www.sifiraracal.com
Araç Almanın En Akıllı ve Basit Yolu
Anasayfa BMW 2 Serisi Coupé

BMW 2 Serisi Coupé

BMW 2 Serisi Coupé Renk Seçenekleri
Beyaz
Kahve
Kırmızı
Koyu Gri
Midnight Mavi
Safir
Silver
Siyah
Tas Rengi
Turuncu
{{markaadi}} {{modeladi}}
Tüm {{markaadi}} Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
sifiraracal.com farkıyla
ücretsiz fiyat teklif al

KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
İzin Veriyorum.
Bana Özel Teklif İste
Teklif Talebiniz Oluşturuluyor.
Lütfen bekleyiniz.
{{tekliferror}}
Telefonunuza Sms ile 5 karakterlik bir şifre gönderdik. Lütfen Şifreyi girin.
Şifremi Doğrula
Versiyon
Yakıt
Vites
Motor Hacmi
Fiyat
11 Donanım Paketi
BMW 2 Serisi Coupé Resimleri
BMW 2 Serisi Coupé resimleri
BMW 2 Serisi Coupé resimleri
BMW 2 Serisi Coupé resimleri
BMW 2 Serisi Coupé resimleri
BMW 2 Serisi Coupé resimleri
BMW 2 Serisi Coupé Videoları

BMW 2 Serisi Coupé Yorumları

Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
31.01.2019
Bmw nin çoğu arabası gibi değil bu araba spor olmasına rağmen biraz yüksek ve çok dayanıklı bir araba.
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
1.08.2018
Şubatta 162 bin lira olan araç şuan 194 bin lira. Biz bu zaman zarfında bu kadar büyümedik. Yazık ya.
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
9.05.2018
Fiyatı diğer modellerine göre daha uygun
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
9.05.2018
Bmw ler çok güzel olduğu için çok pahalı
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
13.06.2017
117 ye alıp 105 e zor sattım türkiyede hiç tutmadı zaten.
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
22.05.2017
Hastası oldum çok güzel bir tasarım olmuş helal olsun her şeyden önce görünüş çok önemli
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
10.05.2017
Citroenin c-eleysse serisine benziyor
(1)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Yok artık daha neler.
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
3.05.2017
Sportif duruşuyla etkiliyor sonra borca sokuyor büssürü
(0)
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
19.04.2017
Bütün kasası aynı olursa arabalar da aynı olur tabi
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
11.04.2017
Yakıt tüketimi çok fazla bence
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından BMW 2 Serisi Coupé için yapıldı
15.10.2016
bana göre 0-100 km/sa hızlanma 8.9 sn bu araca göre beklenenin altında bir değerdir.
(3)
(3)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Fiyat
Misafir tarafından cevaplandi
Ne bekliyordun arkadaşım uçması mı gerekiyor. Bu değerler oldukça iyi. Yarış arabası almıyorsun sonuçta.
BMW 2 Serisi Coupé için Görüşlerini Bildir
Gönder

BMW 2 Serisi Coupé Hakkında Genel Bilgiler

Vahşi, asi ve benzersiz. BMW 2 Serisi Coupé, spor bir coupé otomobili tanımlayan her şeye sahiptir. Belirgin atletik tasarımı sınıfının en iyisi sürüş dinamiklerini öne çıkarır. Kusursuz şekilde dengelenmiş 50:50 ağırlık dağılımı, güçlü BMW TwinPower Turbo motorlar ve akıllı BMW EfficientDynamics önlemlerinin tamamı bu coupé otomobili tanımlar. Dinamik özellikleri, 0'dan 100km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşan motoru M235i ile zirveye çıkar. Sloganına sadıktır: Daha az kural. Daha fazla performans.

SÜRÜCÜYE İHTİYACI YOK. O YALNIZCA BİR SUÇ ORTAĞI ARIYOR.
BMW 2 Serisi Coupé M235i.
Turbo şarjlı sıralı 6 silindirli benzinli motor, 326bg gücüyle rekorları hak eden sprint becerisini maksimum verimlilikle sunar. M Aerodinamik paketi, arka spoyler kenarı ve M yürüyen aksam son derece atletik bir görünüm sunar, zemini daha iyi kavrar ve her durumda ideal sürüş tavrına sahiptir. BMW M235i'nin iç tasarımı dahi, sürücü ve ön yolcu için spor koltukları, çoklu fonksiyon düğmelerine sahip M deri direksiyonu ve daha birçok opsiyonel seçenekle yarış dünyası atmosferini benimser. Tüm bu özellikler bir arada nefes kesici ve deneyimlenmesi gereken yüksek bir performans sunar.

Enerjik karakter.
Ön aksın arka kısmından başlayan çarpıcı karakter çizgisi, arka kanada doğru yükselir ve dinamik kama şeklini öne çıkarır. Bu özellik kaslı çamurluklarla birlikte BMW 2 Serisi Coupé'nin her zaman liderlik etmeye hazır olduğunu kanıtlar.

Serbest ileri itiş.
Uzatılan motor kapağının kontur çizgileri hava akışını izlerken, hareketsiz haldeyken bile etkisini hissettiren geniş hava girişleri BMW 2 Serisi Coupé'nin gücünü sembolize eder.

ÖN VE ARKA.
Bu otomobildeki her şey yalnızca ileriye yöneliktir. Bu özellikle ön tasarım için geçerlidir. Öne doğru yatık böbrek ızgaralar, dört kontur çizgisiyle hava akışını izler. Farların sivri formu, tipik BMW suretine tamamen bağımsız bir karakter kazandırır. 
Çarpıcı arka bölümün keskin, yatay düzeni BMW 2 Serisi Coupé'nin iz genişliğini öne çıkarır. Arka egzoz ile çevresindeki alt bölümün görsel etkileşimi, otomobilin yere daha yakın görünmesini sağlar. M235i'nin özel sportif karakteri, bagaj kapağı üzerindeki spoyler kenarı ile vurgulanmıştır. Görsel efekte ek olarak yüksek hızlarda yükselmeyi azaltarak sürüş dinamiklerine etki eder.

IŞIK TASARIMI.
Otomobilin dış tasarımında geniş bir biçimde konumlandırılan çift yuvarlak farlar en önemli olana, yani yola odaklanır. Yatay şekilleri ön tasarımın daha geniş görünmesini sağlar. Aynı zamanda odaklanmış bir görünüme sahiptir. Farklı yüzey ışığı yansımaları, otomobile opsiyonel bi-xenon farlardaki üç boyutlu öğelerle güçlendirilen canlı bir görünüm sunar. 
Stop lambaları geniş, L biçimli, kırmızı LED aydınlatma şeritleriyle her açıdan bakıldığında etkileyicidir. Monoblok tasarımı, lambaları özellikle çarpıcı hale getirir ve gece ya da gündüz benzersiz bir etki sunar.

İÇ TASARIM.
BMW 2 Serisi Coupé'de direksiyonun arkasına geçtiğinizde spot ışıkları size döner. Bunun nedeni tüm kokpitin sürücüye dönük olmasıdır. Asimetrik merkez konsol sürücüye doğru eğimlidir, bağımsız Kontrol Ekranı görüş alanı içindedir ve tüm önemli işlevler her zaman sürücünün kontrolü altındadır. Coupé benzeri çerçevesiz camlar görüşü engellemez. Heyecan verici, üst üste binen yüzeyler ve dinamik çizgiler sportif dış tasarımı içeriye taşır. Elbette tüm bunlar yüksek kalitede malzemelerin kullanılmasıyla ve kusursuz işçilik sayesinde gerçekleştirilir.
BMW 218i Coupé çarpıcı gücüyle heyecan vermenin yanı sıra günlük kullanıma yönelik olarak etkileyici bir çeviklik ve uyumluk sağlar. BMW 218i Coupé’nin BMW TwinPower Turbo benzinli motor düşük devirlerde bile son derece çevik bir güç üretimi ve kusursuz tepki sunar. Ortalama 5,1lt/100km seviyesinde yakıt tüketimiyle maksimum 220 Nm tork üretilir ve 0'dan 100km/sa hıza 8,9 saniyede ulaşır.

BMW M235i.
Turboşarjlı sıralı 6 silindirli benzinli motor, 326bg gücüyle rekorları hak eden sprint becerisini maksimum verimlilikle sunar. M Aerodinamik paketi, arka spoyler kenarı ve M yürüyen aksam son derece atletik bir görünüm sunar, zemini daha iyi kavrar ve her durumda ideal sürüş tavrına sahiptir. BMW M235i'nin iç tasarımı dahi, sürücü ve ön yolcu için spor koltukları, çoklu fonksiyon düğmelerine sahip M deri direksiyonu ve daha birçok opsiyonel seçenekle yarış dünyası atmosferini benimser. Tüm bu özellikler bir arada nefes kesici ve deneyimlenmesi gereken yüksek bir performans sunar.

KALKIŞ KONTUROLÜ
BMW 2 Serisi Coupé çalıştırıldığı andan itibaren hareketsiz durumda da olsa etkileyicidir. Buradaki anahtar sözcük, sportif tüm sürücüleri heyecanlandıran maksimum hızlanmadır. Maksimum hızlanmayı sağlayan 8 ileri Steptronic Spor şanzımanın Kalkış Kontrolü adı verilen işlevidir. DSC düğmesine hafifçe basın, vites kolunu "S" kademesine getirin, frene basın ve gaz pedalı ile kick-down fonksiyonunu etkinleştirin; şimdi freni bırakın ve gerçek torku deneyimleyin. 

ADAPTİF M SÜSPANSİYON.
Adaptif M süspansiyon otomobilin tüm dinamik potansiyelini artıracak şekilde on milimetre daha aşağıya yerleştirilmiştir. Sürücü konforlu sürüşten son derece atletik bir sürüş stiline kadar o an tercih ettiği sürüş stilini mümkün kılacak şekilde Sürüş Deneyimi Kontrolü özelliğini kullanarak sürüş karakterini ayarlayabilir. Hangi ayar seçilirse seçilsin Adaptif M süspansiyonun elektronik olarak kontrol edilen amortisörleri saniyenin çok kısa bir bölümünde yol koşullarına uyum sağlayacak şekilde kalibre edilir. Sistem aynı zamanda ideal amortisör ve otomobil güvenliğini sağlamak üzere tekerlek titreşimlerinin yanı sıra otomobilin hızını da ölçen çeşitli seziciler kullanır.
Rahat bir yolculuk için COMFORT modu seçilebilir. SPORT modu hissedilir derecede sıkı amortisör ayarlarıyla fark edilir şekilde atletik bir süspansiyon ayarını mümkün kılar. Son derece dinamik bir sürüş için SPORT+ modu en iyi seçenektir: Otomobilin dinamik sınırlarını zorlamak üzere itişi gerçekleştiren tekerleklerin biraz daha fazla kaymasına izin veren DTC işlevi (Dinamik Çekiş Kontrolü) etkinleştirilir. Ancak DSC işlevi tamamen devre dışı değildir bunun yerine otomobili dengede tutmak için fiziksel olarak mümkün ve güvenli sınırlar içerisinde daha geç müdahalede bulunur.

DEĞİŞKEN SPOR DİREKSİYON.
Servotronic özellikli değişken spor direksiyon, en düşük seviyede efor harcayarak direkt ve çevik bir sürüş karakteri elde edilebilmesini mümkün kılar. Direksiyon oranını mevcut hızdan bağımsız olarak değiştirerek tepki verir. Böylelikle özellikle keskin bir direksiyon açısı için gereken direksiyon hareketini azaltır. Bu durum özellikle keskin virajlarda ya da bir engelden kaçınmak üzere direksiyonu kırarken çevikliği artırır. Aynı zamanda park, dönüş ve manevralar sırasında konfor seviyesini artırır. Dar direksiyon açılarında sistem kusursuz bir yönlendirme dengesi ve çok üst düzey bir direksiyon hassasiyeti sunar.

SÜRÜŞ DENEYİMİ KONTROLÜ.
Comfort Modu, ECO PRO Modu ve Sport Modu.
Sürüş Deneyimi Kontrolü, sürücünün Comfort Modu, verimliliğe yönelik olarak ECO PRO modu ve çok daha dinamik bir sürüş için Sport Modu arasından seçim yapabilmesini sağlar.

ECO PRO Moduyla verimlilik.
Yakıt ekonomisi sunan ECO PRO Modu, gaz pedalı ve şanzıman özelliklerini akıllı şekilde uyarlarken ısıtma/klima ayarlarını gerçekleştirir. ECO PRO Modu yakıt tüketimini yüzde 20'ye kadar azaltır. "Seyir" fonksiyonu, İleri Rota Asistanı ve ECO PRO Rota (yalnızca Professional Navigasyon Sistemi ile birlikte sunulur) yakıt tasarrufunu artırmanızı sağlar. İleri Rota Asistanı bölgesel yol koşullarına erişim için navigasyon sistemini kullanır ve önceden ipuçları sunar. Bir sonraki virajda hız limitinde bir değişiklik varsa, sistem dönmeden önce sürücüye yavaşlamasını tavsiye eder.
ECO PRO Rota fonksiyonu da yakıtı ekonomik olarak kullanmanıza yardımcı olur. Trafik hacmini, bireysel sürüş stilini ve yerel koşulları göz önüne alarak verimlilik açısından optimize edilmiş bir rota tavsiye eder. "Seyir" işlevi sürücünün frene basmadan ayağını gaz pedalından çekmesi durumunda otomobilin 160km/sa hıza kadar yolda seyredebilmesini sağlar. SPORT modunda otomobil çok daha doğrudan tepki vererek daha sportif bir sürüş stili sunar.

YOL TUTUŞU
BMW 2 Serisi Coupé sürücünün ihtiyaçlarını tasarım ve işlevsellik açısından karşılamanın yanı sıra teknolojisiyle de gerçek bir sürüş keyfi sunan bir makine yaratmayı amaçlar. Bu hedefi de gerçekleştirmiştir. BMW arkadan itiş özelliği, Sürüş Deneyimi Kontrolü, sınıfında benzersiz değişken spor direksiyon ve 50:50 oranında kusursuz şekilde dengelenmiş ağırlık dağılımı sayesinde bu spor coupé olağanüstü seviyede çeviktir ve hassas kullanım özelliğine sahiptir. Böylece sınırsız sürüş keyfi sunar.

KENDİNİZİ İFADE EDİN 
BMW 2 SERİSİ İÇİN COUPEN DONANIMI
Lider mi yoksa bir sporcu mu? BMW 2 Serisi Coupé'nizin karakterine siz karar verin. Sport Line ve Modern Line donanım seçenekleri BMW 2 Serisi Coupé'nizin bağımsız tasarımına karar vermenize olanak sağlar. Zaten etkileyici olan sportif karakteri daha da belirginleştirmek isteyenler, BMW 2 serisi Coupé'nin evcilleşmeyen yanını serbest bırakmak üzere M Sport Paketi tercih edebilir. Orijinal BMW Aksesuarları da çeşitli ek kişiselleştirme olanakları sunar.

M SPORT PAKET.
Sporu caddelere taşıyın ve herkese BMW 2 Serisi Coupé'nizin M Sport Paket ile ne kadar vahşi olduğunu gösterin. M Aerodinamik paketiyle (dahildir) birlikte siz amacınızı belirtmeden önce becerisini açıkça ortaya koyan görsel bir ifade haline gelir. 

SPORT LINE.
Dinamik parlak siyah çarpıcı tasarım öğeleri dış tasarımda kendilerine özgü bir hava yaratır; BMW Sport Line ile dinamiklere yönelik tutku her zaman ön plandadır. Bir sonraki sürüşü sabırsızlıkla bekleyen kırmızı ibrelerin yer aldığı hız ve devir göstergesine göz atmak tüm spor tutkunlarının vazgeçilmezi olacak. 

BMW 1 Serisi BMW 2 Serisi Active Tourer BMW 3 Serisi Sedan BMW 4 Serisi Cabrio BMW 4 Serisi Coupé BMW 4 Serisi Gran Coupé BMW 5 Serisi Sedan BMW 6 serisi Gran Turismo BMW 7 Serisi BMW 8 Serisi Cabrio BMW 8 Serisi Coupe BMW 8 Serisi Gran Coupe BMW i3 BMW i8 Coupe BMW i8 Roadster BMW X1 BMW X2 BMW X3 BMW X5 BMW Z4
Karşılaştırma Listem
KARŞILAŞTIR
Favorilerim
Tüm Markalar
Markalar
{{model.modelAdi}}
{{marka.markaAdi}}
TAMAM
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement