Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

BMW M4 Cabrio

-

BMW M4 Cabrio Renkleri

Alpina Beyaz
Arktik Mavi Metalik
Dravite Gri Metalik
Mineral Beyaz Metalik
Portemia Mavi Metalik
Safir Siyahı Metalik
Sanremo Yeşili Metalik
Tanzanit Mavi Metalik

2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

BMW M4 Cabrio Resimleri

BMW M4 Cabrio Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

BMW M4 Cabrio Versiyonları

BMW M4 Cabrio Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW M4 Cabrio için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

BMW M4 Cabrio Hakkında Genel Bilgiler

BMW M4 Cabrio Hakkında Genel Bilgiler

M4 Cabrio

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2014

Motorlar: Benzinli

Kasa Tipi: Cabrio

 

BMW M4 Cabrio

Alman üretici BMW, M4'ün üçüncü gövde seçeneğini 2021 baharının son aylarında üstü açık bir araç ekleyerek tanıttı ve aileyi tamamladı.

BMW, coupe'den M3 isim plakasını değiştirmeye karar verdiğinde hayranları çok üzülmüştü. Yine de kararından vazgeçmedi. Sonra pazara M4'ü bir coupe ve Gran Coupe olarak sundu. İlk varyantı piyasada zaten biliniyorken, ikincisi eğimli bir bagaj kapağına sahip dört kapılı bir sahte coupe olarak geldi.

Yeni giyimde, üstsüz BMW M4 Cabrio, ikiz böbrek ızgaraları ve agresif görünümlü LED farlarıyla ön yüzdeki Coupe ile aynı temel değerleri korumayı başardı. Panel yumuşak tavanı, 50 km/s’e kadar hızlarda 18 saniyede kaybolabilmekteydi. Yeni açılır tavanı, onu sert tavandan daha hafif ve üç katmanlı kumaştan daha iyi yalıtım sağlayan yeni bir teknolojiyle donatıldı. Alman marka, arka tarafa M4 Coupe'den daha düz olan yeni bir bagaj kapağı monte etti.

Kabin içinde, dört koltuklu M4 Cabrio için daha standart özellikler yer alıyor. Analog kadranlar gitmiş ve artık onun yerine dönüştürülebilir standart bir dijital TFT gösterge paneli görev alıyor. BMW, orta havalandırmaların üstüne 10,1 inç’lik bir bilgi eğlence ekranı dahil etti. Karbon fiber ve alüminyum kaplamalar, spor koltukların yanı sıra standart olarak geliyor. Otomobil üreticisi, kabinin arka kısmına 300 lt’lik bir bagaj sığdırmayı da ihmal etmemiş.

BMW M4 Cabrio Teknik Özellikleri

2993 cc hacmindeki 3,0 litrelik M440i xDrive 3.0 Mild Hybrid-Benzin 387 BG hibrit motor ünitesi 387 bg güç ve 500 Nm Tork değerleri üretmektedir. 8 İleri otomatik şanzıman ile görev ala bu motor ünitesi ürettiği gücü tüm tekerleklere aktarmaktadır. Ayrıca 0’dan 100 km/s’e hızlanması 4,9 saniye ve maksimum hızı 250 km/s’tir.

BMW M4 Cabrio Yakıt Tüketim Değerleri Nedir?

BMW M4 Cabrio 3 M440i xDrive 3.0 Mild Hybrid-Benzin 387 BG versiyonu fabrika çıkış verilerine göre olarak 100 km/7,8 litre yakıt tüketim değerlerine sahiptir.

BMW M4 Cabrio Tasarımı ve Boyutları

Sınırsız özgürlüğün vücut bulmuş hali olan M4 Cabrio, gücün ve estetik tasarımın mükemmel uyumunu temsil ediyor.

BMW M4 Cabrio boyutları 4770 mm uzunluğunda, 1852 mm genişliğinde, 1394 mm yüksekliğinde, 300 litrelik bagaj hacmine sahip ve 1890 kg ağırlığındadır.

BMW M4 Cabrio Donanım Paketleri

Competition donanım paketi ile satışa sunulan BMW M4 Cabrio’nun öne çıkan özelliklerini gelin hep beraber inceleyelim.

 • Hafızalı Yan Aynalar,
 • (MSR) Elektronik Motor Çekiş Kontrolü,
 • Ön Park Sensörü,
 • Arka Park Sensörü,
 • Lastik Basınç Sensörü,
 • Yol Bilgisayarı,
 • (EBD) Elektronik Fren Dağıtım Sistemi,
 • ABS Fren Sistemi,
 • (EDS) Elektronik Diferansiyel Sistemi,
 • ESP Denge Kontrolü,
 • Hız Sabitleme & Sınırlama,
 • Start & Stop,
 • Çift Bölgeli Otomatik Klima,
 • Led Farlar,
 • 12V Priz,
 • Bluetooth,
 • MP3 Çalar,
 • Navigasyon,
 • Radyo,
 • SD Kart Girişi,
 • Usb Girişi.

BMW M4 Cabrio Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 20 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle