2022 Model Volvo V90 Cross Country Hybrid Özellikleri Ve Fiyat Bilgisi

13 Mayıs 2022 Cuma

2022 Model Volvo V90 Cross Country Hybrid Özellikleri Ve Fiyat Bilgisi

İçten yanmalı motor ünitesine sahip araçlardan elektrikli araçlara geçiş evresi olarak kabul edilen Hybrid teknolojisi son zamanların en çok tercih edilen otomotiv sektöründeki gelişmelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Global otomotiv piyasasında her ne kadar elektrikli araçlara olan ilgi hem üretim anlamında hem de kullanım anlamında artsa da çoğu kullanıcı şimdilik temkinli davranıyor. Bunun doğal sonucu olarak içten yanmalı motor ünitesine sahip araçlar da hala ilgi odağı olmaya devam ediyor. İçten yanmalı motora sahip araçlardan elektrikli araçlara kolay ve güvenli bir geçiş yapmayı düşünen Volvo otomotiv firması da son modellerinin hemen hepsinde Hybrid teknolojisini kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 model Volvo V90 Cross Country Hybrid aracı ile hem elektrikli otomobil konforu ve deneyimini yaşarken hem de doğa dostu bir sürüş gerçekleştirmenin verdiği rahatlık ile yolunuza devam edebilirsiniz. Egzoz emisyonu konusunda çok iyi bir iş çıkaran bu araç tam anlamıyla doğa dostudur. İçten yanmalı motor ünitesine ek olarak ayrıca entegre edilmiş hybrid motor teknolojisi ile çalışan bu araçta diğer bir güven veren özellik ise aracın dört çeker özelliğine sahip olmasıdır. Dört çeker özelliği ile tüm zorlu yol koşullarında aracın daha dengeli hareket etmesini sağlarken ayrıca kontrolün de tamamen sürücü de olması sağlanıyor. Gideceğiniz her yere sizi konfor ve güven içersinde götürecek olan bu araç ayrıca sunduğu birçok güvenlik önlemi ile sorunsuz bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Özellikle düşük yakıt tüketimi ile birlikte minimize edilmiş bir egzoz emisyonu ile hem cebinize hem de doğaya dost olan bu araçta daha birçok farklı özelliğin olduğu sahip olacağınız sürüş deneyimini fark edeceksiniz.

2022 Volvo V90 Cross Country Hakkında Öne Çıkanlar

2022 Volvo V90 Cross Country Hybrid serisinde birçok ek güvenlik önlemi ile birlikte sürüş destek sistemleri de bulunuyor. Bu güvenlik önlemleri ve sürüş destek sistemlerinin en başında off road sürüş modu geliyor.  Ayrıca eğimi yüksek olan yol ve alanlarda daha güvenli bir sürüş gerçekleştirmeniz için eğim iniş kontrol sistemi bulunuyor. Bu ve benzeri özellikler ile daha güvenli sürüş imkanına sahip olurken, aracın sahip olduğu büyük tekerlekler ve yerden yüksek yapısı ile de zorlu yol şartlarında da kendiniz güvende hissedersiniz. Bildiğiniz üzere Volvo V90 Cross Country Hybrid hem yolcu taşımacılığında hem de yük taşımacılığında kullanılıyor. Sahip olduğu olağan üstü süspansiyon sistemi sayesinde yük ve yolcu taşımacılığı esnasında sorunsuz, sarsıntısız, dengeli ve güvenli bir sürüş için tüm şartlar sağlanıyor. Ayrıca V90 Cross Country Hybrid’de bulunan sezgisel teknoloji ile birlikte yerleşik Google özellikleri ile keyifli yolculuklar yapma imkanına sahip olursunuz.

Bildiğiniz üzere Volvo markasını gördüğünüzde aklınıza güvenlik, sağlamlık, konfor ve kalite dörtlüsü gelir. İster binek araçlarda olsun ister de ticari araçlarda yük ve yolcu taşımacılığında kullanılan araçlarda olsun bu dörtlü saç ayağı Volvo markasına sahip olan tüm modellerde bulunur. 2022 model Volvo V90 Cross Country Hybrid aracında da Volvo firmasının güvenliği, kalitesi, sağlamlığı ve konforunu bir arada bulabilirsiniz. Sürücülerin dikkatinin dağılmasını önlemek amacıyla bir dizi önlem alan firma, son model araçlarını sürücü merkezli dizayn ediyor. Bu araçta da sizler sürücü koltuğuna oturduğunuzda Volvo firmasının verdiği güveni iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu araç ile ellerinizi direksiyondan çekmeden Google Asistan yardımı ile yön bilgilerini kolay bir şekilde alabilir, size sunulan eğlence özelliklerini kolay bir şekilde kullanabileceksiniz. Tüm bu geliştirmeler sürücünün, özellikle yoğun trafik alanlarında ya da uzun ve yorucu yolculuklarda dikkatinin dağılmaması için tasarlanan özelliklerden sadece biridir.

2022 model Volvo V90 Cross Country Hybrid sahip olduğu şık tasarımı ve cezp edici görselliği ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı kaporta renk seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkan bu araç klasik SUV modelleri sınıfında bulunuyor. Sahip olduğu SUV görüntüsü ile ihtişama ve güce dair ne varsa yansıtan bu araca ister sürücü isterseniz de yolcu olarak binin kendinizi güvende hissedeceğiniz bir limanda olduğunuzu hissettiriyor. Yük ve yolcu taşımacılığında da kullanılabilecek özelliğine sahip olan bu aracın sahip olduğu işlevsellik sayesinde günlük işlerinizde ya da aile aracı olarak da kullanabilirsiniz. Bu aracın performansı sizleri mutlu etmeye de yetecektir. Güvenlik önlemleri kapsamında Volvo firmasının sahip olduğu prensipler çerçevesinde bu aracın üst hız limiti 180 kilometre olarak sınırlandırılmıştır. Araca dair merak edilen konulardan bir diğeri de fiyatına dair güncel bilgilerdir.

2022 Mayıs Ayı Güncel Volvo V90 Cross Country Fiyatları

2022 model Volvo V90 Cross Country B5 2.0 litre hacimli Mild Hybrid Dizel motor ünitesine sahip 235 beygir gücü açığa çıkaran ve 4X4 çekiş özelliğine sahip olan Geartronic modeli başlangıç olarak 1 milyon 548 bin 305 TL satış bedeline sahiptir. 

2022 model Volvo V90 Cross Country B6 2.0 litre hacimli Mild Hybrid Benzin motor ünitesine sahip 300 beygir gücü açığa çıkaran ve 4X4 çekiş özelliğine sahip olan Geartronic modelinin ise başlangıç fiyatı 1 milyon 552 bin 370 TL satış bedeli olarak belirlenmiştir.

 Araç Karşılaştırma sayfamızdan birbirinden farklı özelliklere sahip araçlara göz atabilir dilediğiniz araçları karşılaştırabilirsiniz. Sıfır araç kampanyaları incelemek için kampanyalı araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 Model Volvo V90 Cross Country Hybrid Özellikleri Ve Fiyat Bilgisi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR

Volvo Yorumları

Misafir
06.05.2022
Volvo S90 için yapılmış
Hız konfor güvenlik güç 4 ü bir arada
Misafir
06.05.2022
Volvo XC90 için yapılmış
Dünyanın en sağlam araba üreten markası SUV üretirse böyle olur :)
Misafir
14.03.2022
Volvo S60 için yapılmış
bu aracın bagaj hacmi nasıl bir hüsrandır arkadaş ?
Misafir
07.03.2022
Volvo XC90 için yapılmış
Bugün öğleden sonra aldım, araç gayet güzel, stratosferde yol alırsanız 100km de 50kuruş eleltrik harcıyor, mezosferde biraz daha düşüyor, iyonosfer üzerinden gidince çekişten düştüğünü farkettim, Volvo bu problemi çözer umarım.
Misafir
28.01.2022
Volvo XC40 için yapılmış
yol tutuşu güzel içine ses almıyor ama araç çok uygun degıl fıyatı
Misafir
27.01.2022
Volvo S90 için yapılmış
araç aşırı sağlam ve geniş gözüküyor benim olsun isterdim ama fiyatı çok fazla
Misafir
27.01.2022
Volvo S60 için yapılmış
sınıfının en keyiflisi iç hacmi çok geniş rahat bir araba
Misafir
11.01.2022
Volvo S90 için yapılmış
sevdiklerinizle güvenle yolculuk edebileceğiniz bir araç
Misafir
11.01.2022
Volvo S90 için yapılmış
yol tutuşu cok guzel fakat volvonun butun aracları en son tercıh edılebılır coook pahalı
Misafir
11.01.2022
Volvo XC90 için yapılmış
suv araclar arasında guzel fakat cok pahalı bır arac en son tercıh edılebılır
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement