Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

BMW M2 Coupe

7.673.100 TL - 7.673.100 TL
Uzunluk
0 mm
Genişlik
0 mm
Yükseklik
0 mm
Kapı Sayısı
0
Bagaj Hacmi
0 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

BMW M2 Coupe Renkleri

Beyaz
Kırmızı
Açık Mavi

BMW M2 Coupe Resimleri

BMW M2 Coupe Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

BMW M2 Coupe Versiyonları

M 460 bg 550 Tork
7.673.100 TL
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi2993 cc
Motor Gücü460 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

BMW M2 Coupe Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW M2 Coupe için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

BMW M2 Coupe Hakkında Genel Bilgiler

BMW M2 Coupé'nin tasarımı ve altında yatan fikir, BMW M GmbH'nin tarihi kökenine dayanır. Otomobil, sportif becerisini ve klasik arkadan itiş özelliğini, modern bir M otomobilinin hassasiyeti ve çevikliği ile bir araya getirir. Karakteristik ön ve arka rüzgarlıklar, hava akışını ve aerodinamik özellikleri optimize eder. Sportif biçimde uyarlanan süspansiyon ve güçlü bir M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor, nefes kesici bir performans sunar.

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE VERİMLİLİK.
6 ileri düz vites veya Drivelogic özellikli M çift debriyajlı vites, Aktif M Diferansiyel ve geniş bir devir aralığında 500 Nm'ye varan anlık hızlanma ile klasik BMW M GmbH geleneğini sürdüren tam gelişmiş bir spor otomobilin tartışmasız karakteristik özelliklerini taşır.

Yarış özellikleri.
Anlık hızlanmalar ve keskin virajlar için tasarlanmıştır. Unutamayacağınız, üst düzey bir sürüş deneyimi sunar. Olağanüstü çevikliği, kaliteli dinamikleri ve cazip sesiyle BMW M2 Coupé tipik bir M otomobilidir. Daha hızlı vites geçişleri için opsiyonel 7 ileri M çift debriyajlı vitese sahiptir. M alaşım frenler ile ağır yükler için tasarlanmıştır. Maksimum sürüş dengesi ve çekiş için standart Aktif M Diferansiyel özelliğine sahiptir. Kısacası, BMW M2 Coupé gittiği her her yola hükmetmek üzere tasarlanmıştır.

ŞANZIMAN SEÇENEKLERİ.
6 ileri M şanzıman.
Hafif ve kompakt tasarımıyla 6 ileri M düz şanzıman, otomobilin toplam ağırlığını azaltır ve dinamikler, çeviklik, hızlanma ve yakıt tüketimi açısından bir dizi avantaj sunar. Hafifleştirilmiş vites kutusu da aks yük dağıtımını yaklaşık 50:50 oranında dengeleyerek otomobile her durumda çok daha doğal ve dengeli sürüş özellikleri sunar. Şanzımanın iç kısmındaki yenilikçi karbon fiber sürtünme kaplaması, vites geçişlerini çok daha konforlu hale getirir. Ayrıca, kuru karterli yağlama sistemi, hedefe yönelik yağ dağıtımı sağladığından yeni vites çok daha verimlidir. Yarış sporlarından ilham alınan bu teknoloji, çok daha verimli ve düşük yakıt tüketimine de katkıda bulunur. BMW M mühendisleri motor gürültüsünü daha da azaltmaya son derece önem vermiştir. Ayrıca, tüm bunların ötesinde, 6 ileri M düz şanzıman, diğer son teknoloji kontrol sistemlerine de tamamen entegredir. Motor elektroniği ile birlikte sensörleri, vites geçişlerinde motor devri kontrol istemine uyarı verir.

Drivelogic özellikli 7 ileri M DCT.
Drivelogic özellikli M çift debriyajlı şanzıman, yüksek devirli BMW M motorları için özel olarak tasarlanmış yenilikçi yedi ileri, çift debriyajlı bir şanzımandır. Sistem çekişe göre optimize edilmiş otomatik vites seçimi, Kalkış Kontrolü, Düşük Hız Yardımı'nın yanı sıra bir Otomatik Start/Stop fonksiyonunu da içerir. Vites değişiminin güç kaybı olmaksızın son derece hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlar. Her biri kendi debriyajına sahip iki alt şanzıman motorun gücünü sürekli olarak arka tekerleklere yönlendirir. Sistem otomatik veya direksiyon üzerindeki kulakçıklar ya da vites kolu aracılığıyla manuel olarak kontrol edilebilir. Böylece hareketsiz halden maksimum hızlanmaya olanak tanıyan Kalkış Kontrolü ile olduğu gibi son derece dinamik bir sürüş deneyimi yaratılır. Debriyajı kullanmadan veya güç dağıtımını kesintiye uğratmadan yüksek hızlarda vites geçişleri mümkündür. Sürücü ister otomatik ("D") ister manuel ("S") modunu seçsin, Drivelogic, Sürüş Deneyimi Kontrolü özelliğini kullanarak her zaman son derece sportif, konforlu ve verimli olmak üzere üç vites geçiş seçeneği sunar.

M SUSTURUCU.
Düşük egzoz geri basıncı ile iki adet çift egzoz çıkışına sahip M'e özgü susturucu, M motorunun performansını ve çevre dostluğunu artırır. Elektrikli egzoz gazı flap kontrolü, karakteristik spor sesini daha da iyileştirir.

AKTİF M DİFERANSİYEL.
Aktif M Diferansiyel dinamik şerit değiştirme ya da yüksek hızlarda viraj döndükten sonra hızlanırken veya kar, mıcır ve buz dahil olmak üzere bozuk zeminli yollarda çekiş gücünü ve sürüş dengesini optimize etmek üzere tahrik torkunu iki arka tekerlek arasında değişken şekilde dağıtır. Aynı zamanda zorlu yanal hızlanmalar sırasında hassas bir hakimiyet sağlar. Diferansiyel kilidinin sürekli, yumuşak ayarı otomobilin sürüş performansıyla uyumlu olarak zorlu durumlarda kontrolü artırır.

Çekiş gücü arka tekerlekler arasındaki devir hızı farkını azaltan, elektronik olarak çalıştırılan bir cihaz yardımıyla optimize edilir. Motor sporları için geliştirilen sistem, elektronik kumanda ünitesi aracılığıyla Dinamik Denge Kontrolü'ne (DSC) bağlanır. Kilitleme eylemini kusursuz şekilde yüzde 0 ila 100 arasında proaktif olarak kullanarak, önden savrulma eğilimi olmaksızın arka tekerlekler arasındaki en küçük tork farkını etkisiz hale getirir. Aktif M Diferansiyel üstün bir yön dengesi ve kusursuz kullanım özelliklerinin yanı sıra ideal bir tutuş sağlar ve motorun neredeyse tüm tahrik gücünü hızlanmaya dönüştürür.

YARIŞ ÖZELLİKLERİ.
Karşı konulmaz dinamikler, çekici çeviklik ve hassas kullanım olmak üzere üç özelliğiyle M otomobilleri çalıştığı andan itibaren kendini belli eder. BMW M2 Coupé'nin sürüş hissi, mümkün olan en zorlu koşullarda test edilen son derece gelişmiş teknolojiye dayanır ve otomobili her zaman mükemmel hızlanmaya hazır hale getirerek maksimum kavrama sağlar. Önemli bileşenleri motor sporlarına benzer koşullarda kullanılmak üzere iyileştirilmiştir ve maksimum performans için test edilmiştir. M Dynamic Modu ile DSC, M'e özgü Servotronic ile elektrikli servo direksiyon ve ön ve arka akslar için hafif yapı, bu çekici otomobil konseptini tamamlar.

M ALAŞIM FRENLER.
M alaşım frenler motor sporları teknolojilerinden faydalanır ve zorlu koşullarda bile sabit verimlilik sağlarken frenleme performansından taviz vermeden fren gücü kaybını dengede tutar. Son derece dirençli malzemelerin kullanımı sayesinde bu frenler, mükemmel ısı dengesine ve uzun süreli dayanıklılığa sahiptir. Göreceli olarak düşük ağırlıkları ile hassas kontrol edilebilirlik özellikleri sayesinde çeviklik, dinamizm, hızlanma ve yakıt tüketimi üzerinde olumlu bir etki yaratır.

Önde dört pistonlu, arkada iki pistonlu sabit kaliperlere sahip delikli, havalandırmalı fren diski halkaları (ön 380mm, arka 370mm), ıslak zemin koşullarında optimum hızlı tepki sağlar ve ısı dağılımını artırır. Üzerlerinde karakteristik M logosu bulunan mavi renkteki metalik fren kaliperleri, fren disklerinin sportif görünümünü ve benzersiz M tasarımını vurgular.

270 KM/SA
M Sürücü Paketi, azami hızı 250 km/sa'ten 270 km/sa'e yükseltir. M Sürücü Paketi yeni otomobiller için doğrudan sipariş verilebilir veya sonradan kolayca eklenebilir. M Sürücü Paketinin takılmasından sonra tüm diğer teknik özellikleri aynı kalır. 

Hafif ön aks.
Hafif ön aks, M otomobillerine yönelik yüksek beklentiyi karşılamak üzere tamamen yeniden tasarlanmıştır. Yaysız ağırlığını azaltarak, sürüş dinamiklerini, çekişi ve süspansiyon konforunu artırır. Ayrıca, aks yük dağıtımını da en uygun hale getirerek doğal sürüş özelliklerinin yanı sıra zorlu sürüş durumlarında daha iyi kontrol sağlar. Sürüş dinamikleri ve gövde sağlamlığı konseptinin bir parçası olarak, direksiyon hassasiyetini ve doğruluğunu artırır. M'e özgü lastikleri ile aks, gelişmiş mekanik kavrama ve sürüş esnasında hassas ve hızlı tepki sağlayan eksiksiz bir ünitedir. Kollar, jant taşıyıcıları, alt beşik ve çift eklemli yaylı bağlantı ön aksının kesme paneli, hafif alüminyumdan yapılmıştır. Alüminyum yaylı bağlantılar ve boru tipi takla çubukları ile ağırlık daha da azaltılmıştır. Kesme paneli ve yan etekliklerdeki ilave vidalı bağlantılar, ön tasarımın sağlamlığını artırır ve böylece otomobilin sürüş doğruluğunu da belirgin bir biçimde geliştirir.

Hafif arka aks.
Hafif arka aks, otomobilin ağırlığını azaltırken, çevikliği, dinamikleri ve hızlanmayı artırmaya yardımcı olur ve ayrıca yaysız ağırlığı azaltarak çekişi ve süspansiyon konforunu da en uygun hale getirir. Motor sporları otomobillerine yönelik beklentiyi karşılamak üzere M otomobillerinin aksları tamamen yeniden düşünülmüştür. M'e özgü lastiklerle bir bütün oluştururken her türlü yol koşulunda lastiklerin yola optimum düzeyde tutunmasını sağlar ve yön dengesini iyileştirirler. Beş kollu arka aksın kolları ve jant taşıyıcıları, alüminyum dövme teknolojisiyle üretilirken, arka aks taşıyıcısı ise hafif çelik makas kullanılarak oluşturulmuştur. Böylce, ağırlık belirgin bir biçimde azaltmıştır. Bunu gövdeye bağlayan sağlam vidalı bağlantılar, optimum tekerlek kontrolü sağlamaya yardımcı olur. Çapraz çubuklar, fren gücünü gövdeye iletir.

BMW EFFICIENT DYNAMICS TEKNOLOJİLERİ.
Hedef ister maksimum performans ya da minimum yakıt tüketimi olsun BMW için odak noktası her zaman tartışmasız BMW sürüş keyfini sunmaktır. BMW EfficientDynamics, BMW tarafından geliştirilen, bir yandan yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu azaltırken, diğer yandan dinamikleri ve sürüş keyfini artıran bir stratejidir. Motor, enerji yönetimi ve otomobil konseptini kapsayan ve her BMW'de sunulan kapsamlı bir teknoloji paketidir.

BMW TwinPower Turbo ailesinde yer alan benzinli ve dizel motorların yeni nesli gelişmiş performans ve daha düşük yakıt tüketimi sağlar. Optimize edilen aerodinamik özellikler ve doğru parçalar için doğru malzemelerin kullanılarak aynı anda otomobilin sağlamlığının artırılması ve ağırlığının düşürülmesini sağlayan BMW EfficientLightweight, verimliliğin artırılmasına katkıda bulunur.


X
Tüm BMW Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm BMW Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
BMW M2 Coupe
M 460 bg 550 Tork
  • Benzin
  • Otomatik
7.673.100 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 40 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle