Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

BMW 2 Serisi Gran Tourer

-

BMW 2 Serisi Gran Tourer Renkleri

Kırmızı
Koyu Gri
Lacivert
Siyah
Kahve
Beyaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Resimleri

BMW 2 Serisi Gran Tourer Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

BMW 2 Serisi Gran Tourer Versiyonları

BMW 2 Serisi Gran Tourer Yorumları

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 11.03.2024
Rahat ve konforlu, yüksek bir suv araç
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 26.02.2024
Tek kişilik yada iki kişilik suv görünümünde, yedi koltuklu ve çok rahat kaliteli bir araba. Bence BMW nin en kullanışlı ve konforlu arabası
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 14.09.2023
Harika bir araba Gran Tourer, yükseklik, geniş, uzun, 7 koltuğu yatınca yatak oluyor, konforlu bir suv. İnşallah Türkiye ye gelirde alır
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 13.07.2023
10 tane 20 tane doblo’dan üstün.yol tutuşu performans yakıt tasarrufu ve sağlamlık harika bence
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 29.03.2023
BMW nin en sevdiğim modeli
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 29.03.2023
ÇOK RAHAT, GENİŞ VE YÜKSEK BİR ARABA GRAN TOURER. 7 KOLTUKLU ARABALAR ÇOK KULLANIŞLI ARTIK YOLCULUKLARDA. TÜRKİYE YE GELİRSE ALMAK İSTERDİM
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 16.02.2023
Kaliteli ve konforlu
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 4.09.2022
Daha önce BMW 3 ve 1 serisi kullandımŞimdi 2016 sonu Gran Tourer kullanıyorum, çok memnunum. Harika mir araba. İçi çok geniş, koltuklar çok rahat, tavan yüksek. Arka koltukları yatırıyorum. Arkaya tek kişilik yatak sığıyor. Tatilde otelde yer bulamadığım zaman arabanın arkası yatak oluyor .
(2)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 28.08.2021
BMW 2 şeridi Gran Tourer i 5 yıldır kullanıyorum . Keşke x1 alsaymışım kalabalık aile olduğum için seçmiştim fakat arkadaki 6. Ve 7. Koltuklar hiç rahat değil üstelik onları açınca bagaj alanı olmuyor . Kapatınca sığmıyoruz.
(3)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 31.10.2020
Müthiş bir araba. İçi çok geniş, Arka koltuklar yatınca çift kişilik yatak olur. Yüksek, ferah, az benzin yakıyor. Tavan raylarına SUV görünümü var. Çok kullanışlı ve keyifli bir araba
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 20.09.2020
2.18 gran coupe 2020 siyah sportline araç sıfır 407bin fiyatı nasıl ? Aracın rengi ve motoru nasıl alınırmı sizce
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 30.06.2019
Araç bir aile arabasıdır. Diğer BMW LER İLE KARŞILAŞTIRMAK SAÇMALAMAK OLUR. ben 3 yıldır kullanıyorum. Harika.
(6)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 26.03.2019
geniş ve iç dizaynı güzel olmuş
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 26.03.2019
biz çok kalabalık aileyiz ve bu arac bizim için çok iyi oldu
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 31.01.2019
Arkası hoşuma gitmedi bmw de bu tarz hiç hoş durmamış ama iç tasarımı hoşua gitti.
(4)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 28.03.2018
yol tutuşu, çekişi ve konforu mükemmel.20 binde ön balata değişimi ve servis ücretlerinin yüksekliği şu ana kadar karşılaştığım olumsuz yönleri.
(2)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 27.09.2017
5 aydır kullanıyorum bu arac tüm ihtiyaçlarımıza çözüm oldu İnsallah sorunsuz kullanırız
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 30.08.2017
tasarım klasik bmw ile pek örtüşmesede sağlamlık önemli
(1)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 13.06.2017
Geniş aile arabası gibi duruyor.
(1)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 22.05.2017
Çok hoşlanarak binmem benim böle arabam olsa
(4)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 10.05.2017
Ben olsam almam bu tarz bir araba çünkü büssürü para veriyon böle bir araba alıyorsun bana göre saçma geliyor
(12)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Doblo alın siz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 3.05.2017
Bence gayet uygun bir araba hemde kalabalık aileler için ideal bence
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 19.04.2017
Güzel araba fena değil ama bmw alacaksam bunu almam ki
(6)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 11.04.2017
Arabaları değiştircez die ne hallere sokuyorlar
(7)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 3.04.2017
Böle arka koltukmu olur o nasıl bir tasarımdır kim hangi kafayla yaptı onu çok saçma olmuş gerçekten
(9)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 22.02.2017
Sağlam bir araç bence Aile babaları için ideal sağlamda
(1)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 16.01.2017
Aile arabası olarak tasarlanmış bence bu araba çünkü sportif tamam ama öle çok abartacak bir şeysi yok aile arabası işte
(2)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 3.01.2017
Arkadaşlar aracı haftasonu test etme imkanı buldum, bir bmv olarak performansı, yol tutuşu, konforu 10 üzerinden 8,5 diyebilirim. isteğe bağlı olarak akıllı bagaj sistemi,otomatik katlanır aynalar,navigasyon Ek ücrete tabi olması insanın birazcık canını sıkıyor ..kısaca para sıkıntısı olmayan ve aile aracı isteyen için çok düşünmeden alabileceği bir otomobil..almışlara veya alacaklara şimdiden hayırlı uğurlu olsun..
(2)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Gran Tourer Misafir 13.10.2016
bmw bu son zamanlarda aile arabalarına ağırlık vermeye başlamış ve active tourer'den sonra Grand'ı piyasaya sürmüş
(3)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW 2 Serisi Gran Tourer için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

BMW 2 Serisi Gran Tourer Hakkında Genel Bilgiler

Heyecan verici günlük faaliyetleriniz ve uzun seyahatleriniz için ferah bagaj bölümü, maksimum yedi kişilik yolcu koltuğu ve sayısız saklama olanaklarıyla BMW 2 Serisi Gran Tourer, konfor ve esnekliğe dayalı tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Akıllı olmasının yanı sıra atletik çizgileri ve BMW Twinpower Turbo teknolojisine sahip güçlü 3 silindirli ve 4 silindirli motorlarıyla sportif bir görünümüne  sahiptir.

BMW 2 Serisi Gran Tourer KONFOR VE İSLEVLİLİĞİ
Arkadaşlar, aile veya bagaj için yer açmak gerektiğinde, BMW 2 Serisi Gran Tourer olağanüstü esneklik sunar. Çok yönlü kokpitten ayarlanabilir arka koltuklara ve iki ekstra yolcu için opsiyonel üçüncü sıra koltuklarla donatılabilecek geniş bagaj bölümüne kadar herkes ve her şey için daima yeterince yer vardır.

ESNEK KOKPİT.
BMW 2 Serisi Gran Tourer'ın ön kısmındaki ferah tasarım otomobilin işlevsel karakterini vurgular. Görsel izlenimlerin yanı sıra ayarlanır koltuklar ve çok sayıda saklama olanağı rakipsiz bir esnekliği garanti eder.

ÇOK YÖNLÜ ARKA KOLTUKLAR.
BMW 2 Serisi Gran Tourer'ın arka bölümü tüm alan ihtiyacını ideal bir biçimde karşılar. Taşımanız gereken nesneye bağlı olarak, çekme, itme ve katlama işlemleriyle üç koltuğun tamamını hızla ilave bagaj alanına dönüştürebilirsiniz. 40:20:40 oranında katlanabilen, açısı ayarlanabilen arka koltuk sırtlığı sayesinde, bu koltuk sırası ilave yükleme rahatlığı ve olağanüstü çeşitlilik sunar.

ÜÇÜNCÜ SIRA KOLTUKLAR.
Opsiyonel olarak sunulan ve iki ilave yolcu için alan sağlayan katlanır üçüncü koltuk sırası, BMW 2 Serisi Gran Tourer'in mevcut iç hacmini genişletir. Kullanılmadığında zemine saklanabilen ve böylelikle düz bir yükleme yüzeyi sağlayan bu koltuk sırası, iç tasarım esnekliğini de arttırır. 

BAGAJ BÖLMESİ.
Opsiyonel olarak temassız açılma ve kapanma işlevi sunulan BMW 2 Serisi Gran Tourer'ın geniş açılan bagaj kapağı, en hantal nesnelerin dahi bagaj bölümünün düz zeminine yerleştirilmesine olanak sağlar.

BMW 2 Serisi Gran Tourer TASARIMI
BMW 2 Serisi ürün yelpazesine eklenen BMW 2 Serisi Gran Tourer ferahlık, çok yönlülük ve esneklikle ön plana çıkan işlevsel bir otomobildir. Dış tasarımda, otomobilin içinde alan yaratmaya yardımcı olan yüksek tavan çizgisiyle kısa aks dışı mesafe dinamik bir görünüm sağlar. Geniş bagaj bölümüne ek olarak yüksek kalitedeki iç tasarım oturma, saklama ve taşıma için çok çeşitli imkanlar sunar.

DIŞ TASARIM.
BMW 2 Serisi Gran Tourer'ın oranları daha ilk bakışta otomobilin çok yönlülüğünü ortaya koyar. Önden bakıldığında sportif bir biçimde alçak görünür. Görsel odak noktasını oluşturan geniş böbrek ızgaralarının farlardan alçak oluşu bu otomobil segmentine özel dinamik görünümü yaratır.
Profilden bakıldığında yüksek tavan çizgisi, geniş kapılar ve dik Hofmeister kıvrımı iç tasarımda ferahlık izlenimi yaratır. Aynı zamanda, keskin konturları ve geniş pencereleri otomobili uzun gösterir.
Arka kısım ise ferah tasarıma dair ipucu verir. Konturların ve yüzeylerin yatay hizalanması ve birbirlerinden uzağa yerleştirilen uzatılmış lambalar otomobilin geniş duruşunu vurgular.

LED FAR TASARIMI.
Viraj ışıklarına sahip LED farlar yolu en ideal şekilde aydınlatarak gece sürüşünü daha rahat ve güvenli kılar. Farlar kısa ve uzun huzme için parlak ve verimli bi-LED far içerir.
Arka far grubuyla birlikte viraj ışıkları da LED teknolojisine sahiptir. Düşük parlaklıktaki viraj ışıkları açıldığında şehir içinde daha iyi yan aydınlatma elde edilir ve böylelikle sürücü örneğin yayaları ve bisikletçileri daha erken fark edebilir. 40 ile 70 km/sa arasındaki hızlarda, viraj ışıkları statik eğim aydınlatması olarak da çalışır.
Çift korona halkaları ve farların aydınlatma tüplerinde bulunan LED gündüz sürüş ve park lambaları çarpıcı ve benzersiz bir görünüm yaratılır.

PANORAMİK CAM TAVAN.
Panoramik cam tavan büyüleyici bir görünüm sunar ve otomobilin içine bol miktarda ışığın girmesini sağlayarak özellikle ferah ve aydınlık bir ortam yaratır. Güneş ışığı çok parlaksa makaralı perde kolay ve sorunsuz bir şekilde kapatılır. Kaydırma ve kaldırma işlevi sayesinde panoramik cam tavan havalandırma açısından çeşitli seçenekler sunar. Cam tavan havalandırma konumuna getirildiğinde perde arzu edilen hava akışına izin verecek şekilde otomatik olarak geri toplanır. Entegre rüzgar yönlendiricisi ise otomobili tavan açık olarak sürerken türbülansı en aza indirmek amacıyla otomatik olarak faaliyete geçilir.

İÇ TASARIM.
BMW 2 Serisi Gran Tourer ile dünyayı keşfetmek için tek yapmanız gereken otomobilinize binmektir. İç tasarım premium kalitede alan sunar. Geniş ön cam ve opsiyonel panoramik cam tavan, opsiyonel aydınlatma paketiyle çok daha yoğunlaştırılabilecek ferah, ışık dolu bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur.
Koltuklarda opsiyonel perfore deri döşemeler ve çarpıcı dikişler, kontrol paneli ve merkez konsol premium bir görünümü ve hissi garanti eder. Sürücü ve ön yolcu yükseltilmiş koltuk pozisyonun keyfini sürerken ilave kelebek cam her açıdan daha iyi görüş sağlar. Bir diğer seçenek olan BMW Head-Up Display, tüm önemli sürüş bilgilerini doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtır.
Arkada, iç tasarımın çok yönlü yapısı ön plandadır. Koltuk uzunlamasına 60:40 oranında bölünebilir. Ayrıca, arka koltuk sırt dayamaları 40:20:40 oranında katlanabilir. Opsiyonel üçüncü koltuk sırası iki ilave yolcu için alan sağlar.

MALZEMELER.
BMW 2 Serisi Gran Tourer malzeme konsepti otomobilin modern yapısına odaklanır. Kumaş koltuklara ek olarak, seçilen donanım çeşitlerine bağlı olarak gösterge paneli ve merkez konsolda da kullanılan perfore ve kontrast dikişli deri döşeme seçenekleri de mevcuttur.
Gösterge paneli üzerindeki geniş galvanize kaplamalar hava girişlerini bölerek iç tasarımın aydınlık görünümünü vurgular. Opsiyonel olarak sunulan krom uygulamalar, ayrıcalıklı ve premium bir görünüm ve his katar. Gösterge paneli ve kapı kaplamaları Gümüş veya Alüminyum, zarif Siyah veya ahşap olarak sunulur.

BAĞIMSIZ EKRAN.
BMW 2 Serisi Gran Tourer'in kokpitindeki tüm önemli kumanda öğeleri tipik BMW tarzıyla sürücüye dönük yerleştirilmiştir. 'Yüzer' merkez konsolla birlikte 8,8 inç bağımsız Kontrol Ekranını barındıran bu kumanda öğeleri, premium kaliteyi ve iç tasarımın aydınlık, modern tasarımını yansıtır. Mükemmel bir biçimde görüş yüksekliğinde konumlandırılan kumanda öğeleri, önemli bilgileri, yetersiz aydınlatma koşullarında bile yüksek kalitede sunan bir navigasyon sistemiyle birleştirilebilir.

BMW 2 Serisi Gran Tourer KONFOR VE İSLEVLİLİĞİ
Arkadaşlar, aile veya bagaj için yer açmak gerektiğinde, BMW 2 Serisi Gran Tourer olağanüstü esneklik sunar. Çok yönlü kokpitten ayarlanabilir arka koltuklara ve iki ekstra yolcu için opsiyonel üçüncü sıra koltuklarla donatılabilecek geniş bagaj bölümüne kadar herkes ve her şey için daima yeterince yer vardır.

BMW 2 Serisi Gran Tourer DİNAMİKLİK VE VERİMLİLİK
BMW Twinpower Turbo benzinli ve dizel motorlar, sofistike yürüyen aksam ve yepyeni Steptronic şanzımanı ile BMW 2 Serisi Gran Tourer uzun düzlüklerde ve keskin virajlarda şaşırtıcı bir sportif sürüş deneyimi sunar. Ayrıca oldukça verimlidir. BMW 2 Serisi Gran Tourer, BMW EfficientDynamics teknolojisiyle akıllı enerji yönetimi sayesinde yakıt tüketimi, çevre ve maliyet konusunda da dikkatlidir..

BMW EFFICIENT DYNAMICS.
Hedef ister maksimum performans, ister minimum yakıt tüketimi olsun BMW için odak noktası her zaman saf BMW sürüş keyfidir. BMW EfficientDynamics, yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu en aza indirirken aynı anda dinamikleri ve sürüş keyfini artırmak üzere geliştirilen bir stratejidir. Motor, enerji yönetimi ve otomobil konseptini içeren ve her BMW ile standart olarak sunulan kapsamlı bir teknoloji paketidir.
BMW TwinPower Turbo ailesinin üyesi olan yeni nesil benzinli ve dizel motorlar gelişmiş performans ve düşük yakıt tüketimi sağlar. Doğru parçalar için doğru malzemenin kullanılmasıyla aynı anda ağırlığı azaltırken otomobilin sağlamlığını da artıran BMW Efficient Lightweight teknolojisinin sunduğu iyileştirilmiş aerodinamik özellikler de verimliliğin artmasına katkıda bulunur. Son derece hafif ve yüksek sertliğe sahip karbon fiber (CFRP) kullanan tek büyük otomobil üreticisi olan BMW'nin yenilik konusunda etkileyici liderliğinin göstergesidir. Bu akıllı enerji yönetim sistemi ve yakıt tüketimini iyileştirerek sürüşü destekleyen opsiyonel ECO PRO Modu dahil olmak üzere kapsamlı teknolojilerden oluşan bir bileşimdir. 

BMW xDRIVE.
Akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi en zorlu zemin koşullarına bile kusursuz şekilde uyum sağlar, her zaman olağanüstü bir çekiş sunar. xDrive ve Dinamik Denge Kontrolü (DSC) BMW'nin kusursuz şekilde dengede kalmasını sağlar. DSC sezici sistemi ile kontrol edilen xDrive sürüş gücünü esnek ve hızlı bir biçimde akslara dağıtır, arkadan ve önden savrulmanın önüne geçer ve olağanüstü bir yön dengesi sağlar. Zorlu yol koşullarında DSC sürüşe gereğinden fazla müdahale etmek zorunda değildir. BMW xDrive, dört çeker sürüş sisteminin çekiş, yön dengesi ve sürüş güvenliği avantajlarını daha fazla sürüş keyfi sunmak üzere klasik BMW çevikliği ile bir araya getirir.

BMW sDRIVE.
sDrive, hareketli aksamdan torkun yalnızca bir aks tarafından aktarıldığı BMW otomobilleri ifade eder. Çoğu BMW otomobili, sDrive arkadan itiş özelliğine sahiptir. Ancak otomobil konseptine bağlı olarak sDrive önden çekiş özelliği de kullanılabilir. BMW 2 Serisi Gran Tourer'ın sDrive önden çekiş özelliği kompakt olan otomobiller için alan kazandıran bir çözümdür ve iç tasarımda bol miktarda alan sağlarken markaya özel dinamikler ve çeviklik sunar.

DİNAMİK SÜRÜŞ SİSTEMİ.
BMW 2 Serisi Gran Tourer'ın dinamik sürüş sistemi mükemmel performansı olağanüstü verimlilikle birleştirir. BMW Twinpower Turbo benzinli ve dizel motorlarının yanı sıra vitesler arasındaki iyileştirilmiş kademelere sahip 6 ileri ve 8 ileri Steptronic şanzıman optimum güç dağıtımı, iyileştirilmiş hızlı tepki ve düşük emisyonla birlikte akıcı bir sürüş sağlamaya yardımcı olur.

AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ.
BMW 2 Serisi Gran Tourer'da sunulan BMW EfficientDynamics akıllı enerji yönetimi sayesinde yakıt tüketimini azaltıp sürüş keyfini arttırarak, yakıtın her damlası ile daha fazla performans, daha fazla verimlilik ve daha fazla eğlence elde edebilirsiniz.

AERODİNAMİK ÖZELLİKLER.
Hedefe yönelik aerodinamik önlemler sayesinde, her bir BMW otomobili, mükemmel hava direnci rakamları ortaya koyar. Verimlilik ve sürüş dengesi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan bu özellikler içerideki gürültü seviyesini azaltır. Bu da havalandırma kontrolü, düz otomobil alt paneli, arkadaki hava kanatları veya ön rüzgarlıktaki Hava Perdesi sayesinde 

ÇEVİKLİK VE SÜRÜŞ KONFORU.
Şehir trafiğindeki çevikliği veya uzun mesafeli rotalarda sunduğu rahatlıkla BMW 2 Serisi Gran Tourer mevcut yol koşullarına mükemmel uyum sağlar ve her zaman en üst seviyede sürüş keyfini mümkün kılar.
Doğrudan direksiyon tepkisi veren ve ayrıca çeviklik ile sürüş konforunu arttıran elektrik destekli direksiyon sayesinde daima doğru yolda ilerleyin. Sürüş konseptine mükemmel uyum sağlayan otomobil, hassasiyet ve doğrudan tepki sunar; ayrıca park sırasında daha az fiziksel güç gerektirerek hayranlık uyandırır.
Servotronic özellikli değişken spor direksiyon direkt ve çevik bir direksiyon tepkisi verir ve direksiyonu çevirmek için daha az fiziksel çaba harcanmasını sağlar. Sistem, çeşitli oranlarla direksiyon açısına tepki gösterir. Sportif sürüş stilinin yanı sıra park etme ve dönüşlerde sunduğu konforla otomobilin kullanımını geliştirir.


Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 50 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle