Sıfıraraçal.com

Ford Temmuz Ayı Kampanyaları

Ford Temmuz Ayı Kampanyaları

Ford modellerine özel kaçırılmayacak temmuz ayı kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Ford bu ay çok net ayrıcalıklar sunuyor.

İlginizi Çekebilir: Ford Ranger’a Avrupa İçin Özel Versiyonlar Geldi

Sizde bir Ford sahibi olmak istiyorsanız ay sonuna kadar kaçırılmayacak Ford kampanyalarını incelemeyi unutmayın.! Ford modellerine özel avantajlı kampanyalardan düşük faiz oranlı ile sahip olun.

Ford Fiesta Kampanyası

Temmuz ayı kampanyası dahilinde Ford Fiesta modellerinde 100 bin TL'ye 12 ay %0,49 faiz oranlı kredi desteği sağlanıyor.

Ford Focus Kampanyası

Temmuz ayı kampanyası dahilinde Ford Focus modellerinde 100 bin TL'ye 12 ay %0,49 faiz oranlı kredi desteği sağlanıyor.

Ford Kuga Kampanyası

Temmuz ayı kampanyası dahilinde Ford Kuga modellerinde 100 bin TL'ye 12 ay %0,49 faiz oranlı kredi desteği sağlanıyor.

Ford Puma Kampanyası

Temmuz ayı kampanyası dahilinde Ford Puma modellerinde 100 bin TL'ye 12 ay %0,49 faiz oranlı kredi desteği sağlanıyor.

Ford Tourneo Courier Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Tourneo Courier modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Transit Courier Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Transit Courier modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Tourneo Connect Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Tourneo Connect modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Transit Connect Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Transit Connect modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Tourneo Custom Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Tourneo Custom modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Transit Custom Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Transit Custom modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Transit Van Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Transit Van modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Transit Minibüs Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Transit Minibüs modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Transit Kamyonet Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Transit Kamyonet modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Ranger Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli tüm Ford Ranger modelleri için  100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Ford Fiyat Listesi

Temmuz ayına özel Ford kampanyasından yararlanmak için sitemiz üzerinden güncel Ford fiyat listesini inceleyebilir diğer otomobil kampanyalarını inceleyebilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Ford EcoSport Active İle Tanışalım

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Ford Temmuz Ayı Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle