Sıfıraraçal.com

DS Automobiles DS 9

TL - TL
Uzunluk
4934 mm
Genişlik
2079 mm
Yükseklik
1460 mm
Kapı Sayısı
4
Bagaj Hacmi
510 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

DS Automobiles DS 9 Renkleri

Gece Mavisi
İnci Beyazı
Kristal İnci
Artense Gri
Siyah İnci Metalik

DS Automobiles DS 9 Resimleri

DS Automobiles DS 9 Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

DS Automobiles DS 9 Versiyonları

YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi1598 cc
Motor Gücü225 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi1598 cc
Motor Gücü225 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi1598 cc
Motor Gücü225 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi1598 cc
Motor Gücü225 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
Tüm Versiyonları Gör

DS Automobiles DS 9 Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
DS Automobiles DS 9 için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

DS Automobiles DS 9 Hakkında Genel Bilgiler

DS Automobiles DS 9 Hakkında Genel Bilgiler

DS 9

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2020

Motorlar: Benzin, Hibrit

Kasa Tipi: Sedan

 

DS Automobiles DS 9 

DS markası, özel olarak tasarlanmış araçlarla Fransız Citroen markasından farklı bir şirkete dönüşmüştür.

DS arabaları sadece yeniden doldurulmuş ve yenilenmiş Citroen modelleri değil, aynı teknik platformları tamamen farklı bir görünüm ve imajla kullanıyorlar.

DS'nin son ürünü 2020 Cenevre Otomobil Fuarı'nda gösterilmiş olmalıydı. Maalesef gösteri iptal edildi, ancak araç yakında özel DS showroomlarında sunulacak. Peugeot 508 ile aynı EMP2 platformuna dayanmaktadır. Bazı tasarım özellikleri birinden diğerine benzer olabilir ancak DS9'un lüks iç mekanı benzersizdir.

DS9, yeni E-TENSE plug-in hibrit güç aktarma sistemi ile sunulacak. Bir turboşarjlı benzinli motor ve bir elektrik motorundan oluşur. Toplam güç 225hp'dir ve elektrikli modda 40-50 km (25-31 mil) gidebilir. Pil paketi 11,9 kWh'ye sahiptir. Elektrik motoru 110 hp ve 320 Nm (236 lb.-ft) torka sahiptir ve tekerlekleri 8 vitesli otomatik şanzıman ile tahrik eder. Yakında, 360 hp kombine çıkışa sahip dört tekerlekten çekişli hibrit versiyonu da dahil olmak üzere başka güç aktarma seçenekleri de olacak.

4,93 m (16,2 ft) uzunluğundaki sedanın içinde, 2,90 m (9,5 ft) dingil mesafesi sayesinde arkadaki yolcular için yeterli diz mesafesine sahip beş kişilik yer vardır. Bilgi-eğlence birimi Apple CarPlay ve Android Auto bağlantısına izin veriyor.

YENİ DS 9 SEDAN Zarafetin Gücü

İNCELİK BAŞYAPITI, TEKNOLOJİNİN BİR MUCİZESİ

Fransız lüks bilgi birikiminin sembolü DS 9, yakında yollarda. E-TENSE hibrit seçeneği de sunan yeni sedan otomobilimiz teknik mükemmeliyet, inanılmaz bir konfor seviyesi ve benzeri görülmemiş incelik ön planda tutularak tasarlandı.

MODERN VE DİNAMİK

İNCELİĞİN YAYILDIĞI MODERN BİR FORM

DS 9, zarafet ve dinamizmin harmonisinden doğan modern çizgileri ile ayrışıyor. DS Kılıcı'ndan Clous de Paris işlemelerine, DS Fenerleri'nden gizli kapı kollarına, sıra dışı tasarım detayları ayrışmasını çok daha kolaylaştırıyor.

En küçük detayda bile mükemmeliyet

Orta konsol, özgün detayları ile ayrışır: 'Clous de Paris' giyoş işlemeleri, kristaller içeren kumanda tuşu, B.R.M R180 saat ve inci dikişleri.

DS 9'un iç mekanı beş farklı tasarım konsepti ile sunulacaktır.

Uzmanlığımızın mutlak ifadesi, DS Inspiration Opéra, yakut renkli en güzel deri, Art Nappa deri ile orta konsol ve ikonik saat kayışı deseni ile koltukları sarmalar. Sofistike kokpit tasarımı, Alcantara® tavan döşemesi ile tamamlanır.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, kameralı süspansiyon sistemi

Bu akıllı süspansiyon sistemi, ön camın üstünde konumlandırılmış kamera ve çok sayıda sensör ile yoldaki kusurları sürekli gözler. Bu veriler milisaniyeler içinde her bir tekerleğin amortisörünü ayrı ayrı kumanda eden bilgisayara iletilir. Sertliği ya da yumuşaklığı anlık olarak ayarlanan amortisörler optimum konfor için sürekli çalışır.

AKUSTİK KONFOR ve FOCAL ELECTRA® SES SİSTEMİ

DS 9 ile birlikte, uzmanlarımız kabin içi akustik konforu için yeni bir konsept geliştirdi.Camlar ses izolasyonu sağlayan bir film ile kaplandı ve titreşimleri sönümleyen özel bir çerçeveye yerleştirildi. Bu sayede sessiz ve huzurlu bir kabin atmosferi sağlandı. Bu muhteşem zanaatkarlık, Focal Electra® ses sisteminin 14 hoparlörünün her birinin sesinin saflığının ortaya çıkmasını sağladı.

HERKESİN KENDİ ALANI

DS 9, her bir misafirinin aynı konfor seviyesiyle yolculuk edeceği şekilde tasarlandı. Önde ve arkada ısıtmalı, havalandırmalı ve masaj fonksiyonu sunan koltuk seçenekleri sunması gibi. 2,89 metre uzunluğundaki aks mesafesi, özellikle arka koltuk yolcularına cömert bir alan sunarken Nappa deri kaplı arka koltuk kol dayanağı USB çıkışları ve eşya gözü sunmasının yanı sıra çeşitli fonksiyonlar için bir kumanda merkezi görevi üstleniyor.

DS 9 E-TENSE

HAUTE COUTURE. ELEKTRİK.

DS 9 her ikisi de prizden şarj edilebilen iki E-TENSE güç ünitesine sahip olacak. 250 HP güce sahip seçeneği dört tekerlekten çekişli ve 360 HP güç sunan seçenek takip edecek. 135 km/sa hıza kadar hızlanmalarda kullanılan elektrik motorunun mutlak sessizliği yepyeni bir sürüş deneyimi sağlayacak.

En yeni teknoloji size destek olmak için yanınızda DS PILOT

DS ACCESS

Otomobilinize erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Otomatik merkezi kilit ve anahtarsız çalıştırma sistemi sayesinde otomobiliniz sizi belirli bir yakınlıkta iseniz tanır ve yaklaşma ya da uzaklaşmanıza göre merkezi kilidi kendisi kontrol eder.

3 metreden yaklaşırken sizi tanıdığını karşılama aydınlatması ile ifade eder. 1,5 metre yakınlıktan itibaren merkezi kilit açılır ve o ana kadar gövde içinde gizli olan kapı kolları nazikçe dışarıya çıkar.

Benzer prensip, otomobilden uzaklaşırken 2 metre uzaklığa eriştiğinizde de tekrarlanır: Kapı kolları gövde içinde gizlenir ve merkezi kilit otomatik olarak kilitlenir.

DS ACTIVE LED VISION

Her yol koşulu için yüksek çözünürlüklü aydınlatma

Ana LED projektörü ve üç adet hareketli modülü ile DS ACTIVE LED VISION, yol, hava ve sürüş koşullarına göre değişen çeşitli aydınlatma programları sunar. Modüller anlık olarak çalışarak aydınlatma açısı, yoğunluğu ve ışık menzilini koşullara uyarlar. Şehir içi, şehirler arası ya da bir otoyol sürüşünde olmanız fark etmeksizin her koşula uygun yüksek çözünürlüklü bir aydınlatma sürekli sağlanır.

DS NIGHT VISION

Karanlıkta görmek

Radyatör ızgarası içinde gizli olan kamera ile DS 9 yolu sürekli tarar. Bu sistem vücut sıcaklıkları sayesinde yayaları ve hayvanları 100 m mesafeden tanıyabilir ve sizi uyarabilir. Bu sayede tehlikelerden haberdar olup hızlıca reaksiyon verebilirsiniz.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Otomobiliniz sizi kollar

Gece ya da gündüz, bir grup sensör ve özel bir kamera sürücünün yorgunluk ya da dikkat dağınıklığı emareleri gösterip göstermediğini takip eder. Tehlikenin farkına vardığında sistem sesli bir uyarı ile birlikte gösterge tablosunda durumu sürücüye bildirir.

DS Automobiles DS 9 Haberleri

X
Tüm DS Automobiles Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU

"Kişisel Veri Paylaşımı Ve İletişim İzni"ni imzalamakla, bizimle paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve kişisel olarak size uygun reklam, tanıtım, satış, pazarlama, bilgilendirme, promosyon, kampanya bildirimi, üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi için TEKLİF BİLİŞİM HİZMETLERİ PETROL DIŞ TİCARET OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. , ile sifiraracal.com'un diğer yetkili satıcı ve servisleri (sifiraracal.com'un güncel yetkili satıcı ve yetkili servis bilgilerine www.sifiraracal.com adresinden ulaşılabilir) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak aşağıda belirtilen üçüncü kişilere aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Kişisel verilerinizin aktarılmasına/paylaşılmasına izin verdiğiniz üçüncü kişiler aşağıdaki gibidir:

- GROUPE PSA OTOMOTİV PAZARLAMA A.Ş.

Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK")'nun 11. maddesi gereği kişisel verilerinizin a) işlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, ç) yurt içinde/yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksik/yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme e) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini/yok edilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Kişisel verilerinizle ilgili KVKK madde 11 uyarınca sahip olduğunuz haklarınızı kullanmak için bizimle her zaman [email protected]acal.com adresine mail atarak irtibata geçebilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve diğer haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye http://www.sifiraracal.com adresinden ulaşabilirsiniz.

X
Tüm DS Automobiles Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
DS Automobiles DS 9
PERFORMANCE LINE Puretech 225
  • Benzin
  • Otomatik
TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 115 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle