Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yerli Otomobil TOGG’un Dünya İle Buluşacağı Tarih Belli Oldu

Yerli Otomobil TOGG’un Dünya İle Buluşacağı Tarih Belli Oldu

Uzun zaman merakla beklenen Türkiye’nin Otomobili TOGG’un lansmanı, 2019 Aralık ayında gerçekleştirilmişti. Büyük heyecan oluşturan yerli otomobil, tüm dünyaya açılmak için de fazla zaman kaybetmeyecek.

 

İlginizi Çekebilir: TOGG’den Yerli Otomobil Paylaşımı Geldi

 

Yerli otomobil TOGG dünyayla buluşması 24 ile 27 Şubat 2020 tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek 2020 Mobil Dünya Kongresi‘nde gerçekleştirilecek. Yerli Otomobil, Turkcell standında MWC 2020 ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

 


Otomobil firmaları MWC yerine  genelde CES’te boy göstermeyi tercih etmekte. Ancak yerli otomobilin üreticisi TOGG‘un MWC 2020 tercihinin arkasında oldukça mantıklı bir gerekçe bulunmakta. Yerli otomobilin mobil teknolojiler ile donatılan akıllı yaşam vizyonu, otomobilin Barselona’da görücüye çıkmasını anlaşılır kılıyor.

TOGG, yerli otomobilin akıllı yaşam vizyonu hakkında bilgiyi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir video ile anlatmıştı. Söz konusu olan bu videoda, elektrik gücüyle çalışan yerli otomobilin sürekli olarak internete bağlı bir araç olacağını yeniden hatırlatılayalım. Takvimini inceleyerek toplantı yerini bulma ve buna göre navigasyon sistemini ayarlama, önemli günleri hatırlatma gibi yetenekler ile yerli otomobilde sürücüleri karşılayacak.TOGG tarafından yayınlanan bu video, dikkat çekici başka özellikleri de bulunuyor. Akıllı evin kontrolü, hava durumu bilgileri, uygulama desteği, sesli kontrol, e-ticaret siparişlerinin otomobilin bagajına teslim edilmesi gibi yetenekler de TOGG’un yerli otomobil için çizdiği akıllı yaşam vizyonunun parçaları arasında yer alıyor.

 

İlginizi Çekebilir: TOGG Yerli Otomobilin Ön Siparişi İle İlgili Açıklamalarda Bulundu

 

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement