www.sifiraracal.com
Araç Almanın En Akıllı ve Basit Yolu
Anasayfa Audi A4 Avant PI

Audi A4 Avant PI

Min TL
Maks TL
Son Güncelleme 18.11.2019
HEMEN SANA ÖZEL TEKLİF AL
TEKLİF AL
Audi A4 Avant PI Renk Seçenekleri
Tango Kırmızısı
Parlak Siyah
Navara Mavisi
Manhattan Gri
İbis Beyazı
Folyo Gümüş
{{markaadi}} {{modeladi}}
Tüm {{markaadi}} Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
sifiraracal.com farkıyla
ücretsiz fiyat teklif al

Bana Özel Teklif İste
Teklif Talebiniz Oluşturuluyor.
Lütfen bekleyiniz.
{{tekliferror}}
Telefonunuza Sms ile 5 karakterlik bir şifre gönderdik. Lütfen Şifreyi girin.
Şifremi Doğrula
Versiyon
Yakıt
Vites
Motor Hacmi
Fiyat
Dizel
Otomatik
1968 cc
TL
Karşılaştır
Teklif Al
Benzin
Otomatik
1984 cc
TL
Karşılaştır
Teklif Al
11 Donanım Paketi
Audi A4 Avant PI Resimleri
Audi A4 Avant PI resimleri
Audi A4 Avant PI resimleri
Audi A4 Avant PI resimleri
Audi A4 Avant PI resimleri
Audi A4 Avant PI resimleri
Audi A4 Avant PI Videoları

Audi A4 Avant PI Yorumları

Audi A4 Avant PI için Görüşlerini Bildir
Gönder

Audi A4 Avant PI Hakkında Genel Bilgiler

Audi A4 Avant PI Hakkında Genel Bilgiler

A4 Avant PI

İlk Üretim Yılı: 2020

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Station Wagon

 

 

Sportif tasarım, yüksek işlevsellik.

Audi A4 Avant.

Ortalama yakıt tüketimi*: 6,9-5,0 l/100 km

Birleşik CO2 emisyonları*: 157-128 g/km

 

A4 Avant şunları temsil ediyor: sportiflik, kalite, dijitalleşme ve değişkenlik. Dışarıdan bakıldığında, yeni tasarım tarzının A4 Avant’ı bir önceki modelinden farklı kıldığı aşikar. Yüksek kaliteli iç tasarım ise, öncü teknolojiler sayesinde artık dijitalleşen hayatınızı sürdürebilmenizi sağlıyor. Geniş kargo kapasitesi, söz konusu nakliye olduğunda esnek seçenekler sunuyor.

Değişken ve pratik

 

Sportif bir tasarım ve sofistike bir alan konsepti - Audi A4 Avant’ın sunduğu budur. Sahip olduğu pratik yükleme ve boşaltma teknolojileri, günlük kullanım için uygunluğunu vurgular; bagaj kapasitesi 495 litredir ve koltuk arkalıkları katlanmış durumdayken (oran 40:20:40) iç hacim 1.495 litreye kadar çıkar. Standart donanıma elektrikli bagaj bölmesi kapağı ve koltuk arkalıkları uzaktan kumandası da dahildir. İsteğe bağlı ara parçalar daha da fazla olasılık sunar: bagaj ray sistemine takılan iki adet teleskopik direk ile bagajınız daha da sağlama alınır. Yükleme sırasında eliniz boş değilse opsiyonel bir donanım olan sensör kontrollü bagaj bölmesini ayakla açma özelliğini kullanabilirsiniz. İsteğe bağlı konfor tuşu ile kapı kollarındaki sensörleri kullanarak tüm aracı kilitleyebilir ve aracın kilidini açabilirsiniz. Anahtarın yanınızda olması yeterlidir.

Trend belirleyen teknolojiler

 

Dokunmatik ve doğal dil etkileşimine sahip sezgisel kullanım konsepti sayesinde Audi A4 Avant size büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Dijital gösterge paneli Audi sanal kokpit plus gibi isteğe bağlı teknolojiler için bilgi-eğlence sistemi seçiminizi yapın. Tam önünüzde yer alan 12,3 inç ekran, hız ve motor devri de dahil olmak üzere önemli işlevleri net ve tam HD çözünürlükte görüntüler. Audi connect tuşu¹ ve Audi phone box¹ gibi isteğe bağlı özellikler, akıllı telefonunuzu araca entegre eder.

 

Güçlü motorlar

 

Audi A4 Avant için farklı motor seçenekleri¹ sunuyoruz. Benzinli 2.0 TFSI motor, 110 kW (150 hp), 140 kW (190 hp) veya 180 kW (245 hp) seçenekleri olarak mevcuttur. İkinci model, sürüş koşulları gerektirdiğinde quattro dört tekerlekten çekiş sistemini sadece birkaç mili saniyede etkinleştiren ultra teknolojiye sahiptir ve ideal çekiş ve sürüş dinamikleri sağlar. Dizel motorlu 2.0 TDI motor 140 kW (190 hp) güce sahipken, daha gelişmiş bir motor olan 3.0 TDI, 170 kW (231 hp) güç üretmektedir. Bu motor modellerinden bazılarında, kayışlı marş motoru alternatörü ve Li-ion akü ile donatılmış 12 volt’luk yarı hibrit sistemi bulunur. Bu teknoloji, örneğin,yelken modu olarak da adlandırılan, sürüş sırasında motorun kapatılmasını sağlar. Bu sayede yakıt tüketimi azaltılır.

Arka plan asistanı

 

Audi A4 Avant’ı kullanırken sürücü asistan sistemlerinden5 yararlanın. Tur asistanı paketi gibi farklı özelliklere sahip opsiyonel önceden yapılandırılmış paketler arasında seçiminizi yapın. Karayolu ve uzun mesafe seyahat sistemlerini birleştirir (ör.: sıkışık trafik asistanı). Bu, sizi 65 km/sa’e kadar hız kontrol aralığında direksiyon kullanımında destekler ve böylece mümkün olan en konforlu ve doğal sürüş deneyimini sağlar. Sistem, şerit çizgilerini, çevredeki binaları, diğer şeritlerdeki araçları ve öndeki araçların bir çoğunu algılar. Ayrıca tur asistanı paketinin bir parçası olan dönüş asistanı, soldan gelen araçları algılar ve kritik frenleme önlemleri uygulayabilir.

Pratik ve çarpıcı - ışık

 

Audi A4 Avant’ın bir başka görsel özelliği de ilerici aydınlatma tasarımıdır. Kendine özgü ışıklandırma özellikleriyle standart LED farlar, mutlak fark edilirlik sağlar. LED teknolojisi, yandıktan hemen sonra gün ışığı kalitesinde aydınlatma sağlar. İsteğe bağlı olarak, dinamik aydınlatma ve dinamik dönüş sinyali özelliklerine sahip Matrix LED farları tercih edebilirsiniz. Matrix LED teknolojisi, bir kamera sistemi ile LED ışık kaynakları ve hassas optikleri birleştirir. Bu, sistemin yoldaki diğer alanları parlak bir şekilde aydınlatırken gelen araçları parlak ışık etkisinden korunmasını sağlar. Aracın kilidini açtığınızda veya aracı kilitlediğinizde, farlar etkileyici bir görsellikte ışık verir. Aracın arkasındaki LED lambalar da, isteğe bağlı olarak, bu etkileyici ışık gösterisine ve dinamik dönüş sinyali özelliğine sahiptir.

 

Audi A3 Cabriolet Audi A3 Sedan Audi A3 Sportback Audi A4 Audi A4 Avant PI Audi A4 Sedan PI Audi A5 Coupe Audi A5 Sportback Audi A6 Audi A6 Avant Audi A7 sportback Audi A8 L Audi Q2 Audi Q5 Audi Q7 Audi Q8 Audi RS 3 Sedan Audi RS 3 Sportback Audi S3 Sedan Audi S3 Sportback
Karşılaştırma Listem
KARŞILAŞTIR
Favorilerim
Tüm Markalar
Markalar
{{model.modelAdi}}
{{marka.markaAdi}}
TAMAM
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement