Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Toyota Hilux Yenilendi

Toyota Hilux Yenilendi

Toyota Hilux iç ve dış tasarımı ile tamamen yenilendi. Yeni Toyota Hilux pikapın mekanik geliştirmeleri de gözlerden kaçmıyor. Toyota’nın 1968 yılından bugüne kadar yollarda olan pick-up modeli Hilux yenilenen tasarımı ve teknolojisi ile haberimizin ağına takıldı.

İlginizi Çekebilir: Toyota RAV4 Güvenlik Testinde Rekor Kırıyor

Japon üretici Toyota tarafından yapılan açıklamaya göre, Hilux, yenilenen donanımları, arazide ve yolda daha fazla konforu  ile yollara çıkmaya hazırlanıyor. Ürün gamının en üst seviyesinde bulunan  yeni ‘Invincible’ versiyonu ise, özel tasarımı ve premium seviye donanım paketleriyle arazideki yeteneklerinden ödün vermeden, daha fazla yol konforunu bir araya getiriyor.

Makyaj operasyonu geçirerek güncellenen 2020 Toyota Hilux, yılın son çeyreğinde Avrupa pazarında satışa sunulacak. Yeni Hilux, üç boyutlu ön panjuru ve yeni tampon hatları ile yeniden tasarlandı. Böylelikle yenilenen pick-up’ın yoldaki karizmatik ve güçlü duruşu daha fazla vurgulanırken, sağlam ve her yere gidebilen imajı daha da güç kazandı.

2020 Toyota Hilux’un Donanımları Yenilendi

Dikkat çeken yeni dış tasarımı, yeniden tasarlanan ön ve arka LED aydınlatmalar ile desteklenirken, gövde rengi seçeneklerine Safir Mavi, Güz Bronzu ve Egzotik Kırmızı olmak üzere üç yeni renk ve 18 inç siyah alaşımlı jant seçeneği dahil oldu. Yenilenmiş kabin içinde, yeni sürücü göstergesi tasarımı ve her türlü sürüş koşulunda rahat kullanımı olan mekanik düğmelerin adapte edildiği yeni 8 inç bilgi eğlence ekranı bulunuyor. Geliştirilmiş multimedya sistemi daha hızlı bir yazılım ve ekran tepkileri ile araç içi deneyimi ileriye taşırken, Android Auto ve Apple CarPlay akıllı telefon entegrasyonlarına uyumlu hale getirildi.

Kapsamlı donanım listesinin içinde otomatik klima, ön-arka park sensörleri, akıllı giriş ve çalıştırma sistemi ve 800W 8 kanallı amfiye sahip 8 hoparlörlü JBL Premium Ses Sistemi gibi özellikler yer alıyor. Ayrıca Yeni 2020 Hilux ürün gamında kullanıcılarına geniş aksesuar seçenekleri sunarak, kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirmesini de sağlıyor. Buna göre bagaj kilidi, spor barlar, sert kasa kapağı ve kasaya monte 12V güç kaynağı gibi donanımlar tercih edilebilmekte.

Toyota Hilux İle Zorlu Arazi Koşullarında Konforlu Sürüş

Güncellenen Hilux için mühendislerin hedefi, efsanevi off-road kapasitesini koruyup yol konforunu artırmaktı. Bunu sağlamak için Hilux, darbeyi yüksek oranda içine çeken ve daha dayanıklı şasi üstü gövde mimarisini kullanıyor ve en ekstrem arazi koşullarının bile üstesinden gelebiliyor.

Yeni 2020 Hilux modelinde daha iyi bir sürüş kalitesi konfor için süspansiyon ve direksiyon sistemlerinde geliştirmeler oldu. Süspansiyonda yapılan değişiklikler ile beraber Hilux, tümseklerden yada bozuk yollardan geçerken darbeyi daha iyi emiyor ve daha akıcı bir sürüş keyfi sağlıyor.

İlginizi Çekebilir: Toyota Highlander Avrupa’ya Geliyor

Toyota Hilux pikapın arazi yeteneklerine, mekanik sınırlı kaydırmalı diferansiyel (4×2 çeker versiyonlarda) etkisi yaratan yeni bir elektronik özellik dahil oldu. Sistem rolantide motor hızını 850’den 680 dev/dak’a indiriyor ve gaz tepkilerini ayarlayarak daha iyi bir sürüş kontrolü sunuyor. Bununla beraber VSC sistemi de yenilendi ve yeni bir lastik açısı monitörü eklendi. 1 tonluk ve 3.5 tonluk römork kapasitesi, yeni Hilux ile beraber tüm 4×4 gövde tiplerinde (Tek Kabin, Çift Kabin ve Ekstra Kabin) sunulmaya başlandı.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle