Mercedes Vito Kombi / Mixto

-

Mercedes Vito Kombi / Mixto Renkleri

Çakıl Grisi
Denizci Mavisi
Granit Yeşili
Indiyum Gri
Jüpiter Kırmızısı
Kutup Beyazı
Metalik Çakmaktaşı Grisi
Metalik Çakmaktaşı Grisi
Metalik Dolomit Kahverengi
Metalik Kavansit Mavisi
Metalik Kaya Kristali Beyazı
Obsidiyen Siyahı
Metalik Parlak Gümüş

Mercedes Vito Kombi / Mixto Resimleri

Mercedes Vito Kombi / Mixto Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Mercedes Vito Kombi / Mixto Versiyonları

Mercedes Vito Kombi / Mixto Yorumları

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 9.05.2018
değişik bir tarz güzel bir araç
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 8.05.2018
hoş bir vito araç bence almak istediğim bir araç
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 6.11.2017
fiyatı normal fakat tasarımı hiç hoş olmamış
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 24.05.2017
Hiç güzel bir araç değil bence
(1)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 19.04.2017
Ben olsam bunu alacağıma transpoter alırım daha karizma duruyor
(1)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 12.04.2017
Bence hiç bir işe yaramaz böle araba bence
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 3.04.2017
Bunun yerine caravella alırım ben olsam
(1)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 14.10.2016
Aile arbası olup tasarımı hiç iyi olmayan araç harcadığı yakıtta çok fazla
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 3.10.2016
Koltukları, şehirler arası yolculuklarda bel fıtığı, boyun fıtığı veya kalça çıkığı yapabilecek ölçüde ergonomi harikasıdır.
(1)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes Vito Kombi / Mixto için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes Vito Kombi / Mixto Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes Vito Kombi/Mixto

Vito Mixto ve Kombi.

Kendi işinin patronları da terfi eder.

Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz’den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için bir araç: Vito. Sadece işiniz için ihtiyaç duyduğunuz ekonomiklik, esneklik ve yüksek kalite standartlarını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yolcularınızın hak ettiği konfor ve güvenliği de sizlere sunacak.

Her türlü yol şartına uygun olarak tasarlanan yeni Vito, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini yollara taşır. 100 km’de 6,3 litreye kadar düşen karma yakıt tüketimi¹ ile hiç olmadığı kadar ekonomiktir. Varacağınız noktaya daha güvenli bir şekilde gidebilmeniz için yorgunluk asistanı (Attention Assist) ve rüzgar savrulma asistanı (Crosswind Assist) gibi çok sayıda yardımcı güvenlik sistemleri ile mümkün olan en yenilikçi güvenlik özelliklerini standart olarak sunar. Vito, sınıfında ilk defa önden çekişli veya arkadan itişli tahrik sistemleri ile her türlü kullanım ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Siz hazırsanız, o da hazırdır.

Vito, sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Tam galvanizli karoseri sayesinde hiçbir şey ona kolay kolay zarar veremeyecek ve yıllar sonra bile aracınızın yüksek 2. el değerine sahip olmasını sağlayacaktır. Size başarı yolunda eşlik etmeden önce, mühendislerimiz Vito’yu yoğun kalite ve güvenlik kontrollerinden geçirerek, yüksek Mercedes-Benz standartlarındaki dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü test ederler.

Bin, yerini bul ve otur. Mixto veya Kombi.

Vito, "Her şey için tek araç" sloganı ile çalışır ve hem Mixto hem de Kombi olarak hayran bırakır. Aynı anda yolcu ve mal taşımak isteyenler Vito'da bunun için verimli, çok yönlü ve güvenilir bir uzman bulur.

 

İstek üzerine ön yolcu koltuk sırası ve yolcu bölümünde üçlü koltuk ile donatılarak azami 5 kişi taşır. Yan camlar yolcu bölümüne ışık girmesini sağlayıp görüş açısı kazandırırken ayak bölgesindeki bir havalandırma çıkışı arka koltuk sırasındaki yolcuların da rahat yolculuk yapmasını sağlar.

 

Koltuk sırasının arkasında materyal ve donanım için yüksek yükleme haddi sayesinde mükemmel bir şekilde kullanılabilen bolca alan kalır. Araç uzunluğuna göre yükleme alanı 2,63 m²'ye kadar genişletilebilir ve azami olarak 4,1 m³'lik yükleme alanı hacmine sahiptir.

 

Vito Kombi'nin gövdesinde 3.sırada da cam varken, Vito Mixto'da bu alan panellerle değerlendirilmiştir; bu sayede tavana kadar yüklenebilir.

 

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı