Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2020 Mercedes GLA tasarım paylaşımı

2020 Mercedes GLA tasarım paylaşımı

2020 Mercedes GLA tasarım paylaşımı

SUV ürün gamının giriş seviyesi 2020 Mercedes GLA, kesinleşen bazı teknik özellikleriyle birlikte tasarım kilitlerini de çözülüyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2020 Mercedes GLA Modelinin Teaser’ı Yayınlandı

 

Aile içerisinde atılan GLB hamlesinin arkasından artık kardeşlerine bile rakip olan Mercedes GLA için geri sayım devam ediyor. Tanıtım etkinliği için önümüzdeki yaklaşık iki üç gün gibi bir zamanı bulunan yeni jenerasyon için de resmi kaynaklardaki hareketlilik aynı eğride sürmekte. Önemli tasarım değişiklikleriyle güçlendirmesini beklediğimiz araç ile ilgili bu zamana kadar kokpitin de olduğu resimler paylaşan firma, bu sefer dış tasarımını netleştiren bir çizimle karşımıza geliyor. Bu vesile ile fark yaratan dinamiklerini de daha net gördüğümüz 2020 Mercedes GLA, beklediğimiz gibi sportiflikle harmanlanmış çizgilerin birleşimiyle bizleri selamlayacak.İkinci jenerasyonuyla macerasına devam eden olan Mercedes GLA için elimizde büyük bilgiler olmasa da birkaç temel bilgilerin varlığını söyleyebiliriz. MFA2 adıyla elden geçirilen altyapıyla gelecek olan modelin ebatlarındaki rakamsal iyileşmeler netlik kazanmış durumda.

Mercedes markası ile ilgili tüm haberlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm güncel sıfır araba fiyatlarını SIFIRARACAL.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden sıfır araç kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Sıfır araba modellerinin donanım özelliklerini, resimlerini, videolarını, renklerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilir siz de kendi yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni Mercedes GLA Serisi Yakın Zamanda Tanıtılabilir

 

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm araba fiyatlarını öğrenebilir, araç karşılaştırması yapabilir, araba karşılaştırma hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement