Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Zirveden Önce Son Rötuşlar Volvo S60 T8 Plug-in Hybrid Asfalta İnmeye Hazır

Zirveden Önce Son Rötuşlar Volvo S60 T8 Plug-in Hybrid Asfalta İnmeye Hazır

Zirveden Önce Son Rötuşlar Volvo S60 T8 Plug-in Hybrid Asfalta İnmeye Hazır

Polestar paketinden önce tercih edilebilecek en güçlü opsiyon olarak satışa sunulan Volvo S60 T8 Plug-in Hybrid, yepyeni donanım paketleri ile lanse edildi.

Volvo Amerika’da faaliyete geçirdiği yeni üretim tesisi ile birlikte aynı dönem içerisinde tanıtımını gerçekleştirdiği Volvo S60, 2019 model yılıyla birlikte üçüncü nesline kavuştu.

Dizel seçeneği bulunmayan ilk Volvo otomobili olarak da tarihe geçen yeni S60, süreç içindeki gelişim sürecine ise devam etmekte.

 

İlginizi Çekebilir: 2021 Volvo XC90 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

 

Tanıtıldığı ilk anda ürün gamındaki çeşitliliğiyle ilgili bilgilerin verildiği yelpazenin satış sürecine artık T8 paketininde dahil olduğunu öğreniyoruz.

Hali hazırda 250 bg’lik T5 ile sunulmakta olan Volvo S60, üst seviye kombinasyonla beraber 390 bg güç ve 400 Nm tork aktarabilecek.2.0 lt’lik benzinli motorun tek başına yaklaşık olarak 300 bg güç ürettiği bu birliktelikte 8 ileri otomatik şanzıman ve dört tekerden çekiş sistemi aktarma dinamiklerinde başrolü oynuyor.

Bu aracın 0’dan 100 km/h’a çıkması sadece 4,6 saniye sürüyor. Volvo’nun performans konusundaki beklentiler karşısında kendinde fazlası ile emin olduğunu söyleyebiliriz.

Volvo S60 T8 Plug-in Hybrid hakkında öne çıkanlar ise şöyle

2019 yılı ile birlikte hibrit otomobillerindeki zayıf elektrik menzili klişesi de artık yavaş yavaş değişmeye başlıyor.

Mercedes ve BMW gibi otomobil üreticilerde henüz emekleyerek olsa da ileri taşınmaya başlayan rakamlar, Volvo S60 T8’de kullanım dinamiklerine göre 50 ile 60 kilometre aralığında seyrediyor.

Kullanıcıların saf elektrik modun da erişebileceği maksimum hız ise 180 km/s olarak limitlendirilmiş.T8 ile beraber donanım paketlerini de daha ileriye taşıyan otomobil üreticisi Volvo, R-Design ve Inscription Plus gibi donanım seçeneklerinide kataloga dahil etmeye hazır.

Performans odaklı olan bu pakette; aşağıya doğru çekilmiş yükseklik değeri, 20 inçe kadar yükseltilebilen özel tasarım jant seti ve deri koltuklar ön planda yer alıyor.

Inscription Plus donanım paketiyle birlikte ise ahşap başta olmak üzere daha klasik donanımların yer aldığı kombinasyon araca dahil ediliyor.

 

İlginizi Çekebilir: Volvo dizel araç üretimini durduracağını duyurdu

 

Yurt dışı fiyatının yaklaşık olarak 60 bin 500 dolardan alıcı bulan T8 paketini, 46 bin dolarla T5 paketi takip ediyor olacak. Önümüzdeki günlerde ise 415 bg ile ailenin en güçlü üyesi T8 Polestar Engineered’ı göreceğiz.

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle