Toyota Corolla Ağustos Ayı Güncel Fiyat Listesi

11 Ağustos 2022 Perşembe

 

Toyota denilince akla birçok farklı model arasından Corolla geliyor. Toyota Corolla modelleri konforlu, kullanışlı ve şık tasarımları ile kendi kullanıcı kitlesini oluşturan modeller sıralamasında ilk 5’teki yerini alıyor. Bu yönü ile Toyota Corolla modelleri ve fiyatları da ilgi ile takip ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 Bu zamana kadar birçok Corolla modeli piyasaya sürüldü. Bunlar kendi aralarında da farklı donanım paketlerine göre versiyonlara ayrılmaktadır. İlk olarak Sedan kasa tipi ile satışa sunulan Corolla modelleri daha sonra Hatchback modelleri ile de farklı bir tasarıma kavuşmuş ve kullanıcılar ile buluşmuştu. Bundan birkaç yıl önce içten yanmalı motor üniteleri ile adından söz ettiren Toyota Corolla modellerinin arasına son yıllarda hibrit motor üniteli versiyonları da katıldı.

Toyota Corolla fiyatları aylık bazda değişkenlik göstermeye başladı. Mayıs ayı fiyatlarına göre Ağustos ayı güncel Toyota Corolla fiyatlarında ciddi bir yükseliş meydana geldiğini söyleyebiliriz. 

İlk olarak standart Corolla fiyatlarını sizler ile paylaşıyoruz.

Toyota Corolla Fiyatları

1.5 litre hacimli motor ünitesine sahip Vision modelinin satış fiyatı 539 bin 450 TL

1.5 litre hacimli motor ünitesine sahip Vision Multidrive S modelinin satış fiyatı 563 bin 150 TL

1.5 litre hacimli motor ünitesine sahip Dream modelinin satış fiyatı 596 bin 350 TL

1.5 litre hacimli motor ünitesine sahip Dream multidrive S modelinin satış fiyatı 620 bin 100 TL

1.5 litre hacimli motor ünitesine sahip Flame Multidrive S modelinin satış fiyatı 659 bin 450 TL

1.5 litre hacimli motor ünitesine sahip Flame X Pack Multidrive S modelinin satış fiyatı 696 bin 100 TL

1.5 litre hacimli motor ünitesine sahip Passion X Pack Multidrive S modelinin satış fiyatı 753 bin 100 TL

Toyota Corolla Hybrid Fiyatları

Hybrid Dream e-CVT versiyonu güncel satış fiyatı 720 bin 200 TL

Hybrid Flame e-CVT versiyonu güncel satış fiyatı 734 bin 100 TL

Hybrid Flame X Pack e-CVT versiyonu güncel satış fiyatı 758 bin 600 TL

Hybrid Passion X Pack e-CVT versiyonu güncel satış fiyatı 815 bin 600 TL

Toyota Corolla Hatchback Fiyatları

 1.2 Turbo motor üniteli Dream Multidrive S versiyonu güncel satış fiyatı 715 bin 750 TL

1.2 Turbo motor üniteli Dream X Pack Multidrive S versiyonu güncel satış fiyatı 751 bin 500 TL

1.2 Turbo motor üniteli Flame Multidrive S versiyonu güncel satış fiyatı 759 bin 300 TL

1.2 Turbo motor üniteli Flame X Pack Multidrive S versiyonu güncel satış fiyatı 816 bin 50 TL

Toyota Corolla Hatchback Hybrid Fiyatları

Hybrid Dream e-CVT versiyonu güncel satış fiyatı 820 bin 400 TL

Hybrid Flame e-CVT versiyonu güncel satış fiyatı 853 bin 400 TL

Hybrid Flame X Pack e-CVT versiyonu güncel satış fiyatı 888 bin 700 TL

Hybrid Dream X Pack e-CVT versiyonu güncel satış fiyatı 862 bin 50 TL

Güncel Ağustos ayı Toyota Corolla modellerinin fiyat listesini sizlere aktardık. Sizler ile paylaşmış olduğumuz bu güncel listede belirtilen fiyatlar ÖTV düzenlemesi sonrası son tavsiye satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar belirtilen versiyonların baz hallerinde geçerlidir. Kullanıcılar tarafından yapılacak kişiselleştirmeler ve renk seçimleri fiyatlarda farklılık gösterebilir.

Toyota Corolla sıfır araç modellerinin satışına ilişkin Ağustos ayına özel düzenlenecek kampanyalar henüz açıklanmadı. Toyota otomotiv devi Ağustos ayına ilişkin şimdilik sadece fiyat güncellemesi yaptı. Araç satışına ilişkin kredi kullanımı ya da fiyatta indirim ve ödeme kolaylığı gibi satış kampanyaları düzenlendiği takdirde paylaştığımız bu güncel rakamların değişebileceğini de belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Araç Karşılaştırma sayfamızdan birbirinden farklı özelliklere sahip araçlara göz atabilir dilediğiniz araçları karşılaştırabilirsiniz. Sıfır araç kampanyaları incelemek için kampanyalı araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Toyota Corolla Ağustos Ayı Güncel Fiyat Listesi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR

Toyota Yorumları

Misafir
25.09.2022
Toyota Camry için yapılmış
1996 MODEL CAMRY III 3.0 GX NASIL SİZCE ?
Misafir
24.09.2022
Toyota Verso için yapılmış
Bu verso icin kotu diyenler bahane bulanlar ya tofaşa biniyordur yada eşege ??????
Misafir
20.09.2022
Toyota Avensis için yapılmış
1998 toyota avensis alınırmı
Misafir
14.09.2022
Toyota Yaris Cross için yapılmış
BENDE BUGUN ALDIM ARAÇ SÜRÜŞE HAZIR DEYİL YAZIZI CIKIYOR NE DİR BU
Misafir
03.09.2022
Toyota Yaris için yapılmış
2009 Toyota Yaris 1.33 Terra almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
Misafir
03.09.2022
Toyota Yaris için yapılmış
2009 Toyota Yaris 1.33 Terra almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
Misafir
31.08.2022
Toyota Corolla için yapılmış
Corolla dream 2022 aracım tam fren yaptığımda dur kalk esnasında balatalardan çok fazla gıcırtı geliyor. Rahatsız edici seviyede. Böyle bir durumla karşılalan oldu mu? Çözüm olarak ne yapabilirim?
Misafir
23.08.2022
Toyota C-HR için yapılmış
2019 ocaktan bu yana 1.8 otomatik hibriti çok severek ve keyifli kullanıyorum. Türkiyenin her bölgesinde uzun yollarda kullandım, yakıt tüketimimiz yarıya indi. Yol tutuşu çok iyi ve yormuyor. Tavsiye ederim.
Misafir
21.08.2022
Toyota Yaris için yapılmış
205 1000 motor var hep sağdan gidiyoruz da,bilen arkadaşlara diyom,dijital ekran gelip gidip duruyo bazan hiçbişey göstermiyo başına gelen varmı arkadaslar
Misafir
20.08.2022
Toyota Corolla için yapılmış
Arabaya 5 aydır sahibim, ilk 2000 kilometrede hem çok yaktı hem de hiç çekmiyordu, ilk bakımdan sonra uzun yolda biraz basıp motoru açınca yakıt 7 litreye kadar düştü çekiş arttı, yokuşlarda sport moduyla bu durum gayet rahat telafi edilebiyor. Dream paket özellikleri emsallerinin neredeyse üst donanımlarında var, her şey motor çekişi değil, zaten her yer radar hız yapılmıyor, yol tutuşu falan çok iyi, ben memnunum.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle