Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
BMW

BMW 2 Serisi Cabrio

-

BMW 2 Serisi Cabrio Renkleri

Turuncu BMW 2 Serisi Cabrio
Turuncu
Siyah BMW 2 Serisi Cabrio
Siyah
Lacivert BMW 2 Serisi Cabrio
Lacivert
Kırmızı BMW 2 Serisi Cabrio
Kırmızı
Kahve BMW 2 Serisi Cabrio
Kahve
Beyaz BMW 2 Serisi Cabrio
Beyaz

BMW 2 Serisi Cabrio Resimleri

BMW 2 Serisi Cabrio Versiyonları

BMW 2 Serisi Cabrio Yorumları

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 20.03.2019
tavan kısmı açılnca ve kapanınca aynı yer kaplıyor çok hoş olmuş bu ayrıntı
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 31.01.2019
Bu araba sahil şehirlerinde kullanılır diye düşünüyorum. Hoşuma gitti ama zonguldakta çok yağmur yağcağı için ve çok bayır olduğu için bu arabadan vazgeçtim.
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 30.01.2019
Sahil şehirlerinde kullanılacak bir araç türü yaz aylarının vazgeçilmezi diyebilirim
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 28.07.2018
cabrio araçların kullanımı biraz da kısıtlı ama tasarımı çok güzel
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 15.06.2017
Bu seriye cabrio yakışmamış bence
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 13.06.2017
Gençlere hitap ediyor az yakan bir araç ama.
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 22.05.2017
Tipi çok güzel tasarımı yani yazın kullanacaksın yukarıdan püfür püfür esecek çok iyi olur bence
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 10.05.2017
Çok karizma araba üstü açıklığı çok iyi
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 3.05.2017
Üstü açık canavar harika bir performansa sahip bunun yanında da tip olarak da çok iyi
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 19.04.2017
Sade ve şık bir araba sadeliği kendine yakıştırıyor
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 11.04.2017
Güzel bir tasarıma sahip ve yakıt tüketimine gayet iyi
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 3.04.2017
Araba güzel ve hoş üstü açık olaması artı özellik katıyor bence bana göre
(0)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 25.02.2017
Bu kadar paraya gerek yok daha az veririm 1 serisini alırım.
(1)
Cevap Yaz

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 16.10.2016
hızlanma performansının gayet iyi olduğunu düşünüyorum.
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Kaliteli markanın 125 CC fiyatı nedir

BMW 2 Serisi Cabrio Misafir 21.09.2016
Bir gün ucundan kıyısından da olsa parayı bulursam, tereddütsüz alacağım otomobil.
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
BMW 2 Serisi Cabrio için Görüşlerini Bildir
Gönder

BMW 2 Serisi Cabrio Hakkında Genel Bilgiler

Rahat görünüş, kompakt oranlar ile BMW 2 Serisi'nin ilk Cabrio modeli. Kısa aks dışı mesafeler, güçlü hatlar ve kaslı arka bölüm, otomobilin dışa dönük tasarım dilini ve kendinden emin doğasını yansıtır. Luxury Line, Sport Line ve M Sport Paketin yanı sıra, çok çeşitli Orijinal BMW Aksesuar seçenekleri, otomobilin karakterini daha da belirginleştirir. BMW 2 Serisi Cabrio kimsenin izinden gitmez, sadece kendi yolunu çizer. BMW M235i ise daha da tahrik edici. M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru, BMW 2 Serisi Cabrio'nun atak yönünü ortaya çıkarırken, aynı zamanda hava akışını hızlandırıp sürüş keyfini tamamen yeni bir boyuta taşır.

ÜSTÜ AÇIK, YEPYENİ BİR STİL.
BMW 2 Serisi Cabrio Modelleri ve Donanımı.
Şık bir yol arkadaşı, zarif bir atlet ya da ayrıcalıklı bir trendsetter; BMW 2 Serisi Cabrio'nuzun karakterine siz karar verin. BMW Modelleri ve Donanımlarıyla temel donanımlı versiyona ek olarak üç farklı tasarım modeli daha mevcuttur. Ödün vermeyen spor tutkunları için ayrıca M Sport Paket seçeneği mevcuttur. Ek paketler ve Orijinal BMW Aksesuarları kişisel stilinizi öne çıkarmanızı sağlar.

BMW 2 Serisi Cabrio TASARIMI
Yazdan ilham alınarak tasarlanan BMW 2 Serisi Cabrio'nun ön kısmı, soft tavan açıkken daha atletik görünümlü omuzlar ve daha kaslı arka bölümüyle çok daha kendine güvenli bir havaya sahiptir. BMW 2 Serisi Cabrio, üstü kapatıldığında bile dinamik konturları ve sportif oranlarıyla etkileyicidir. Kontrast renklerden oluşan soft tavan sayesinde risk alma ve tüm duyulara hitap etme yeteneği ön plana çıkar. Aynı zamanda maksimum sürüş keyfini de garantiler.

DIŞ TASARIM.
Geleceğe yön verir. Dinamik çizgilere sahip, öne doğru eğimli motor bölümü kapağı ve doğrudan böbrek ızgaralara doğru incelen farlarla BMW 2 Serisi Cabrio'nun ön tasarımı odaklanmış bir "yüz ifadesine" sahiptir. Dikkatinin odak noktasında ise elbette yol bulunur.
Profilden bakıldığında, zemine paralel olarak ilerleyen düz omuz çizgisi otomobile daha uzun bir görünüm kazandırır. Uzun aks aralığı, iz genişliği ve kısa aks dışı mesafelerle birlikte otomobilin çevik ve dışa dönük doğasını öne çıkarır. Takla çubukları görünmezdir. Yalnızca acil bir durumda, çok kısa süre içinde ortaya çıkar.
Arka bölümdeki tipik BMW L biçimli stop lambaları uzaktan bakıldığında bile kendisini fark ettirir ve BMW 2 serisi Cabrio'yu daha geniş ve daha kaslı görünmesini sağlar. Yakından incelendiğinde krom kaplama çift egzoz çıkışları ve düşük ağırlık merkezi hemen göze çarpar. Soft tavan açık olduğunda, ön cam içerisinden arkaya kadar engellenmeyen bir görüş açısının keyfini çıkarabilirsiniz. Kısacası baktığınız her açıdan üstü açık sürüş keyfini hissedebilirsiniz.

İÇ TASARIM.
Yeni BMW 2 Serisi Cabrio'nun iç tasarımı, uyumlu bir alan hissiyle etkileyicidir. Tüm kumanda öğeleri sürücüye dönüktür ve krom kaplamalar gibi ayrıcalıklı özellikler üst düzey kalite görünümünü ve hissini yansıtır. Yüzeyler ve kenarlar birbirleriyle kesintisiz şekilde kaynaşarak içerideki ışığı ve akıcılık hissini artırır.
Soft tavan açıkken bakıldığında, sarmalayan kapı ve yan kaplamaların yanı sıra saklanan soft tavan kapağı bir tekne güvertesi havası yaratır. Çarpıcı renk kombinasyonlarına sahip malzemenin katman katman yerleştirilmiş tasarımı, göze çarpan bir diğer özelliktir. Böylece, muhteşem bir sürüş heyecanını sunmak üzere opsiyonel spor koltuklarla bir araya gelen modern cabrio hissi elde edilir. Bu deneyim, yan panellere kusursuz bir şekilde entegre edilmiş arka hoparlörlerle tamamlanır. Üst düzey ses kalitesi. Maksimum sürüş keyfi. Ve rüzgarın özgürlüğü.

IŞIK TASARIMI.
İyi bir ışık, tüm görünümü iyileştirir. Çift yuvarlak farlar, parlak beyaz LED teknolojisinin yanı sıra hafifçe içe kıvrık krom çerçevesi gibi üstün kaliteli detayları sayesinde fener gibi göze çarpar. Yeni karakteristik özelliklerinden biri de böbrek ızgaralara doğru incelerek BMW 2 Serisi Cabrio'ya büyüleyici "yüz ifadesini" veren şeklidir. Far tüpleri içerisindeki üç boyutlu öğeler, bi-xenon seçeneğiyle bu etkiyi güçlendirir. 
BMW 2 Serisi Cabrio'ya arkadan bakıldığında hemen göze çarpan özellik, otomobilin şık karakterini yansıtan benzersiz ışık tasarımıdır. Karanlıkta bile net bir şekilde ayrılan ışık şeritleri tasarımın parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar ve tipik L biçimi sayesinde otomobilin uzaktan bile bir BMW olduğunun anlaşılmasına imkan tanır.

VERİMLİLĞİ
Kontrastların mükemmel bileşimi. BMW 2 Serisi Cabrio'nun dinamik sürüş sistemi ve yenilikçi BMW EfficientDynamics teknolojileri, taviz vermeyen gücü ve maksimum verimliliği bir araya getirir. Bunun sonucunda, ister ECO PRO Modunda, ister daha sportif bir sürüş stilinde olsun tüm duyularınıza hitap eden, içten gelen ve heyecan verici bir paket içerisinde manevra kabiliyeti ve çevikliği doğrudan caddelere taşıyan bir BMW 2 Serisi Cabrio otomobil elde edilmiştir.

BMW EFFICIENTDYNAMICS TEKNOLOJİSİ.
BMW EfficientDynamics motor ailesine ait yenilikçi yeni nesil BMW benzinli ve dizel motor serisi, BMW TwinPower Turbo teknolojisi sayesinde, son derece düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerleri sunarken çevik bir performans sağlar ve düşük devirlerde bile üstün derecede hızlı tepki verir. Yüksek verimlilik ve optimum dinamikler çok daha yoğun sürüş keyfini garanti eder.
Benzinli motorlar, Çift-VANOS değişken kam mili kontrolü ve Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon dahil olmak üzere Valvetronic tamamen değişken valf kontrolünü ve yenilikçi turboşarj teknolojisini içerir. Son derece gelişmiş bileşenlerin tamamı muazzam güç üretimi ve yüksek verimlilik sağlar. Değişken türbin geometrisine sahip turboşarjlar ve en yeni nesil CommonRail direkt enjeksiyon da dizel motorlarda bir araya getirildi. Optimize edilmiş yanma, daha düşük yakıt tüketimi ve emisyona katkı sağlanır.

DİNAMİK SÜRÜŞ SİSTEMİ.
Yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi, BMW 2 Serisi Cabrio'nun dinamik sürüş sisteminin hedefini ifade eder. BMW EfficientDynamics motor ailesine ait gelişmiş TwinPower Turbo benzinli ve dizel motorlar birden fazla kez "Yılın Motoru" ödülüne layık görüldü. Düşük emisyon değerleriyle etkilerken aynı zamanda 8 ileri Steptronic şanzımanı ve nefes kesici kesintisiz hızlanma özelliği sayesinde akıcı çalışma ve olağanüstü dinamikler sununulur.

ECO PRO MODU.
ECO PRO Modu, BMW tarafından şirket içerisinde gerçekleştirilen bir yakıt tüketimi çalışmasına göre, sürüş stillerine bağlı olarak sürücülerin yakıt tüketimini yüzde 20 oranına kadar düşürmelerine yardımcı olur. Seyir işlevi, İleri Rota Asistanı ve ECO PRO Rota, yüzde beş daha fazla yakıt tasarrufuna olanak sağlanır.
Seyir fonksiyonu (yalnızca 8 ileri Speedtronic şanzımanla birlikte sunulur), yürüyen aksamı motordan ayırır ve sürücü 50 - 160 km/sa arasındaki bir hızda ayağını gazdan çektiğinde ve frene basmadığında otomobil herhangi bir itiş kuvveti olmadan ilerlemeye (veya "seyrine") devam eder, rota asistanı bu arada hız ayarı gerçekleştirmez.
İleri Rota Asistanı (yalnızca Professional Navigation Sistemi ile birlikte kullanılır), navigasyon sisteminden gelen verilere bağlı olarak virajları, trafiğin biriktiği alanları, hız limitlerini ve otoyol çıkışlarını tanır ve sürücüye hızlanmayı ne zaman durduracağına dair ipuçları sunar.
ECO PRO rota (yalnızca Professional Navigation Sistemi veya Business Navigation Sistemi ile birlikte kullanılır) trafik durumuna, sürüş tarzına ve yol koşullarına bağlı olarak en verimli rotayı gösterir. Yol bilgisayarı, ECO PRO Rota fonksiyonu kullanılarak otomobil seçilen rota boyunca sürüldüğünde tasarruf edilecek yakıt miktarını gösterir.

SPORTİF SÜRÜŞ.
Baştan aşağıya dışa dönük, enerjik ve sportif. BMW 2 Serisi Cabrio'nun kendine güvenli görünümünün ardındaki güçle tanışmak için marş düğmesine bir kez basmak yeterlidir. Performansı, kusursuz 50:50 aks yükü dağılımı ve çevik kullanım özellikleri kendi otomobil sınıfında benzersizdir ve BMW M235i formunda kusursuzluğa ulaşır.

BMW xDRIVE.
Akıllı xDrive dört çeker sistemi.
Akıllı dört çeker xDrive sistemi en zorlu yol yüzeyi koşullarına bir kusursuz şekilde uyum sağlar ve her zaman olağanüstü bir çekiş sunar. xDrive ve Dinamik Denge Kontrolü (DSC) ile otomobil yönlendirme açısından dengede ve bulunduğu şeritte kalır. Saniyenin çok küçük bir aralığında gerçekleşen tepki süreleri xDrive'ın ideal tutuş için motor gücünü iki aks arasında dağıtmasını sağlar. Bu yolla xDrive dört çekerin çekiş, yön dengesi ve güvenlik gibi avantajlarını klasik BMW çevikliğiyle bir araya getirir.


Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement