Sıfıraraçal.com

Ford Ranger’a Avrupa İçin Özel Versiyonlar Geldi

Ford Ranger’a Avrupa İçin Özel Versiyonlar Geldi

Ford Ranger’a Avrupa İçin Özel Versiyonlar Geldi

Geçtiğimiz günlerde Ford Ranger modelinin alt modelleri olan Maverick pikapları hakkında çok sayıda casus imajı ve çeşitli bilgiler ile alakalı söylentiler çıktı. Şimdi, Ford Ranger'ın yeni bir gelişmesi var. Ford, Avrupa'da Ranger'a sınırlı sayıda 2 yeni versiyon getirdi ve Ranger şu anda hali hazırda çok sayıda versiyonu bulunmaktadır. 2 yeni versiyonun isimleri ise, Ranger Commando ve Ranger Wolftrak.

İlginizi Çekebilir: Karşınızda Ford’un Sadece Çin İçin Ürettiği Aracı Equator

Bu versiyonlar arasında Stormtrak adı verilen versiyon biraz lüks, Wolftrak adı verilen versiyon ise daha zorlu araziler için hazırlanmış. Bu detaylara yakından bakarsak, Stormtrak'ın mevcut Wildtrak versiyonunda hazırlandığını ve LED farlar, ek gövde altı koruması, siyah arka tampon, Stormtrak logolu Ranger Raptor deri koltuklar gibi unsurları içerdiğini görmekteyiz.

Ranger Stormtrak ve Ranger Wolftrak Teknik Özellikleri

Ranger Stormtrak'ın motoru ayrıca 212 beygir güç ve 500 Nm tork üretecek çift turboşarjlı 2.0 litrelik EcoBlue dizel motor olacak. Araçta ayrıca 10 ileri otomatik şanzıman ve 4 tekerlekten çekiş sistemi bulunuyor.

Ranger Wolftrak adlı versiyona baktığımızda daha çok araziye odaklanacak ve 178 beygir güç üreten 2.0 litrelik dizel motora sahip tek bir turboşarjı olduğunu görüyoruz. Şanzıman seçenekleri 6 ileri manuel şanzıman ve 10 ileri otomatik şanzımandır.

Bu versiyonda, dört tekerlekten çekiş sistemi, dinamik vites değiştirme işlevi (düşük hız moduna ek olarak, çekiş sistemi yaklaşık 88 km/saate kadar değiştirilebilir), elektronik kilitlenebilir arka diferansiyel ve arazi lastikleri vb. ekipman. Ayrıca bu modelin yükleme kapasitesi 1 ton, römorkun çekme kapasitesi ise 3.500 tondur.

Ranger Stormtrak ve Ranger Wolftrak Bayilere Ne Zaman Gelecek

Ford Ranger'ın "Stormtrak" ve "Wolftrak" adlı bu yeni versiyonlarının da bu yılın sonunda Ford bayilerinde yerini alacağı açıklandı.

Ford Fiyat Listesi

Yeni Ford Ranger Stormtrak ve Ranger Wolftrak hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre hemen sitemiz üzerinden güncel Ford fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Jenerasyon Ford F-150 Raptor Tanıtıldı

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

 

 

 

Ford Ranger’a Avrupa İçin Özel Versiyonlar Geldi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle