BMW İX3

1.132.300 TL - 1.132.300 TL
Uzunluk
4734 mm
Genişlik
2138 mm
Yükseklik
1668 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
1560 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

BMW İX3 Renkleri

Metalik Beyaz
Metalik Gümüş
Metalik Kırmızı
Metalik Mavi
Metalik Siyah
Koyu Metalik Gri

BMW İX3 Resimleri

BMW İX3 Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

BMW İX3 Versiyonları

YakıtElektrik
VitesOtomatik
Motor Hacmi0 cc
Motor Gücü286 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

BMW İX3 Yorumları

BMW İX3 Misafir 13.05.2021
Fiyatı çok yüksek, devletimiz elektrikli araçlara özel vergi indirimleri uygulamalı bu sayede teşvik olur ve çevre kirliliği azalır
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW İX3 için Görüşlerini Bildir
Gönder

BMW İX3 Hakkında Genel Bilgiler

BMW İX3 Hakkında Genel Bilgiler

İX3

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2020

Motorlar: Elektrikli

Kasa Tipi: SUV

 

BMW İX3


Elektrikli mobilitede birkaç yıllık yenilik ve deneylerden sonra BMW bir adım daha attı ve Temmuz 2020'de tam elektrikli crossover iX3'ü tanıttı.

BMW i3 hayranlarının bir kısmını kızdırırken diğerlerini mutlu etti. Ancak araba iyi sattı ve Alman otomobil üreticisinin insanların elektrikli bir aracı nasıl kullandığını anlamasını sağladı. Bu arada i3, elektrikli mobilite çözümünün daha fazla geliştirilmesi için değerli veriler sağladı. Ve bu deneyimin ilk sonucu iX3 olarak adlandırıldı.

Görünümü BMW X3'e benzeyebilir ve ünlü SUV elektrikli araç için temel ürün olarak kullanıldığından tesadüf olmadı. Böbrek ızgarası daha çok bir böbrek paneli görünümündeyken, kapatıldığından beri benzerdi. Ön çamurluktaki şarj portu kapısı gibi profilden sadece birkaç ipucu kalmıştı. X3'ün üzerine egzozların yerleştirildiği arka tarafta iki mavi süs vardı.

Gösterge panelinin içinde bir TFT ekran bulunuyordu. Bilgi-eğlence sistemi, değişken bir tasarım trendiyle gösterge panelindeki orta konsolun üstüne yerleştirildi. Vites seçici, bir X3'te bulunanla benzerdi. Seçiciyi "D" konumundan "B" konumuna getirerek, araç aküleri şarj ederek aracı yavaşlatmak için rejeneratif fren sistemini kullandı. Ön yolcular için kepçe koltuklar kuruldu ve iki yolcu profilli bir arka koltuk yerleştirildi, ancak içeride beş kişiye kadar yer vardı.

Aktarma organı, yalnızca arka tekerleklere güç sağlamak için bir elektrik motoru kullandı. Aks, mevcut X3 platformu için özel olarak geliştirilmiş ve uyarlanmıştır. Motor ve piller de dahil olmak üzere tüm bileşenler BMW tarafından şirket içinde geliştirildi. 286 hp motor, eski BMW X3 3.0 SD ile tamamen aynı çıktıyı üretti.

Tamamen elektrikli Yeni BMW iX3 emisyon içermeyen yepyeni bir sürüş keyfinin habercisi. İki dünyanın en iyilerini bir araya getiren tamamen elektrikli ilk BMW SAV (Spor Aktivite Aracını) modelini keşfedin: BMW X3'ün sürüş dinamikleri ve üstün kalitesi ile beşinci nesil BMW eDrive teknolojisinin yüksek performansı ve verimliliği bir arada. Azami 460 km* menzile ve 18,5 kWsa / 100 km* 'den başlayan elektrik tüketimine sahip Yeni BMW iX3 çıtayı oldukça yukarı taşıyor. Tamamen elektrikli ve tamamen yeni: BMW iX3 geleceği bize bugünden gösteren, heyecan verici bir pencere.

YENİ BMW iX3’ÜN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ.

Enerji dolu ve yola çıkmaya hazır: Yeni BMW iX3’ün öne çıkan özelliklerini keşfedin.

YENİ BMW iX3'ÜN TASARIMI.

İç ve dış tasarımdaki büyüleyici tasarım özellikleri.

Yeni BMW iX3, yenilikçiliği ve ifadeyi bir araya getiriyor. Sade, güçlü çizgileri modern saf bir görünüm verirken iddialı BMW i vurguları ilk tamamen elektrikli Spor Aktivite Aracının ayrıcalıklı yanını vurguluyor. Her şeyden öte BMW i'ye özel Böbrek Izgaralarının kafese benzer yapısı ve yatay olarak düzenlenmiş parçaları sayesinde büyüleyici ön bölüm daha ilk bakışta etkiliyor. Yeniden tasarlanan 20 inç aerodinamik jantlar, BMW i Mavi rengindeki difüzör ve ek parçalarıyla birlikte özel tasarım dilinin tutarlı bir şekilde arkaya doğru ilerlemesini mümkün kılıyor. BMW i kapı eşik kaplamaları gibi bağımsız detaylar ve standart özellik olan ön ayarlı BMW i mavi ortam aydınlatması modern ve şık bir atmosfer oluşturuyor. Merkez konsolda göze çarpmayan BMW iX3 ambleminin yanında Kontrol Ekranındaki elektrikli araca yönelik olarak tasarlanmış göstergeler ve kadranlar aracın benzersizliğini vurguluyor. Bu sayede Yeni BMW iX3 hiçbir şeyden ödün vermeden heyecan verici karakterini sergiliyor.

Yeni BMW iX3 emisyonsuz sürüşü yeniden tanımlıyor. Beşinci nesil BMW eDrive teknolojisine sahip ve tamamen elektrikli ilk 'SAV' modeli, elektrikli motorun geleceğe dönük gücünü BMW X ailesinin olağanüstü sürüş dinamikleriyle bir araya getiriyor. Adaptif geri kazanım gibi yenilikçi önlemler verimliliği artırıyor. Gecikme seviyesinin ve fren etkisinin çeşitli etkileyici faktörlere göre akıllı şekilde ayarlanmasıyla fren yapılırken enerji geri kazanılıyor. Adaptif süspansiyon gibi standart olarak sunulan donanımlar maksimum 460 km* menzille birlikte günlük kullanıma uygun şekilde eşsiz sürüş keyfini garanti ediyor. Aynı zamanda akıllı sürüş asistan sistemleri yolculuğunuzun her metresinde güven ve konfor içerisinde yolunuza devam etmenizi sağlıyor.

“Impressive” tasarımının özellikleri çok daha fazla konfor ve güvenlik sunan geniş kapsamlı eklentilere sahip. Sportif 20 inç aerodinamik jantlara ve estetik Adaptif LED farlara ek olarak “Impressive” tasarımında bulunan özellikler, sürüş sırasında sizi rahat ettirecek diğer işlevsel özellikleriyle de etkiliyor ve çok daha rahat bir sürüş deneyimi sunuyor.

YENİ BMW iX3’ÜN ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

Yeni BMW iX3’e ait hareketli aksam ve yürüyen aksam teknolojileri.

Yeni BMW iX3 özel sürüş dinamikleri ve verimli performansını beşinci nesil BMW eDrive teknolojisine borçlu. Elektrikli motor, şanzıman ve güç elektroniklerinden oluşan elektrikli tahrik birimi maksimum verimlilik ve eşsiz sürüş keyfine yönelik olarak tasarlandı. Yüksek gerilimli batarya özel olarak geliştirilen lityum iyon hücreleriyle elektrikli motora güç veriyor. Doğrudan tahrik aracın hareket etmeye başlamasından itibaren maksimum torku sunarak anlık ve kesintisiz bir hızlanma sağlıyor. Amortisör karakterini ilgili sürüş durumuna göre uyarlayan adaptif süspansiyonla birlikte her rotada üstün konfor ve hassas sürüş dinamikleri garanti ediliyor. Bu sayede Yeni BMW iX3 verimlilik, performans ve kendinden emin bir dinginlik arasında mükemmel etkileşimi yakalıyor. Aynı zamanda BMW i Mavi rengiyle öne çıkan olağanüstü tasarım özellikleri ile isteğe bağlı 20 inç aerodinamik jantlar ve ikonik ses tasarımı gibi geleceğe dönük teknolojiler aracın ayrıcalıklı karakterini vurguluyor. Gelişmiş BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama isteğe bağlı BMW Böbrek Izgaralarının yanı sıra parlak siyah cam çerçeveleri ve tavan raylarıyla birlikte dinamikleri çok daha öne çıkarıyor. Yeni BMW iX3 ile yapılan her yolculuk böylelikle heyecan verici bir maceraya dönüşüyor.

YENİ BMW iX3’ÜN TEKNOLOJİLERİ.

Yeni BMW iX3’ün sürüş asistan sistemleri ve bağlantı özellikleri.

Yeni BMW iX3 öncülük ediyor. Standart olarak sunulan Profesyonel Sürüş Asistanı gibi son teknoloji ürünü sürüş asistan sistemleri, sizi günlük sürüş sırasında kısmı otomasyon özelliğiyle destekliyor. Park ve Geri Sürüş Asistanı ile birlikte Çevre Görüş Kamera Sistemi sayesinde Park Asistanı Plus aracınızı park etmeyi ve manevra yapmayı son derece kolay hale getiriyor. Android Auto veya Apple CarPlay ile akıllı telefon entegrasyonu gibi yenilikçi eğlence fonksiyonları sizi eğlendirirken olan bitenden haberdar olmanızı da mümkün kılıyor.

 

BMW İX3 Haberleri

X
Tüm BMW Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm BMW Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
BMW İX3
Impressive Elektrikli Otomatik 286 BG
  • Elektrik
  • Otomatik
1.132.300 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 60 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı