Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Volkswagen T-Roc’tan Yeni Detaylar

Volkswagen T-Roc’tan Yeni Detaylar

Volkswagen T-Roc’tan Yeni Detaylar

Volkswagen şehirde kullanım için ideal bir otomobil modeli kompakt boyutlarda yüksek sürüş pozisyonu ve sorunsuz görüş açılarıyla Volkswagen T-Roc'u karşımıza çıkardı.

 

İlginizi Çekebilir: 20 Yılın En Çok Satanı Volkswagen

 

Otomobil üreticisi Vw'nin güncel yüzüne sahip olan Volkswagen T-Roc modeli markasında daha önce sunulmayan çift renkli karoser seçeneği ile birlikte geliyor.İstenildiği zaman A sütunları gövde renginden ayrı olarak, kırmızı, siyah, kara meşe, gri veya beyaz olarak seçilmesine izin veriliyor.Aracın arka bölümdeki tasarımında krom egzoz çıkışları tasarımın bir parçası olmuş. 445 lt hacimli olan bagaj alanı sınıf beklentilerini çokça karşılıyor.
Dış tasarımda olduğu gibi, iç tasarımda da dinamik ve genç hissettiren çizgiler kullanılmış. Konsol kaplamalarında da, tavanda olduğu gibi renk seçenekleri yer alıyor.

Kabin içinde modern tasarımını 8 inç dokunmatik renkli bir ekran ile dijital gösterge paneli tamamlıyor.Opsiyonel olarak tercih edilebilecek olan açılabilir panoramik cam tavan sunuluyor. Böylelikle de arka koltuktaki yolculara kadar uzanan aydınlık bir yaşam alanı sunuluyor.

 

İlginizi Çekebilir: Volkswagen’in Tek Cabrio Aracı Üretim Bandında

 

Yeni Volkswagen T-Roc şimdilik sadece 1,5 lt’lik TSI ACT 150 beygir turbo benzinli motor ünitesiyle ve 7 ileri otomatik şanzımanla satılıyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement