Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

İddialı Değişimi İle 2020 Hyundai İ10 Modelinden İlk Detaylar

İddialı Değişimi İle 2020 Hyundai İ10 Modelinden İlk Detaylar

İddialı Değişimi İle 2020 Hyundai İ10 Modelinden İlk Detaylar

 

Eylül ayı itibari ile gizliliğinden kurtulacak olan yeni model 2020 Hyundai i10, elde edeceği karakteristik değişimiyle biran önce neslini unutturacak gibi görünüyor.

Ürün gamındaki yükselişini bir hayli arttırıp segmentine yansıtma amacında olan Hyundai için bu felsefe ailenin en küçüğüne de yansıyacak gibi.

 

İlginizi Çekebilir: Hyundai Yeni 1.6 Motorunu Tanıttı

 

Eylül ayında kapılarını sonuna kadar açacak olan Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda tanıtılmak üzere yeni i10’un tasarım çizimlerini paylaşan Kore otomobil üreticisi Hyundai şimdiden oldukça iddialı.

Resmi olarak gelen verilerde tek bir karelik görseli ile halihazırda satışta olan versiyondan çok daha agresif bir karakter getireceğinin sinyallerini veriyor.

Yeni Hyundai i10, yerini aldığı modele göre ebat  olarak da iyileştirilmiş durumda.

Yüksekliği, genişliği ve lastik boyutları büyüyen otomobil, A segmentinin sınırlarını zorlayacak gibi görülüyor.

2020 Hyundai İ10 Modelinin Donanım Özelliklerinden Paylaşılanlar

Hyundai’nin Kocaeli / İzmit’te bulunan fabrikasında üretilerek 45’ten fazla ülkeye edilecek yeni İ10 modelinin donanım özelliklerinde;

Yeni farları, geniş ön ızgarası, tamponu ve aerodinamiği iyileştiren üçgen hava açıklıkları ile oldukça sportif bir karaktere sahip olacak ve X şeklindeki yeni C sütunu, karakteri tanımlıyor.

Ayrıca bu modelin en önemli tasarım özelliği olarak da ön plana çıkıyor.

 

İlginizi Çekebilir:  2020 Hyundai i30 Kamuflajla Görüntülendi

 

Aracın birçok noktasında yer alan bu üçgen tasarım dili, aslında modelin genişliğini ve dört köşedeki tekerleklerin pozisyonunu da vurgulamakta.

Hyundai İ10 ve Hyundai modelleri hakkında değişen ve gelişen bilgilerden haberdar olmak için sifiraracal.com’u takip etmeyi unutmayın.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement