Sıfıraraçal.com

Toyota Camry Makyajlandı

Toyota Camry Makyajlandı

Toyota Camry Makyajlandı

Japon üretici Toyota, dünyada en popüler araçlardan olan Yeni Camry modelini geçtiğimiz 2020 yılının son aylarında güncellemişti.

İlginizi Çekebilir: Toyota Land Cruiser Yeni Jenerasyonuyla Tanıtıldı

Bu güncelleme ile beraber özellikle güvenlik donanımına eklemeler gelen Yeni Toyota Camry 2021 yılının yaz aylarında Türkiye'de de satışa sunuldu.

Yeni Toyota Camry Hibrit Motoruyla Geldi

2021 Toyota Camry, önceki versiyonunda olduğu gibi Türkiye'de sadece hibrit motor ünitesi ile satılacak. Yeni gövde rengi tonları donanıma eklenirken çift renkli ve 18 inç’lik jantlar da otomobille beraber geliyor. Makyajlanarak Türkiye pazarına girişi yapan Toyota Camry, 998 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Toyota Camry Donanım Özellikleri

Toyota Camry Hybrid, Türkiye pazarında Passion donanım paketi ile satışa sunulacak. Donanım seçeneğinde öne çıkan özellikler şöyle; direksiyon ve yan ayna ayarları,navigasyon ve akıllı telefon entegrasyonuna (Apple CarPlay, Android Auto) sahip 9 inç Toyota Touch dokunmatik multimedya ekranı, ısıtma - soğutma özellikli ön koltuklar, elektrikli koltuk, arka yolcuların klima,hafızalı sürücü bölümü, ısıtma özellikli arka yan koltuklar ile direksiyon, müzik ayarlarını yapmalarını sağlayan arka koltuk konfor modülü ve head up display yer alacak.

Yeni Toyota Camry Dış Tasarımı

Yeni Camry Hybrid, güncellenen ön tamponu sayesinde daha dinamik bir duruşa kavuşmuş. Stop grubunda kapsamlı bir renk değişimi ile daha şık bir görünüm kazanan 2021 Camry Hybrid, Toyota ürün gamında ilk defa kullanılacak zarif Titanyum Gümüş-Gri ve metalik Egzotik Kırmızı renk tonları da tercih edilebilicek.

Yeni Toyota Camry İç Tasarımı

İç mekandaki konforu, genişliği ve arka yolcu yaşam alanıyla öne çıkan Toyota Camry Hybrid, yeni renk tonları ve döşemeleriyle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Bununla beraber yenilenen Camry’nin kabin içinde daha büyük ve daha yukarıya yerleştirilmiş yeni bağlantı özellikleri sunan 9 inç merkezi ekran bulunuyor. Orta konsola yerleştirilmiş yeni dokunmatik bilgi-eğlence ekranı, daha iyi bir görünüm ve daha kolay bir kullanım sunuyor.

Dokunmatik ekran, mekanik ve döner tuşlarla birlikte sürüş esnasında kolay kullanım sağlarken, yenilenmiş multimedya sistemi daha hızlı çalışan yazılımla beraber daha hızlı ekran tepkileri sağlıyor. Bununla beraber Android Auto ve Apple CarPlay akıllı telefon bağlantı sistemleriyle telefonlar bağlanabilmekte.

Yeni Camry Hybrid bu teknolojik güncellemelerle, yeni geliştirilen Siyah ve Bej Premium deri koltuk döşemeleriyle beraber de tercih edilebiliyor. Koltuklarda kullanılan balık sırtı desenleri sayesinde koltuk havalandırmasını daha verimli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Toyota Fiyat Listesi

Makyajlanan Toyota Camry Hybrid modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Toyota fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile otomobil karşılaştırması yapabilirsiniz. Diğer tüm araba kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Toyota Yaris Cross Avrupa’da

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Toyota Camry Makyajlandı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle