Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

BMW 5 Serisi Gran Turismo

-

BMW 5 Serisi Gran Turismo Renkleri

Vişne
Siyah
Silver
Koyu Gri
Kahve
Derin Mavi
Beyaz
Bej

BMW 5 Serisi Gran Turismo Resimleri

BMW 5 Serisi Gran Turismo Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

BMW 5 Serisi Gran Turismo Versiyonları

BMW 5 Serisi Gran Turismo Yorumları

BMW 5 Serisi Gran Turismo Misafir 8.03.2017
Türkiyede böyle arabalar pek ilgi görmez.Bunlar daha çok amerika pazarına yönelik kasalar...
(1)
Cevap Yaz

BMW 5 Serisi Gran Turismo Misafir 6.10.2016
bence bwm'nin piyasaya sürdüğü gereksiz bir araç.tercihimi GT yerine X5 veya X6' dan yana yapmayı seçerim.
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
ben bir adet sym Fiddle varsa 200 cc yoksa resimde görülen 125 cc NAKİT almak istiyorum 0543 834 01 02 bilgi verirseniz sevinirim, Balıkesir, akçayda oturuyorum, saygılar,
Misafir tarafından cevaplandi
SYM Fıddle 111 125 0 FİATLARI NE KADAR

BMW 5 Serisi Gran Turismo Misafir 25.09.2016
Sanırım bmw'nin bugüne kadar ürettiği tek çirkin araç.
(1)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW 5 Serisi Gran Turismo için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

BMW 5 Serisi Gran Turismo Hakkında Genel Bilgiler

BMW 5 Serisi Gran Turismo, kendine özgü karakterini korurken bir sedan modelinin şık duruşu ile bir coupé otomobilin sportif zarafetini birleştirir. Geniş iç tasarımı lüks malzemeler, yüksek konfor ve eşsiz yükseltilmiş koltuklar ile büyüleyicidir.

YENİ BİR ÖZGÜRLÜK SINIFI.
Dış tasarım.
DIŞ TASARIM.
BMW 5 Serisi Gran Turismo line'ları, bir sedan modelinin şık duruşu ile bir coupé otomobilin sportif zarafetini uyumlu şekilde birleştirerek çekiciliğini açıkça ortaya koyar. BMW 5 Serisi Gran Turismo'ya kendine özgü karakterini veren şey de budur.
Olağanüstü bir otomobilden daha fazlası, benzersiz bir BMW. Uzatılmış motor bölümü kapağı, kısa aks dışı mesafe ve C sütunundaki Hofmeister kıvrımı özelliği BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun bir BMW olarak hemen tanınmasını sağlar. Coupé tipindeki tavan çizgisi Gran Turismo'nun klasik tasarımını şık ve modern bir şekilde yeniden yorumlar ve dinamik biçimli arka kısma doğru uzanır. Çarpıcı bagaj kapağı ve stop lambalarının alçak profili sportif bir görünüm sağlar. Buna ek olarak, opsiyonel LED farlar BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun kendinden emin duruşunu öne çıkarır.

İÇ TASARIM.
Etkileyici bir dış tasarıma sahip modelin iç tasarımı daha da etkileyici. Çerçevesiz kapıların şıklığı otomobilin içerisinde sizi bekleyen konforun ilk belirtisidir. BMW 5 Serisi Gran Turismo tüm yolcularına seçkin, şık malzemelerle, ayrıntılara özen gösterilerek, sevgiyle meydana getirilmiş bir iç mekân sunar. 
Kokpit ve arka bölüm arasındaki uyumlu bağlantı otomobilin iç tasarımında eşsiz bir genişlik hissi yaratır. En üst düzeyde konfor sağlayan tasarımla, arka koltuk bile arkada şaşırtıcı derece geniş bir diz boşluğu sunarak bu konfora katkıda bulunur. Bu özelliği, yolculuğunuzun sonuna ulaşmış olsanız bile, sizi BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun içerisinde daha fazla zaman geçirmeye davet eden, birinci sınıf, kaliteli bir ortam yaratır. Buna ek olarak BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun iç tasarımı ayarlanabilir yapısı ile her durumda ideal seçimdir.

ADAPTİF LED FARLAR.
Adaptif LED Farlar, şehir içi ve otoyollarda değişken aydınlatmalı Adaptif Farlar, viraj ışıkları ile otomatik uzun ve kısa far aktivasyonlu BMW Seçici Far (elektrokrom uzun far fonksiyonu) içerir. Sistem böylelikle her koşulda en ideal yol aydınlatmasını sunar.
Hareketli ön farlar, siz direksiyonu çevirmeye başlar başlamaz, karanlığın en derin köşelerini görebilmenize izin verir. Kısa mesafeli görüş kabiliyetinin artırılması amacıyla otomobil hareketsiz haldeyken bile sinyal lambası etkinleştirildiğinde veya direksiyon çevrildiğinde viraj ışıkları otomatik olarak etkinleştirilir. Adaptif Farlar yolun her durumda ideal şekilde aydınlatılmasını sağlayarak aktif güvenliği önemli ölçüde artırır.
BMW Seçici Far (elektrokrom uzun far fonksiyonu) ortamdaki ışığa ve trafik durumuna bağlı olarak uzun huzmeli farları otomatik olarak yakıp söndürür ve gece otomobil sürerken kusursuz bir görüş kabiliyeti sunar. Sistem önde ilerleyen veya karşıdan gelen araçları algılar ve uzun huzmeli farları yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önleyecek şekilde sürekli olarak ayarlar.

İÇ MEKAN.
BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun benzersiz atmosferi mutlak konforu ve otomobilin her koltuğunda kendinizi evinde hissedeceğiniz bir ortamı vurgular. Merkez konsol sürücüye dönük yerleştirilmiştir. Tüm göstergeler ve ekranlar, içgüdüsel olarak bakacağınız yerlere yerleştirilmiştir. Opsiyonel BMW Head-Up Display ile sürücü en önemli bilgileri ön cam üzerine, görüş alanı içerisine yansıtılmış şekilde görür. BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun eşsiz bir genel deneyim sunan iç tasarımını isteğe göre uyarlamak için bir dizi donanım sunulur.

PANORAMİK CAM TAVAN.
Panoramik cam tavan yeni manzaralara açılan bir penceredir. Tavandan gelen ek ışık aynı zamanda otomobilinizde olağanüstü bir iç atmosfer yaratır. Güneş çok yoğun olduğunda, perdeler elektrikli olarak kapatılabilir. Kaydırma ve kaldırma işlevi sayesinde Panoramik cam tavan havalandırma açısından çeşitli seçenekler sunar. Entegre rüzgar yönlendiricisi ise otomobili tavan açık olarak sürerken türbülansı en aza indirmek amacıyla otomatik olarak faaliyete geçer.
Hizmetler ve Uygulamalar.

SİZ YOLU AÇIN. TÜM DÜNYA SİZİ İZLESİN.
BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları.
İletişim, bilgi ve eğlence. BMW ConnectedDrive tarafından sunulan Hizmet ve Uygulamalarla mobiliteyi tamamen yeni şekliyle keşfedin.

AKILLI ACİL DURUM ÇAĞRISI.
Akıllı Acil Durum Çağrısı yirmi dört saat boyunca, eğitimli bir personel tarafından, yurtdışında olsalar bile sürücünün ana dilinde hızlı, hedefe yönelik yardım sağlar. Bir hava yastığının açılmasına veya emniyet kemeri gergilerinin etkinleşmesine neden olan ciddi bir kaza meydana gelirse, otomatik olarak bir akıllı acil durum çağrısı yayınlanır. Otomobilin kesin konumu, kazanın şiddeti ve yolcuların olası yaralanma riski gibi bilgiler otomobilde bulunan yerleşik SIM kart aracılığıyla, yani cep telefonundan bağımsız olarak BMW Çağrı Merkezine iletilir. BMW çağrı merkezi en yakın kurtarma koordinasyon merkezini durumdan haberdar eder ve kurtarma hizmetleri ulaşana dek telefonla yardım sağlar. Acil durum çağrısı yolda başkalarının başına bir kaza gelmesi durumunda da manüel olarak çalıştırılabilir.

BLUETOOTH OFİS.
Bluetooth Ofis otomobil içerisinde geçirdiğiniz zamanı çok daha verimli şekilde kullanmanızı sağlar. Bluetooth ve USB aygıtların bağlantısı dışarıdayken günlük hayatınızı rahatlıkla düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. E-postalar, randevular, görevler ve metin iletileri Kontrol Ekranında görüntülenir. www.bmw.com/bluetooth adresinde tüm uyumlu cep telefonları ve akıllı telefonların bir listesini bulabilirsiniz.

UZAKTAN ERİŞİM.
Uzaktan Erişim ve ücretsiz BMW Remote Uygulaması (Apple™ App Store ve Google™ Play Store'da mevcuttur) ile yardımcı ısıtma, otomobili kilitlemek veya kilidini açmak gibi otomobille ilgili birçok işlev uzaktan İnternet aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
Varış adresleri doğrudan aktarılabilir. Ayrıca otomobilin park halinde olduğu konumu gösterilebilir. Bu işlevleri kullanmak için ConnectedDrive hizmetlerinin yanı sıra yardımcı ısıtma özel donanımı gereklidir ve hizmeti müşteri portalında aktif hale getirmeniz gereklidir.

GERÇEK ZAMANLI TRAFİK BİLGİSİ.
Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi (RTTI), her zaman en güncel trafik bilgisini sağlar. Gecikmelerin zaman ve süresiyle ilgili kesin ayrıntılar neredeyse gerçek zamanlı olarak aktarılır. Veriler, cep telefonu şebekelerinin hareket profilleri, otomobil filolarına ait GPS verileri, akıllı telefon uygulamaları gibi kaynaklardan toplanır. Veri en yakın 500 metredeki trafik sıkışıklığını belirlemeyi mümkün kılacak şekilde analiz edilir. Bu özellik RTTI'nin otoyollarda, ana yollarda, kırsal yollarda ve çeşitli şehir yollarındaki mevcut trafik durumunu gerçek zamanlı olarak bildirmesini mümkün kılarken verimli alternatif rotalar da sunar.
Yalnızca opsiyonel ConnectedDrive Hizmetleri donanımı ile birlikte sunulur.

Line'lar ve Donanım.
BMW 5 SERİSİ GRAN TURISMO LUXURY LINE.
BMW 5 Serisi Gran Turismo Luxury Line, özellikle klasik ve şık tasarımıyla etkileyicidir. Parlak Krom farklı ve şık tasarım öğeleri dış tasarımdaki seçkinliği sportif çeviklikle birleştirir ve line'a özgü karakteri yansıtır.

M SPORT PAKET.
Sportif estetiğin en iyi örneğini sunan isteğe bağlı M Sport paket, BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun dinamiklerini en enerjik haliyle sunar.

BMW INDIVIDUAL.
Kişiliğin benzersizliği her ayrıntıda görülür. İşte gerçek ayrıcalığın kaynağı. Kusursuzluk arayışınızda kendinizi ifade edin.

PAKETLER.
BMW 5 Serisi Gran Turismo otomobiliniz için özel aksesuarlar söz konusu olduğunda ilk seçiminiz BMW donanım paketleridir. Türkiye’de hangi paketlerin mevcut olduğunu Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’na sorabilir veya Tasarlayıcı’yı kullanarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
Orijinal BMW Aksesuarları ile BMW 5 Serisi Gran Turismo otomobilinizin sportifliğini ve şıklığını vurgulayın. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.

306 bg
Yılın Motoru Ödüllerini altı kez kazanmış bir motoru daha nasıl geliştirebilirsiniz? Örneğin, BMW 535i'de bulunan sıralı 6 silindirli benzinli motorla BMW mühendisleri BMW Twinpower Turbo teknolojisi, Valvetronic ve benzinli Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyonu kullanarak performans ve verimliliği eş zamanlı olarak artırmayı başardı. Her üç teknoloji de bu amaç için özel olarak geliştirildi ancak dinamikler ve verimliliği potansiyel olarak ne kadar artırabilecekleri yalnızca tüm bu teknolojileri bir araya getirdiklerinde net şekilde görülebiliyor. 
BMW 535i'nin sıralı 6 silindirli benzinli motoru 306 bg güç çıkışı, geniş bir motor devri aralığında 400 Nm tork ve olağanüstü bir akıcılık sunar. Bu dinamik başlangıç, ortalama yakıt tüketimi değerlerini daha da etkileyici hale getirir. 8,2 lt/100 km (xDrive: 8,5 lt) BMW 5 Serisi Gran Turismo'yu memnun etmeye yeterlidir. CO2 emisyon değerleri bile ölçülüdür: 192 gr/km (xDrive: 199 gr/km) ve BMW 535i'nin motoru EU6 emisyon gerekliliklerini standart olarak karşılayarak seviyeyi çok daha ileri taşır.

DAHA AZ KAYNAK DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.
BMW 5 Serisi Gran Turismo'da BMW EfficientDynamics.
BMW 5 Serisi Gran Turismo, verimlilik açısından da öncüdür. Tüm BMW 5 Serisi modelleri daha fazla sürüş keyfine yönelik olarak toksik emisyonu azaltırken tüketimi önemli oranda düşüren BMW EfficientDynamics önlem ve teknoloji paketini içerir.

BMW 520d.
BMW TwinPower Turbo 4 silindirli dizel motor 2,0 litre kapasitesiyle olağanüstü seviyede 184bg güç üretir. CommonRail direkt enjeksiyon ve değişken türbin geometrisine sahip bir turboşarjın bileşimi 215km/sa'lik bir azami hız üretirken, 0'dan 100km/sa hıza 8,9 saniyede ulaşır; 1.750 ile 2.750dev/dk arasında 380Nm tork üretir. Verimli ortalama yakıt tüketimi: 100 kilometrede 5,5lt ve 144gr/km CO2 emisyonu seviyesi.

ECO PRO MODU.
ECO PRO Moduna geçiş yapar yapmaz her şey daha fazla verimliliğe göre ayarlanır ve kişisel sürüş stilinize göre bu özellik yakıt tüketiminde yüzde 20'ye kadar tasarruf yapabilmenizi sağlar (bir şirket içi BMW yakıt tüketimi çalışmasına göre).
Seyir fonksiyonu (yalnızca Steptronic şanzımanla), ön izleme asistanı ve ECO PRO Rota (ikisi de yalnızca Professional Navigation Sistemi ile birlikte sunulur) gibi ek fonksiyonlar yüzde beş oranında daha fazla tasarruf potansiyeline sahiptir. Bu mod gaz ve şanzıman tepkisinin yanı sıra vites değiştirme noktalarını da optimize eder ve ısıtma/klima stratejisini akıllı şekilde uyarlar. Kontrol Ekranı yakıt tüketimini o anda hangi EfficientDynamics teknolojisinin azalttığını gösterir. Verimliliği daha fazla artırabilmeniz için mevcut sürüş durumunuzla ilgili ECO PRO önerileri de gösterilir.

EU6 EMİSYON STANDARDI.
1917 yılından bu yana BMW'nin temel yetkinliğini oluşturduğundan BMW motorları daima zamanının ötesindedir. BMW 5 Serisi Gran Turismo'nun motorları bunu özellikle etkileyici bir biçimde kanıtlar. Olağanüstü performans, anında tepki ve akıcı sürüş özellikleriyle gelişmiş sürüş konforunun yüksek standartlarını karşılar.
Tüm dizel motorlarda standart olan BluePerformance teknolojisi geleceğe yöneliktir ve dizel motorun emisyon davranışını daha fazla optimize eder. Dizel partikül filtresi ve oksidasyon katalizörüne ek olarak, bir nitrojen oksit dönüştürücüsü de emisyon içerisindeki NO2'yi çok daha fazla azaltır. Bazı modeller AdBlue enjeksiyonlu SCR dönüştürücüsü (SCR = seçici katalitik azaltma) gibi farklı yöntemlerle nitrojen oksidin azaltılmasını sağlar. Bir AdBlue üre çözeltisi enjeksiyonuyla harekete geçirilen kimyasal reaksiyon NO2 oranını önemli ölçüde azaltır. Uzun vadede bu özellik sürekli olarak azaltılmış emisyona sahip dünyanın en temiz dizel otomobillerinden birinin ortaya çıkmasını sağlar. Böylece katı EU6 emisyon standardı karşılanır.

FREN ENERJİSİ GERİ KAZANIMI.
Her fren yaptığınızda, kinetik enerji ortaya çıkar. Şimdiye kadar bu enerji kullanılmadan boşa gidiyordu. Fren Enerjisi Geri Kazanımı, daha önce göz ardı edilmiş bu potansiyelden yararlanır. Sürücü her fren yaptığında veya ayağını gaz pedalından çektiğinde, üretilen rölanti enerjisini toplayarak elektrik enerjisine dönüştürür. Bu elektrik enerjisi daha sonra otomobilin aküsünün şarj edilmesinde kullanılır. Akıllı enerji yönetimi sistemi, alternatörün artık sürekli olarak çalışması gerekmediği anlamına gelir ve jeneratör üzerindeki gerilimi azaltır. Böylece, klasik BMW EfficientDynamics felsefesine uygun olarak yakıt tüketimi azalır ve performans artar.

OTOMATİK START/STOP İŞLEVİ.
Otomatik Start/Stop işlevi yakıtın yalnızca otomobil hareket halindeyken kullanılmasını sağlar. Otomatik Start/Stop işlevi trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte beklerken otomobil rölantiye geçtiği anda ve sürücü ayağını debriyajdan çektiğinde (düz şanzıman) veya tamamen durmak üzere fren yaptığında (Steptronic şanzıman) yakıt tasarrufu yapmak üzere motoru durdurur.
Bilgi Ekranı'ndaki bir sinyal Otomatik Start/Stop işlevinin aktif olduğunu gösterir. Vitese geçer geçmez (düz şanzıman) veya ayağınızı fren pedalından çeker çekmez (Steptronic şanzıman), motor saniyeden çok kısa bir süre içinde çalışır ve gecikme olmadan yolunuza devam edebilirsiniz.
Otomatik Start/Stop işlevi, sürüş konforu veya güvenliğinden asla taviz vermez. Motor ideal çalışma sıcaklığına ulaşmadığında, iç kısım yeteri kadar ısınmadığında veya soğumadığında, akü seviyesi çok düşük olduğunda ya da direksiyon döndürülürken devre dışı kalır. Gerektiğinde merkezi bir kontrol ünitesi, otomobil hareketsiz dururken bile motoru yeniden çalıştırır. Bu duruma örnek olarak otomobil ileri doğru yatmaya başlaması veya ön camın buğulanması gösterilebilir. Otomatik Start/Stop işlevi bir düğmeyle istenildiği zaman kapatılabilir.Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 30 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle