Yeni Volkswagen Arteon Shooting Brake Ve Plug-in Hibrit Versiyonlarıyla Geldi

Yenilenen Volkswagen Arteon ve yeni Arteon Shooting Brake modellerinin tanıtımı gerçekleşti.

Vw Arteon Makyaj Operasyonunda Hafif Bir Modifiye İzleri Var

İlk bakışta tanınan makyajlı Volkswagen Arteon hafif bir modifiye operasyonu geçirmiş ön tarafta farları görsel olarak birbirine bağlayan yeni bir ışık şeridi yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  VW'nin Amiral Gemisi Arteon Yenileniyor!

Yeni Volkswagen Arteon daha sportif hava girişleri ve daha belirgin krom çubuklarla geliyor. Ayrıca yeni arka lambalar, ilave krom detayları ve yeni difüzörün çevrelediği sportif bir egzoz sistemi yer alıyor.

Yeni Volkswagen Arteon’un Kokpit Lüks Hissi Veriyor

En büyük değişimi yeni Arteon Shooting Brake versiyonunun ekleyerek yaşanmış. Pratik ve sportif station model, arka koltuklar katlandığı zaman 1632 lt bagaj alanı sunuyor. Bu da standart olan modelin kapasitesinden 75 lt daha fazla.

İç mekanda revize edilmiş bir kokpit lükslük hissi verirken yeni direksiyon simidi ve otomatik klima sistemi için dokunmatik sürgüler gibi detaylar gözlerden kaçmıyor. Genel olarak baktığımızda bu kısımdaki değişikliklerin daha sade olduğunu söyleyebiliriz.

2021 Volkswagen Arteon’da Öne Çıkan Birçok Özellik Mevcut

Yeni modelde ayrıca revize olan hava girişleri ve yeni MIB3 multimedya sistemi yer alıyor. Sistem Android Auto ve Apple CarPlay desteği ile birlikte geliyor. Diğer öne çıkan özelliklerin arasında 30 farklı renkte ambiyans aydınlatması, kablosuz telefon şarjı, ve 700 watt Harman Kardon lüks ses sistemi yer almakta.

2021 Volkswagen Arteon opsiyonel olarak Travel Assist sistemi ile geliyor. Sistem 0 ile 210 km/s arası hızlarda yarı otomatik sürüşe izin vermekte.

MakyajlananVw Arteon’un Arka Tarafta Yer Alan Kameranın Görüş Açısı Arttırılmış

Arka kamerada yeni bir köşe görünümü fonksiyonuyla multimedya ekranında görüş açısı 90 dereceden 170 dereceye yükseltilmiş.

Volkswagen, kaputun altında kullanıcılarına yeni plug-in hibrit sistem uzun bir elektrikli sürüş mesafesi vadediyor. Firma detaylara girmedi fakat sistemin 215 beygir (160 kW / 218 PS) güç çıkışına sahip olacağı belirtildi.

İlginizi Çekebilir: Yeni nesil Volkswagen Transporter Böyle Gelebilir!

Daha çok güç isteyen kullanıcılar için 316 beygir (235 kW / 320 PS) Arteon R modeli sunuluyor. Bu model daha agresif bir görünüm ve R-Performance Tork Vektörleme teknolojisi ile gelen dört çekişli sürüş sistemine sahip. Volkswagen tork vektörleme teknolojisini sürüş durumuna göre torku akslar ve arka tekerlekler arasında değişen oranlarda dağıttığını açıkladı.

Volkswagen Arteon modelinden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Volkswagen 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Sadece Volkswagen modelleri değil diğer tüm sıfır araba fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Eee hadi binlerce sıfır araba sifiraracal.com da seni bekliyor.

Yeni Volkswagen Arteon Shooting Brake Ve Plug-in Hibrit Versiyonlarıyla Geldi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement