BMW İX

2.636.500 TL - 2.654.900 TL
Uzunluk
4953 mm
Genişlik
1967 mm
Yükseklik
1695 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
500 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

BMW İX Renkleri

Alpina Beyaz
Metalik Gri
Metalik Kırmızı
Metalik Mavi
Metalik Siyah

BMW İX Resimleri

BMW İX Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

BMW İX Versiyonları

YakıtElektrik
VitesOtomatik
Motor Hacmi0 cc
Motor Gücü326 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtElektrik
VitesOtomatik
Motor Hacmi0 cc
Motor Gücü326 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

BMW İX Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW İX için Görüşlerini Bildir
Gönder

BMW İX Hakkında Genel Bilgiler

BMW İX Hakkında Genel Bilgiler

İX

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2021

Motorlar: Elektrikli

Kasa Tipi: SUVBMW İX

 

BMW, elektrikli SUV devrimine geç kaldı, sadece eli boş gelmedi.

Rakiplerinin çoğuna uyan ve onu geçebilen bir vasıta getirdi.

Tesla, Roadster ile otomotiv piyasasına saldırdığında, gerçekleşmek üzere olan devrimi kabul eden çok az kişi vardı. Elektrikli otomobile olan ilginin artmaya başlamasıyla birlikte büyük araba üreticileri yeni mamüller araştırmaya ve geliştirmeye başladı. BMW'nin ilk grevi i3'tü ve BMW-i'nin ayrı, elektrikli bir marka olacağını duyurdu. 2020'de bir sonraki ürünü iX'i gösterdi.

Sev yahut nefret et! BMW, öndeki devasa ızgaralı aracı gösterdiğinde bunu söylemiş olabilir. Estetik gaye haricinde büyük böbrekler işe yaramazdı. Dar LED farlar, Transformers robotlarından birine benzeyen bir ön şerit oluşturdu. Genel şekil, Alman araba üreticisinin serisindeki öteki X modellerine benziyordu.

İçeride BMW, bir üretim araçtan oldukca bir konsept arabaya esin veren fütüristik, eğimli bir gösterge paneli kurdu. Eğimli, tek parça ekran, BMW kokpitlerinin geleneksel sürücü merkezli tasarımını tekrar yorumlayan merkezi kontrol öğesi olarak hizmet etti. Bu, 12,3 inçlik Bilgi Ekranı ile Kontrol Ekranının 14,9 inçlik monitör diyagonalini bir araya getirerek sürücüye doğru açılı tek bir birim oluşturmasıyla yapılmış oldu. Ön koltuklarda, yolcularına daha çok konfor sağlamak için entegre koltuk başlıkları bulunuyordu. Arka tarafta, bagaj alanını çoğaltmak için üç yönlü katlanabilir koltuk arkalığına haiz bir 40:20:40 bank kuruldu.

BMW, iX'i 500 hp elektrik motorlarıyla güçlendirdi. Zemine yerleştirilen büyük pil paketi 600 km (372 mil) menzil sunuyordu.

YENİ BMW iX. YENİ BİR ÇAĞIN ÖNCÜSÜ. 

Bir vizyondan dünyaya geldi. Elektrikli mobilite için tasarlandı. Verimli BMW eDrive teknolojisi ve tamamen elektrikli dört çeker sistemi yardımıyla, Yeni BMW iX mucizevi bir menzile haiz ve sıfır kilometreden itibaren etkisinde bırakan bir hızlanma elde ediyor.  Akıllı BMW İşletim Sistemi 8, sürücü odaklı sürüş keyfinde yeni bir döneme işaret ediyor. İç tasarımda son teknolojiyle bir araya getirilen premium atmosfer, en çok konfor ve beş kişi için ferah bir oturma alanı sunuyor. Yeni favori mekanınızı keşfedin: BMW iX.

600 KM’NİN* ÜZERİNDE MENZİL.Yeni BMW iX i20 2021 elektrikli SUV BMW iX xDrive50 Metalik Kırmızı/Aventurin yolda seyir halinde 

Yeni BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40: 400 km'nin üzerinde*) 600 km'nin* üstünde menziliyle günlük kullanım için mükemmel bir vasıta ve hem kent içi sürüş hem de uzun mesafeler için ideal. Model ayrıca çok verimli tasarımı sayesinde harika aerodinamik özellikler sunuyor. Bu da aracın ortalama 21 kW/sa ile düşük enerji tüketimi değerine ve bulunduğu araç segmentinde rakipsiz olan 0,25'lik mucizevi cd değerine katkıda bulunuyor.

500 BG’NİN ÜZERİNDE GÜÇ*.Yeni BMW iX i20 2021 elektrikli SUV BMW iX xDrive50 Metalik Kırmızı/Aventurin yolda seyir halinde performans

Güçlü iki elektrikli motoru ve BMW xDrive elektrikli dört çeker sistemi ile Yeni BMW iX mucizevi bir elektrikli performans sunuyor. 500 bg'nin* üstündeki gücü, BMW iX xDrive50'yi 0'dan 100 km/sa hıza 5 saniyeden daha kısa sürede ulaştırıyor (BMW iX xDrive40: 300 bg*; 6 saniyede 0’dan 100km/sa’e hızlanma). Anında elde edilen tork ve hareketsiz halden kademesiz hızlanma, Yeni BMW iX'in gaz pedalının her hareketine duyarlı biçimde anında reaksiyon vermesini sağlıyor. Aynı zamanda SAV, kendinden son aşama güvenli ve tipik bir elektrikli sürüş deneyimi sunuyor.

YENİ BMW iX’i BARIŞ ÖZCAN’DAN DİNLEYİN.

BMW Group’un global etkinliği #NEXTGen’e dahil olan ünlü teknoloji Youtuber'ı Barış Özcan, tamamen elektrikli Yeni BMW iX'in 3D yazıcı ile baskısını yaparak bu coşku verici modeli keşfederken, bir taraftan da şu soruyu soruyor: “Değişmemek için sizin sebebiniz ne?”

10 DAKİKADAN KISA SÜREDE 120 KM MENZİL.BMW iX i20 2021 elektrikli SUV BMW iX xDrive50 Metalik Kırmızı/Aventurin BMW Wallbox ile şarj ediliyor

200 kW'a kadar şarj kapasitesiyle (BMW iX xDrive40: 150 kW'a kadar), Yeni BMW iX'inizi ev dışı hızlı şarj istasyonlarında %10'dan %80 doluluk seviyesine 40 dakikadan kısa bir müddette şarj edebilirsiniz. Evde, Yeni BMW iX xDrive50'nizi kullanışlı BMW Wallbox’ınızı kullanarak 11 kW'a kadar şarj edebilir ve %100 batarya şarjına 11 saatten kısa müddette ulaşabilirsiniz (BMW iX xDrive40: 8 saatten kısa sürede). Evde Şarj için BMW Esnek Hızlı Şarj Cihazı, ev-dışı şarj için Mod 3 tipi şarj kablosu da sunulmaktadır.

YENİDEN TASARLANDI.BMW iX i20 2021 elektrikli SUV BMW iX xDrive50 Metalik Kırmızı/Aventurin yandan manzara dış tasavvur

Sadece birkaç karakteristik çizgiye haiz sade yüzeyler, Yeni BMW iX'e benzersiz tek parça görünümünü kazandırıyor. Her ayrıntılar, uygar tasarım diliyle kusursuz biçimde uyum sağlayarak araca tek bir kalıptan çıkmış etkisi yaratan bir manzara kazandırıyor. Aerodinamik açıdan yüksek bereketli dış tasarım, arkaya doğru incelen "streamflow” cam grafiği benzer biçimde çarpıcı detaylarla birlikte 0,25'lik mucizevi bir cd değerinin elde edilmesini sağlıyor. İlk kere bir BMW SAV modelinde gömme kapı kolları ve çerçevesiz kapılar yer alıyor. Bu da aracın öncü ruhunu ilk bakışta ortaya çıkarıyor.

SHY TECH KONSEPTİ.BMW iX i20 2021 elektrikli SUV BMW iX xDrive50 Metalik Kırmızı/Aventurin önden görünüm BMW Böbrek Izgarası Shy Tech

Yolcuları odak noktası haline getiren Shy Tech konsepti, Yeni BMW iX’te yer alan modern teknolojilerin ihtiyaç duyulana veya talep edilene kadar geri planda kalmasını sağlıyor. Bu gözle görülmeyen zeka, zeki bir yüzey işlevi kabul eden ve kamera teknolojisi, radar işlevleri, son teknoloji sensör teknolojisi ve ısıtma öğelerini barındıran Böbrek Izgarası gibi birçok dış ve iç tasarım detayında deneyimlenebiliyor. Ayrıca, ses sistemi göze çarpmayacak şekilde yerleştirilen hoparlörlere ve minimal stilde düğme tasarımına haiz.

DÖRT TEKER ÜZERİNDE BENZERSİZ BİR YAŞAM ALANI.BMW iX i20 2021 elektrikli SUV iç tasarım Suite deri Castanea

Yeni BMW iX'in iç tasarımı, çağdaş iç tasarımdan ilham alan mimarisiyle rahatlamak için benzersiz bir alan sunuyor. İç tasarımda yer alan BMW Kavisli Ekran ve ince koltuklar gibi özellikler, yüksek kalitede renk ve araç-gereç seçimiyle lüks mobilyaları anımsatan bir etki yaratıyor. Orta tünelin kaldırılmasıyla bağımsız, yüzer merkez konsol ve şimdiye kadar bir BMW'de sunulmuş en büyük panoramik cam tavan hiç ayrılmak istemeyeceğiniz etkisinde bırakan bir alan hissi yaratıyor.

BMW iDRIVE.BMW iX i20 2021 elektrikli SUV BMW iDrive Butonu iç tasavvur Suite kokpit

Yeni BMW iDrive, size tamamen yeni, bütünsel bir iç tasarım deneyimi yaşatıyor. Dokunsal BMW iDrive kullanıcı arayüzüne ayrıca, Yeni BMW iX'inizin bütün malumat-eğlence sistemini her zamankinden daha organik bir biçimde test edebilirsiniz.

BÜTÜNSEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KONSEPTİ.BMW iX i20 2021 elektrikli SUV iç tasarım Suite sürdürülebilirlik

Benzer şekilde güçlü dizel motora haiz bir SAV ile karşılaştırıldığında, Yeni BMW iX, kapsamlı sürdürülebilirlik konsepti sayesinde tüm ömür döngüsü boyunca %45 daha azca sera gazı salınımı sağlıyor. Bu, üretim esnasında yalnızca yenilenebilir enerji kaynaklarının ve iç tasarımda doğal ve geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanılması benzer biçimde muhtelif tedbirler yardımıyla elde ediliyor. Doğal olarak zeytin yaprağından tabaklanmış Castanea deri ve %100 Econyl paspaslar bu kullanımların örnekleri arasında yer ediniyor.

BMW İX Haberleri

X
Tüm BMW Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm BMW Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
BMW İX
First Edition Essence xDrive40 326 BG elektrikli
  • Elektrik
  • Otomatik
2.636.500 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 85 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle