Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Jaguar 2017 Mayıs Ayı Kampanyası

Jaguar 2017 Mayıs Ayı Kampanyası
Jaguar Araba Kampanyaları 2017 Yılına Hızlı Giriş Yaptı 
2017 yılına girerken büyük bir hız kazanan otomotiv sektörü araba markalarının yılbaşı kampanyaları ile “araba almak istiyorum” diyen kişilere kaçırmamaları gereken bir dönem başlıyor.

Jaguar 2017 Mayıs Ayı Kampanyası 
Türkiye’nin en çok satan araba markalarından biri olan Jaguar Mayıs ayı kampanyası ile hem tüm binek araçlarda garanti sunarken aynı zamanda araç fiyatlarında indirim ve faizsiz taşıt kredisi desteği imkânı da sunuyor. 2017 yılında geçerli olan kampanya kapsamında araç kredisi kullanmak isteyen kişilere araç kredisi taleplerinde 12 ay vadeli paket seçeneklerinde faizsiz araç kredisi kullanımını onaylıyor. Kaskosunu da Jaguar üzerinden yapmak isteyen kişilere ise Jaguar faizsiz araç kredisi paketinde 12 ay vadeli taşıt kredisi desteği yükseliyor. 

Jaguar’da en çok sattığı üç özel modelde yılsonu kampanyası düzenleyerek bu rekabette bende varım dedi. Jaguar sunduğu özel fırsatlar sayesinde rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarırken pek çok modelde 2017 model yılı indirimi sağlarken aynı zamanda faizsiz taşıt kredisi desteği içinde oldukça esnek seçenekler sunuyor. Daha yüksek tutarlı araç kredisi talepleri için ise Jaguar finans sistemi üzerinden düşük araç kredisi faiz oranları sağlanıyor.TÜM JAGUAR KAMPANYALARI

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement