Audi A7 sportback

1.445.425 TL - 1.863.000 TL
Uzunluk
4969 mm
Genişlik
2118 mm
Yükseklik
669 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
535 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

Audi A7 sportback Renkleri

Gümüş Gri
İbis Beyazı
Metalik Bej
Metalik Beyaz
Metalik Mavi
soho kahverengi
Metalik Triton Mavisi
Parlak Siyah
tayfun grisi
Vezüv Gri

Audi A7 sportback Resimleri

Audi A7 sportback Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Audi A7 sportback Versiyonları

YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi1968 cc
Motor Gücü204 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi2967 cc
Motor Gücü286 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi2995 cc
Motor Gücü340 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Audi A7 sportback İle En Çok Karşılaştırılanlar

Audi A7 sportback Yorumları

Audi A7 sportback Misafir 1.10.2021
çok para lazım çokk
(0)
Cevap Yaz

Audi A7 sportback Misafir 25.11.2020
Volksvagen cc araba sahibi olarak Audi hastasıyım mükemmel bir araba ????
(1)
Cevap Yaz

Audi A7 sportback Misafir 25.11.2020
Volksvagen cc araba sahibi olarak Audi hastasıyım mükemmel bir araba ????
(0)
Cevap Yaz

Audi A7 sportback Misafir 16.04.2019
geniş ve konforlu bir araç. yakıt konusunda da cep yakmıyor. iç dizaynı daha da güzelleştirilmiş.
(2)
Cevap Yaz

Audi A7 sportback Misafir 30.01.2019
Mesleğim gereği sürekli şehir dışına çıkmak zorunda kalıyorum aracımla iyi bir yolculuk yapıyorum beni yormuyor güzel yolculuk yapılıyor
(8)
Cevap Yaz

Audi A7 sportback Misafir 29.12.2018
Tek kelimeyle müthiş
(1)
Cevap Yaz

Audi A7 sportback Misafir 15.09.2018
araba kendi kendine sürme özelliigini bulmuş
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Audi A7 sportback için Görüşlerini Bildir
Gönder

Audi A7 sportback Hakkında Genel Bilgiler

A7 sportback Hakkında Genel Bilgiler

 

A7 sportback

 

Nesiller: 3

İlk Üretim Yılı: 2010

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Sedan


Tüm duyularıyla yarına hazır.

Yeni Audi A7 Sportback.

Karakteristik bir tasarıma sahip ve kolayca ayırt edilen A7 Sportback. Geniş tek çerçeveli ön kısım sayesinde daha dikkat çekici ışık tasarımına sahip yeni Audi A7 Sportback, coupé tasarımındaki silüeti ve heykelsi arka tasarımı sayesinde markanın devrimsel tasarım anlayışının bir elçisidir. Bu tasarım, aynı zamanda tarihi quattro genlerini de taşımaktadır. Tıpkı insanın kendisini yeniden keşfetmesi gibi.

Yeni özgürlük

 

Yeni özelliklere sahip bir mekân duygusunu yaşayın: %60 daha fazla görüş alanı sunan opsiyonel panoramik cam tavan, gökyüzünün size eşlik etmesine olanak verir ve ışıkla dolu aydınlık bir iç mekân sağlar. Güneş koruma perdesi kapandığında %100 ışık koruması sunar; iç mekânın fazla ısınmasını önler ve ışık yoğunluğuna göre gerektiğinde rahatça ve elektrikli olarak ayarlanabilir.

Yeni açık alan

 

Ferahlık için daha fazla alan sağladık. Bagaj hacminden ödün vermeden arkada daha fazla alan. Opsiyonel olarak sunulan yüksek kaliteli ve kusursuz, usta işçiliğe sahip ısıtmalı ön ve arka koltuklar.

Tarzınıza ifade katın

 

Opsiyonel sunulan çok renkli konturlar ve ambiyans aydınlatma paketi, iç mekânı hayal gücünüze göre değiştirir; ekstra bireysellik ve değer sunar. Titizlikle hazırlanan fiber optik malzemeler, çizgileri pekiştirir, ön panelleri vurgular ve karanlıkta araca rahatça binip inmeyi sağlar.

Yeni bir dönemin kokpiti

 

Adeta tek bir kalıptan dökülmüşçesine ve kusursuzca bütünleşmiş, biçimlenmiş: Dokunmatik yanıt özellikli MMI High yüksek çözünürlüklü 10,1 ve 8,6 inç HD dokunmatik ekranlar ön panele kademesiz bir şekilde katılmış olup, ilerici çalışma konseptine hak ettiği ilgiyi verir. Sürücü, üst görüntü ekranında bilgi-eğlence sistemini kontrol eder. Aşağıdaki gösterge ise klimaya, konfor işlevlerine ve metin girişine erişim sağlar.

Dijital kontrollü aydınlatma

 

Opsiyonel olarak sunulan HD Matrix LED farlar yeni ve eşsiz bir A7 aydınlatma tasarımı dili sergilemekte ve dijitalleşmeyi ön çıkartmaktadır: yan yana dizilmiş 12 ışık segmenti, dijital dünyanın 0 ve 1 diline ithafen tasarlanmıştır.

 

Bir düğmeye dokunarak çalıştırma. Düğmesiz.

 

Daha fazla rahatlık: Devrimsel nitelikteki MMI touch işletim konsepti, bir akıllı telefonun basit ve sezgisel kullanımın avantajlarını sunar ve dokunsal geri bildirim sayesinde sürüş sırasında dahi güvenli şekilde çalıştırılabilir. Bu, MMI touch response teknolojisinin temel avantajıdır: Parmağınız ekrana değerse anında bir işlevi tetiklemez - tanımlanmış bir basınçla basmalısınız. Ancak o zaman bir klik sesiyle birlikte mekanik onay sinyalini alırsınız. Böylece net bir geri bildirim ve güvenli bir yolculuk sağlanmış olur.

Farlar hakkında daha fazlası

Âdeta kişiye özel tasarlanan farlar

 

İsteğe bağlı HD Matrix LED farlar, yüksek enerji verimliliği ve uzun bir servis ömrüyle yolu gündüz gibi ve kusursuz şekilde aydınlatır. Böylelikle akıllı kameralar çevreyi tanır ve caddeleri daima gerçek ışıklarında gösterir. LED uzun far, duruma göre açılıp kapatılan ya da kısılan tek tek aydınlatma segmentlerine bölünür. Karşıdan gelen ve önde giden araçlarda göz kamaşmasına neden olunmaz; bu araçlarla aradaki ve onların yanındaki alanlar tam olarak aydınlatılır. Aydınlatma segmentleri, viraj farının görevini de devralır: Odak noktası, MMI navigasyon plus tarafından sağlanan öngörücü güzergâh bilgilerine dayanarak değişir.

 

Parlak. Daha parlak. Lazer.

 

Audi lazer aydınlatmalı isteğe bağlı HD Matrix LED farlar, uzun mesafe görüntülemenin ideal kaynağıdır. Lazer ışık, 60 km/s'ten itibaren yerleşim alanları dışında LED uzun farı tamamlar ve geleneksel LED teknolojisine göre yüzde 30 daha az enerji tüketip, görsel menzili iki katına çıkarır ve aydınlatma yoğunluğunu 10 kat güçlü hâle getirmeyi başarır. Lazer far, x formlu bir çerçeve ve mavi bir öge ile optik olarak görülebilir.

 

Tekrarı istenen son perde

 

 

Heykel formlu karizmatik arka kısım üzerinden devam eden sürekli LED şeritli aydınlatma, takip eden trafik için geniş bir tam ve hassas ışıklandırma alanı sağlar fakat aynı zamanda sizin için öne çıkan optik bir özelliktir. İsteğe bağlı alınabilen Eve Geliş/Evden Çıkış işlevinin geleceğe dönük, dinamik aydınlatması, evden çıkmayı ve eve gelmeyi büyüleyici bir deneyime dönüştürür.

Tüm yollarda lider

 

Bugün sunulan geleceğin modern mobilitesi: Yeni çağın akıllı asistan sistemlerini ve otomatikleştirilmiş sürüş işlevlerini deneyimleyin. Dijital çağın sürücüsüz sürüş deneyimine doğru giden yolda bir sonraki adımı atın.

Yeni bir neslin tarzı

 

Yeni A7 Sportback sportif zarafetin simgesi ve yeni bir tarzın elçisi olarak otomobilde yenilikçiliğin bir üyesidir. Keskin çizgileri ve coupé silüeti güçlü duygusallığın ifadeleridir. A7 imzasına sahip farlar, aracın ilerici dış tasarımını öne çıkarır. Tavan, oldukça geriye yerleştirilen A sütunundan başlayıp, akıcı bir şekilde atletik aracın gövdesine yayılır ve kesintisiz LED şerit farını içeren karizmatik, heykelimsi arka kısımla birleşir. Hareketsizken dahi etkileyici olan eşsiz bir görünüm.

 

 

X
Tüm Audi Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm Audi Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Audi A7 sportback
Standart 55 TFSI quattro 340 hp S tronic
  • Benzin
  • Otomatik
1.863.000 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 105 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı