www.sifiraracal.com
Araç Almanın En Akıllı ve Basit Yolu
Anasayfa Ford Edge

Ford Edge

Min 585.850 TL
Maks 585.850 TL
Son Güncelleme 17.11.2019
HEMEN SANA ÖZEL TEKLİF AL
TEKLİF AL
Ford Edge Renk Seçenekleri
Arktik Beyazı
Metalik Baltık Yeşili
Beton Gri Metalik
Beyaz
Metalik Kiraz Kırmızısı
Krom Mavi
Manyetik Gri
Metalik Siyah
Metalik Parlak Gümüş
Yakut Kırmızı
{{markaadi}} {{modeladi}}
Tüm {{markaadi}} Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
sifiraracal.com farkıyla
ücretsiz fiyat teklif al

Bana Özel Teklif İste
Teklif Talebiniz Oluşturuluyor.
Lütfen bekleyiniz.
{{tekliferror}}
Telefonunuza Sms ile 5 karakterlik bir şifre gönderdik. Lütfen Şifreyi girin.
Şifremi Doğrula
Versiyon
Yakıt
Vites
Motor Hacmi
Fiyat
Dizel
Otomatik
1998 cc
585.850 TL
Karşılaştır
Teklif Al
11 Donanım Paketi
Ford Edge Resimleri
Ford Edge resimleri
Ford Edge resimleri
Ford Edge resimleri
Ford Edge resimleri
Ford Edge resimleri
Ford Edge Videoları

Ford Edge Yorumları

Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
25.09.2019
çOK ÇOK PAHALI DEĞMEZ.250 DAHA EKLERİM RANGE ROVER ALIRIM.
(1)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
10.09.2019
sacma sapan bir fiyat yoruma gerek yok
(1)
(2)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
26.08.2019
Bu para bu markaya asla verilmez. 100-150 arasıdır diye bi bakim dedim 585 ne yaa... kötü forda bak sen. Len şuan mercedes e biniyorum bunun üçte bir fiyatına tamam sıfır değil ama 5 yaşında canavar gibi kalite kokuyor güvenlik kokuyor gösteriş dağıtıyor adı yeter
(1)
(4)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
25.08.2019
500 bine ben 3 tane ev alırım hayrdr la
(2)
(3)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
14.08.2019
Eğer fiyatı doğru okuduysam kesinlikle bayiye bile gitmeye gerek yok
(1)
(9)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Bu fiyatı bu Ford’a vereceğime x marka Elektrikli alırım.
Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
13.08.2019
Fiyata bakarsak bu aracın robot olup özel güvenliğimiz yapması yemek yapması filan lazım
(1)
(5)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
8.08.2019
Bi halta benzemiyor. Bu fiyata cok daha kaliteli arac alinabilir
(1)
(3)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
5.08.2019
arabanın kullanımı oldukça basit hale getirmişler yatarak bile kullanılır bu araç
(2)
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Ford Edge için yapıldı
5.08.2019
arabanın şıklıgı göz kamaştırıyor resmen ben burdayım diyor
(4)
(2)
Cevap Yaz
Ford Edge için Görüşlerini Bildir
Gönder

Ford Edge Hakkında Genel Bilgiler

Ford Edge Hakkında Genel Bilgiler

 

Edge

 

Nesiller: 4

İlk Üretim Yılı: 2006

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: SUV

 

Yeni zarafet seviyeniz

Yeni Ford Edge, tamamen sürüş deneyiminizi zenginleştirmek üzere tasarlanmış birçok gelişmiş teknolojiye sahip. Dur & Kalk Özellikli Adaptif Hız Kontrol Sistemi , Şerit Hizalama ve Şeritte Kalma Yardımcısını içeren Ford Co-Pilot360, her yolculuktan keyif almanızı sağlıyor.

Kişisel sürüş asistanınız

Ford Co-Pilot360, sürüş deneyiminizi hiç olmadığı kadar konforlu ve keyifli hale getirmek için birlikte çalışan gelişmiş sürücü destek teknolojilerine sahip. Örneğin; Dur- Kalk özelliğine sahip “Adaptif Hız Kontrol Sistemi,” seyir hızınızı önünüzdeki taşıta göre otomatik olarak ayarlıyor. Trafik durduğunda sistem aracı durdurup 3 saniye içinde yol açıldığında yeniden otomatik olarak harekete geçiriyor. Bu sistem, hız tabelalarını algılayarak hız limitleri hakkında da yol bilgisayarında bilgilendirme yapıyor. Şerit Hizalama teknolojisi, şeridinizin ortasında kalmanıza yardımcı olmak için yol işaretlerini izleyerek direksiyon yardımı sunuyor.

Zahmetsiz sürüşün keyfini çıkarın

Adaptif Direksiyon, her zaman ve tüm koşullarda direksiyonun daha duyarlı olmasını sağlar. Düşük hızlarda, örneğin otoparkta manevra yaparken; direksiyonun daha az döndürülmesi yeterli olur. Daha yüksek hızlarda ise direksiyon daha çevik ve hassas olur. Bu özelliklere bir de Spor Modunu eklediğinizde, virajlı ve dolambaçlı yollarda daha keyifli bir sürüş deneyimi yaşarsınız.

Acil Durum Manevra Destek Sistemi

Bu sistem, potansiyel bir çarpışma tespit ederse, engelden kaçınmanıza yardımcı olmak için direksiyonun daha duyarlı tepki vermesini sağlıyor.

Hızınızı kontrol altına alın

Dur-Kalk özellikli Adaptif Hız Kontrol Sistemi, sistemin korumasını istediğiniz hızı seçmenize olanak sağlıyor. Dahili RADAR sensörü önünüzde bir taşıt olduğunu algılarsa önceden ayarlanan mesafeyi korumak üzere otomobilinizi yavaşlatıyor, hatta yoğun trafikte tamamen durdurabiliyor. Trafik açıldığında ise sistem seçmiş olduğunuz hıza geri dönüyor.

Her koşulda güven verir

Geliştirilmiş Akıllı 4x4 Çekiş Sistemi; ıslak, kuru, buzlu yol koşullarında veya değişken arazilerde yol tutuşunun, viraj dengesinin ve tepki hassasiyetinin ne kadar gerektiğini belirleyebiliyor. Bu teknoloji, dört tekerlekten çekiş gerekmediğinde yalnızca ön tekerleklerden çekişi kullanır ve ihtiyaca göre tekrar dört tekerlekten çekişe geri döner. Böylece olağanüstü bir yol tutuşu ve çok daha yüksek verimlilik sağlanır.

Virajlarda aydınlatılmayan nokta kalmayacak

Ford’un farklı yol ve sürüş koşullarına otomatik olarak uyum sağlayan hassas Dinamik LED Ön Far Sistemi Yeni Focus’ta. Geniş aydınlatma alanı sunan viraj aydınlatması, aydınlatma alanını viraja veya kavşağa gelmeden ayarlayarak maksimum görüş alanı yaratıyor. Sürüş yönünde olmayan tehlikelerin farkında olmanızı sağlıyor ve daha güvenli bir sürüş sunuyor. LED farların gelişmiş Yansıma Önleme Özelliği ile diğer sürücülerin gözünün kamaşması engelleniyor, gece yolculuklarında yolun daha iyi aydınlatılması sağlanıyor.

Şeridiniz takip altında

Şerit Takip Sistemi, önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamerayla, yanlışlıkla şeritten çıktığınız zaman sizi algılıyor. Şeritte Kalma Yardımcısı, otomobilinizi şeridinize güvenle yönlendirmenize yardımcı oluyor. Aracınız şeritten çıkar yada şerit çizgilerine kayarsa, Şerit Takip Uyarı Sistemi direksiyonu titretiyor ve görsel bir uyarı veriyor. Bu teknoloji saatte 64 kilometreden düşük hızlarda otom Ford SYNC 3 ve Acil Durum Yardımı

Ford SYNC 3 sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri de Acil Durum Yardımı'dır. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak 112 Acil Durum Yardım’ı aramaktadır. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da 112 Acil Yardım Hattı ile görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri yardım hattına iletecektir.*

 

*Ford Acil Durum Yardımı sistemi, 30'dan fazla Avrupa ülkesinde kullanılmaktadır. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Metin işlevi ve Acil Durum Yardımı özelliği tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Konfor için her şey düşünüldü

Kusursuz işçilik ve en kaliteli malzemeler, Yeni Edge'in içine girdiğiniz andan itibaren prestij hissi uyandırıyor.

Kendi düşüncelerinizi bile duyabileceksiniz

Aktif Gürültü Kontrol Sistemi, kabindeki her türlü istenmeyen gürültünün etkisini azaltmak üzere tasarlanmıştır. Gürültü önleyici kulaklıklara benzer bir teknolojinin kullanıldığı mikrofonlar belirli ses dalgalarını algılıyor ve ölçüyor. Sistem daha sonra istenmeyen sesleri sıfırlamak için insan kulağının algılayamayacağı bir 'beyaz gürültü' üretiyor ve sürüş sırasında gerçek bir dinginlik duygusu yaşatıyor.

Konfor için her şey düşünüldü

Kusursuz işçilik ve en kaliteli malzemeler, Yeni Ford Edge'in içine girdiğiniz andan itibaren prestij hissi uyandırıyor.

Şarjınız hiç bitmesin

Edge'in iç mekanı, kullanılabilir alanı ve kullanışlılığı maksimuma çıkaracak şekilde tasarlandı. Örneğin vites kolunun önündeki geniş eşya alanı, en büyük akıllı telefonlar için bile yeterince büyük. Belirli akıllı telefonlar için sunulan kablosuz şarj özelliği sayesinde telefonunuzun her zaman kullanıma hazır olduğuna emin olabilirsiniz.

SYNC 3 ile ellerinizi serbest bırakın

Ford SYNC 3, doğal ses komutlarıyla telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sistemini kontrol etmenizi ve kısa mesajlarınızı sesli olarak duymanızı sağlıyor. Ayrıca daha sezgisel navigasyon için yakınlaştırma-uzaklaştırma hareketleriyle renkli dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu teknoloji Apple CarPlay e bağlanır ve Applink ile en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarından bazılarına erişebilirsiniz.

Elektrikli Park Freni

Elektrikli park freni, bazı şaşırtıcı avantajlar sunan basit bir ek özellik. Örneğin; kabinde size daha fazla alan veriyor ve kullanılması daha kolay. Eskiden olduğu kadar sık fren bakımı yaptırmanızı da gere Zahmetsiz açma ve kapatma sağlayan akıllı bagaj kapağı

Elleriniz tamamen dolu olduğunda ve anahtarınız üzerinizdeyken tek yapmanız gereken ayağınızı arka tamponun altına götürerek hareket ettirmektir. Bagaj kapağı otomatik olarak açılacak ya da kapanacaktır.

Geride hiçbir şey kalmasın.

İster o çok hak ettiğiniz tatile, ister alışverişe, isterseniz de golf oynamaya gidin, Yeni Edge'de istediğiniz her şey için yer var. Uzun boylu yolcularınız bile arka koltuklarda bacaklarını rahatça uzatabiliyor. Ayrıca opsiyonel olarak sunulan sökülebilir çeki demiri ve tavan rayları sayesinde, otomobilinizin oldukça etkileyici olan bagaj kapasitesini daha da arttırabilirsiniz.

Her şey için yeriniz var

Yeni Edge'in bagaj alanı hem etkileyici hem de esnek. 600 litreyi aşan bagaj hacmi, 60:40 oranında ayrılabilen arka koltuklar yatırıldığında 1.600 litrenin üzerine çıkıyor. Bu alana, hafta sonu kaçamağı, aile tatili ya da yoğun bir alışveriş turu için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatça sığdırabilirsiniz.

Ağır yükleri sabitleyin.

Bagajda ağır veya narin eşyalar taşırken sağa sola hareket edip SUV'unuza veya kendilerine zarar vermemeleri için onları sabitlemeniz çok önemli. Yeni Ford Edge'in bagajındaki bağlama halkaları sayesinde taşıdığınız yüklerin istediğiniz şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz.

En yüksek standartlara göre tasarlandı.

Yeni Ford Edge, akıllı tasarım ve ayrıntılara gösterilen özenin birleşimi. Hassas mühendislikle tasarlanmış 4 silindirli 2.0L Ford EcoBlue dizel motor, 8 ileri otomatik şanzıman ve döner vites konsolu ile birlikte sunuluyor. Sonuç: Olağanüstü bir güvenle yol hakimiyeti sağlayan, sürüş dinamiklerine sahip güçlü ve verimli bir SUV.

Dizel motorlar için yeni standart

Yeni 4 silindirli 2.0L Ford EcoBlue dizel motor, ölçülebilir derecede yüksek verimlilik ve performans sunan son derece gelişmiş turbo şarjlı bir motor. Bu yeni motor, yakıt verimliliğini arttırırken hem daha atik hem de hiç olmadığı kadar sessiz bir sürüş sunuyor.

8 ileri otomatik şanzıman

Döner vites konsolu(orta konsolda küçük bir döndürme düğmesi) geleneksel vites kolunun yerini alıyor. Bu düğme, daha çabuk hızlanma ve son derece kolay vites değişimleriyle gelişmiş yeni otomatik şanzımanın kontrolünü size veriyor. Ayrıca iç mekana çok daha ferah bir görünüm kazandırıyor ve kabindeki kullanılabilir alanı arttırıyor. SUV'unuzu park ederken vites düğmesi otomatik olarak park moduna geçiyor.

Ford Ecosport Ford Edge Ford Fiesta Ford Focus Hatchback Ford Focus Sedan Ford Focus Station Wagon Ford Galaxy Ford Grand C-Max Ford Kuga Ford Mondeo 4 kapı Ford Mondeo 5 kapı Ford Mondeo Station Wagon Ford Mustang Convertible Ford Mustang Fastback Ford Puma Ford Ranger Ford Ranger Raptor Ford S-Max Ford Tourneo Connect Ford Transit Courier Ford Transit Custom Ford Transit Kamyonet Ford Transit Minibüs Ford Transit Van Ford Yeni Tourneo Courier Ford Yeni Tourneo Custom
Karşılaştırma Listem
KARŞILAŞTIR
Favorilerim
Tüm Markalar
Markalar
{{model.modelAdi}}
{{marka.markaAdi}}
TAMAM
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement