-Benz acil durum çağrı sistemi otomatik olarak bir acil durum çağrı merkezi ile temasa geçebilir. Bu sistem ülkelerde aracın tüm kullanım ömrü süresince kullanılabilir.
Bütünsel güvenlik felsefesini tamamlamak için Mercedes-Benz, aynı zamanda kurtarma ekipleri için bir önleyici tedbir olarak birden fazla dilde kurtarma kılavuzları yayınlamıştır (tüm dünyada internetten erişilebilir).
• Acil durum ekipleri için kurtarma kılavuzları (Daimler web sitesi)
Konu, bir kaza sonrasında yolcuları kurtarmak olduğunda her saniye önemlidir. İşte bu nedenle Daimler, acil durum ekiplerinin kaza yerinde araca özel güvenlik tasarım detaylarına anında erişmesine olanak tanıyan küçük ama etkili kurtarma etiketini tasarlamıştır. QR kodlu bu etiketler, aracın yakıt deposu kapağına ve karşı taraftaki B-direğine yapıştırılır. Bunlar kolaylıkla takılabilir ve tüm yeni araçlar için seri özelliklerinin bir parçasıdır. Acil bir durumda kurtarma ekipleri, kendilerine yardımcı olacak ilgili kurtarma kartına hızlı ve güvenilir bir şekilde erişmek için bir akıllı telefon veya tablet yardımıyla QR kodunu tarayabilir [1].
İç mekan konforu – sizi oturduğunuz yerde harekete geçirir.
Etkili haz duygusu yaratan özel yapım.
Bir spor arabadan ne kadar lüks ya da konfor bekleyebilirsiniz? Mercedes-AMG GT harika materyaller, usta işçilik ve yüksek değer katan görünümle, bu bağlamda yeni standartları belirliyor. 

İster standart AMG spor koltuğunu, ister isteğe bağlı AMG Performans koltuğunu - istek üzerine en kaliteli napa deri ya da sportif DINAMICA mikrofiber döşemeli - tercih ediyor olun, her yolculuk görsel ve işitsel açıdan bir şölendir. Yüksek kaliteli AMG karbon fiber ya da mat fiberglas kaplama genel etkiyi tamamlar. 

Donanımın kullanılabilirliği, seçili motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Her model için donanım bilgilerinde detayları bulabilirsiniz.
Siyah napa derisi, gözenekli tutuş kısmına sahip, alt kısmı düzleştirilmiş ve gümüş alüminyum vites kolları bulunan 3 kollu AMG Performans direksiyon simidi
Sportif sürüş manevraları yaparken daha da fazla tutuş için, napa deri AMG Performans direksiyon simidinde DINAMICA mikrofiber kaplı bir tutma alanı bulunur. Gümüş renkli alüminyum vites kolları ve saat 12 yönünü gösteren işaret sportif tasarımı tamamlar.
Sürücü ve yolcu için kenarları daha belirgin şekle, entegre kafalıklara ve AMG etiketine sahip AMG Performans koltukları
Kalıp gibi oturur ve inanılmaz sportif, güvenli ve konforludur. Bu koltuk seçeneği motor sporlarındaki gelişmelere dayanır ve cesur sürücülere bile, konfor konusunda isteyebilecekleri bir şey bırakmaz.
AMG Performans koltuklarının koltuk minderinin ve arkalığın yan desteklerinin kenarları üstün yanal destek sağlarken, koltuk tasarımı da, iç mekana sportif ve benzersiz bir karakter kazandırır.

Entegre baş dayanaklarına ve gelişmiş yanal desteğe sahip AMG spor koltukları
AMG spor koltukları güçlü kenarlıklı yan destekleri sayesinde, mükemmel yanal destek sağlar. Entegre baş dayanakları, enlemesine boru desenleri ve koltuk arkalıklarındaki "AMG" yazısı özel bir sportif vurgu oluşturur.
Tek dokunmayla kontrol edilen iki elektrikli pencere ve geri dönme işlevi
Pencereler, kapıların kol dayama yerlerindeki anahtarlar ile elektrikli olarak açılıp kapanabilir. Otomatik geri gitme işlevi, pencereler kapatılırken yaralanma ya da hasar oluşmasını önler. Sürücü kapısındaki anahtarlar, tüm pencereleri kontrol eder.

Dikiz aynasına entegre garaj kapısı açıcı (isteğe bağlı)
Ayrı bir uzaktan kumanda olmadan üç adede kadar farklı kapı ya da giriş sistemini açın - garaj kapısı açıcı bunu mümkün kılar. Dikiz aynasına entegre edilmiştir ve Avrupa'da garaj kapısı sistemlerinde kullanılan birçok frekansı ve kodu destekler.

KEYLESS-GO başlatma işlevi
Tek bir düğmeye basarak motoru çalıştırın - bu sürüş yetki sistemi sadece elektronik anahtarı taşıyarak motoru çalıştırıp durdurmanızı mümkün kılar. Tek yapmanız gereken, kontak kilidindeki çalıştır/durdur düğmesine basmaktır.
THERMOTRONIC otomatik iklim kontrolü
Yeni Mercedes-AMG GT iklim konforu konusunda, Mercedes-Benz ve AMG tarafından tasarlanan bir süper spor arabadan beklenebilecek yüksek standartları da karşılar. THERMOTRONIC otomatik iklim kontrol sistemi hoş bir atmosfer sunar.
Otomatik iklim kontrol sistemi iki iklim bölgesi ve üç iklim stili ile araç içinde sağlıklı bir atmosfer sağlar. Sıcaklık sürücü ve ön yolcu için ayrı olarak ayarlanabilir. Sıcaklık, hava hacmi ve dağıtım otomatik olarak kontrol edilir.
• Orta bölümdeki kontrol paneli ve orta ekran aracılığıyla kontrol
• İç mekandaki havayı bireysel tercihlere göre ayarlamak için kullanılan iklim stilleri (DIFFUSE, MEDIUM ve FOCUS)
• Çiy noktası sensörleri sayesinde, enerji tüketimi açısından verimli iklim kontrolü ve net görüş sağlayan camlar
• Güneş ışınları, hava kalitesi ve nem gibi dış etkenlerin sensörler tarafından algılanması
• Güçlü klima kompresörü sayesinde, iç mekanın hızlı soğutulması
• Dışarıdaki havada bulunan karbon monoksit ve nitrojen oksit konsantrasyonlarını izleme ve bu kirli maddelerde hızlı artış olması halinde, hava iç çevrim klapesini otomatik olarak kapatma
• Boy ve erişim için manuel olarak ayarlanabilir direksiyon kolonu
• Direksiyon kolonu, yükseklik ve erişim için manuel olarak ayarlanarak sürücülerin ihtiyaçlarına en uygun direksiyon simidi konumunu ayarlamalarına olanak tanır.
Sürücü ve ön yolcu için ısıtmalı koltuklar (opsiyonel)
• Sürücü ve yolcu için koltuk ısıtma işlevi, soğuk günlerde istenilen sıcaklığı hızla sağlar. Yolcuların her birinin, üç ısıtma seviyesi arasında tek bir düğmeyle seçim yapma şansı vardır.
• Orta konsoldaki depolama bölmesinde ve kapağın altında prizler (12 volt)
• Araçta dizüstü bilgisayarlar, MP3 çalarlar, cep telefonları ve diğer elektrikli cihazları bağlamak için kullanılan iki adet 12 V'lik priz bulunur - biri orta konsolun eşya gözünde, diğeri de, kupa tutucusunun kapağının altında.
Multimedya sistemleri.
Harika eğlence ve hassas navigasyon için ihtiyacınız olan tek şey
Dinlemekten zevk alacağınız tek ses etkileyici motor sesi değildir. İç mekandaki çeşitli yenilikçi ses ve multimedya sistemleri beğeninizi kazanacak. İnternet erişimi, 3B navigasyon ya da geliştirilmiş son teknoloji ürünü ses elemanları, her yolculuğu mükemmel bir ses deneyimine dönüştürür.

Donanımın kullanılabilirliği, seçili motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Her model için donanım bilgilerinde detayları bulabilirsiniz
Audio 20 USB
Bu multimedya sistemi, eğlenceyi bilgi ve iletişim ile birleştirir: Radyolu ve çift alıcılı Audio 20 USB, mobil cihazların Bluetooth® aracılığıyla bağlanmasına da olanak tanır.
Burmester® gelişmiş surround ses sistemi (isteğe bağlı)
Özel tasarlanmış on bir hoparlör, 1000 watt toplam sistem çıkışına sahip 11 kanallı amplifikatör ve araç için özel geliştirilmiş teknolojiler sıra dışı ölçüde etkileyici ve şaşırtıcı 3B ses - Burmester® "iyi hissettiren ses" - deneyimi yaşatır.
Son derece gelişmiş Araç Gürültü Telafi (VNC) teknolojisi sayesinde ister otobanda ister şehir trafiğinde olun ideal dinleme deneyimini garantilemek için tutarlı bir ses performansı korunur. 

VIP ayarı sesin sürücü ve yolcu için ayrı ayrı ayarlanabilmesini mümkün kılar. Kişisel zevklere uyması için bu bireysel ses ayarlamaları, dört ses ön ayarı ile yapılabilir: "Saf", "Kolay Dinlenen", "Canlı" ve "Surround" ". 

Burmester® surround ses sistemi şu bileşenlerden oluşur:
• Arkada bir subwoofer da dahil olmak üzere, on bir yüksek performanslı hoparlör
• 1000 watt sistem çıkışlı ve aktif geçişli 11 kanallı yükseltici
• Aktif analog filtreler
• Gerçek surround ses için Dolby® Dijital 5.1/DTS
• Gürültü telafisi (VNC)
• Gelişmiş dinleme zevki için dört ön ses ayarı: Saf, Kolay Dinlenen, Canlı, Surround
• Sürücü ve yolcu için sesi optimize eden VIP ayarı
Burmester® surround ses sistemi (isteğe bağlı)
İç tasarıma mükemmel şekilde uyarlanmış yüksek performanslı on hoparlör ve elektronik ve akustik elemanlar, birinci sınıf Burmester® sesi sunar. Surround işlevi dinleme zevkini daha da artırır.
Etkileyici dinleme deneyimi istek üzerine daha da geliştirilebilir. Böylece surround işlevi, uzaysal efekti en üst düzeye çıkarmak için bir mono veya stereo müzik sinyalinden, sanal bir geniş kapsamlı ses üretir. 

Son derece gelişmiş Araç Gürültü Telafi (VNC) teknolojisi sayesinde ister otobanda ister şehir trafiğinde olun ideal dinleme deneyimini garantilemek için tutarlı bir ses performansı korunur. Burmester® Surround Ses Sistemi, dijital ve analog filtreleri birleştirir. Orta ve yüksek frekans aralıklarından özellikle analog geçişlerin kullanılması olağanüstü etkileyici, doğal 3B ses sağlar.

Burmester® surround ses sistemi şu bileşenlerden oluşur:
• 640 watt sistem çıkışı sayesinde, üstün güç sağlayan 10 kanallı DSP amplifikatör
• Arkada bir subwoofer da dahil olmak üzere, 10 yüksek performanslı hoparlör
• Gerçek surround ses için Dolby® Digital 5.1/DTS®
• Gürültü telafisi (VNC)
• Benzersiz Burmester® "iyi hissettiren ses" için bir arada kullanılan dijital ve analog filtreler
• Sanal 3D ses için surround işlevi
COMAND Online (isteğe bağlı)
COMAND Online multimedya sistemi, yeni telematik neslinin öne çıkan özelliğidir. Bir internet tarayıcısına sahiptir ve tüm ses, telefon ve navigasyon işlevlerini birleştirir. İsteğe bağlı olarak, sistem yeni dokunmatik tablet aracılığıyla da kontrol edilebilir. İdealleştirilmiş konsept, sistemin çalışmasını hiç olmadığı kadar kullanıcı dostu yapar.
Navigasyon, telefon, ses, video, İnternet - COMAND Online kontrol ve görüntüleme sistemi ile sürücü bunların hepsini ve daha fazlasını görebilir ve kontrol altında tutabilir. Bilgiler 21,3 cm'lik yüksek çözünürlüklü renkli ekranda görüntülenir. Dokunmatik tablet ile kullanım kolay ve sezgiseldir.

Dokunmatik tablet, orta kontrol panelinin kol dayama yerine entegre edilmiştir. COMAND Kontrol Birimini bütünler ve multimedya sistemlerini kontrol etmek ve el yazısı tanıma için tam donanımlı ek bir giriş seçeneği sunar ve hem tekli hem çoklu dokunmatik çalışma özelliğine sahiptir.

Gerçekçi topografik harita gösterimli yüksek hızlı sabit disk navigasyonu, sizi hedefinize güvenli ve sorunsuz bir şekilde yönlendirir. Navigasyon verileri, üç yıllık bir dönem için ücretsiz olarak güncellenir. Uygun bir mobil telefon ile birlikte, araç durur haldeyken İnternet sayfalarına erişmek ve sürüş sırasında POI araması, hava durumu veya İnternet radyosu gibi Mercedes-Benz uygulamalarını kullanmak mümkündür. Entegre WiFi erişim noktası, bir dizüstü bilgisayara veya tablete bağlanmanıza olanak tanır.

LINGUATRONIC sesle çalışan kontrol sistemi de ses, iletişim ve navigasyon sistemlerinin kolay ve rahat bir şekilde kullanılmasını sağlar. Örneğin telefon numarası yüksek sesle okunarak bir telefon görüşmesi yapılabilir ve sistem kısa mesajları ve e-postaları yüksek sesle okuyabilir.

En önemli özelliklere ve bileşenlere genel bakış:
• 250 GB sabit disk sürücü (HDD)
• Araç dururken internet sayfalarına erişimin yanı sıra, sürüş sırasında Mercedes-Benz Uygulamalarının sınırsızca kullanılması (bağlı cep telefonu ile birlikte)
• Eller serbest kullanım özelliği, metin mesajı/e-posta yazma ve okuma özelliklerinin yanı sıra müzik oynatımı için ses akışı özelliklerine sahip Bluetooth® arabirimi
• Orta konsolda COMAND kontrol birimi
• Dijital Kullanıcı Kılavuzu
• DVD/CD ortak sürücü ve ayrı SD bellek kartı yuvası
• 3B ilgi çekici noktalar ve şehir modelleri de dahil olmak üzere, yüksek kaliteli topografik haritaların yer aldığı sabit disk sürücü tabanlı navigasyon
• 960 x 540 piksel yüksek çözünürlüklü 21,3 cm TFT ekran
• iPod® veya iPhone® için Entegre Medya Arayüzü bağlantı noktası
• Optimize edilmiş dinamik rota yönlendirmesi ve daha kesin hesaplanmış varış süreleri (ülkeye özgü) için Canlı Trafik Bilgileri
• Dijital müzik (MP3/WMA/AAC/WAC) için 10GB Müzik Kaydı
• RDS/ikiz tuner + TMC tuner ve trafik bilgisi çözücü (TP/TA)
• Ses, iletişim ve navigasyon sistemleri için LINGUATRONIC sesle kontrol
• Menüler arasında gezinmek ve karakter girmek için dokunmatik tablet
• Trafik Levhası Yardımcısı
• Örneğin dizüstü bilgisayar ya da tablet entegrasyonu için Wi-Fi erişim noktası işlevi
• Harici ses ve video cihazları için orta kol dayama yerinde iki USB bağlantı noktası ve bir SD kart yuvası
• DAB, DMB ve DAB+ standartları için dijital radyo (DAB) (isteğe bağlı)
• Arka cama entegre edilmiş gizli DAB anteni ve bir dijital tuner, karasal dijital radyo programlarını alabilir. DAB dijital radyo, mükemmel bir alım kalitesi ve değerli ek bilgiler (örneğin trafik veya radyo istasyonu hakkında) sunar.
• 6'lı DVD değiştirici (isteğe bağlı)
• Orta konsola entegre edilmiş DVD değiştiricide, CD'ler/DVD'ler için altı bölmeli bir kutu bulunur. COMAND Online aracılığıyla kullanım kolay ve sezgiseldir.
• Kullanışlı Telefon (opsiyonel)
• Kol dayama yerindeki evrensel bir arayüz, mobil cihazlarınızı aracın hoparlörüne rahatlıkla bağlamanıza izin verir. Bunu yapmak için cep telefonunuzu cihaza uygun bir telefon yuvasına (aksesuar) yerleştirmeniz yeterlidir.
• Kullanışlı Telefon, orta konsoldaki Kontrol Birimi, dokunmatik tablet, çok işlevli direksiyon simidi veya LINGUATRONIC sesle çalışan kontrol sistemi aracılığıyla mobil telefonunuzu kullanmanıza olanak tanır. Ağ kurma özelliği ise telefonun adres defterine erişim olanağı sağlar. Aynı zamanda adres defteri içinde gezinmek ve numaraları doğrudan aramak da mümkündür.

Bir telefon çağrısı sırasında ses sisteminin sesi kapatılır. Sürücü bir çağrı aldığında (numaranın gizlenmediği varsayılırsa) arayanın adı veya numarası ekrana gelir. Sürücü kısa mesajlar ve e-postalar da yazabilir, gönderebilir ve alabilir. Alınan mesajlar (kısa mesajlar, e-postalar) yüksek sesle okunabilir.
Mercedes Connect Me hizmetlerinin kullanılması için iletişim modülü
• Kaza, arıza ve servis yönetimi veya yıpranmış parçalar için teletanı - bunlar, şimdi bu hazırlığa bağlı olarak Daimler AG'den ayrı olarak sipariş edilebilecek Mercedes Connect Me temel hizmetlerine birkaç örnektir.
• Ortam Arayüzü tüketici kiti (isteğe bağlı)
• Geçerli listeler, favori filmler veya klipler - yol eğlencesinin kişiselleştirilmesi Her sürüşü bireysel bir çoklu ortam zevkine dönüştürmek için.
• Ortam Arayüzü tüketici kitinin kabloları iPod® ya da iPhone® gibi taşınabilir ortam çalarların kolayca bağlanmasını sağlar
Mercedes-Benz acil durum çağrı sistemi
• Bir kaza durumunda, Mercedes-Benz acil durum çağrı sistemi kurtarma ekiplerinin kaza mahalline daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olabilir. Veriler kendi SIM kartına sahip bir iletişim modülü aracılığıyla aktarılır. Bunun için bir cep telefonu gerekmez.
Dokunmatik tablet (Audio 20 USB için isteğe bağlı)
• COMAND Online işlevleri yenilikçi dokunmatik tabletle tek ya da çoklu parmak hareketleri (çoklu dokunma) aracılığıyla sezgisel olarak kontrol edilebilir. Bu ek giriş olanağı (COMAND Denetleyici ve LINGUATRONIC'in yanı sıra) orta kontrol ünitesinin el dayama yerine entegre edilmiştir.
• Dokunmatik tabletin sensörleri tek ve çoklu parmak hareketlerini (çoklu dokunma), kaydırma hareketlerini ve yakınlaştırma hareketlerini (parmak uçlarını ayırarak ya da birleştirerek yapılan) algılar. Kullanıcı, gelişmiş el yazısı tanıma özelliği sayesinde, baş ünitesinde mevcut tüm dillerde doğal el yazısı harflerini, özel sembolleri ve rakamları da girebilir.

Dokunmatik yüzeyin arkasında bulunan üç düğme ve dokunmatik düğmeler Geri, Sık Kullanılanlara Atla ve Ses için Kısa menü gibi önemli işlevlerin doğrudan kullanılabilmesini sağlar. Dokunmatik yüzeyi ya da dokunmatik düğmeleri kullanırken, kullanıcı net bir dokunsal geribildirim alır. Arananın daha kolay bulunması için, dokunmatik tabletteki semboller karanlıkta aydınlatılır.
Edition 1
Prömiyerin zirvesi.
Sınırlı bir süre için, özel ve nabzınızı yükseltme garantili eşsiz Edition 1 özel modeli, yeni Mercedes-AMG GT S'in lansmanında satışa sunulacaktır. Eşsiz ekipman özellikleri bu performans aracını, tüm motor sporları tutkunları için bir arzu nesnesi haline getirir. 

Etkileyici dış görünümün en önemli özelliği bagaj kapağının üzerindeki sabit arka kanatçığa ve entegre kanatçıklara sahip büyük ön ayırıcıyı kapsayan siyah aerodinamik geliştirme bileşenlerine sahip AMG Aerodinamik paketidir. Dikkat çekici bir diğer özellik de, sadece Edition 1'de bulunan, şeffaf kaplamalı karbon fiberden yapılmış tavandır.

Kırmızı ve siyah nüansları sürücülerin Hockenheim ve Spa hayalleri kurmasını sağlayan iç mekan ile uyumlu olarak, Mercedes-AMG GT S Edition 1 saf performans odaklı, benzersiz bir varlıktır.
Dış görünüm – mükemmel şekilde farklı.
Mercedes-AMG GT S Edition 1'ın dış görünümü bir anda büyüler. Sadece Edition 1'de bulunan şeffaf kaplamalı karbon fiber tavandan, kolayca tanınan motor sporları duygusu yayılır. Bagaj kapağının üzerindeki sabit arka kanatçığı arka aks üzerinde ek bastırma kuvveti üretir ve yarışmaya değer bir araba yaratır.
Modifiye edilmiş ön tampon, dinamik yan etek eklentileri ve diğer tasarım ayrıntıları, bu gerçekten özel modelin bağımsız karakterini ön plana çıkarır.

Dış görünüme genel bakış:
• Hava girişlerinde sivrilen büyük ön ayırıcıya, sabit arka kanatçığa, önde tekerlek kemeri kanatçıklarına ve yan etek eklentilerine sahip, siyah AMG Aerodinamik paketi
• Önde 9.0 J x 19 jantta 265/35 R 19 lastikler ve arkada 11.0 J x 20 jantta 295/30 R 20 lastik boyutlarına sahip, parlak kaplamalı titanyum siyah AMG 10-kollu hafif alaşımlı jantlar
• Siyah dış ayna yuvaları, panjurlu baklava radyatör ızgarası, ön kanatlarda kanatçıklar, ön ayırıcı, motor kapağında ve arka kanatlarda hava ekstraktörü panjuru, ön tamponda hava giriş panjuru, difüzör ekinde kaplama şerit, siyah egzoz boruları, arkada kelebek camlar ve ısı yalıtımlı karartılmış camdan arka cama sahip parlak siyah AMG Night paketi
• Karbon fiber tavan
İç mekan – karşıtlığın dinamizmi.
Özel iç mekan seçimleri, Edition 1 özel modelinin dinamik dış görünümünün vaat ettiklerinin çok ötesine geçer. Siyah napa deri ve kırmızı kontrast nüanslarla birlikte, koyu yansıtıcılı metalik kaplama insanın nabzını hızlandırır ve kapılar açılır açılmaz, asfaltı hissetme isteği uyandırır.
İç tasarıma genel bakış:
• Orta konsolun çevresinde klas Siyah Elmas metalik yüzeye, hava kanalı çerçevelerine ve kol dayama yerlerinde kaplama şeritlerine sahip AMG Siyah Elmas iç mekan paketi
• Kırmızı kontrast dikişli siyah DINAMICA mikro fiberle dikilmiş AMG Performans direksiyon simidi ve üzerinde "Edition 1" yazılı direksiyon simidi kolu
• Kırmızı kontrast dikişli siyah napa deri/DINAMICA mikro fiber AMG Performans koltukları
• Kırmızı kontrast dikişler
• Kırmızı emniyet kemerleri
Ekipman paketleri – konfordan güvenliğe dek.
Kapsamlı ve sıra dışı.
Daha fazla konfor, daha fazla güvenlik ya da sadece harika bir duygu – Mercedes-AMG GT için isteğe bağlı ekipmanlar, Mercedes-AMG GT'nizdeki her yolculuğun keyfini özel bir şekilde çıkarmanızı sağlayan ayrıntılarla sizi etkiler.

Donanımın kullanılabilirliği, seçili motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Her model için donanım bilgilerinde detayları bulabilirsiniz.
Hırsızlığa Karşı Koruma Paketi
Bu çeşitli güvenlik özelliklerinin akılcı birleşimi, aracı izinsiz girişlere, hırsızlığa ve çekilmeye karşı etkili bir şekilde korumada önemli bir etmendir. Örneğin yetkisiz giriş veya ateşleme kilidine kısa devre yaptırılması gibi olaylar durumunda alarm verilir.
Araç uzaktan kumanda ile kilitlendiğinde, sistem otomatik olarak etkinleştirilir. Kontak anahtarına kısa devre yapıldığında ya da kontak anahtarı söküldüğünde veya fren pedalına basıldığında da alarm duyulur.

Çekilmeye karşı koruma, aracın konumundaki değişikliklere tepki verir. Aracın çekiciye yüklenmesi ya da çekilmesi için gerekli olan durumlarda, bu işlev devre dışı bırakılabilir.
KEYLESS GO paketi
Sistem aracı rahatça açar, çalıştırır ve kilitler - sadece elektronik anahtarı taşıyarak. Bununla birlikte, arka tampondaki bir sensör fiziksel temas olmadan bagaj kapağının açılmasını olanaksız kılar.
Bellek paketi
Bu donanım çok kullanışlıdır, size zaman kazandırır ve daima en rahat şekilde oturmanızı sağlar. Her sürüşte konfor ve güvenlik için.
Araç çok sayıda kişi tarafından kullanılıyorsa, Hafıza paketi özellikle kullanım kolaylığı sağlar. Tek bir düğmeye basarak elektrikli ön koltuklar, direksiyon simidi ve dış aynalar için üç adede kadar farklı konum kaydedilebilir ve geri çağrılabilir.

Ayna paketi
Her iki dış ayna da elektrikle ayarlanabilir ve örneğin park sırasında oluşabilecek hasarlardan ayna çerçevesini korumak için tek dokunuşla kapanır. Sürücü tarafındaki dış ayna ve iç ayna, daha iyi bir görüş ve görünürlük sağlamak için otomatik olarak kesintisiz olarak kararır.

Şerit Takip paketi
Kör Nokta Yardımcısı ve Şerit Takip Yardımcısı birleşimi, iki katı güvenlik avantajı getirir. Sistemler, sürücüleri kör noktadaki araçlar konusunda görsel ve işitsel olarak uyarabilir ve şeritten kasıtsız çıktığınızda bunu bildirmek için direksiyon simidi titreşimlerini kullanabilir.
Radar sensörlerine sahip Kör Nokta Yardımcısı sistemi, trafikteki önemli tehlikelerden birinin görülmesini sağlar. Kör noktada bir araç algılanırsa dış aynada kırmızı bir üçgen belirir. Sürücü görsel uyarıyı görmez ve dönüş sinyali verirse, sistem ek bir işitsel uyarı verir. Sistem, 30 ila 250 km/sa hızlarda aktiftir.

Sistem 60 ile 200 km/sa arasında kasıtsız olarak şeritten çıkıldığını algılar ve direksiyon simidini titreterek sürücüyü uyarabilir. Sistem ön camın arkasına yerleştirilen kameranın sağladığı görüntüleri işler. Kontrast farklılıkları sayesinde, şerit işaretleri kaydedilir. Bu verilerden ve sürücünün kayıtlı olan eylemlerinden yola çıkarak Şerit Takip sistemi aracın ilerlediği şeritten kasıtsız olarak ayrılıp ayrılmadığını belirler.
Özel iç döşeme paketi
AMG kaplaması bu özel paketi tamamlar ve bunun sonucunda iç mekanda daha fazla bireysellik sağlanır. Kaplaması seçilen AMG kaplamasına bağlı kapı kol dayama yerlerindeki iki kaplama şeridinden oluşur.
Mercedes-AMG GT: AMG Performance Studio
Ustalıklı bireyselleştirme.
Teknik ve görsel anlamda, yeni Mercedes-AMG GT motor sporları genlerine sahip, görkemli bir spor arabadır. AMG Performance Studio bu sıra dışı aracın mükemmelliğini daha da etkileyici şekilde vurgulamak ve Mercedes-AMG GT'nizi daha da özel kılmak için bazı özel ekipman özellikleri sunar. 

Donanımın kullanılabilirliği, seçili motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Her model için donanım bilgilerinde detayları bulabilirsiniz.

AMG Performance Studio tarafından sunulan isteğe bağlı ekstralara genel bakış:

AMG İç Mekan Siyah Elmas paketi
Metalik yüzeylere sahip klas Siyah Elmas kaplama, iç mekanın sportif karakterini ön plana çıkarır. Paket gümüş Siyah Elmas orta konsol çerçevesi, hava kanalı çerçeveleri ve kapıların kol dayama yerlerindeki kaplama şeritlerden oluşur.

AMG Dış Karbon-Fiber paketi
Sportif karbon fiber detaylarla, bu paket cihaza her açıdan gelişmiş dinamizm kazandırır: Ön ayırıcı, kanattaki kanatçıklar, dış ayna yuvaları ve arka tampondaki tek parça difüzörün hepsi karbon fiberden yapılmıştır.
Elemanlara genel bakış:
• Karbon fiber dış ayna yuvaları
• Siyah parlak kapaklı, siyah baklava biçiminde ızgara
• Arka tamponda karbon fiber difüzör
• Kanatlarda karbon fiber kanatçıklar
• Karbon fiber ön ayırıcı
• Kaputta siyah parlak hava ekstraktörü panjuru
• Ön kanatların arkasında siyah parlak hava ekstraktörü panjuru
• Ön tamponda siyah parlak hava ekstraktörü panjuru
• AMG DYNAMIC PLUS paketi
• AMG DYNAMIC PLUS paketi daha gelişmiş sürüş dinamikleri ve daha sportif bir sürüş sağlar. Dinamik motor ve şanzıman montajlarına ek olarak, daha sağlam ayarlanmış bir spor süspansiyon, özel direksiyon ayarı ve özel motor uygulaması da sunar.
• "RACE" sürüş programında ve "M" manuel modunda, daha iyi tepki ve optimize edilmiş kullanım olanağı sağlayan, performans odaklı yazılım ayarları uygulanır.

İç mekanda, DINAMICA mikrofiber kenarlıklı AMG Performans direksiyon simidi ve gösterge panelindeki sarı renkli ayrıntılar AMG DYNAMIC PLUS paketini tamamlar.

Sadece Mercedes-AMG GT S'de bulunmaktadır.
• AMG karbon fiber kapı eşikleri
• Karbon fiber AMG kapı eşiği plakaları, kapılar açıldığı anda, bir yarış atmosferi duygusu yaratır. Aynı zamanda kapı bölümünü hasara karşı korur.
• "AMG" harflerinin yer aldığı ve beyaz aydınlatmalı AMG Zımparalanmış paslanmaz çelik kapı eşiği panelleri
• Işıklı AMG zımparalanmış paslanmaz çelik kapı eşiği panelleri, kapı açılır açılmaz ilk bakışta bu aracın ne kadar özel bir spor araba olduğunun sinyallerini verir. Aynı zamanda kapı bölümünü hasara karşı korur.
AMG iç araba kılıfı
• Nefes alan dış yüzeye ve flanelden yapılmış iç astara sahip, gümüş renkli AMG iç araç kılıfı aracı toz ve çizilmelere karşı korur
AMG seramik yüksek performanslı kompozit fren sistemi
• En zorlu kullanım koşullarında bile en kısa fren mesafesi, hassas basınç noktası ve yüksek frenleme direnci - AMG seramik yüksek performanslı kompozit fren sistemi motor sporları düzeyinde frenleme performansı sunar ve geleneksel kompozit fren disklerinden yüzde 40 daha hafiftir.

Üzerindeki "AMG Carbon Ceramic" yazılı özel bronz renkli fren kaliperleri ile hemen diğer araçlardan ayrılır. Diskler 1700 derecede vakumlanan karbon fiberle güçlendirilmiş seramikten üretilir. Bu özel materyaller ve üretim teknolojisi sıra dışı dayanıklılık sağlar. 

Sonuçta ortaya çıkan yüksek basınç ve ısıya dayanıklılık, gri dökme demir disklerle kıyaslandığında, hizmet süresini defalarca kez artırır.
AMG karbon fiber motor kapağı
• Gerçekten yüksek kaliteli karbon fiber, motorun etkileyici kapasitesini vurgularken, motor kapağı da, aracın sportif doğasını ön plana çıkarır.

AMG Dış Gece paketi
Parlak siyah parçalar - ön ayırıcı ve radyatör ızgarası kapağından, dış ayna yuvalarına kadar - aracın etkileyici ve sportif karakterini vurgular. Paketi iki siyah egzoz tamamlar.
Elemanlara genel bakış:
• Parlak siyah dış ayna yuvaları
• Siyah parlak kapaklı, siyah baklava biçiminde ızgara
• Ön kanatlarda parlak siyah kanatçıklar
• Parlak siyah ön ayırıcı
• Isı izolasyonlu, karartılmış arka cam
• Kaputta siyah parlak hava ekstraktörü panjuru
• Ön kanatların arkasında siyah parlak hava ekstraktörü panjuru
• Ön tamponda siyah parlak hava giriş panjuru
• Isı izolasyonlu, karartılmış arka kelebek camlar
• Difüzör girintisinde parlak siyah kaplama şeridi
• İki siyah egzoz
İki entegre krom kaplı egzoz borusuna sahip, uyarlanabilir AMG Performans egzoz sistemi
• Canlandırıcı ses duygusu ve akustik baskı - egzoz sisteminin sesi tek bir düğmeye basarak ayarlanabilir. Krom kaplı iki entegre egzoz borusu daha da göz alıcı bir gösteriş kazandırır.
• Yeni AMG 4.0 litrelik V8 motorunun güçlü ve gırtlaktan gelen sesi, seçilen ses özelliklerine bağlı olarak değişir. Orta konsoldaki bir düğmeyle ya da seçilen sürüş programına bağlı olarak, spor arabanın sesi daha yüksek çıkacak şekilde ayarlanabilir ya da sessiz sürüş için susturulabilir.

Mercedes-AMG GT S'de standart ekipman; Mercedes-AMG GT için isteğe bağlı ekstra
3 kollu, alt tarafı düzleştirilmiş ve gümüş renkli alüminyum vites kollarına sahip AMG Performans direksiyon simidi
• Sportif sürüş manevraları yaparken daha da fazla tutuş için, napa deri AMG Performans direksiyon simidinde DINAMICA mikrofiber kaplı bir tutma alanı bulunur. Gümüş renkli alüminyum vites kolları ve saat 12 yönünü gösteren işaret sportif tasarımı tamamlar.
Sürücü ve yolcuya daha iyi yanal destek için kenarları daha belirgin şekle, entegre kafalıklara ve AMG etiketine sahip AMG Performans koltukları
• Kalıp gibi oturur ve inanılmaz sportif, güvenli ve konforludur. Bu koltuk seçeneği motor sporlarındaki gelişmelere dayanır ve cesur sürücülere bile, konfor konusunda isteyebilecekleri bir şey bırakmaz.
• AMG Performans koltuklarının koltuk minderinin ve arkalığın yan desteklerinin kenarları üstün yanal destek sağlarken, koltuk tasarımı da, iç mekana sportif ve benzersiz bir karakter kazandırır.
Ayarlanabilir amortisörlere sahip AMG RIDE CONTROL spor süspansiyon
• Ayarlanabilir amortisör sistemine sahip AMG RIDE CONTROL spor süspansiyon üç farklı ayar sunar. Tek bir düğmeye basarak ya da sürüş programları arasından seçim yaparak sürücü "Comfort", "Sport" ve "Sport Plus" ayarlarından birini seçebilir ve amortisör özelliklerinin sürüş durumuna - seyahat ederken yüksek konfordan, hızlı dönüşler için sportif yol tutuşuna kadar - en iyi şekilde uyarlanmasını sağlar.
• Süspansiyondaki çift çatal konsepti motor sporlarında oldukça başarılıdır ve aracın ikna edici bir yarış pisti performansı yaşatmasını sağlar. Bu özellikle yüksek hızlarda mükemmel yanal dinamikler ve yön sabitliğinden anlaşılır. 

AMG RIDE CONTROL spor süspansiyonun amortisör sistemi sürekli olarak çalışır ve bu şekilde, sürüş güvenliğini, yol sesini ve lastik titreşim özelliklerini iyileştirir. Her bir tekerleğin amortisör ayarı ayrı ayrı yapılır ve sürüş tarzından, yol yüzeyinden ve seçilen süspansiyon ayarından bağımsızdır.

AMG Dış Gümüş Krom paketi
Yüksek kaliteli gümüş krom kaplama, belirli dış elemanlara renk, parlaklık ve kalite açısından uyumlu bir görünüm kazandırır. Muhteşem ve derin şeffaf görünümüyle büyüler.
Elemanlara genel bakış:
• Yan camların üzerinde alüminyum gümüş tavan kaplama şeridi
• Krom pinli elmas ızgara
• Kanatlarda gümüş krom kanatçıklar
• Gümüş krom ön ayırıcı
• Kaputta siyah parlak hava ekstraktörü panjuru
• Ön kanatların arkasında siyah parlak hava ekstraktörü panjuru
• Ön tamponda siyah parlak hava ekstraktörü panjuru
• Difüzörde gümüş krom giydirme şeridi


Mercedes GT Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle