Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

DS Automobiles DS 4

2.075.400 TL - 2.371.600 TL
Uzunluk
4400 mm
Genişlik
1830 mm
Yükseklik
1490 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
430 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5

DS Automobiles DS 4 Renkleri

Sedefli Bakır Altın
Kadife Kırmızısı
Kristal Beyaz
Metalik Pastel Gri
Perla Nera Siyahı
Platin Gri Metalik

2022 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

DS Automobiles DS 4 Resimleri

DS Automobiles DS 4 Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

DS Automobiles DS 4 Versiyonları

YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi1199 cc
Motor Gücü130 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi1499 cc
Motor Gücü130 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi1199 cc
Motor Gücü130 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi1499 cc
Motor Gücü130 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
Tüm Versiyonları Gör

DS Automobiles DS 4 Yorumları

DS Automobiles DS 4 Misafir 17.02.2023
kalitesi duruşu çok iyi bir araç performansını da çok beğendim
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
DS Automobiles DS 4 için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

DS Automobiles DS 4 Hakkında Genel Bilgiler

DS Automobiles DS 4 Hakkında Genel Bilgiler

DS 4

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2021

Motorlar: Benzin, Dizel, Hibrit

Kasa Tipi: Hatchback

 

DS Automobiles DS 4 

2021 Şubat ayında DS Automobiles, kompakt crossover yarışmacısı DS 4 modelinin ikinci jenerasyonunu tanıttı.

1950'li ve 1960'lı yıllarda Citroen birinci sınıf bir marka olarak kabul edilmekteydi ve olağanüstü DS modeli Fransız markası için ikonik olarak görülüyordu. Zamanla Citroen'in aurası solmaya başladı ve eskiden olduğu şanlı markanın sadece bir gölgesi haline gelmeye başladı. Fakat bu, 2015 yılında şirket yönetiminin altın çağını tekrar geri getirmeye karar vermesi ve DS Automobiles'i Citroen için birinci segment bir marka olarak tanıtmasıyla değişti. Yeni marka, Infiniti'nin Nissan'dan, Lexus'un Toyota'dan ya da Acura'nın Honda'dan büyüdüğü gibi, birinci sınıf bir otomobil üreticisi olarak Citroen'den güç alarak büyüdü.

DS4, crossover ve kompakt araç arasında yaratıcı bir karışım oldu. 2021 yılı itibariyle, üç LEDli farı, Fransız otomobil üreticisi için zaten bir aydınlatma imzası oluyor. Kaputtan apronun dibine kadar uzanan ve farların arasındaki boşluğu dolduran geniş ön ızgara, otomobil üreticisi için cesur bir ifadeydi. Eğimli C sütunları, aracın sportif görünümünü sadece görkemli Citroen SM'nin cesaret edebileceği şekilde geliştirildi.

Kabin içinde, Fransız tasarımcılar özel bir görünüme ve yüksek kaliteli malzemelere sahip bir iç mekan hayal ettiler. Teknolojiyi ve arıtmayı çok az otomobil üreticisinin yapabileceği şekilde harmanlandı. Deri kaplı gösterge paneli, merkeze monte edilmiş bir bilgi eğlence dokunmatik ekranına ve gösterge panelinde başka bir TFT ekrana sahiptir.

EMP2 platformu üzerine inşa edilen DS4, temelini diğer Citroen ve Peugeot modelleriyle paylaştı. Çok çeşitli benzinli, plug-in hibrit ve dizel güç aktarma organlarına sahipti.

DS 4 Teknik Özellikleri

1499 cc hacmindeki 1,5 litrerik Dizel BlueHDi 130 Otomatik motor ünitesi 130 bg güç ile 300 Nm Tork değerleri üretiyor. 8 İleri otomatik şanzımana sahip bu motor ürettiği gücü ön tekerlere iletmektedir. Ayrıca azami hızı 203 km/s ve 0-100 hızlanması 10,9 saniyedir.

DS 4 Yakıt Tüketim Değerleri Nedir?

DS 4 Trocadero BlueHDi 130 Otomatik versiyonu fabrika çıkış verilerine göre 100 km/3,8 litre ortalama yakıt tüketim değerlerine sahiptir.

DS 4 Tasarımı ve Boyutları

DS 4, etkileyici tasarımı, karizmatik görünümü ve kaslı duruşuyla otomobil dünyasına meydan okuyor.

DS 4’ün boyutları 4400 mm uzunluğunda, 1830 mm genişliğinde, 1490 mm yüksekliğinde, 430 litrelik bagaj hacmine sahip ve 1414 kg ağırlığındadır.

DS7 Crossback Donanım Paketleri

Trocadero isimli donanım paketiyle satışa sunulan DS4’ün öne çıkan donanım özelliklerine gelin hep birlikte bakalım;

 • ABS
 • ESP
 • Yol Bilgisayarı
 • Full LED Farlar
 • Açılır Cam Tavan
 • Hız Sabitleme
 • Alaşımlı Jantlar
 • Güvenlik Paketi
 • Arka Park Sensörü
 • Lastik Basınç Sensörü
 • Elektikli Koltuk Paketi
 • Ön- Arka Kol Dayama
 • Geri Görüş Kamerası
 • Yorgunluk Tespit Sistemi
 • Acil Durum Yedek Lastiği
 • Gövde Rengi Kapı Kolları
 • Elektro Mekanik Park Freni
 • Otomatik Açılan Bagaj Kapağı
 • 19" FIRENZE Hafif Alaşım Jantlar
 • Polyambient Ambiyans Aydınlatması
 • Karartılmış Arka ve Arka Yan Camlar
 • DS Genişletilmiş Sanal Gösterge Paneli
 • TROCADERO İç Mekan Tasarım Konsepti
 • Elektrikli, Katlanabilen Dış Dikiz Aynaları
 • Yükseklik – Derlinlik Ayarlı ve Deri Direksiyon
 • Otomatik Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi
 • DS SMART TOUCH Dokunmatik Kumanda Ekranı
 • 10'' Multimedya Ekranlı Müzik ve Eğlence Sistemi
 • iDome Baş Üstü Konsol ve LED İç Mekan Aydınlatmaları

DS Automobiles DS 4 Haberleri

X
Tüm DS Automobiles Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU

"Kişisel Veri Paylaşımı Ve İletişim İzni"ni imzalamakla, bizimle paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve kişisel olarak size uygun reklam, tanıtım, satış, pazarlama, bilgilendirme, promosyon, kampanya bildirimi, üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi için TEKLİF BİLİŞİM HİZMETLERİ PETROL DIŞ TİCARET OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. , ile sifiraracal.com'un diğer yetkili satıcı ve servisleri (sifiraracal.com'un güncel yetkili satıcı ve yetkili servis bilgilerine www.sifiraracal.com adresinden ulaşılabilir) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak aşağıda belirtilen üçüncü kişilere aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Kişisel verilerinizin aktarılmasına/paylaşılmasına izin verdiğiniz üçüncü kişiler aşağıdaki gibidir:

- GROUPE PSA OTOMOTİV PAZARLAMA A.Ş.

Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK")'nun 11. maddesi gereği kişisel verilerinizin a) işlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, ç) yurt içinde/yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksik/yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme e) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini/yok edilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Kişisel verilerinizle ilgili KVKK madde 11 uyarınca sahip olduğunuz haklarınızı kullanmak için bizimle her zaman [email protected] adresine mail atarak irtibata geçebilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve diğer haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye http://www.sifiraracal.com adresinden ulaşabilirsiniz.

X
Tüm DS Automobiles Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
DS Automobiles DS 4
Performance Line BlueHDi 130 Otomatik
 • Dizel
 • Otomatik
2.131.500 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 225 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle