www.sifiraracal.com
Araç Almanın En Akıllı ve Basit Yolu
Anasayfa Audi A7 sportback

Audi A7 sportback

Min 802.436 TL
Maks 1.001.023 TL
Son Güncelleme 19.11.2019
HEMEN SANA ÖZEL TEKLİF AL
TEKLİF AL
Audi A7 sportback Renk Seçenekleri
Gümüş Gri
İbis Beyazı
Metalik Bej
Metalik Beyaz
Metalik Mavi
soho kahverengi
Metalik Triton Mavisi
Parlak Siyah
tayfun grisi
Vezüv Gri
{{markaadi}} {{modeladi}}
Tüm {{markaadi}} Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
sifiraracal.com farkıyla
ücretsiz fiyat teklif al

KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
İzin Veriyorum.
Bana Özel Teklif İste
Teklif Talebiniz Oluşturuluyor.
Lütfen bekleyiniz.
{{tekliferror}}
Telefonunuza Sms ile 5 karakterlik bir şifre gönderdik. Lütfen Şifreyi girin.
Şifremi Doğrula
Versiyon
Yakıt
Vites
Motor Hacmi
Fiyat
Dizel
Otomatik
1968 cc
802.436 TL
Karşılaştır
Teklif Al
Dizel
Otomatik
2967 cc
975.558 TL
Karşılaştır
Teklif Al
Benzin
Otomatik
2995 cc
1.001.023 TL
Karşılaştır
Teklif Al
11 Donanım Paketi
Audi A7 sportback Resimleri
Audi A7 sportback resimleri
Audi A7 sportback resimleri
Audi A7 sportback resimleri
Audi A7 sportback resimleri
Audi A7 sportback resimleri
Audi A7 sportback Videoları

Audi A7 sportback İle En Çok Karşılaştırılanlar

Audi A7 sportback Yorumları

Misafir tarafından Audi A7 sportback için yapıldı
16.04.2019
geniş ve konforlu bir araç. yakıt konusunda da cep yakmıyor. iç dizaynı daha da güzelleştirilmiş.
(1)
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Audi A7 sportback için yapıldı
30.01.2019
Mesleğim gereği sürekli şehir dışına çıkmak zorunda kalıyorum aracımla iyi bir yolculuk yapıyorum beni yormuyor güzel yolculuk yapılıyor
(0)
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Audi A7 sportback için yapıldı
29.12.2018
Tek kelimeyle müthiş
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Audi A7 sportback için yapıldı
15.09.2018
araba kendi kendine sürme özelliigini bulmuş
(0)
(0)
Cevap Yaz
Audi A7 sportback için Görüşlerini Bildir
Gönder

Audi A7 sportback Hakkında Genel Bilgiler

A7 sportback Hakkında Genel Bilgiler

 

A7 sportback

 

Nesiller: 3

İlk Üretim Yılı: 2010

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Sedan


Tüm duyularıyla yarına hazır.

Yeni Audi A7 Sportback.

Karakteristik bir tasarıma sahip ve kolayca ayırt edilen A7 Sportback. Geniş tek çerçeveli ön kısım sayesinde daha dikkat çekici ışık tasarımına sahip yeni Audi A7 Sportback, coupé tasarımındaki silüeti ve heykelsi arka tasarımı sayesinde markanın devrimsel tasarım anlayışının bir elçisidir. Bu tasarım, aynı zamanda tarihi quattro genlerini de taşımaktadır. Tıpkı insanın kendisini yeniden keşfetmesi gibi.

Yeni özgürlük

 

Yeni özelliklere sahip bir mekân duygusunu yaşayın: %60 daha fazla görüş alanı sunan opsiyonel panoramik cam tavan, gökyüzünün size eşlik etmesine olanak verir ve ışıkla dolu aydınlık bir iç mekân sağlar. Güneş koruma perdesi kapandığında %100 ışık koruması sunar; iç mekânın fazla ısınmasını önler ve ışık yoğunluğuna göre gerektiğinde rahatça ve elektrikli olarak ayarlanabilir.

Yeni açık alan

 

Ferahlık için daha fazla alan sağladık. Bagaj hacminden ödün vermeden arkada daha fazla alan. Opsiyonel olarak sunulan yüksek kaliteli ve kusursuz, usta işçiliğe sahip ısıtmalı ön ve arka koltuklar.

Tarzınıza ifade katın

 

Opsiyonel sunulan çok renkli konturlar ve ambiyans aydınlatma paketi, iç mekânı hayal gücünüze göre değiştirir; ekstra bireysellik ve değer sunar. Titizlikle hazırlanan fiber optik malzemeler, çizgileri pekiştirir, ön panelleri vurgular ve karanlıkta araca rahatça binip inmeyi sağlar.

Yeni bir dönemin kokpiti

 

Adeta tek bir kalıptan dökülmüşçesine ve kusursuzca bütünleşmiş, biçimlenmiş: Dokunmatik yanıt özellikli MMI High yüksek çözünürlüklü 10,1 ve 8,6 inç HD dokunmatik ekranlar ön panele kademesiz bir şekilde katılmış olup, ilerici çalışma konseptine hak ettiği ilgiyi verir. Sürücü, üst görüntü ekranında bilgi-eğlence sistemini kontrol eder. Aşağıdaki gösterge ise klimaya, konfor işlevlerine ve metin girişine erişim sağlar.

Dijital kontrollü aydınlatma

 

Opsiyonel olarak sunulan HD Matrix LED farlar yeni ve eşsiz bir A7 aydınlatma tasarımı dili sergilemekte ve dijitalleşmeyi ön çıkartmaktadır: yan yana dizilmiş 12 ışık segmenti, dijital dünyanın 0 ve 1 diline ithafen tasarlanmıştır.

 

Bir düğmeye dokunarak çalıştırma. Düğmesiz.

 

Daha fazla rahatlık: Devrimsel nitelikteki MMI touch işletim konsepti, bir akıllı telefonun basit ve sezgisel kullanımın avantajlarını sunar ve dokunsal geri bildirim sayesinde sürüş sırasında dahi güvenli şekilde çalıştırılabilir. Bu, MMI touch response teknolojisinin temel avantajıdır: Parmağınız ekrana değerse anında bir işlevi tetiklemez - tanımlanmış bir basınçla basmalısınız. Ancak o zaman bir klik sesiyle birlikte mekanik onay sinyalini alırsınız. Böylece net bir geri bildirim ve güvenli bir yolculuk sağlanmış olur.

Farlar hakkında daha fazlası

Âdeta kişiye özel tasarlanan farlar

 

İsteğe bağlı HD Matrix LED farlar, yüksek enerji verimliliği ve uzun bir servis ömrüyle yolu gündüz gibi ve kusursuz şekilde aydınlatır. Böylelikle akıllı kameralar çevreyi tanır ve caddeleri daima gerçek ışıklarında gösterir. LED uzun far, duruma göre açılıp kapatılan ya da kısılan tek tek aydınlatma segmentlerine bölünür. Karşıdan gelen ve önde giden araçlarda göz kamaşmasına neden olunmaz; bu araçlarla aradaki ve onların yanındaki alanlar tam olarak aydınlatılır. Aydınlatma segmentleri, viraj farının görevini de devralır: Odak noktası, MMI navigasyon plus tarafından sağlanan öngörücü güzergâh bilgilerine dayanarak değişir.

 

Parlak. Daha parlak. Lazer.

 

Audi lazer aydınlatmalı isteğe bağlı HD Matrix LED farlar, uzun mesafe görüntülemenin ideal kaynağıdır. Lazer ışık, 60 km/s'ten itibaren yerleşim alanları dışında LED uzun farı tamamlar ve geleneksel LED teknolojisine göre yüzde 30 daha az enerji tüketip, görsel menzili iki katına çıkarır ve aydınlatma yoğunluğunu 10 kat güçlü hâle getirmeyi başarır. Lazer far, x formlu bir çerçeve ve mavi bir öge ile optik olarak görülebilir.

 

Tekrarı istenen son perde

 

 

Heykel formlu karizmatik arka kısım üzerinden devam eden sürekli LED şeritli aydınlatma, takip eden trafik için geniş bir tam ve hassas ışıklandırma alanı sağlar fakat aynı zamanda sizin için öne çıkan optik bir özelliktir. İsteğe bağlı alınabilen Eve Geliş/Evden Çıkış işlevinin geleceğe dönük, dinamik aydınlatması, evden çıkmayı ve eve gelmeyi büyüleyici bir deneyime dönüştürür.

Tüm yollarda lider

 

Bugün sunulan geleceğin modern mobilitesi: Yeni çağın akıllı asistan sistemlerini ve otomatikleştirilmiş sürüş işlevlerini deneyimleyin. Dijital çağın sürücüsüz sürüş deneyimine doğru giden yolda bir sonraki adımı atın.

Yeni bir neslin tarzı

 

Yeni A7 Sportback sportif zarafetin simgesi ve yeni bir tarzın elçisi olarak otomobilde yenilikçiliğin bir üyesidir. Keskin çizgileri ve coupé silüeti güçlü duygusallığın ifadeleridir. A7 imzasına sahip farlar, aracın ilerici dış tasarımını öne çıkarır. Tavan, oldukça geriye yerleştirilen A sütunundan başlayıp, akıcı bir şekilde atletik aracın gövdesine yayılır ve kesintisiz LED şerit farını içeren karizmatik, heykelimsi arka kısımla birleşir. Hareketsizken dahi etkileyici olan eşsiz bir görünüm.

 

 

Audi A3 Cabriolet Audi A3 Sedan Audi A3 Sportback Audi A4 Audi A4 Avant PI Audi A4 Sedan PI Audi A5 Coupe Audi A5 Sportback Audi A6 Audi A6 Avant Audi A7 sportback Audi A8 L Audi Q2 Audi Q5 Audi Q7 Audi Q8 Audi RS 3 Sedan Audi RS 3 Sportback Audi S3 Sedan Audi S3 Sportback
Karşılaştırma Listem
KARŞILAŞTIR
Favorilerim
Tüm Markalar
Markalar
{{model.modelAdi}}
{{marka.markaAdi}}
TAMAM
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement