Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Şimdiye Kadarki En Garip Tasarıma Sahip Toyota Prius

Şimdiye Kadarki En Garip Tasarıma Sahip Toyota Prius

2020 Tokyo Auto Salon çerçevesinde hazırlanan bu ele aldığımız versiyonun adı Ambivalent RD Prius PHV Concept olarak geçmekte. Modellista ve TRD ortaklığında tasarlanan bu 2020 Toyota Prius Prime, adında da geçtiği gibi henüz “konsept” aşamasında. Şimdilik satışa çıkıp çıkmayacağını bilmediğimiz bu model, tasarım konusunda gerçekten karmaşık duygular oluşturmakta. Önden oldukça söz sahibi gibi görünen, arkasıysa kesinlikle en dikkat çekici ya da diğer bir deyimle kışkırtıcı yanı olan otomobil, genel olarak oldukça farklı ve ilginç görünmekte.

İlginizi Çekebilir: Bugatti, Yeni Hiper Otomobilini Üstü Örtülü Olarak Gösterdi

Jantlara kadar uzanan LED aydınlatma sistemiyle donatılan bu “ilginç” araç, henüz hangi teknik detaylara ev sahipliği yapıyor bilinmiyor. Fakat konsept modelin Prius Prime’ın 121 bg’lik plug-in hybrid altyapısını taşıdığı tahmin ediliyor. Ön bölümde hareketli tampon çıtası dahi kullanılan araç, tanıtılan kadarıyla bakarsak, aerodinamik yapısı gayet iyi seviyede duruyor.Toyota Prius Prime Geleceğe Taşınıyor

Fakat bu gelecek herkes tarafından hoş karşılanacak gibi görünmüyor. Ek olarak biliyorsunuz artık otomobil piyasası tasarım konusunda oldukça cesur adımlar atabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Volkswagen T-Cross, 1.5 Benzinli Motor Seçeneğine Kavuştu

Bunun son örneği Tesla Cybertruck olmuştu. Pick-up dünyasında daha önce görülmeyen bir tasarım felsefesine sahip olan araç, genel olarak çok beğenilmemesine rağmen, adından sıkça söz ettiriyor.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement