Sıfıraraçal.com

Volkswagen ID4 Yeni Donanım Seçenekleri Kazandı

Volkswagen ID4 Yeni Donanım Seçenekleri Kazandı

Volkswagen ID4 Yeni Donanım Seçenekleri Kazandı

Volkswagen ID4 modeline batarya, yeni güç seçenekleri ve donanım paketleri dahil edildi. İlk olarak İngiltere pazarında geçerli olan bu versiyonların tüm ülkelerde de sunulması bekliyor.

İlginizi Çekebilir: Volkswagen ID.4 Arazi Yarışına Giriyor

Volkswagen ID4 Ödül Aldı

Volkswagen ID.4, geçtiğimiz aylarda çokça gündeme geldi. Bunun nedenlerini sayacak olursak: otomobilin menzil testlerinin oldukça başarılı olması, ardından "Dünyada Yılın Otomobili" isimli prestijli ödüle layık görülmesi ve sonrasında da modifiye edilmiş bir seçenekle Meksika'daki arazi yarışlarına (NORRA) katılmasını belirtebiliriz.

Volkswagen ID4 Donanım Özellikleri

Alman üretici Volkswagen, şimdi de bu başarılı elektrikli SUV aracın çeşitliliğini çoğaltacak bir hamle daha yaptı. Vw Gurubu otomobile 52 kWh'lık yeni küçük bir batarya, iki yeni motor ünitesi ve iki yeni donanım paketi (City ve Style) dahil etti.

Yeni ID.4 modelinin iki yeni motor ünitesine baktığımızda bunların Pure ve Pure Performance olarak isimlendirildiğini görüyoruz. Pure seçeneğinde 148 bg güç ve 220 Nm tork değerleri sunulurken, Pure Performance'da ise 170 bg güçle 310 Nm tork değerleri üretmekte. 52 kWh bataryayla eşlenmiş olan bu donanım paketlerinin 340 km civarında menzil sağladıkları söyleniyor.

İngiltere Hükümetinden Volkswagen ID.4 İçin Teşvik

Volkswagen ID.4'ün City isimli yeni baz donanım seçeneğinin, Pure isimli en düşük yeni güç versiyonuyla kombine edilmesi sonucunda otomobilin İngiltere'de hükümet teşviğine hak kazanır hale geldiği belirtiliyor. Ayrıca bu yeni versiyonlar, ID.4'ü daha ulaşılabilir bir otomobil hâline de getirmiş.

Otomobilin en üst sıralarında ise Life, Family ve Max isimli donanım seçenekleri yer alıyor. En üst batarya versiyonu ise 77 kWh'lık bir seçenek. Bu seçenekte Pro Performance motor ünitesi seçildiği zaman 204 bg güç üretiyor. Ancak burada da bir gelişme yaşandı. Çünkü Alman üretici, geçtiğimiz günlerde ID.4 GTX isimli performanslı özel bir seçeneği tanıttı. Yani 204 beygir seçeneği düşük bulan kullanıcılar, 300 bg çift elektrik motorlu GTX versiyona terfi edebilecek.

Volkswagen ID4 Şarj Özellikleri

Bunlara ek son olarak 2021 Volkswagen ID.4'ün şarj özelliklerinden bahsedecek olursak da otomobilin 100 kW'lık bir hızlı şarj ünitesi ile 30 dakikada 200 km civarında menzil kazanabiliyor. 7.2 kW'lık ev şarj üniteleri ile de tam şarj süresinin 7,5 saat olduğu kaydediliyor. Tüm bu değerlerin hiç fena olmadığını rahatlıkla dile getirebiliriz. Zaten ID.4, yılın otomobili ödülünü alarak da başarısını tescillendirdi.

Volkswagen 2021 Fiyat Listesi

Volkswagen ID.4 modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Volkswagen 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Sürpriz Bir Şekilde Volkswagen Talagon Ortaya Çıktı

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Volkswagen ID4 Yeni Donanım Seçenekleri Kazandı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle